שישי, נובמבר 22, 2019

בס"ד

מאמר שמתאר ומסביר חלומות שונים שקשורים ברעידת אדמה

רעידת אדמה למרות היותה תופעת טבע שמזעזעת את יסודות כדור הארץ לחלומות על רעידת אדמה ישנה משמעות שונה. המאמר יעסוק במשמעות פירוש החלומות שקשורים לרעידת אדמה. הסיבה לחלימה על רעידת אדמה, האם רעידת האדמה קשורה לחייו האישיים או לאנשים אחרים? האם זה מסמל נבואה או אזהרה לחולם?חלום על רעידת אדמה

רעידת אדמה בחלום מסמלת לחולם על אופן ההתנהלות חייו. האדמה מסמלת את יסודות היציבות והקיום, בריאותו של החולם. רעידת אדמה מסמלת הקצנה של יסודות אלו לכוון השלילי ולמהפך שסופו מביא שוב לביסוס היסודות הללו. רעידת האדמה בחלום מסמלת גם על תהפוכות בחייו של החולם. תהפוכות אלו מביאות לשינוי שבסוף התהליך הוא תהליך חיובי ונדרש לחולם. כמו כן יש בחלומות לעיתים היבט נבואי שלעיתים עלול להתרחש במציאות כפי  שקרה בחלום.

רעידת אדמה כזעזוע במבנה חייו של החולם

"חלמתי שאני מבקרת את אמי בבית אבות ואז יש רעידת אדמה.הקשישים מאד מבולבלים לאיודעים היכן להיות. אני מכנסת אותם בחוץ ומוצאת להם מקום מוגן ובטוח."

פרוש - החולמת מגיעה לפגוש את אימה בבית אבות.היסודות שהיו קיימים עד כה בחייה של אימה
השתנו, היא קשישה וזקוקה לתמיכה מה שגורר אחריו שינוי בחיי החולמת.רעידת האדמה מסמלת את השינוי בחייה של החולמת וההכרה בו.

רעידת אדמה כסימבול לשינוי שלילי הגורם להקצנה

" חלמתי שנסענו באילת לטיול ועברנו ליד הים וגלים התנפצו עלינו וראיתי חלק מהאדמה שנשבר כמו ברעידת אדמה.  לאחר מכן פגשתי מישהו שסיפר על שני טילים חדשים שיש לאויב ואחד הטילים נשלח והיה מן עשן לבן כזה וכנראה הייתהלכך השפעה והסתבר שזה טיל כימי או ביולוג."

פרוש - החלום קשור ליחסים בין ישראל למצרים.רעידת האדמה בחלום מתארת את השינוי הקיצוני ביחסי השלום בין ישראל למצרים. החלום מתאר את השבר במבנה השלום,שיגרום לזעזוע בשני המדינות.

רעידת אדמה כסימבול לשינוי חיובי

" חלמתי שאני הולכת לישון לפתע חשתי ברעידה אדמה שנענעה את המיטה שלי. אני זוכרת שאמרתי לעצמי הא.. רעידת אדמה לא ממש התרגשתי או פחדתי מזה ואמרתי נמשיךלישון זה יחלוף כמו כל דבר"

פרוש - המיטה מסמלת את מקור הביטחון של החולמת בחייה. התעלמותה של החולמת מרעידת האדמה בחלום מסמל על חשיבה חיובית וקבלת השינוי שאמור להתרחש בחייה כמובן מאליו.רעידת האדמה מזעזעת את הקיים ופותחת דלת לשינוי.

ArticleA8

 

"חלמתי כי אני ניגשת למעלית לפתע המעלית נתקעתומתחילה רעידת אדמה כשאני מחוץ למעלית. אני רואה את המעלית צונחת ומודה לאלוקים איזה מזל שלא עליתי עליה. רעידת האדמה מתחזקת ואני מחפשת משקוף של דלת לעמוד מתחתיו בחלום אני מתפללת את תפילת "שמע" כמה פעמים בקול. בסוף רעידת האדמה נפסקת וכולם בסדר"

 

פרוש -  המעלית בחלום היא סימבול לעלייתה של החולמת לעולם הנשמות. רעידת האדמה היא סימבול לשינוי גדול בתודעתה של החולמת .שינוי חזק ועוצמתי והדרך של החולמת להתמודד עימו הוא באמצעות האמונה.תפילת שמע מחזקת את הנשמה ושומרת עליה מכל רע והיא גם מחזירה את הנשמה חזרה לגוף בהתעוררות

פרוש - החלום מתאר את הפחד של החולמת מהרס הזוגיות וההשלכות על ילדיה. רעידות האדמה בחלום מסמלות על קיומן של אירועים שמזעזעים את חיי השגרה בבית ובזוגיות ועל חוסר קבלת החלטה ופסיביות של החולמת מתוך פחד וחשש שילדיה יפגעו מהחלטותיה .סופו של החלום שהזוגיות נהרסת ושלא ניתן לשקמה ושהילדים נפגעים כמו שהחולמת חששה.החלום בא כאזהרה לחולמת לא לעמוד במקומה אלא לנקוט בעמדה.רעידת אדמה כאות אזהרה לחולם
"חלמתי שיש רעידות אדמה והבית שלי משתנה . הפנימי אותו הבית אבל החיצוני זה בניין. אני רואה את הילדים שלי ישניםולאחר הרעידה הראשונה הבית בפנים מקבל צורה שונה הפתחים נעשים קטנים ולאחר מכן אנימוצאת את עצמי מחוץ לבית עם הרבה אנשים לפתע מתרחשת רעידה נוספת. אני הולכתלראות מה עם הילדים שלי ואומרים לי שהם לא שרדו ,אני בוכה ומרגישה כאב וצועקתזה לא יכול להיות ואני רצה לבית והבית הרוס ושום דבר לא שרד .לבסוף אני מתעוררת ורואה שהילדיםשלי ישנים"

"חלמתי שאני מתעורר בחדר שוכב על הרצפה מכוסה בשמיכה ויש רעידת אדמה. בחלום אני מנסה לקום אבל לא יכול, כאילו מחזיקים אותי. נפלתי לחור שחור ומשהו אפל ושחור ורע ניסה לעטוף  אותי בחלום התנגדתי וידעתי שאני חולם ולמרות זאת לא הצלחתי להתעורר כאילו הגוף היה משותק התעוררתי בבהלה"

פרוש -רעידת האדמה בחלום מסמלת אזהרה לחולם מפני נפילה רגשית ועל תוצאותיה - הרס הקיים. החלום נסנל שהחולם מודע למצבו והוא אכן מנסה להתמודד ולצאת ממצב זה

רעידת אדמה כמסר לעם ישראל

"חלמתי שאני גרה בבניין רב קומות ומתחילה רעידת אדמה. כולם בורחים מהבתים. אני מתארגנת לצאת מהבית ולוקחת רק דברים הכרחיים לילדים שלי כמו אוכל וטיטולים. מהחלון אני רואה את הכותל המערבי והמון אנשים דתיים מתפללים מולו בדממה. כשאני יורדת במדרגות אני מבינה שזה לא רעידת אדמה אלא תקופה של שואה חדשה. כולנו מודאגים. הכול אפור מסביב ויש הרגשה כבדה מאוד"

פרוש – לפני כעשור  חלמתי חלום זהה שסימל רעידת אדמה בירושלים. היקיצה מהחלום הייתה קשה עבורי כי הבנתי שזה מסמל על ימים של קושי גדול בעם ושירושלים תהיה המוקד לכל השינוי. גם בחלום שלי וגם בחלום הנוכחי  המסר מיועד לעם ישראל ולא באופן אישי. רעידת האדמה בחלום מסמלת שינוי בתפיסת החיים ובאורח החיים של האנשים. בחלום החולמת עוברת לדירה חדשה  זמנית שנועדה לה כמחסה מתוך ידיעה שמה שהיה קיים עד כה ישתנה.

לסיום

רעידת אדמה בחלום מסמלת מצד אחד שהיסודות שאנחנו בטוחים בהם מתערערים ועלינו לנקוט פעולה מתאימה ומצד שני מסמלת שינוי חיובי לחולם.

אז לכו לחלום ....חלומות נעימים

 

 

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

מאמר בנושא חלומות על צונאמי

צונמאי גלי ים עצומים המתפרצים בעוצמה רבה אל חוף הים לאחר רעידת אדמה שמתרחשת במעמקי הים. אולם מה משמעות חלומות על צונאמי? מה חלומות של צונאמי באים לאותת לנו? האם הצונאמי בחלום מהווה משבר או צמיחה בחיים?חלומות על צונמי ושטפון
באופן כללי הים והאוקיינוס מסמלים בחלומות את הכוחות המשתנים באדם, עולם הרגשות שמשתנה מקצה לקצה , עולם היצר , היציאה ממצב מודע למצב לא מודע. הצונאמי בחלום מסמל לחולם על הגעתו למצבים רגשיים קיצוניים וכיצד הם ישפיעו על התנהלותו בחיים.

כפי שצונאמי מביא עמו הרס רב כך השפעות הרגשות עלולים להוביל להרס של הקיים ולפגיעה בחייו של החולם כדיכאון, חרדה, בריחה ,כעס, הסתגרות והתכנסות עם עצמו.
היבט נוסף למשמעות הצונאמי בחלומות הנו היבט כלל עולמי שקשור בסוג של חלום נבואי על צונאמי במדינה כלשהי או על הרס הקיים שנובע מעליית כעס וכאוס .

צונאמי בחלום כסימבול לבחירתו של החולם

"חלמתי שאני פוגשת חברה מהתיכון שיש לה ילדה מחוץ לנישואים והיא מכירה לי את החבר הנוכחי שלה שלו יש 2ילדים ואשתו עומדת מאחור ומתבוננת בנו . אנו הולכות למקום גדול כמואצטדיון מלא אנשים. כדי להינצל אנשים מתבקשים לתפוס בסירה עם חוט ולעשות סקישמגיע התור שלי מגיעגל מים עצום ושוטף את כולם אבל כולם נשארים. בחלום אני מבינה שזה הגל הקטן ועודאמורים להגיע גלים נוספים ושעלי להימלט. אני בורחת למעלית שמוסתרת בקיר ובמעלית ישנה בחורה נוספת. אני לוחצת על קומה 7הבחורה מעדיפה לרדת בקומה 5 .לפתע מרגישיםזעזוע כמו רעידת אדמה המעלית נפתחת יצאתי בקומה 7 יצאתי אולם מתחתי אני רואה מים והבחורה שהייתה איתי במעלית שוחה כלפי מעלה כדי להגיע לקומה 7 כל מה שמתחתפשוט הוצף במים ואני מתעוררת"

פרושהחלום מסמל את הישרדותה ובחירת הזוגיות של החולמת שסופו טוב. החלום מתחיל בזוגיות חברתה המקרין על תהליך הזוגיות של שהחולמת. בזוגיות החולמת ישנם שאלות רבות שמציקות לה ומציפים אותה ברגשות כצונאמי. רעידת האדמה מסמלת זעזוע שהחולמת חווה אך לא ממקום של כאב או סבל, אלא מתוך בחירה ותובנה עם הרצון להמשיך עם הקיים למקום גבוה ועוצמתי יותר לספרה 7, לעומת בחירתה של הבחורה שבחרה לפי הלב וטבעה בשל כך.

צונאמי בחלום כסימבול להתמודדות עם קשיים

"חלמתי שאני עם האקס שלי על חוף ים שלפתע מתחילים גלים לשטוףאת החוף ואני אומרת לו שנברח כי מתחיל צונאמי. מאחורינו הר אנחנו מטפסים ואני מעודדת אותו כל הזמן שלא יתייאשוימשיך לטפס. אנימסבירה לו שאם אחד מאיתנו מאבד יציבות השני יעזור לו. בסוף ההר ישנו כביש ואנחנו עולים על רכב להתרחק מהים שעומד לשטוף הכל. בהמשך אנו מגיעים למקום מדהים מלאפירות כשהים מאחורינו ולא יכול להגיע אליו וכל האנשים מסביב שהגיעו כנראה גם הםצועקים הגענו לגן עדן(מקום ממש קסום...). מלא שלווה ומטפלים בכולם שיירגעו ושירגישוטוב ואומרים לכולם שעכשיו אין להם ממה לדאוג ושיהיה בסדר"
פרוש -  הצונאמי שהחולמת חווה בחלום מסמל על קשיים בזוגיות . החלום מתאר את המאבק העיקש של שניהם להמשיך בקשר,החולמת היא הדמות המובילה ובזכות עקשנותה הקשר שורד.החולמת מודעת לכך שבלעדיו היא תרגיש אבודה. גן העדן שהחולמת הגיעה עם בן זוגה מראה את הסוף הטוב את מקומם להיות ביחד.

חלום על שטפון

חלום נוסף : "חלמתי שהסתכלתי החוצה מביתי וראיתי שבחוץ הכלמוצף מים והבנתי שזה צונאמי. כמויות גדולות של מים נכנסו לתוך הדירה ולתוךהבניין ולדירות אחרות ואת המים שנזלו ונאלצתי ליבש. בשלב

מסוים זה היה הבית שלהורי הרמתי את הכיסאות לשטוף ושמתילב שחלק מהחדר נשטף ולא התייבש. אמרתי לעצמי שאני אצא ואחזורלאחר מכן לשטוף וידעתי שאימי לא יודעת שאני מתכוונת לשטוף להם את הבית. כשיצאתי ראיתי שהכל יבש ואיןצונאמי"

פרוש -  החולמת חווה צונאמי שמאיים על הבית שלה. הבית מסמל את המהות הפנימית של החולמת שעלול לאבד שליטה מעומס רגשי שנובע מעודף אחריות שהחולמת לוקחת על עצמה בנוגע להוריה. בחלום החולמת לומ

דת לנתב את עצמה ולעמוד באיום על המהות הפנימית שלה.

הצונאמי כסימבול להתחלה חדשה בחיים

"אני חולמת שאני בים עם בעלי ובני שפתאום מגיע גל ענק. תחושת ההלם שאומנם ראיתי וחוויתי הרבה גלים אבל לגל כזה ענק לאציפיתי. הכל מוצף ואני והילד שוחים עם הזרם אבל לא רואים אתהחוף והמים מכסים את המקום שבו היו המפתחות לבית. אני מצליחה לטפס על גדר חלודה אבל נותנת לילד לעלות קודם אבל הילד לא כלכך מתרגש כמוני ועולה בעצלתיים. אני מתוסכלת ומיואשת שלא הצלחתי להציל את המפתחות לביתי ואין לי איך להיכנס הביתה ולפתע חמי מגיע ומביא לי מפתחות ולתדהמתי, הוא אומר שהוא מצא אותם בחוף.
פרוש - הצונאמי מסמל התחלת שינוי פתאומי לא מתוכנן. המסר לחולמת שלמרותהפתאומיות היא תלמד לפלס את הדרך. הילד מסמל את האני הפנימי של החולמת שהיא לא רק שלא מאבדתאותו אלא מעצימה אותו . המסר בחלום הנו חיובי ומגלה את היכולת של החולמת להתמודד ולהצליח לנווט לדרךהחדשה.

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות על צבע - מאמר צבעוני על חלומות בצבעים – חלום על צבע

חיינו מלאים בצבעים בכל הסוגים וכל הגוונים בכל מקום שנביט קיים צבע שמסמל משהו עבורנו? לכל אחד יש את הצבעים שהוא אוהב או שונא.
אתם יכולים לתאר לעצמכם עולם ללא צבעים? הפרחים? הבגדים? יופי ללא צבע?

חלום על צבע משתמשים בצבע שרוצים למשוך תשומת לב - חיות כגון הטווס וגם אנו בני האדם משתמשים בצבעים כדי לאותת לעולם מסרים.
 מתברר שגם בחלומות שלנו הצבע הוא לעיתים מהווה מרכיב דומיננטי בחלום ויש לו מסר ברור וחשוב.
למרות שצבע הנו תופעה פיסיקלית הצבע מהווה גם אנרגיה חזקה בתחום הרוחני. אנו למדים בהתפתחות רוחנית לתת משמעות שונה לצבע בתרגום רוחני ולהעבירו כדרך לביטוי עצמי ולהעברת אנרגיה. הצבע ברוחניות מהווה שפה בעלת גוונים ומסרים .
הצבע יכול להיות בטיפול באמצעות צבעים, טיפול באבני קריסטלים, טיפול באנרגיות שכל אנרגיה מהווה תחום אחר של צבע וכן הלאה.
כפי שהזכרתי במאמרים קודמים שלי בנושא חלומות בתהליך החלימה לכל אדם קיימת שפה וביטוי שונים לסמלי החלום. בחלק מהחלומות אנו חווים צבעים שונים שנשזרים בחלום כחוט אנרגיה שמביא בסופו של החלום למסר כתוב בתודעתו של החולם. הצבעים בחלום בדרך כלל מהווים אמצעי מלווה להעברת מסר בחלום כי לעיתים הצבע  מתלווה לחפץ, לאנרגיה, אביזר שהחולם משתמש בו.

המשך קריאה: חלומות על צבע - מאמר צבעוני על חלומות בצבעים – חלום על...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

מאמר על חלומות של חגים

חגי תשרי מסמלים מצד אחד סוף שנה ומצד שני מהווים התחלה חדשה בשנה הקרבה. התחלה שבה אנו מתכננים את המטלות, התיקונים והשינויים שעלינו לעשות בשנה הקרבה. לעומתה סיום השנה שבה רכשנו שיעור/תובנה ומבקשים מהבורא שיאסוף אותם לשלל התחגי תשרי - חלומותובנות שנשמתנו אספה במהלך חייה. שיאה של הבקשה מגיעה ביום כיפור הנשמה מתענה ומוקירה את הליווי והידע שזכתה מול הצורך בהכרה של הבורא שמתקבלת בחג סוכות .
לקראת ימי חגי תשרי אני חווה בפענוח החלומות מסרים רבים שקשורים לנשמה והתהליכים שלה בעולם. במאמר אנסה לסקור עבורכם מעט מהתובנות שהתקבלו בפורום שלי שקשורים לראש השנה ולחגים הקרבים.
בברכת שנה טובה ומאושרת לך למשפחתך ולכל עם ישראל

המשך קריאה: מאמר חלומות על חגי תשרי - ראש השנה - יום כיפור

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

 מאמר לפסח – בחירה בהתחדשות רוחנית

בימים אלו שכל אחד מאיתנו צריך לבחור האם לארח או להתארח אצל מכרים ומשפחה. וכמובן אי אפשר לשכוח את הבחירה של המתנה שנביא לחג למשפחה ולחברים. השאלה החשובה האם אנו יודעים לבחור בצורה נכונה מה טוב עבורנו? להבין את כוחה פסח חלומותשל בחירה עבורנו?
כולם חשים בשינוי באוויר שנובע מהאביב וההכנות השונות לקראת הפסח. בדרך כלל ההכנות לחג מאופיינת בניקוי שאנו עושים כהכנה לחג.
האם ידעתם שגם אנו זקוקים לתהליך של התחדשות בגשמי והתחדשות רוחנית פנימית? מעין תהליך ניקוי פנימי רוחני שיעזור ויאפשר לנו לבצע את ההחלטות הנכונות ולסיים תהליכי שינוי שהתחלנו ולא סיימנו. השאלה אם אנחנו בוחרים לעשות את הצעד הנכון עבורנו ולבצע את ההתחדשות שתוביל אותנו לשינוי שבו נגשים את יעדי הנשמה שלנו?

המשך קריאה: מאמר התחדשות פנימית לקראת הפסח מבחר של חלומות לפסח

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

מאמר פירוש חלומות ומשמעותם של הופעות דמויות מהמקרא בחלומות

הופעת דמויות מהמקרא כגון דוד המלך, נביאים ומלכים בחלומות יש סימבוליות רבה וסיבתיות.הופעתם בחלום באה לרמז על עליה רוחנית,לווי רוחני,חיזוק באמונה,גאולת

הופעת דמיות המקרא בחלומות

היחיד-שינוי חיובי בחייו של החולם,גאולת הכלל,סיפוק עצמי . מה הסיבה להופעת דמיות מהמקרא בחלומות?
במאמר אתייחס לאזכורים של ממצאים אשר מקורם בזיכרון הנשמתי של החולם ובקשר הסימבולי בין החלום לחולם.

המשך קריאה: מאמר פירוש חלומות שבהם מופיעים דמויות מהמקרא | מה משמעות...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

מאמר ייעוד ומימושו באמצעות חלומות

תמיד דברו איתנו על יעדים ומטרות בחיים אבל האם ידעתם שלנשמה ישנם יעדים ללמידה בכל שלב של חיים? האם היעדים שלה ישפיעו על היעדים שקבענו לעצמנו?
המאמר יעסוק בתשובות לשאלות הקשורות לייעוד הנשמתי:
האם אנו יכולים לשנות את הייעוד הנשמתי שלנו ?
האם מודעות רוחנית ועצמית עוזרת ותומכת במימוש מטרות הנשמה? ייעוד עצמי בחלומות
מה גורם לאדם להיחשף לייעוד הנשמתי שלו?
הייעוד הנשמתי הנו אוסף מטרות שהנשמה הציבה לעצמה בטרם לידתה לעולם. מימוש המטרות נאסף לאחר המוות לבסיס הנשמה שממנה הנשמה יצאה לעולם ומעשיר את בסיס הנשמה.
כיצד למעשה מתבצע מימוש הייעוד הנשמתי - הנשמה עד לרגע הלידה מתכוננת בעולם הנשמות להגעתה לעולם הגשמי. תהליך החדירה של הנשמה לגוף חשוב בגלל שהוא קובע את מהלך חייה על מנת להיכנס בתדר הנכון. כל יעד/מטרה של הנשמה הוא שיעור קרמתי שמסתיים בעשייה.

המשך קריאה: מאמר מימוש עצמי וייעוד רוחני | יעדי הנשמה והשתקפותם בחלומות

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

מאמר על למידה רוחנית באמצעות חלומות

למידה והתפתחות רוחנית מתאימה וישימה לכל אחד ולאו דווקא למיעוט אנשים בעלי יכולות מיוחדות. העניין עד כמה אנו מסוגלים להיות מודעים לחלקים סמויים בתוכנו. למידה רוחנית הינה עבודה מודעות אשר מאפשרת לאדם לתקן מידות בהתנהגותו ובהתנהלותו היומיומית, ללמוד לשלוט על הצדדים הלא רצוניים והלא מודעים בתוכו. תהליך רוחני בחלומותרבים מהאנשים מפתחים חוש על חושי ,תקשור וריפוי רוחני באמצעות למידת מודעות עצמית. אנשים אלו באמצעות למידה מודעת משנים את ייעודם בחיים והופכים להיות מרפאים, מתקשרים, מורים רוחניים.

המשך קריאה: מאמר על למידה רוחנית באמצעות חלומות | התפתחות רוחנית...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חנוכה חג של ניסים וחלומות

כולנו גדלנו על הכיף של חג החנוכה שבו חגגנו את זכר ניצחון המרד של החשמונאים ביוונים עם הצגות, המון סופגניות, סביבונים וכמובן בהדלקת נרות חנוכה לזכר שמונת הימים שבהם כד השמן הקטן הספיק להדלקת האש בבית המקדש.
אז אם כבר חנוכה מדוע לא מאמר של חלומות עם מאפיינים בולטים של החג כגון סופגניות, הדלקת נרות ולנסות למצוא את ההקשרים הרוחניים להופעתם. החלומות נרות חנוכה - חלומותהופיעו במהלך כל השנה ולוקטו מהפורום חלומות שאני מנהלת. האם ישנה משמעות לסופגנייה בחלום? מה מסמל לנו השמן בחלום? שאני מדליקים נר בחלום מה משמעות הדבר עבורנו? קראו ותדעו...

המשך קריאה: חלומות חנוכה | מאמר על חלומות שקשורים לחנוכה | מה מסמל...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות על בית המקדש

בפורום שלי לנושא חלומות אני נתקלת בחלומות רבים העוסקים בקיומו של בית המקדש ותחושת נוכחות של החולם בבית המקדש. המאמר יעסוק בחלומות על בית המקדש שחג הסוכות מהווה אחד משלושת הרגלים שבהם היו עולים ל-בית המקדש ומקריבים קורבנות. בבית המקדש היו נוהגים לקיים שבע מצוות בחג הסוכות כמו ישיבה בסוכה, ארבעת המינים, קרבן חגיגה ועוד. 

חלומות על בית המקדששמחת בית-השואבה - מצווה מיוחדת לשמוח בסוכות שהייתה נהוגה גם ב-בית המקדש שעליה נאמר: "מי שלא ראה שמחת בית השואבה לא ראה שמחה מימיו".
קיימת חשיבות עצומה ל-בית המקדש והנו סמל לעוצמתו של עם ישראל ולכן שאני נתקלת בפורום בחלומות העוסקים בקיומו של בית המקדש ו/או תחושת נוכחות של החולם בבית המקדש אני מייחסת לכך משמעות רבה.

המשך קריאה: חלומות לסוכות [חלומות על בית המקדש] מאמר על חלומות על בית...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

בעיות שינה נובעות מדאגות ומחשבות טורדניות - לפני השינה הקלי על עצמך במדיטציה ושלבי מוזיקה רגועה שתרפה את גופך
module-title-icon
תגדירי לעצמך שאת בחיפוש זוגיות - הידיעה תפרוש כנפיים ומי שמכירך יהפוך ל-"שדכן"

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים