חמישי, ספטמבר 24, 2020

בס"ד

כוח הדמיוןדמיון-מודרך – הפלא התשיעי -הדמיון

רבות דובר על כוח רצון, האם דובר על כוח-דמיון? האם יש דבר כזה כוח-דמיון?
כוח-הדמיון של האדם יכול לגרום להפעלת רגשות, תחושות, באמצעות "הראייה-דמיון" פועלות תחושות שונות בגופינו שלעיתים אינן רצוניות. הדוגמאות לכך הנן רבות ולא תמיד אנו עוצרים לתת עליהן את הדעת או לחשוב לעומק הדמיון מה באמת קרה והתרחש.
רבים טוענים שבאמצעות הדמיון הם מסוגלים לשנות או להזיז חפצים –בוודאי כולכם מכירים את השם – אורי גלר ? ורבים אחרים

הריון ודמיון - השילוב
דמיון מודרך - תהליך
פירוט התהליך של טיפול בדמיון מודרך
יתרונות נוספים לדמיון מודרך
יצירת קשר

הריון ודמיון טיפול דמיון מדורך

דוגמא אופיינית להפעלת רגשות ותחושות באמצעות הדמיון הנה אישה המגלה את הריונה . היא תדע לספר לסביבתה שהיא "חשה ומרגישה" תחושות הריון של תנועות עובר,בחילות ועוד למרות שתחושות אילו עדין מוקדמות מדי לתהליך ההריון ולמעשה מופעלות ע"י הדמיון שלה.

דוגמא אחרת לכוחו של דמיון כאשר המילה "כעס" מעוררת אצל אנשים רבים תחושות של כאבים בחזה,כאבי ראש,לחץ דם ועוד תחושות גוף שונות.
הדימוי כשלעצמו מעורר את תחושות הגוף השונות בצורה כל כך עזה שהאדם מאמין שתחושות אלו קימות כאשר דימוי זה אינו רצוני. לעומת זאת הפעלת הדמיון באופן רצוני יכול להוביל ולחולל פלאים בגופינו.

תהליך טיפול בדמיון מודרך

דמיון-מודרך הנו תהליך טיפולי אלטרנטיבי שמטרתו הגעה לתודעה האישית שלנו ולפנימיותנו על מנת לחלץ דמיון מודרךאלמנטים בעייתיים שמפריעים לנו בחיי היום יום. בסיס הרעיון בטיפול הנו הקשר בין "דמיון-תחושות".

בטיפול באמצעות דמיון-מודרך אנו מצליחים באמצעות הפעלת הדמיון לטפל במגוון בעיות גוף ונפש-בעיות רפואיות,פחדים, לחצים ,הריון ועוד בעיות מגוונות אחרות שאין להם הסבר. אנו מפעילים את מנגנוניי הדמיון לטיפול מושכל בבעיות שונות שקימות בגופינו כשלמעשה כוח הדמיון והרצון מנצח את הגוף.

תהליך הטיפול בדמיון מודרך

תהליך הטיפול מתחיל במדיטציה קצרה עם מוסיקה רקע מרגיעה שבה המטופל נכנס למצב של רוגע ונשימות קצובות.

תהליך הנשימה בטיפול בדמיון מודרך

תהליך הנשימה הנו בעל חשיבות רבה ומכריעה בטיפול זה. תהליך הנשימה-נשיפה הרגיל מייצר מרץ ואנרגיה לגוף ולעומתו תהליך הנשיפה-נשימה בזמן טיפול מעורר את מערכת העצבים ועוזר לגוף להירגע ומרפה את השרירים.התהליך ממשיך בסיפור ודימויים שדרכם אני מובילה את המטופל לשורשי הבעיה שבה אנו מעונינים לטפל .
המטופל, באמצעותי כמטפלת, מפעיל דימויים שונים וחש שחלים בו שינויים גופניים כגון תחושות קור,חום,צבעים,תמונות. לאחר שהדימויים משתנים ונעלמים, משתנות גם הרגשות והתחושות הנפשיות.

תהליך מותאם אישית דמיון מודרך

הטיפול אישי ומשתנה ממטופל למטופל. בתחילת הטיפול אני "מקבלת" באמצעות תקשור מהו התהליך שעלי לעבור יחד עם המטופל ?. אני "רואה" ו"חשה" תהליכים נפשיים ופיזיים שקורים או קרו למטופל. מידי פעם עלי להביא את המטופל לתהליך ריפוי של דמיון-מודרך כרקע לטיפולים אחרים מאחר ואינו מחובר מתוך פחד חסימה או חוסר אמונה בעצמו. במהלך הטיפול המטופל משתחרר ומתחבר לעצמו.
עובדה חשובה שברצוני להדגיש ולציין שהטיפול הנו חזק, עוצמתי ומתמשך ובמהלך הטיפול המטופל "מקבל" כלים לטיפול עצמי ואינו מפתח תלות במטפל.

יתרונות נוספים לטיפול בידמיון מודרך

למעשה הטיפול בדמיון-מודרך אינו מסתיים בטיפול בבעיות ה"בוערות" בלבד ומקנה בנוסף למטופל, יתרונות יתרונות דמיון מודרךנוספים כגון חיזוק הביטחון העצמי,התחברות לתת המודע שלו ולהעצמה אישית.
יש להדגיש שתהליך זה אינו פותר את המטופל מתרופות,אלא תומך ומשלים.

דוגמא לטיפול בעיות הרטבה באמצעות דמיון מודרך – בטיפולים שבהם היו מעורבים ילדים שסבלו מתופעת הרטבה חזרו וצצו במהלך הטיפול, באופן שטתי, אותם האלמנטים. הילדים ציינו שבצינור השתן יש חורים ולכן קיימת דליפה – "הרטבה" . כתוצאה מהמדליפה יש חוסר יכולת לשלוט בלילה על השתן. בטיפול בדמיון-מודרך "סתמנו" את החורים. לאחר הטיפול תופעת ההרטבה נפתרה או שמספר ההרטבות קטן משמעותית ואז המטופל למד איך לטפל בעצמו באמצעות הכלים שרכש. מדובר בגמילה מהרטבת לילה שאף אחד מהם לא חווה.

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

התבונן על אחרים ולמד את התנהגויותיהם
module-title-icon
הרעב הוא פרי השעמום והתסכול
module-title-icon
הרגישו שמחים דמיינו שמדגדגים אתכם

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים