ראשון, דצמבר 03, 2023

בס"ד

 נפטר בחלום אובדן קרובים – מה קורה שאדם קרוב נפטר?

אובדן אדם קרוב - נפטרים בחלומות

אובדן אדם קרוב מביא אותנו לתחושות קשות של כאב, כישלון שלא עשינו משהו, חרטה , קושי להשלים עם האובדן, תחושת פספוס שלא מיצינו את הקשר ותחושות נוספות שיכולות להגיע לפעמים עד כדי מחשבות אובדניות. שלא לדבר לפעמים על הקושי הפיזי הממשי היומיומי של התמודדות עם לכתו של אדם קרוב.

חיפוש עזרה רוחנית אפקטיביתawareness1

רבים מחפשים מוצא ועזרה לתחושת האובדן ופונים אלי על מנת שאעזור להם עם חלק מהכלים שבהם אני מתמחה. אני עוזרת להתמודד עם תחושות האובדן של קרוב שנפטר בתהליך רוחני מורכב שמשלב תקשור, טיפול בשחזור גלגולים ואנרגיית קריסטלים לאיזון אנרגטי.
קיימות סיבות נוספות שאנשים פונים אלי מעבר לטיפול ישיר באובדן אדם קרוב שנפטר לאחרונה וקיים קושי להתמודד עם היעלמותו.
לדוגמא אנשים פונים גם במקרים שנפטר מופיע בחלומות בתדירות גבוהה דבר שגורם חוסר מנוחה לחולם כי הוא מרגיש שיש לזה משמעות. חלום על נפטר מסמל משהו עבורם וברצונם להבין אתה זה. מה עוד שצורת ההופעה של הנפטר א זה מיקום, בגדים וכדומה מהווים רמזים נוספים למסר בחלום.
וגם דוגמא נוספת שאנשים פונים אלי היא כאשר החלומות מסמלים שנשמת הנפטר אינו מצליח להיפרד מהעולם הגשמי בקלות שוב באמצעות מסרים שונים בחלום.

מעגל אנרגטי שלילי שמשפיע גם על הקרוב וגם על נשמת הנפטר

בעקבות פטירת אדם קרוב אנו חווים כאב עצום ורצון עז והשתוקקות לראותו בשנית למרות שברמה הפיזית ההגיונית הדבר לא ניתן. נשמת הנפטר לאחר המוות עולה למימד אחר שאותו אני מכנה עולם הנשמות . הניתוק הפיזי בעקבות אדם שנפטר מייצר חלל אנרגטי עמוק בנפש האדם החי כאן המתגעגע  וכמה לאדם שנפטר. הכאב והקושי מייצרים חוסר באנרגית הלב .הכאב יוצר כאוס אנרגטי בגוף הפיזי וגורם לחוסר איזון אנרגטי עצום. הדבר מתבטא היטב בצבעי ההילה של האדם הכואב ומשנה את צבעם  לכהים. הירידה ברמת האנרגיה של הגוף הפיזי מייצרת תסכול ,דכאון, בכי ואף חולי.
בנוסף מתקיים תהליך הפוך שבו כאבו של הקרוב שחי משפיע על נשמת הנפטר בעולם הנשמות ומייצר אנרגיה שלילית שמגיעה מהגשמי לרוחני ומטרידה את נשמת הנפטר שאינה רגועה להתמודד עם התהליכים הנדרשים לה בעולם הנשמות.
למעשה נוצר מעגל אנרגטי שלילי של הנפטר ושל החי ותהליך הריפוי תפקידו לתקן את המעגל האנרגטי השלילי בשני הכיוונים.

מהן מטרות תהליך הריפוי הרוחני העיקריות

ניתוק מהנפטר - בתהליך הריפוי הרוחני מתאפשר לאדם להתנתק אנרגטית מהנפטר הקרוב כך שכל יהיה שלם בעולמו.
ניתוק הנשמה
- בתהליך הריפוי נשלים את הניתוק של נשמת הנפטר מהעולם הגשמי ולאפשר לנשמה להמשיך בדרכה בעולם הנשמות. ולאחר תהליך זה של ניתוק בדרך כלל מתקבל מסר בחלום שהנפטר שמח ושטוב לו בעולם הנשמות.ArticleA7
המשך חיים
- הקרוב ממשיך לחיות את חייו ומצליח להתמודד עם האובדן של אדם קרוב דבר שמתבטא בגילוי שימחת חיים שחוזרת לחייו ובקבלת מות הנפטר.
איזון אנרגטי - כמובן אחת המטרות היא להשלים ולשנות  אנרגטית את צבעי ההילה של האדם החי.

שלבי הטיפול

שלב ראשון חיבור לאנרגית האהבה - על מנת לטפל רוחנית בקרוב החי עליו להיות בעל מודעות או הבנה ולקבלת התהליך הרוחני כתהליך מרפא. ולכן מטרתי היא להביאו לידי שיתוף פעולה בתהליך הרוחני על מנת להפוך את התהליך לאפקטיבי. תהליך שמתבצע באופן מאוד אישי כל אחד בקצב ההתפתחות הרוחנית שלו.

שלב שני הכנסת אנרגיה חיובית - אני עובדת עם המטופל שיהיה זמין לקבל אהבה שמיקומה בצ'קרת הלב. ולכן בתחילת התהליך הרוחני אני מטפלת בצ'קרת הלב. הטיפול מתבטא בניקוי הכאב והכנסת אנרגית אהבה קוסמית שמגיעה ממקור בעולם הנשמות. תמיד קיים חיבור סמוי למקור שממנו הגענו לעולם הפיזי מעולם הנשמות. החיבור מקנה אהבה ורצון לחיות. בתהליך הריפוי צ'קרת הלב מקבלת אנרגיה נוספת שמאזנת את הצ'קרה ובסופו של תהליך את כל הגוף הפיזי וכתוצאה מכך חל שינוי בהתנהלות ובהתנהגות לטובה.

דוגמא לחלום שמתאר תהליך ריפוי

"אמי נפטרה  בפתאומיות וקשה לי מאוד להתרומם .יש לי חלומות על אמי שבאחרון ביקשתי מאימי ז"ל שתעזור לי לתקן את השער ללב ואימי הופיעה עם מברשת צבע לבנה ואומרת שהיא מתקנת את המפתח לשער הלב שלי ע"י צביעתו בלבן."

חלומות שמשמעותם שנשמת הנפטר אינה מצליחה להיפרד מהעולם הגשמי

שמופיעים הסימנים הבאים בחלומות
נפטר שמופיע בחלומות לאנשים קרובים ומבקש בחלום לחזור לחיים.
או לחלופין החלום מראה כאילו הנפטר חי .
או שהנפטר מבקש בחלומות לעשות עבורו דברים על מנת להחזירו לחיים.
הסימנים מסמלים שנשמת הנפטר אינה מצליחה להיפרד מהעולם הגשמי ולהגיע לעולם הנשמות על מנת לעבור תהליכי למידה של העולם הגשמי האחרון ולחזור בחזרה עם יעדים חדשים לעולם הגשמי.

 

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

טיפולי גוף נפש | תקשור | דימיון מודרך | שחזור גלגולים |קריסטליםטיפים רוחניים 
דוגמאות לטפולים שונים באמצעות תקשור דמיון מודרך שחזור גלגולים ואבני קריסטלים חלק מהטיפולים לוו במפגש עם נשמות מדריכות של צדיקים וחלקם עם מפגש במקומות קדושים ליהדות. אני שואבת את כוחי מהיהדות ולכן סמלי היהדות מופיעים תמיד בתקשורים שאני מתקשרת או מסרים שאני מעבירה.טיפולים רוחניים הוליסטיים יכולים להקיף קשת רחבה של מקרים כגון תמצית ממה שמובא להמשך קריאה שחזור גלגולים...

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים