ראשון, מאי 31, 2020

בס"ד

נשמות תאומות – כיצד הכל נפגש בחלומות שלנו

איך נמצא את הנשמה התאומה שלנו

המאמר עוסק במהות של נשמות תאומות וכיצד בחלומות שלנו לעיתים ישנם היבטים שקושרים אותנו לנשמות התאומות שלנו. מהי בעצם אותה נשמה תאומה שרבים מאתנו מחפשים לעיתים במציאות? חלום על נשמות תאומות
בפורומים שלי נדרשתי רבות לנושא הנשמה התאומה ולחיפוש המתלווה אליה.

במאמרים קודמים שלי שרובם נמצאים ברשת הסברתי רבות על מהות הנשמה ועולם הנשמות לפי הדרך שבה אני מטפלת בעולם הנשמות. במאמר זה אנסה להסביר בקצרה מהי נשמה ואת עולמם של הנשמות לפי הבנתי ודרכי?

נשמה הינה אנרגיה שהמהות שלה אלוקית ומהווה אנרגיה שבאה מעולם הנשמות ומתהווה בעולמנו באמצעות שילובה בגוף הפיזי. הנשמה מאפשרת לגוף חיים וחיבור לבורא ולכן אנו בני האדם נקראים יצירתו של אלוקים. הנשמה בגוף הפיזי מהווה רסיס מתוך נשמה שנמצאת בעולם הנשמות. הנשמה בגוף הפיזי מחוברת לאורך כל חייה בגוף לנשמה שממנה היא באה בעולם הנשמות. המטרה שלשמה מגיעה הנשמה היא לתקן את כל "הצלקות הנשמתיות" שנשארו פתוחים ולא מובנים. את האישור לסיום התיקון הנשמה מקבלת משליחיו של הקב"ה שהם המדריכים בעולם הנשמות.

הנשמה הגלובלית האחת

במהות שלי ישנו מקום של נשמה גלובלית שמהווה מעין בית או עולם שאליו נאספים כל רסיסי הנשמות ובמקום זה נאגרים כל התובנות ו-"המסקנות" שהסיקו רסיסי הנשמות בצורות החיים שלהם כבני אדם ובין הגלגולים (בתהליך שלאחר המוות שבו הנשמה חווה ולומדת). לפני שרסיס הנשמה יורד לעולם הפיזי הוא לומד על המטרות שלשמן הוא יורד לגוף הפיזי. השאיפה של הנשמה בגילומה בגוף בעולמנו היא לתקן את כל הצלקות הנשמתיות כאשר בסיום הצלקות הללו הנשמה האחת –הגלובלית משתחררת ונאספת למאגר של נשמות שסיימו את מסלולם בעולמנו. עבור הנשמות זהו "הגן עדן המיוחל".

נשמה תאומה

מנשמה גלובלית אחת יכולים להגיע לעולמנו מספר רסיסי נשמות בזמנים שונים ולגופי אדם שונים. מאחר ואותן רסיסים באים מנשמה אחת הן דומים בזיכרונותיהם ובאים להשלים מס' יעודים בבת אחת בעולמנו. בני האדם שלתוכם נכנסו רסיסי הנשמה אינם מכירים למרות שקיימת התאמה בזיכרונות הנשמה ובמסלולי חייהם בעולם הזה ויש להם זיכרונות זהים מחיים קודמים בגלל הבסיס המשותף אולם יש להם מכנה משותף ואף ייעודים דומים ומשלימים
לכן הצלחות וקשיים שהם יחוו ישפיעו ברמה האנרגטית על כל אותם בני האדם שלהם נשמה גלובלית משותפת. כאשר אחד מהם ילך לעולמו ייווצר חלל אנרגטי שבמשך הזמן יושלם מלמעלה.

חלומות על נשמה תאומה באים לסמל לחולם על מצבו הקרמתי ועל הדרך שבה ניתן לתקן זאת. מצב קרמתי מסמל לחולם שכל מה שמתרחש בחייו הנו חלק מהשיעורים שהנשמה הכתיבה לעצמה בטרם הירידה לעולם ומכיוון שזה מהותי לנשמה על החולם לדאוג לתקן את המצב באופן שישפיע לחיוב על חייו ועל חייהם של בני אדם שנשמתם תאומה לשלו. להלן חלומות שמתארים את החיבור בין נשמות תאומות.

חלום על אחותי

"חלמתי שאני רואה נערה נכנסת לרכב של כמה ערבים והם חוטפים אותה ואני שומעת צעקות שלה והבנתי שהם גם אנסו אותה ולוקחים אותה לכפר שלהם שיאנסו אותה כל הערבים בכפר שם ..לא יודעת ולא בטוחה אם הנערה הזו בחלומי היא  אני או אחותי – במציאות אין לי אחות."
בהמשך ראיתי את עצמי נכנסת לבית-משפט  עם גבר מבוגר והבנתי שהוא אבי הנערה ואבא שלי גם
בחלום אני מבינה שתובעים את כל מי שעשה לה עוול .ושוב לא ברור לי אם העוול הנעשה ..נעשה לי בחלום או כביכול לאחותי בחלום.. אני רואה את עצמי יושבת במקום שיושבים בו הקהל ואני מקפלת בגדים שחורים  של הנערה על הברכיים .לבסוף קיפלתי חולצה אפורה בעלת שרוולים ארוכים ועליה חרוזים בצורת פרח בצבע שחור התעוררתי מהחלום ואני לא יודעת מי זאת הבחורה הזו שנחטפה ונאנסה"
פרוש לחלום
- התחושה בחלום שהבחורה היא אחותך מראה שאת חלמת על נשמתך התאומה. החלום מסביר לחולמת את הסיבות לקשיים שהיא חווה בחייה. הקשיים נובעים מכך שהנשמה התאומה לה חווה קשים בחייה .לכן במקרה של החלום הנוכחי אם החולמת תעבור תהליך של איזון אנרגטי-התמודדות עם הקושי הקרמתי בקבלת אנרגיה חיובית ומזינה מהנשמה הגבוהה שלה לנשמה שבתוכה היא תעשה זאת גם לנשמה התאומה המקבילה לה ובכך תעזור גם לה.

חלום על המושג אחות נשמה

"חלמתי הלילה שאני בחדר עם דודתי אסתר-(שאני בקושי מכירה) ואני מסבירה לה את המושג אחות נשמה.ואז אנו עוברים לחדר והיא מכירה לי את הבת שלה. בשלב הבא אנו יושבים ואוכלים גלידה עם אדם שמסביר לנו על עיצובים בגלידה."
פרוש לחלום - החלום מסביר לך שדודתך היא נשמה תאומה שלך - אחות נשמה. החיבור מראה לך שאין קשר לגיל אלא למהות הנשמה. נשמות תאומות יכולות לבוא בזמנים שונים לעולמנו הסיבה שהן אחיות/תאומות בא מתוך כך שהן מחוברות לאותו בסיס נשמה. המסר עבורך שאת יכולה ללמוד על עתידך מעברה של דודתך .

חלום על לידה

"בחלום הזה דיברתי עם אנשים שבאו אלי עם ספר,הם נתנו לי תאריכים אחד מתישהו במרץ 82 הם אמרו שנולדתי אז, הסברתי להם שנולדתי קודם,אח"כ הם נתנו תאריך נוסף שנראה רחוק בחלום אבל קרוב יותר במציאות.קיץ 2009 הם אמרו ששם אני מסיים את  החיים אם הבנתי מהם נכון. הסברתי להם שהם טעו, ושאני בכלל נולדתי קודם,לא היה לי פחד, דווקא היה נחמד לפגוש את אותם אנשים ואני לא בטוח שהם התכוונו למוות."
פרוש לחלום
- החולם הוא רסיס מתוך נשמה אחת ששלחה לעולמנו מס' רסיסי נשמה בזמנים שונים. מסבירים לחולם שאחת הנשמות זה הוא שנולד בזמן מוקדם מזו  "שנולדה" ב-1982 ומזו שתסיים את דרכה בחיים בקיץ 2009. נאמר לו שאחת מתוך רסיסי הנשמה מסיימת את דרכה בעולמנו .הצורך ליידע את החולם בא מתוך צורך להשלים את החסך האנרגטי שייווצר לאחר העלמות אחד מהרסיסים. ברגע שהנשמה יודעת היא לא נאבקת בחסך האנרגטי שנוצר בה אלא מקבלת אותו. מאבק בחסך האנרגטי מתבטא בכל שאר בני האדם (רסיסי הנשמות) כריקנות, חולשה, עייפות, חולי לעומת קבלה שבה בני האדם לומדים ליצור איזון אנרגטי בדרכים שונות.

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

טיפול בשיחזור גלגולים
טיפים רוחניים
שחזור-גלגולים
הנו למעשה טיפול שכיח ברפואה האלטרנטיבית שבה המטופל והמטפל חווים מאורעות מגלגולים קודמים של המטופל על מנת לנסות ולהגיע למקור הבעיה בהווה. להמשך קריאה טיפול בשחזור גלגולים...

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים