ראשון, מאי 31, 2020

בס"ד

שילוב תקשור בטיפולי דמיון מודרךהקשר והשילוב שבין תקשור לדמיון מודרך

דמיון מודרך הנו תהליך חוויתי ועוצמתי. היעד של טיפול באמצעות דמיון מודרך הנו טיפול בבעיות גוף ונפש ע"י לימוד  והקשבה לגוף-נפש שלנו. הטיפול בדמיון מודרך ממקד את המטופל בעולמו הפנימי ובדימויים שלו. התהליך מתחיל במדיטציה בשילוב נשימות ומוזיקה רוחנית ועובר דרך דימויים רוחניים שונים עבור כל מטופל. הנשימות גורמות הרגעת הגוף והנפש ומקלות על המטופל להתחבר לתת המודע שלו.

מנגנון הריפוי ברפואה האלטרנטיבית שואף להביא את המטופל לשלמות עצמית. מנגנון זה דואג בנוסף למודעות עצמית גבוהה של האדם למקורות האנרגייה הפנימיים שלו. הרעיון דומה למכונה מורכבת שחלק מסוים מתקלקל בה וצריך להחליפו על מנת שהמכונה תמשיך לתפקד בצורה מקסימלית.

חלוקה לשלבים טיפול דמיון מדורך

שיטות הטיפול השונות שאני מיישמת מכסות את מרבית תחומי החיים ומתחלקות לשני שלבים עיקריים:

שלב התיקשור- במהלך תהליך התקשור מועברת אלי אינפורמציה שונה הקשורה למטופל - הבעיות שמהן הוא סובל ,הקשיים וכן דרכי הטיפול שעלי לנקוט . בסיום התיקשור אני מקבלת כלים כיצד עלי לטפל בבעיה.תהליך טיפול דמיון מודרך

שלב הטיפול גוף ונפש- שיטות הטיפול העיקריות שאני נוהגת להשתמש הנן דימיון מודרך,שיחזור גלגולים,מגע אנרגתי.

אתמקד בתהליך דמיון מודרך שהנו תהליך חוויתי ועוצמתי. היעד של הדמיון מודרך הנו טיפול בבעיות גוף ונפש ע"י לימוד והקשבה לגוף-נפש שלנו. הטיפול בדמיון מודרך ממקד את המטופל בעולמו הפנימי,בדימויים שלו.
התהליך מתחיל במידטציה בשילוב נשימות ומוזיקה רוחנית ועובר דרך דימויים רוחנייים שונים עבור כל מטופל. הנשימות גורמות חהרגעת הגוף והנפש ומקלות על המטופל להתחבר לתת המודע שלו.

דוגמא לשימוש בטיפולי דמיון מודרך

תהליך דוגמא לטיפול בדימיון מודרך שבצעתי לאחרונה היה בילדה שסבלה מהרטבה לילית שנמשכה מהיותה תינוקת. המטופלת באמצעות תהליך הדימיון מודרך תיארה 2 כוסות מלאות במים סדוקות. כוסות אלו משולות בתהליך לכליות הילדה. בנוסף היא ראתה צינורות שמחוברות לכוסות שבהן קיימים חורים. צינורות אלו משולות בתהליך לצינורות המובילים את השתן מהכליות. ע"י דימיון והמשלה הילדה מסבירה את בעית ההרטבה שלה. הטיפול כלל הדרכה כיצד לתקן ולסתום את החורים הסדקים בכוסות ובצינורות. במהלך כל הטיפול הילדה נמצאת במצב של מדיטציה ומשתפת פעולה .בעית ההרטבה נפתרה לאחר מספר טיפולים.

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

רשמו חוויות לא נעימות שקרו לכם ולמדו מהם
module-title-icon
רוצה להרגיש אהובה חבקי את עצמך
module-title-icon
לבכות משמעתו לרוקן את מחסן הסיבולת שלך

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים