שבת, ינואר 23, 2021

בס"ד

זימון זוגיות - שלבי זימון זוגיות - סמלים בחלום
שמתארים שלבים של זימון זוגיות ושימור הזוגיות 

בחלומות קיימת מקביליות בשלבים שונים של זימון ומימוש הזוגיות וכן להתממשות של הקשרים הזוגיים

ההקבלה מופיעה באמצעות סמלים ומסרים שמופיעים בחלומות. למעשה חלומות הם השתקפות תת המודע ושלבים בהתפתחות הזוגיות באים לידי ביטוי במסרים שמופיעים בחלומות שלנו. ניתן למצוא בחלומות שלבים שונים של זימון ומימוש זוגיות שבאים לידי ביטוי באמצעות תת המודע או ישירות ע"י  הנשמה שלנו או דרך נשמות נפטרים שקשורים לחולם והופעתם בחלומות מסמלת אפשרות לקבלת עזרה במציאות להיבטים שונים זימון זוגיות - סמלים בחלום של זימון זוגיות ושלבים של זוגיותכולל זוגיות וקשר זוגי כפי שאפרט בהמשך.  מסרים בחלום יכולים לאפשר לבעלי מודעות עצמית גבוהה לקדם את יחסי זוגיות כפי שהתבקשו בחלום. 
סימבולים מסוימים שמופיעים בחלומות בשילוב מסרים שנקשרים לזוגיות לדוגמא:שרשרת , שמלת כלה, שמלת קבלת מפתח, טבעת נישואין, שמלת כלה שחורה (סימן לצורך לנתק את העבר ולהמשיך קדימה) ועוד.

המשך קריאה: סמלים בחלום שמתארים שלבים של זימון זוגיות ושימור הזוגיות

קטגוריה: זוגיות - מאמרים על זוגיות ומציאת התאמת זוגיות

זימון זוגיות - גלו סוד קסום

הסוד הקסום לזימון הזוגיות – הדרך לפתוח את הדלת לזוגיות

לא משנה אם אתם מנסים לשמר זוגיות או למצוא זוגיות חשוב לדעת שישנה דרך מדהימה לזמן זוגיות שכל אחד יכול לעבור אותה. גם אם אתם ביישנים וחוששים מדחייה או בררנים בבחירה הזוגית שלכם תוכלו לקרוא את המאמר ולהפיק ממנו דרכים מעשיות ליישום. ייתכן שבחלק מהשיטות תצטרכו עזרה של מטפל הוליסטי או מדריך רוחני אבל הדרך היא שלכם ורק שלכם.זימון זוגיות - הסוד הקשום
אני אחשוף לכם את הסודות שאני מיישמת בטיפולים זוגיים ליצירת וזימון זוגיות. 
ייתכן ורצון למציאת זוגיות אינו מספיק על מנת ליצור זוגיות מעידה על כך הסטטיסטיקה שרבים שרוצים אינם יכולים או מצליחים ולפעמים הדרך למציאת זוגיות רצופה בקשיים בלתי מוסברים לכאורה.

אתם כבר סקרנים בטח לגלות את הסוד של אותם אלו שמצליחים ליצר זוגיות, לשמר אותה לאורך זמן ולממש את הזוגיות בחתונה?

אז הסוד הקסום הוא

 תהיו זמינים אנרגטית לקרבה ולמגע

המשך קריאה: זימון זוגיות הסוד הקסום – הדרך המיוחדת לפתיחת דלת לזוגיות

קטגוריה: זוגיות - מאמרים על זוגיות ומציאת התאמת זוגיות

כיצד מתאפיינת הזוגיות בחלום

מהי הגדרת הזוגיות המושלמת? 
מה מחזיק זוגיות לאורך זמן?  
איך בונים זוגיות נכונה שתחזיק לתקופה ארוכה?

רבים לא מודעים לעובדה שישנם סמלים רבים בחלום שקשורים לזוגיות  בגלל העובדה שניהול ובניית זוגיות הוא נושא שמחייב התייחסות יומיומית למי שנמצא בזוגיות וגם למי שטרם מצא זוגיות .חלומות על זוגיות
החלומות במאמר זה  עוסקים בנושא בניית "הבית" לזוגיות וחיפוש התבנית הנכונה שהבית מסמל את החוזק של הזוגיות בחלום. כמו כן סמלים שונים שקשורים לבית כגון חלום כל כד פרחים או חלום על שער לבית וכן סמלים נוספים בחלום שנמצאים בכל בית.

התקופה שלנו מאופיינת בצורך שלנו לספק את צרכנו במהירות ומה שלא עומד בקצב שלנו פשוט נעלם מחיינו. לכן אני נתקלת בזוגות רבים שנמצאים במערכת זוגית שיכולה להתקיים ולהיות יציבה אך בגלל בעיות קטנות וחוסר הרצון והזמן לטפל ולהשקיע בהבנת המצב הזוגי נאלצים לפרק את החבילה הזוגית .
כמטפלת זוגית רוחנית  נתקלתי בבני זוג רבים טעונים רגשית ומתוסכלים מהמהירות שבה הם הגיבו בפרידה הזוגית או בקושי לגלות את מרכיבי הזוגיות ששקופים לכולם  מאחר והם חסרי סבלנות  או בקושי להתמיד בבניית המערכת הזוגית . מטרת הטיפול שלי במקרים אלו היא להחזיר אותם לתבנית הזוגיות הקודמת וללמד אותם באופן זוגי לבנות יחדיו את הזוגיות ולתרגל אותה .

חלום על כד מלא בפרחים לבנים

הכד בחלומות משול לכלי קיבולת של "האני" של הנשמה. זוגיות רוחנית משולה לאיחוד 2 נשמות לאחד ויצירת תבנית משותפת אחת שמכילה בתוכה את 2 התבניות ששונות זו מזו של בני הזוג. הכיול של התבנית המאוחדת הוא ערבוביה של 2 המרכיבים לאחד. האיחוד של הנשמה המשותפת נבנה על אהבה ,אמון, צורך הדדי ושיתופיות.
בחלום החולמת לא בטוחה לגבי תיאום ציפיות בינה לבין הזוג ובחלום היא מקבלת מסר ברור שבו היא רואה כד אחד שמכיל פרחים שהתחילו לנבוט בכד ולאחר מכן פורחים. הנביטה מהווה תהליך של יצירה ושל התחברות לבסיס אחד שהיא המערכת הזוגית. הפריחה היא שלב שמגיע לאחר הבחירה בכלי ולאחר ההנבטה. המסר לחולמת שהזוגיות מתקדמת למיסוד ולאיחוד ונותר לאחל להם בהצלחה 
החלום:
"אני נמצאת בקשר זוגי ויום לפניי שחלמתי את החלום ביקשתי מבן זוגי לנהל שיחה על מערכת היחסים הזוגית ולתאם ציפיות אולם הוא סירב לשוחח על כך. באותו הלילה חלמתי על כד חרס וראיתי בו פרחים לבנים נובטים עד לפריחה מלאה ויפה"

חלום על פתיחת השער בלב לזוגיות

כדי שתיווצר זוגיות עלינו להיות זמינים אנרגטית לקרבה ולמגע ולכך שצ'קרת הלב תהיה פתוחה וזמינה אנרגטית . זימון זוגיות מתחיל בפתיחת צ'קרת הלב וביטול חוויות שליליות מצ'קרת הלב שחוסמות קירבה וקשר חדש. החולמת מתארת בחלום את המעבר הרגשי שהיא חווה עם עצמה שקשור לפתיחת צ'קרת הלב והרצון בזוגיות .בחלום היא מתקנת את השער ללב ומבקשת לצבוע אותו בלבן שמשקף את הרצון ומבטל את כל הכאב והכעס שהיה אגור בתוכה זוגיות בחלום - סמלים של בייתממערכות זוגיות אחרות .הקפיץ משאיר את השער זמין לפתיחה. הגילוי שביתה קרוב לביתו של בן הזוג מראה על קירבה שהחלה מצדו ורק כעת היא מבינה ומסוגלת לזהות את הרצון שלו בזוגיות .הגילוי מתרחש רק לאחר פתיחת צ'קרת הלב ומאפשר לה להיות זמינה ורגועה לקשר הזוגי. המציאות החדשה של החולמת היא מציאות רגועה ומווסתת.

החלום: " אני פונה לידיד שלי שגר ביישוב שבחלום הוא עובר לדירה  אחרת(במציאות קנה בית ועבר לבית חדש). ביקשתי ממנו לסדר לי את הקפיץ  של שער הכניסה כדי שהשער ייסגר כמו שצריך. הוא אמר לי שאין לו בעיה ואפילו יצבע את השער בצבע לבן. אחר כך אני חולמת שאני נמצאת ליד ביתו שנמצא ליד הים ומסתבר שהבית שלי סמוך לים שני צעדים ממנו, ממש ספרתי והופתעתי כמה קרוב. ואני לא מוכנה לעבור לבית שרחוק יותר ועוד חושבת שכאן אין ירידה ואין צורך בשער. בחלום אני תוהה מה יקרה כשהים יהיה סוער ,אך מבינה שהכל בסדר ולא יקרה כלום. התחושה הייתה קסומה שיש לי בית צמוד לים, והים היה כה יפה ומרגיע, ולמרות שניסו לשכנע שבעתיד יהיו כאן הרבה אנשים לא התייחסתי ונשארתי בשלי"

חלום על מעבר דרה שמסמל  הכנה לקשר זוגי חדש וכן חלום על יין

החלום :"החולמת מתארת את ביתה מכוסה ביין. אנו מקדשים על היין ומברכים באמצעותו."
החלום מסמל לחולמת על כניסתה למערכת זוגית שיש בה ברכה ומיסוד.

חלום נוסף על של חולמת שמתארת את ביתה הנוכחי קטן ורק היא חייה בו. המעבר לדירה המרווחת  מכין אותה לשינוי בסטטוס הזוגי שלה למציאת זוגיות ולחיים משותפים .
החלום: "חלמתי הלילה שאני עוברת לגור בדירה חדשה ממש מרווחת. אחיי  עוזרים לי במעבר וסוחבים בעצמם את הרהיטים"

חלום על פירוק זוגיות וההמשכיות – חלום על קירות עגולים

פירוק הזוגיות מגיע לאחר שהבסיס שעליו נבנו עולמם המשותף של שני בני הזוג אינו מספק את הצרכים המשותפים של שני בני הזוג. כמטפלת זוגית רוחנית אני מנסה להוביל זוגות שהחליטו כבר להיפרד והפרידה הינה עובדה מוגמרת לבחור בתהליך פירוק הזוגיות בצורה חיובית על מנת להיבנות מחדש ולחשוב ולרצות קשר זוגי חדש. פרידה חיובית עוברת כמובן גם דרך חשיבה חיובית על העתיד של שני בני הזוג וקל וחומר שמעורבם בכל ילדיהם המשותפים של בני הזוג פרי אהבתם.
החולמת משקפת בחלום את עולמה הפנימי לאורך הפירוק הזוגי - הקירות המעוגלים וחלונות נפלו. תהליך הפירוק גרם לנפילה רגשית ,לעיגול פינות עם עצמה שמסמל וויתורים שהיא עשתה כדי לסיים נכון וחיובי את הקשר.
למרות שעולמה הזוגי פורק אור חודר לביתה ומדובר על הרבה מאוד אור שמסמל שיהיו תוצאות חיוביות של למהלכים שהחולמת נקטה בהם במהלך פירוק הזוגיות שהביאו ויביאו לעולמה שינוי חיובי. הסוף בחלום מקשר בין הקושי של הגירושים לדרך שהחולמת מתנהלת עם הגרוש. למרות זאת הלבנה הכתומה זהובה מסמלת לחולמת שהיא עדיין מתקשה להמשיך את חייה ללא בן זוגה הקודם.
החלום:
" חלמתי שלבית שלי יש קירות מעוגלים עם שתי קומות ומוקף חלונות גדולים.  זכור לי שבאתי ממקום כלשהו וראיתי שהזכוכיות/חלונות נפלו. הפתיע אותי שחודר המון אור פתאום. שאלתי את בתי הקטנה מה קרה איפה החלונות והיא ענתה שהם נפלו והיא הגיפה תריסים לבנים גדולים. אחר כך ראיתי שחלק מהאבנים החיצוניות נופל, החזקתי ביד מעין לבנה בצבע כתום זהוב וביקשתי מהגרוש שלי שידבר עם בעלת הדירה והוא ענה בכעס שהוא לא רוצה"

חלום על הקושי להתמודד עם פירוק הזוגיות – חלום על חדר שינה

לאחר פרידה מקשר זוגי קיימת תחושה של ריקנות שיוצרת מציאות חדשה שבה אנו חיים לבד במעין בועה. בונים קירות וסורגים בפני זוג חדשים בחלומות עד שהכאב יחלוף.
כמובן שדרך התמודדות זו לעיתים גורמת למצב הפוך ומעמיקה את הבדידות ,התסכול , מרחיקה מקשרים אופציונליים שחשובים לנו להתמודדות במצב החדש ולכן מחלישה את האלמנט החברתי בו ואת הביטחון העצמי .
חדר השינה בחלומות הוא סימבול לקשר הזוגי.
החולם מתקן סורג שבנה באמצעות מלט למנוע מהסורג להתפרק שוב. החלום מסמל על מאבק הפוך שלו במציאת זוגיות לשמירת הבדידות והחסימה מול אופציות קיימות. נפילת הסורג בחלום הנה חיובית ומסמלת על יכולתו למצוא זוגיות רק אם ירצה. המלט מסמל שהחולם בחר שלא להיפתח לזוגיות ולהישאר בבדידותו.

קטגוריה: זוגיות - מאמרים על זוגיות ומציאת התאמת זוגיות

זימון זוגיות - 6 כללים רוחניים לזימון זוגיות 

כולל זימון זוגיות שנייה

כחלק מהפעילות הרוחנית שבה אני עוסקת אני מייעצת רבות לבדיקת התאמה אנרגטית וקרמתית של זוגות בצורות שונות של הקשר הזוגי  6 הכללים לזימון זוגיות

חברות, לפני נישואין, משפחה, גירושין וזוגיות שנייה. השאלה הכי שכיחה שאני נשאלת מופיעה מייד לאחר מציאת קשר זוגי - האם קיימת התאמה שתוביל למיסוד הזוגיות? כולם מצפים לקסם כלשהו או לנוסחה שתוביל למיסוד הקשר לנישואין ואת זאת אנסה לייעץ לכם בהמשך כחלק מהתורה הרוחנית שלי לזוגיות מוצלחת.

שאני בודקת התאמה זוגית ביו בני הזוג אני בוחנת האם קיים חיבור אנרגטי בין שני בני הזוג. בד"כ כלל חיבור אנרגטי כזה נוצר ברגע ההיכרות אולם נשמות בני הזוג מגיעות מוכנות כבר למפגש האנרגטי וזוהי בעצם חלק מהקרמה של הנשמה. למעשה אני מאבחנת את האנרגיה של שורש הנשמה של השואל על מנת לבדוק האם הקשר אמור להתפתח ולהוביל לקשר רציני ולמיסוד הזוגיות.
כיום בימינו אלו זוהי עובדה ברורה וגמורה שאנשים מגדירים ומחפשים זוגיות בצורה שונה וגם רבים שמחפשים זוגיות שנייה מתקשים במציאת הזוגיות בגלל החשש להיפגע מאי המשך הקשר. חשש שמוביל את המחפשים זוגיות להתנהל בצורה לא חופשייה, לא שקופה ולא טבעית. חשש שמוביל גם לחשדנות ,חוסר כנות. חשש מסיום הקשר לאחר תקופה קצרה ואי רצון להתקשר לבן הזוג.
חשש זה מוביל לפזיזות בבניית הקשר הזוגי מאחר שבלתי אפשר להתחיל קשר זוגי שמלווה בחשדנות. אני ממליצה לרבים, למרות שבתחילת הקשר יש הרבה סימני שאלה וחוסר בהירות לגבי הקשר הזוגי ובן הזוג, להיות בפתיחות ולזמן את החיבור האנרגטי שממנו נוצרת אהבה והמיניות . לאנשים שנמצאים בתחילת הקשר אני מייעצת בהתאם לשם השואל ובתנאי שקיימת התאמה אנרגטית לזמן את החיבור .

להלן יסודות הזימון של הזוגיות הרוחנית שעל כל צד לייצר לעצמו

קבלה ונתינה 

הזימון מגיע מתוך חשיבה חיובית של קבלה וידיעה שמגיע לי לקבל. האדם הופך להיות כלי שמסוגל להכיל את בן הזוג ,את מגעו ואת אופיו. יכולת ההכלה מאפשרת לבן זוג לתת בחזרה אהבה ,רגש , מגע ולהיות גם הוא כלי שדורש אהבה .הרפיה - הרפיית המטרדים והחששות מאפשרת למחשבות חיובית לזרום בחופשיות .לקבל את כל מה שקורה בסבלנות ובהקשבה.

הקשבה

יכולת ההקשבה חשובה מאוד לזוגיות. אם נלמד להקשיב לבן הזוג החדש ונלמד להכירו והוא ירצה בצורה הפוכה ללמוד להכיר אותנו בחזרה. יכולת ההקשבה מאפשרת ספיגה והכלה של בן הזוג.

הפגת הפחד מפגיעה

הידיעה שלבן הזוג אין כוונות לפגוע בנו מפיג את הפחד ומאפשר לרגשות חיובים כחיבה ואהבה לשלוט בקשר הזוגי ומונעות את החששות מהפגיעה מהקשר הזוגי להשפיע.

ביטחון עצמי

יש לגלות ביטחון עצמי במהות האישית מייצר בבן זוג הערכה וכבוד. יחסים שהושתתו על שליטה ותלות בבן זוג נבעו מביטול העצמי שלנו וחוסר הביטחון בעצמנו.

שחרור ופחדים והתנתקות מהעבר

חשוב ללמוד כיצד לשחרר ולהתנתק מהעבר. כחלק מהתהליך רצוי ליידע את בן זוג החדש שהוא מהווה עבורנו כלי לתהליך השחרור .עצם החיבור הזוגי עמו מאפשר לנו את תהליך השחרור והעצמה אישית. בן זוג החדש חייב להיות מודע לכך .

למידה משותפת

בבניית הקשר הזוגי שני הצדדים המעורבים לומדים להיפתח לאמון מחדש ולביטחון בקשר הזוגי. שני הצדדים חייבים להיות פתוחים ומודעים ללמידה ולתודעה החדשה שנוצרת. אם ישנם מסקנות חשובות עליהן להיאמר בקול בין בני הזוג ליצור את הפתיחות. הלמידה הנה הדדית לשני בני הזוג וחשובה מאוד התמיכה הרגשית בקשר הזוגי שיש מי שמבין ומכיל.

אשמח לשמוע תגובות למטה

קטגוריה: זוגיות - מאמרים על זוגיות ומציאת התאמת זוגיות

בעיות בזוגיות

טיפול במשברים בזוגיות 4X4 ארבע על ארבע

4 סיבות שכיחות  4 המלצות חשובות

אני בטוחה שלרבים מכם השאלה הבאה נראית מוכרת מחיי הזוגיות?4X4 ארבע סיבות לבעיות בזוגיות - ארבע המלצות לשיפור וטיפול בבעיות הזוגיות
"נשוי מזה זמן רב אך קיים בי חשש ואולי תחושה שמא האהבה לבן/בת הזוג התמעטה? הרגשה שזה לא בן/בת הזו שהתחתנתי עמה/עימו מה עושים?"

במאמר זה שאני קרואת לו 4 על 4 –אנסה להביא 4 סיבות 4 המלצות

לפני שאענה לשאלה חשוב להדגיש שהקמת משפחה גוזלת אנרגיות של בני הזוג ויש צורך בשיתוף פעולה כדי לשמור על איזון התא המשפחתי והזוגי.
מהן הסיבות האפשריות לשאלת הפונה?

1) חוסר איזון בין בני הזוג

בחלוקת חלוקת הנטל המשפחתי כגון ניהול משק הבית וגידול הילדים. חוסר האיזון גורם לניתוקים רגשיים.

2) חוסר שיתוף פעולה והטלת האחריות אחד על השני

לאורך זמן גורם לחוסר הקשבה , זרות והתנתקות אחד מהשני. הניתוק מתחיל במקרים היומיומיים שלהם אין הקשבה או התייחסות מלאה ובמשך הזמן נוסף על כך התנגדויות וכעסים עד להפסקת שיתופיות ולקיחת כל הנטל .
בלא מעט מפגשי יעוץ שמעתי את אחד מבני הזוג אוצר:
"התרגלתי לנהל הכל לבד אני לא צריכה אותו/אותה אז אם כך למה להמשיך ביחד"
אין לו/לה שום ערך בזוגיות. חוסר הערכיות של הצד השני במשוואה מייצר תסכול ובדידות שלעיתים קרובות מתממש במציאת תחליף חיצוני.

3) התפתחות אישית שונה בין בני הזוג

מובילה לפערים בתקשורת הבין אישית ומשם לריחוק רגשי.

4) ציפיות ייתר מבן הזוג

חשוב לקבל את בן הזוג כפי שהוא. שינוי לא יבוא בכפייה אלא רק אם בן הזוג ירצה ולא מתחתנים כדי לשנות אחד את השני .


מה עליו לעשות כדי לשנות את המציאות הזוגית שלהם ולשפר את הרגשתו?

1) חייבים לנהל שיחה כנה על מצב הזוגיות ולהביא את בן הזוג להבנה שהמצב דורש טיפול.
2) ללכת לפגישת הכוונה ביחד או בנפרד ולהשקיע בריפוי המצב .המודעות מאפשרת למידה,הלמידה מובילה 3) לקבלת השינוי ותיקונו. שינוי מגיע כדי לייצר תהליך חדש וצמיחה בחיים .
4) רצוי לפנות זמן איכותי לזוגיות כגון יציאה משותפת פעם בשבוע או טיול שתורם לאיכותה של הזוגיות .

יש לזכור שהסביבה הדינמית מחייבת אותנו להשתנות ולכן עלינו להיות מודעים ושותפים לשינויים שבן זוגנו חווה ועובר .

אשמח לשמוע את תגובתך למטה

קטגוריה: זוגיות - מאמרים על זוגיות ומציאת התאמת זוגיות

בדרך לזוגיות שנייה לאחר גירושין

התגרשתי לפני 10 שנים וטרם מצאתי זוגיות טובה עבורי?

מתי אזכה לזוגיות מוצלחת משלי?זוגיות שנייה לאחר גירושין - מאמר מציאת זוגיות

השאלות בטח מוכרות לרבים מהקוראים כי מציאת זוגיות חדשה לאחר גירושין מהווה בעיה שכיחה בגלל הקושי הרגשי להיפתח לזוגיות חדשה ומסוגלות להכיל יחסי אהבה חדשים.

תהליך הגירושים, ברוב המקרים, הינו תהליך מייגע לשני הצדדים ומלווה בחשש לגבי הגדרת המהות הזוגית ,התא המשפחתי ובניית העתיד של כל אחד מבני הזוג. לאחר שמסתיים תהליך הגירושין עומדים שני בני הזוג בפני ריקנות גדולה ויוצאים למסע חדש ולדרך חדשה. אולם לא כולם יודעים להתמודד במצב של מציאת זוגיות שנייה.
לעיתים קרובות אני נדרשת לחקור מהן הסיבות לאי יכולת להמשיך בדרך חדשה וליצור, עם הדגשה של לייצר, זוגיות חדשה מוצלחת.

מה גורם לחוסר בזוגיות שנייה או מונע אותה לאורך זמן רב?

באמצעות הכוונה בתקשור שאני מתקשרת לאנשים ונעזרת בשמם אני מגלה סיבות שונות לאי מציאת זוגיות לדוגמא מקרה שכיח של חיים בעבר
"אנשים שחיים בעבר ועדיין אוהבים את הגרוש/ה עם האמונה שהוא/היא יחזרו אי פעם...המשך קיום יחסי מין דבר שמונע מהצדדים להתנתק ולהמשיך הלאה בחיים....שמירת הקשר מהווה המשך של התעללות נפשית של בן/בת הזוג שהביא לגירושין ורצון לשלוט בבן/בת הזוג"
הפתרון שלי למקרה זה היה טיפול עמוק בתת המודע ובחוויית ההתעללות על מנת לבטל את התלות בבן הזוג.
אולם יש עוד מקרים שכיחים שאת חלקם אפרט להלן:

גירושין עקב בגידה

"בגידה שהעצימה את הגבריות של בן הזוג ושמרה על הביטחון העצמי שהיה נחוץ עבורו... אולם ביום שהבגידה התגלתה והאישה האחרת נחשפה ונעלמה בת הזוג לא רצתה להמשיך בקשר הזוגי...כל השיחות שהטיפולים שבני הזוג עברו לא הצליחו להציל את הזוגיות והגירושין היו בלתי נמנעים.. בן הזוג עדיין מכה על חטא כי עדין קיימת אהבה בין בני הזוג אולם בת הזוג מרגישה פגועה וכואבת ומהווה חסימה לשני בני הזוג..
הפתרון שלי למקרה זה היה לשחרר את האחיזה במהלך טיפול רוחני שבו יחוו בני הזוג את הפרידה ברמה הרוחנית.

עקשנות לשמר מצב קודם

"אופייה העקשני של בת הזוג שלא מוותרת ואינה מוכנה לקבל מצבים שסותרים את דעתה.. למרות שבן הזוג בחר להמשיך הלאה בחייו היא מסרבת להודות במצב החדש..למרות שהיא יוצאת עם בני זוג אחרים עדין מתעניינת בדקדקנות בבן הזוג הקודם.. אינה מוכנה לשחרר את העבר.
הפתרון שלי למקרה זה היה לטפל באמצעות שיחזור גלגולים מהי הסיבה לעקשנות ולאובססיביות כלפי בן הזוג. הטיפול בשחזור גלגולים יגלה קשרים זוגיים בעיתיים מגלגול קודם..אהבה גדולה שלא התממשה או התחייבות שלקח אחד מבני הזוג ...כל אלו יכולים להיות בבסיס הנשמה והטיפול בשחזור גלגולים חשף את הסיבה ושחרר את החסימה הקרמתית . החוויה לאחר הטיפול בשחזור גלגולים הייתה מעצימה ומשחררת אנרגטית..הקשר נותק סופית ובעקבותיו נוצר בסיס לקשר חדש"
שאלת הבאת ילדים לעולם בנישואין השניים
"גרוש פעמיים שדילמת הילדים הייתה הסיבה לגירושין השניים...לאחר מיסוד הקשר הזוגי השני צצה סוגיית הילדים והיה חשש לקבל התחייבות נוספת בהבאת ילדים לקשר הזוגי השני מעבר לילדים בקשר הזוגי הראשון.. הדבר היווה עול כבד עבורו והפחד מהתחייבות חסם את פריחת הזוגיות"
הפתרון שלי למקרה זה היה לטפל באמצעות הילינג ואנרגיות על מנת שבקשר הזוגי הבא לא יהיה חשש מהתחייבות לילדים.

אובדן בן הזוג והתאלמנות

"בת הזוג התאלמנה ולבני הזוג היו ילדים..סיטואציה שמקשה לייצר זוגיות...ההמתנה "לילדים שיגדלו" או "הפחד לשכוח את הבעל" חוסמים אותה להיות זמינה לזוגיות חדשה..
הפתרון שלי למקרה זה היה לתקשר מהי הסיבה לחסימה ולשחרר את החסימה. התקשור העלה שהאישה עדיין חיה בתחושה שהיא עם בעלה ואינה מוכנה לשחרר את נשמתו..מעבר לחשש שלה כיצד תיתפס בעיני משפחת בעלה והילדים. טיפול במודעות עצמית וחשיבה חיובית הוביל להחלטה להיות זמינה לשחרר את העול שהיא סוחבת ולנתק את החיבור לאדם שאיננו.

אשמח לשמוע את תגובתך למטה

קטגוריה: זוגיות - מאמרים על זוגיות ומציאת התאמת זוגיות

המשך למאמר זוגיות במשבר

אחת הסיבות שציינתי בעבר כגורם שעלול להוביל לקשיים בזוגיות הנה

שינוי בהתפתחות האישית בין בני הזוג

העולם הדינמי מוביל לשינויים ותמורות אישיות תכופות שחלות בחיי כל אחד מבני הזוג אולם עלולות להוביל לעיתים ליצירת פער שלילי בין בני הזוג כגון פער מעמדות, השכלה והתפתחות אישית מבחינת תכונות ואופי. פער זה עלול לגרום לחוסר בתקשורת זוגית וריחוק בקשר הזוגי בין בני הזוג .זוגיות במשבר - מאמר דרכים לפתרון

המשך קריאה: חיי זוגיות - זוגיות במשבר המשך מאמר - דרכים לטיפול במשבר...

קטגוריה: זוגיות - מאמרים על זוגיות ומציאת התאמת זוגיות

זוגיות במשבר

האם הנכם חשים שהזוגיות שלכם נקלעה למשבר?

האם קיימים מתחים שמובילים לקשיים בזוגיות שלכם?
השאלה האם הנכם יודעים להצביע על הסיבה או הנסיבות שגרמו לקרע בזוגיות?
ייתכן שידיעת הבעיה או בחינה שלה תעזור לכם להגיע לפתרון משבר הזוגיות ואף לחזק את הקשר הזוגי.זוגיות במשבר

זוגיות במשבר יכולה לנבוע מסיבות רבות וכל אחד צריך לחפש את הסיבה שלו ולשאול מה הביא את הזוגיות שלו לנקודת שפל ומשבר?

המשך קריאה: זוגיות שנקלעת למשבר

קטגוריה: זוגיות - מאמרים על זוגיות ומציאת התאמת זוגיות

מאמר חלומות על זוגיות
ובעיקר זוגיות שנייה

זוגיות – מילה קטנה עם משמעות עצומה לכל אחד ואחד ולא חשוב איזו זוגיות הוא מחפש. הזוגיות מורכבת מהמון חלקים קטנים שביחד מרכיבים את תחושת ה"ביחד". אחד המרכיבים בזוגיות הנה הזוגיות היומיומית שנבחנת באופן יומי לפי ציפיות והתנהלות בני הזוג . במפגשים שאני מקיימת עם זוגות אני מבחינה כי לזוגות רבים אין את היכולת והכלים להתמודד ולנהל את הזוגיות היומיומית. הדבר מתחיל מניהול שגוי של משברים ושינויים שחווים בני הזוג באופן יומי עקב חוסר בכלים מתאימים ונגמרים חלומות על זוגיות שנייהבוויכוחים ומשברים בזוגיות. רבים מהזוגות מרימים ידיים ומתייאשים מהר מידי לטעמי,שוב מאחר שאין להם כלים נכונים להתמודדות, ובוחרים לפרק את החבילה ולהתגרש. חלומות יכולים לשמש גם הם אחד הכלים להבין את תת המודע של הזוגיות והנישואין שלנו ולכן הם מאותתים ומסמלים לנו ועלינו להבין את המסרים החבויים בהם.

הזוגיות בחלומות

באה לידי ביטוי בקניית שמלה כלה, נסיעה משותפת של בני הזוג בכלי רכב כלשהו, עליה/ירידה יחדיו במעלית, חתונה חוזרת, כניסה להריון ועוד..... חלומות על חתונה שנייה מסמלים ומאותתים לנו שישנם דברים שעלינו לתת עליהם את הדעת בזוגיות הנוכחית ובחיי הנישואין על מנת לשפר ולמנוע.
המאמר יעסוק במשמעויות השונות שקימות לחלומות על חתונה שנייה לבן הזוג. חלומות על חתונה בשנית מסמלים בעיקר דילמות בחיי הזוגיות או שינוי בחירה או אפילו כניסה ויציאה ממשבר בחיי הנישואין והזוגיות.

משקלו של כל צד בזוגיות

זוגיות שקולה ומאוזנת מאפשרת לכל צד בזוגיות חופש בחירה מתוך אמון הדדי. אולם קימות מערכות זוגיות שלאחר החתונה המודל החברתי משתנה ומוביל מהר מאוד ליציאת הזוגיות מאיזון. לדוגמא מערכות הקשרים החברתיים שהיו לשני בני הזוג לפני החתונה שנעלמים כאות לאמון ולאהבה.
חלום : "חלמתי שהתחתנתי שוב עם בעלי , (למעשה בחלום אני לא רואה את החתונה אלא את היום למחרת) ולא הזמתי אף אחת מהחברות שלי. בחלום אני אומרת לו חלומות - זוגיותשאני לא מבינה איך עשיתי דבר כזה ושכחתי להזמין אותן, והוא אומר לי שטויות התחתנו כבר לפני 10 שנים ולחתונה הראשונה כן הזמנת אותן. ואני מחפשת דרך לספר להן שהתחתנתי ושכחתי אותן"
פרוש - החולמת מודעת לנתק שנוצר בינה לבין חברותיה מהעבר מאז חתונתה. הניתוק הוא מאפיין לטוטאליות שהחולמת מעניקה לחיי משפחתה ולזוגיותה. בחלום בעלה מודע ל"מחיר" שהיא משלמת ובעיניו הדבר תקין. החלום משקף מחשבות של החולמת בתת המודע בעקבות התנהגותה לעיל ומלמד שהיא למדה לספוג זאת כי זוהי בחירתה. 

סיום משבר במערכת הזוגית

משברים ושינויים בחיים בכלל ובזוגיות בפרט מלמדים ומחזקים את הקשר. בחיי הזוגיות השינויים והמשברים הם רבים ורק אם נמה חלק מהם כגון לידת ילד, מצב כלכלי, חובות כספיים ואפילו גידול וחינוך הילדים יכולים להוות בסיס לויכוחים וליצירת סדקים במערכת הזוגית. האהבה במקרה זה אינה מספיקה ויש צריך בכלים מעבר לכך. ישנם זוגות שקורסים תחת הלחצים ועומדים מחוסרי אונים והופכים את המשבר האישי למשבר זוגי ומשם הדרך קצרה לגירושים. החלום כפי שמובא להלן יכול לסמל את יכולתה של בת הזוג להתמודד במשברים בזוגיות. החתונה השנייה מסמלת יציאה מהמשבר ואף יכולת הלמידה ששני בני הזוג הפנימו במהלך התנהלותם במשבר.
חלום : "חלמתי שאני בעלי וכל משפחתי גרים בבניין חדש ואז הוריי אומרים שעלינו להתכונן לחתונה השנייה, אני ובעלי חושבים האם ללבוש את אותם הבגדים מהחתונה הראשונה, ואני אומרת ששמלת הכלה נמצאת בחנות רחוקה. תחילה אני לבושת שמלת ערב שחורה מתחרה ואז אני מורידה אותה ולובשת שמלה לבנה ויפה ואומרת שהשמלה פשוטה ולא מפוארת"
פרוש – החלום על חתונה שנייה עם בעלה הנוכחי מסמל על סיום תקופה קשה שחוו בזוגיות. שינוי השמלות משחור ללבן מסמל שינוי דרך בחיים מתוך בחירה ולמידה. הצבע מסמל את היציאה ממצב קשה למצב קל יותר, מכאוס לאנרגיה חיובית. החלום מסמל שהשינוי בזוגיות יגיע בזכות יכולת החולמת להתמודד עם הקשיים שעברו בנישואין.

בניגוד לחלום הקודם החלום הבא מסמל על חוסר היכולת של שני בני הזוג לסיים את המשבר בצורה בוגרת לטובת הזוגיות שלהם. ישנו ניסיון שנכשל אבל החולמת חלומות זוגיות - משבר בזוגיותמפנימה שהבסיס העיקרי לקשר הזוגי, אהבתה לבעלה, אבד.
חלום : "חלמתי שאני ובעלי מתחתנים בשנית אבל החתונה הפעם הייתה פחות מוצלחת. אנחנו לא אהבנו אחד את השני וגם המקום והאוכל לא היו לרוחי. לבשתי שמלת כלה לבנה שלא היה ברור לי אם אני אוהבת אותה. אני זוכרת במיוחד שאנשים מהעבודה שלי אמרו שהפעם החתונה הייתה פחות טובה (לעומת הראשונה -במציאות)והיא גם הסתיימה מוקדם בעשר וחצי"
פרוש - קיומה של חתונה שנייה מסמלת את הניסיון לצאת ממשבר בנישואין שלא מצלחים לפי הסימנים בחלום: חתונה לא מוצלחת, אוכל ושמלה לא לטעמה, החתונה הסתיימה מוקדם והחברים שלא מפרגנים. חוסר ההצלחה לצאת מהמשבר והסמלים בחלום לגבי הבנתה של החולמת שהיא איננה אוהבת את בעלה, חוסר היכולת והאי בהירות, מסמלים כנראה שהזוגיות עומדת להסתיים בקרוב.

בחירה להישאר במערכת הנישואין

משבר בזוגיות תורם לבחינה מחודשת של הזוגיות. ישנם מקרים רבים שזוגות שנפרדים מגלים לאחר הפרידה כמה הם אוהבים את בת/בן הזוג. הדברים שהם חווים לאחר הפרידה: התנסות עם מערכת יחסים חדשה, הבנת ערכה של הזוגיות, גילוי ערכה של אהבה לבן/בת הזוג עוזרים להם לבחור לנסות ולהתחיל מחדש עם הבן זוג הקודם. מצבים אלו מופיעים בחלומות כחתונה חוזרת שיש בה כאב ופרידה מדמות שלישית מתוך בחירה. הדמות השלישית מופיעה או משתמעת מהחלום. החלומות מתרחשים לפני וגם במהלך הפרידה.
חלום : "את בן הזוג בחלום אני מכירה כי היינו ביחד בעבר. בחלום אני רואה את האקס שלי שכבר נשוי מתחתן בשנית. בעת החתונה החתן לא מפסיק להסתכל עליי. אני חשה צביטה ועוזבת את האירוע"
פרוש - החתונה השנייה מסמלת על ויתור והתנתקות האקס מהחולמת על מנת לחדש את קשר הזוגיות עם אשתו. הבחירה של האקס כואבת אך מובנת לחולמת. החתונה השנייה מסמלת את סיום המערכת הזוגית שהייתה לחולמת עם האקס ואת בחירתו של האקס להתנתק מהחולמת על מנת לשמור על נישואיו.

פיתוח המערכת הזוגית והמשפחתית

נישואין מהווים בחירה של שני בני הזוג למסד את הקשר בניהם. המשכם של חיים זוגיים בנישואין מוצלחים ומאושרים יבואו לידי ביטוי ביכולת לתכנן ולבצע תוכניות יחדיו, צמיחה וגדילה משותפת של בני הזוג.
חלום : "במציאות אני נשואה עם ילד.חלמתי שאני ובעלי מתחתנים שוב. בחלום אני רואה את השעה במדויק. התחושה שלי בחלום הוא של דיוק מושלם ,שידענו מראש מתי להתחתן"
פרוש - החתונה המחודשת והשעה המדויקת מסמלת על בחירה משותפת לשינוי בחייהם של החולמת ובעלה. החלום מסמל על שיתוף בתוכניות ועל ביצועה של תוכנית זוגיות חלומות משפחהשתחדש לשניהם את חיי הזוגיות.

חיזוק קשר נישואין לאורך השנים

הזוגיות עוברת שלבים שונים לאורך השנים וכל שלב שונה במהותו ומתבטא גם ברגשות ההדדיים של בני הזוג זה לזה. לכל צד במערכת הזוגית קיים משקל בניהול ושימור המערכת הזוגית. שילוב המשקלות יוצר איזון וכוח אנרגטי שמניע את המערכת הזוגית והנישואין לשלבים חדשים.
החלום הבא מסמל את כוח הנעה במערכת הזוגית של החולמת. לבן זוגה יש תפקיד לשנע את הזוגיות והנישואין לשלב חדש. החתונה בחלום מסמלת שילוב כוחות במערכת הזוגית והיכולת להניע אותה למצבים חדשים.
חלום : "לפני כשבוע חלמתי שמתברר לי שבעלי סתם ככה מציע שנתחתן שוב. אני לא לוקחת את זה ברצינות ודי רגועה. אני מבינה שיש עוד כיומיים לחתונה ויוצאת עם אחותי לסיבוב כדי לקנות בגד מתאים. הכל התנהל מאד בשלווה ללא לחץ וללא מתח"
פרוש - החתונה השנייה מסמלת את מודעות החולמת לכוח משקלו החיובי של בעלה בחייה. כוחו מאפשר לשניהם להתחדש בחייהם האישיים והזוגיים. שילוב הכוחות שלהם מאפשר התחדשות .הרוגע והשלווה מסמלי על אנרגיה חיובית בחייהם הזוגיים. 

קטגוריה: זוגיות - מאמרים על זוגיות ומציאת התאמת זוגיות

חלומות על זוגיות - מאמר

פירוש חלומות על זוגיות

מאמר קודם שלי בנושא זוגיות רוחנית עסק בכמיהה לזוגיות ולאהבה, לקשר זוגי שאינו דבר של מה בכך בתקופה שלנו. המסר במאמר היה שקשה לנו כיום לאמוד מהי אהבה ומהי זוגיות נכונה. בעבר מציאת זוגיות הייתה טבעית ופשוטה והיום הדבר הפך למסובך ולא פשוט. הביטו סביבכם וראו אנשים בכל הגילאים ללא זוגיות או בזוגיות חלקית שאינה מחויבת לקשר הנישואין. ראו את מספר ההורים החד הוריים או מספרם של הזוגות הגרושים שהולך וגדל.
במאמר זה אנסה לנגוע בקצרה בחלומות הקשורים לזוגיות שעוסקים במהות הזוגיות בנושאים רבים כגון: התמודדות עם פרידה מבן/בת הזוג.
קינאה בין בני זוגחלומות על זוגיות
בגידה
חתונה עתידית
מאהב/ת
הריון
קשר זוגי קרמתי ועוד..

המשך קריאה: חלומות בנושא זוגיות | פרוש זוגיות בחלומות | מאמרים בנושא...

קטגוריה: זוגיות - מאמרים על זוגיות ומציאת התאמת זוגיות

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

 

טיפול בקריסטלים– אבני החן של הנשמה
טיפול בקריסטליםקריסטלים משמשים לצורך איזון הצאקרות מרכזי האנרגיה בגופינו, שחרור ומילוי הצ'קרות, התפתחות רוחנית, מדיטציה תקשור, סיוע והקלה במצבי גוף-נפש שונים ועוד.במאמר זה אנסה לסקור חלק קטן מהקריסטלים וייעודם וכן כיצד מטהרים קריסטלים.להמשך קריאה טיפול באבני קריסטלים...

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים