רביעי, יולי 15, 2020

בס"ד

דוגמאות להופעת גלגול נשמות ושחזור גלגולים בחלום

מסר מגלגול קודם בחלומות

הגישה שלי לחלומות מהווה נדבך חשוב בהבנתי את המסר בחלום. החלום מהווה צינור רוחני שבו מועברים מסרים מבסיס
הנשמה לתת המודע. מסרים אלו בחלקם באים ללמד אותנו משהו וחלקם בא לאותת לנו שעלינו לתקן משהו בעולמנו הנוכחי על מנת שהנשמה ש לנו תגשים את יעודה בעולם הנוכחי.
לפי גישתי קיים קשר הדוק בין החלומות לגלגולים קודמים שלנו שבאים לידי ביטוי בחלומות שקיים לגביהם מספר קריטריונים שכיחים.

להמשך קריאת המאמר שמקשר בין המסרים בחלומות לגלגול נשמות והקשר לטיפול בשחזור גלגוליםמאמר על שחזור גלגולים - מסרים בחלום

במאמר זה אעסוק בחלומות והקשר שלהם לחיים מגלגולים קודמים. מהם המסרים שמתקבלים לתת המודע. כיצד מסרים אילו מתקבלים ומה מאפיין מסרים אלו. כמובן אתן דוגמאות למסרים בחלום שאנשים קבלו. במאמר זה אסקור חלומות רבים שקשורים לגלגולי נשמות ששאלו אותי בפורום חלומות שלי וכן את הפירושים שלי לחלומות אלו.
תחילה אסקור מספר מאפיינים של חלומות שקשורים לגולים קודמים. מאפיינים אלו נותחו ממאות רבות של חלומות בעולם הרוחני.

זיהוי ומאפיינים של חלומות על גלגולים קודמים:

חלומות שמקורם בזיכרון הנשמה מחיינו הקודמים ניתן לזהותם באמצעות:

 • התמונות בחלום חדות ובצבעים ברורים.
 • הדמויות לא מוכרות לנו בחיינו הנוכחיים אולם בחלום אנו חשים תחושת חיבור חזקה מאוד לאותן הדמויות.
 • החלום נע כסרט שלם שאנו זוכרים בו כל פרט ופרט בעת הקימה.
 • החלום נשאר חקוק בזיכרון לאחר ההתעוררות.
 • אנחנו משתתפים בחלום ולא דומים כלל לעצמנו בחיים.

כעת אנסה לסקור מהן הסיבות לכך שחלומות מכילים מסרים מחיים אחרים:

הסיבות שהחלום מכיל מסרים מגלגולים קודמים

 • אנחנו נמצאים בצומת דרכים בחיינו העכשוויים ועלינו לקחת החלטה? החלום יוצר השתקפות של המציאות ומאפשר לנו להסיק מסקנות על החלטתנו הצפויה.
 • אנחנו נמצאים בקשר עם אנשים מסוימים ועלינו לנהוג בדרך מסוימת. פעמים רבות החלום "מעיר" אותנו ופוקח את עינינו על הקשר בינינו לאותם אנשים.
 • הפקת לקחים בחיינו הנוכחיים לאור מסקנות שהסקנו בחיינו הקודמים.
 • מאיר התנהגויות מסוימות שעלינו לשנות בהווה.
 • מסר נבואי לעתיד לבוא.

מוטיב המוות מופיע רבות ומהווה אחד השיעורים של הנשמה בחיים הנוכחיים לדעת ולקבל את המוות ולא לפחד ממנו . כלומר לדעת לקבל את החוויה ללא פחד ולתת למלווים הרוחניים ללוות את הנשמה בדרכה החדשה. היכולת של הנשמה לזכור את חווית המוות באופן חיובי נותן ומאפשר לאדם לחיות את חייו ללא צורך במלחמת הישרדות,ללא צורך לבדוק את גבולות המוות כמו להסתכן וללכת על הקצוות.
ישנן דוגמאות רבות שבהם אני מבינה שיש צורך בטיפול שבו האדם צריך להשתחרר מאחת מחוויות המוות שלו  בחייו הקודמים:

 • אנשים שמרבית זמנם "נלחמים על הרגע",תוקפנים ,חשדניים מידי לסביבה, רודפים אחר ההספק של עצמם.
 • חרדות מהמוות, ממחלות, מערכות יחסים שיש בהם דאגנות מוגזמת, קינאה (מהפחד לאבד).
 • בעיות אכילה-בולימיה, אנורקסיה.בא מתוך צורך לחוות שוב את המוות ולהתמודד עימו.
 • אדם רכושני לאנשים

הטיפול לבירור חוויות מגלגולים קודמים מתבצע באמצעות מדיטציה ושיחזור חווית המוות שעולה תוך כדי מתת המודע. הטיפול יאפשר להם להגיב אחרת לסביבה ולחיים ייתן להם לזרום ברוגע ויטיב עימם בכל אחד מההיבטים הקיימים בחייהם.

מודעות למסרים בחלומות היא יכולת שנרכשת באמצעות תהליך של מודעות והקשבה לאני של עצמנו. לאור הכמות הרבה של חלומות בנושאים שונים שכולם התרכזו בסופו של דבר לחוויות מחיים קודמים ריכזתי מספר חלומות שהמשותף לכולם הנה העובדה שלחולמים קיימת מודעות גבוהה לנשמה ומדובר בחוויות מחיים קודמים.
הנשמה שלנו מכילה בתוכה אוסף זיכרונות מחיינו הקודמים וכן את המטרות שעליה לקדם, ליישם וללמוד בעולם הנוכחי. הסיבה שאירועים אלו צצים בחלום היא שתת המודע בחלום משתף פעולה עם הנשמה הגבוהה ומשדר למודע מסרים שיכולים לתרום לקידום מטרות הנשמה שלנו.

להלן דוגמאות רבות לחלומות שקשורים לגלגולים קודמים

זוגיות כטלנובלה במציאות

"חלמתי שאני נמצאת בתוך טלנובלה והנשמה שלי נמצאת בתוך גוף של דמות נערה מיוסרת שמאבדת את אהבתה הגדולה לבחורה הרעה בסדרה.. בחלום חיבקתי חזק את הבחור וידעתי שהוא עומד להתחתן עם הבחורה המנוולת והרעה. בתוך תוכי ידעתי שהצדק ייצא לאור בסוף וקיוויתי שהוא יהיה שלי, אבל כמו בכל טלנובלה, נתיב הייסורים כדי לממש את זה ארוך ומייגע... לאחר שסיימתי לחבק את הבחור, התלוותה אליי אישה בבכי נוראי וכאב גדול. סיפרתי לה כמה אני אוהבת אותו וכמה קשה לי עם זה שהוא מתחתן עם אחרת. זה היה ממש קורע לב...ממש כמו טלנובלה אמיתית..."
פרוש לחלום

החלום מהווה חוויה מגלגול קודם שלך והמסר בחלומך הוא חווית האובדן והאהבה בגלגול הזה.
בחלום את "מוותרת" על אהבתך לאחרת לאו דווקא בגלל שבן זוגך לא אוהב אותך אלא מסיבה אחרת. הכאב על אובדן האהבה הוא גדול ומכלה. בעיות זוגיות או חוסר בזוגית נובעות ממידעים ומסקנות שהנשמה הגיעה אליהם במהלך גלגוליה הקודמים. המסקנות נשארות ברמת מודעות של הנשמה כאשר חלק מהנשמה מתגלגל מחדש לגוף. זיכרונות ומסקנות אלו מלוות אותנו בחיים בהווה. חלקן יוצרים באדם התנהגויות לא נכונות הגורמות לחזרת החוויה וכאב. הקרמה הנה אותה אנרגיה של כאב שמלווה את האדם. האדם שמנסה להימנע מייצר התנהגויות שמונעות ממנו "זוגיות ואהבה" ומחזירות אותו שוב לאותם סיטואציות שבהם הוא צריך "לתקן" את הכאב באנרגיה של אהבה.
החלום מדגיש שהגעת לרמות תובנה גבוהות ולמודעות של הנשמה. את יכולה להתקדם למימוש מטרותייך. את צריכה "לראות" אחורה ולתקן כדי לנקות את הכאב שמהווה אנרגיה שלילית עבורך ולהפכה לאנרגית אהבה.
אדם שהולך בניגוד לייעוד שלו המציאות תטפח על פניו לעיתים עד כדי חוויה קשה. הרעיון בתיקון שהנשמה תעבור תהליכים במודע ובתת מודע בצורה מורכבת של מחשבה, רגש, כאב ועוד. בעולם הנשמות הנשמה עוברת וממשיכה את התיקון בדרכים שונות שמתאימות לתדרים הללו. אם הנשמה לא השלימה אם יעודה בחיים העכשוויים הלמידה תארך זמן רב יותר ואין כאן קשה או קל - הדרך פשוט שונה . כאשר הנשמה משיגה את יעדיה היא תמשיך ליעדים אחרים ואם מימשה את כול יעדיה היא מצטרפת לגרעין הנשמתי. במצב זה הנשמה עולה למעמד אחר בעולם הנשמות כמו מדריך רוחני,מלאך וכו'.

חלום על זוגיות והריון בחלום

"חלמתי שאני לבושה בחגיגיות והולכת למסיבה שבה אני פוגשת אהבה אסורה שהייתה לי בעבר.  משום מה אני נכנסת להריון ויולדת זמן קצר לאחר מכן והורי מאוכזבים ממני מאוד. אני סה"כ בת 20 וכל החיים לפני והריון הלא רצוי רודף אותי כל החלום. הוריו של האב שמסתבר שהוא ערבי ומשפחתו חמולה מפחידה לוקחים לי את הילדה לאחר לידה קשה. אני זוכרת שלילדה קוראים קסנדרה ואני מחליטה לוותר על החיים שלי, על ההזדמנות להתחתן עם מישהו בעתיד כדי לגדל אותה...
החלומות שלי בדרך כלל חסרי כל הגיון, אבל החלום הזה היה עם עלילה מתמשכת ועם הרגשה אמיתית ומפחידה. אני זוכרת קולות, את ההרגשה של הילדה הזאת, את הלידה...."
פרוש לחלום

חלומך בפירוש נכנס לקטגוריה של חלום מגלגול קודם שלך. המאפיין של חלום זה הוא הפרטים המדויקים והזיכרון של החולם בפרטים הקטנים והמדויקים כמו שם התינוקת! את זוכרת את העובדה שהרית בניגוד לדתך לאדם שעקרונית אסור עליך מבחינה דתית, את שמה של הילדה, את הנטישה של הילדה בידיהם של אותם אנשים ואת הבחירה שלך לנטוש את החיים בשל כך.
מסרים אילו הם מחייך הקודמים והם חוזרים ומבצבצים כאשר יש "משהו"/"גירוי" מהחיים הנוכחיים. לפי החלום את חווה או חווית לאחרונה חשש לאבד זוגיות. הפחד חיבר אותך לנטישה ולבחירה האסורה שלך ועל המחיר שגבתה אותה בחירה. לעיתים "הפחד" הזה מונע מהאדם זוגיות בחיים העכשוויים  מאחר והאדם חווה כאב עצום בנשמה שהוא לא מסוגל לחוות זוגיות בקלות. במקרה שלך המסר הוא בנושא הזוגיות- שהדאגה שלך מחוסר בזוגיות או במציאת זוגיות נכונה נובעת "מהחיים ההם" ואת צריכה לחוות שיחזור כחוויה מתקנת לנשמה שלך.

חלום על השואה

"חלמתי חלום שאני בשואה עם חברה טובה שלי ( שלא קיימת במציאות ) ואנחנו הולכות בגטו שגרים שם רק יהודים.... אנו פוגשות נאצי שצועק עלינו ואני אומרת לו משהו והוא ממשיך ללכת... אני אומרת לה"-  אני אציל אותנו ואנחנו נברח מפה. אני יודעת שבשבילי זה רק חלום, אני אקום והכול יהיה בסדר אבל את תישארי פה ואני מבטיחה להציל אותך מאיפה שאהיה " ואז ברחנו לבית של נוצרים שחיו ליד הגטו שהסכימו להחביא אותנו ונתנו לחברה שלי תעודת זהות .התעוררתי והרגשתי שאני חייבת להציל אותה
פרוש לחלום

החלום עוסק בזיכרון מגלגול קודם שלך שבו חיית בשואה. את פשוט "רואה" את  התנהלות חייך אז. החברה בחלום דומה למישהי/מישהו בחיים שאת מכירה? וישנה סיבה לצורך שלך להצילה. נראה שהניסיון ההצלה שלך פגע בחייך אז וכיום העזרה שתתני לאותה חברה/אדם יקר לא חייב לפגוע בך. חלום מגלגול קודם דומה לסרט שפרטיו מאוד מדויקים.

חלום על דמות

"חלמתי ששמעתי רעשים בבית. אני מתעוררת בפחד ורואה שדלת הבית פתוחה. לעיני מתגלה דמות רפאים של גבר שעומד ומחזיק בידיו ספר שעל הכריכה שלו כתוב משהו באותיות לועזיות עתיקות. אני שואלת אותו אם הוא עוקב רק אחריי והוא עונה שכן מאז שהייתי בת 14. אח"כ אני כל הזמן בחרדה שיבוא. אני היחידה שרואה אותו."
פרוש לחלום

ראית אירוע שקשור לחיים קודמים שלך. את חווית דמות שפגעה בך בגלגול אחר שלך שהיית בה בת 14. מה קרה בחיים האלה בגיל הזה שהוא משמעותי לגבייך? מה קרה בשנה הזו?אלו שאלות שיכולות לעזור לך לפתור את הקושי במיניות שלך,בהתמודדו ם עם הפחדים שלך שמקשים בבחירות הזוגיות שלך.לפי החלום את צריכה לחוות שיחזור כחוויה מתקנת.

חלום על מוות

"בחלום אני רואה את עצמי כנידונה למוות, משהו/י מגיע אליי ואומר לי שעכשיו תורי נשמעה נפילה ואני יודעת שאני מתה! אני מתחילה להיפרד מאנשים שאני מכירה בידיעה שאני עוד יום יומיים מתה. אימי בחלומי נפטרה שבוע לפניי. בחדר המדרגות בבניין שכביכול אני גרה אני פוגשת את סבא שלי שהוא צעיר יותר ופתאום אימא שלי יוצאת מהבית שלי. אני צועקת אמא ומחבקת אותה והיא נותנת לי חולצה בצבע שחור זהה לשלה ואני אומרת לה:איזה חיבור מדהים יש בינינו את מתה ואני שבוע אחרייך ומחבקת אותה חזק.חזק. ברצוני לציין שאימא שלי בחלום אמרה לי: תדעי לך שאבא מאוד כועס עלייך-מאוד! (אני לא בקשר עם אבא שלי הרבה זמן)"
פרוש לחלום

החלום בעל עוצמה ומדבר על זיכרון חווית המוות שלך מאחד מהגלגולים הקודמים שלך. בד"כ אנחנו לא זוכרים את חווית המוות אלא אם כן חווית המוות מהווה חוויה שבאנו לתקן בגלגול חיים הנוכחיים. חלק מהמטרות שהנשמה אמורה לממש בחיים הנוכחיים ישנם מטרות שקשורות לחיים קודמים שלא הצלחנו לממש. לדוגמא חווית המוות שהנשמה צריכה ללמוד לקבל הנן חלק מהמטרה שהנשמה צריכה לממש בחיים הנוכחיים. יכולת הנשמה להיפרד מהחיים עוד לפני המוות, היכולת להשתחרר מהגוף ללא תובענות לגוף הפיזי והיכולת להבין שדלת שנסגרת פותחת דלת חדשה למעלה כל אלו יוצרים את התיקון. החלום מהווה מסר שלך ללמוד להתמודד עם חווית המוות. היכולת להתמודד באה לידי ביטוי באמצעות טיפול רוחני שבו הנשמה חוזרת לחויות העוברות ושיחזור גלגולים ומטפלים בצורך של נשמתך לתיקון חווית המוות ומלמדים אותה לאותו הרגע שיגיע בזמנו.

חלום על הוצאה להורג

אני נמצאת ביריד מיסטיקה שבו קוראים בטארוט, מתקשרים ומיסטיקנים אחרים .אני עוברת מדוכן לדוכן ופוגשת אישה חביבה שפותחת בטארוט ושואלת אותה לגבי הזוגיות שלי...שלפתי את קלף 4 הגביעים הקשור לדחייה שטרם זמנה אך לא ביטול. בחלומי אני רואה את הקלף 9 מטבעות שמדבר על הצלחה והישגים שיש בהם מגרעת כלשהי דהיינו הדבש יחד עם העוקץ . ..אני ממשיכה ומגיעה לדוכן לממכר מוצרי סבון מיוחדים ששם מראים לי וילון לבן מדהים ביופיו שיתאים לסלון שלי אבל לא לקחתי אותו. אני ממשיכה ומגיעה למבצר עם קירות חומים ...רחבה מלאה אנשים ונאמר לי שהיום יש הוצאה להורג של אישה . אני מגיעה למצב שהאישה לידי חצי המומה וחצי רגועה והיא מעכלת את ההוצאה להורג שלה.  היא אמורה למות בידי כיתת יורים אבל בסוף יורים בה בליבה בעודה שוכבת על מיטה מיוחדת ומוסתרת מהציבור. חיכיתי במתח נוראי ושמעתי את הירייה . הייתי בטוחה שהיא מתה אך לפתע אני רואה אותה פוקחת עיניים... ראיתי שמובילים אותה במשאית מחוץ למבצר ואני פשוט מרגישה שהיא עדיין חיה למרות שאומרים שהיא מתה.
פרוש לחלום
בחלום ישנם שני חלקים 

קלפי הטארוט והווילון
- מסר שאת מודעת איליו ואין בו חידוש. קיימת זוגיות שאת לא ממשיכה ולא דוחה מעליך את הישן לכן אין חדש כפי שאת רוצה. הוילון היה אמור לפתוח לך את האפשרות להמשיך הלאה אבל לא לקחת אותו כלומר וישנו תהליך שאת צריכה להתמודד עימו.
הוצאה להורג
- חוויה שלך מחייך בגלגולים קודמים..  את בעצם האישה כי פוגעים לך בלב ואת נקברת חייה. לכן מה שעולה לי הוא להתחבר לשחזור אותה תקופה ולשחרר אותך. אין ספק שהחלום חזק במיוחד.

חלום על הגנת ילדים מהנאצים

חלמתי שאני נמצאת בבית גדול ובו ילדים בגילאים שונים. הרגשתי צורך להגן עליהם מאנשים שהיו צריכים לבוא לקחת אותם ולעשות להם משהו רע. נלחצתי והחבאתי אותם במקומות שונים בבית בארונות למשל. חיילים נכנסו לבית והתחילו לחפש אותם . אני לא זוכרת את הסוף אבל אני זוכרת שהייתה לי הרגשה חזקה של פחד שימצאו אותם וכן הרגשה שאלו חיילים נאצים.
פרוש לחלום

זה נראה כחלום מחיים בגלגולים קודמים שלך וכנראה מתקופת השואה. כנראה בתקופה ההיא טיפלת בילדים שלא הצלחת להציל . ייתכן שהסיבה לחלום שאת מתחבטת לגבי תחום מקצועי או שינוי בתא המשפחתי.

חלום שנראה כסרט אמיתי

החלום היה כמו צפייה בסרט בטלוויזיה. מישהו מסביר שעלי להסתתר מאחר שמחפשים אותי בגלל האשמת רצח ואין לי מושג על מה מדובר. ...בהמשך אני יושב בתוך רכב הדומה למוניות הבריטיות אני יוצא ופותח את הדלת האחורית ומוציא משם את התינוק שלי...המשכתי לכוון בית המתאים לתפאורה אנגלית ובמקום שער יש סרט הזהה לסימון זירת רצח.. ליד העמוד השמאלי של השער מחוץ לשטח הבית עמד גבר שבמכוון מתעלם מנוכחותי ...על פניו הבעה מתנכרת..נכנסתי פנימה לבית ונזכרתי בסגנון הלבוש – מעילי בד חמים המתאימים למזג האוויר הבריטי הסגרירי שראיתי אצל כל הנוכחים בחלום/סרט הזה וחיזק את העניין האנגלי.( גם האווירה והתפאורה הקודרות בתחילת החלום אפשר לשייך לאווירה הבריטית )
פרוש לחלום

ההגדרה שהחלום נראה כמו סרט עבורך מדברת על אירוע מחייך בגלגולים קודמים. אתה מתבונן בו ולא נוקט שום עמדה הפרטים ברורים כי המידע רץ. החלום כנראה מחיים קודמים בתקופה הבריטית שבהם היה לך חלק. על מנת לדעת למה וכיצד צריך להמשיך את הסרט על מנת לראות את תפקידך בחלום ומה באמת קרה שם תנסה להיכנס למדיטציה ולחוות את החלום ולבקש לראות את ההמשך. יתכן שתגיע לסופו ותבין מה קרה.

חלום על הוצאה להורג בירייה

חלמתי שאני על רכבת שבכל תחנה מוציאים ממנה את כל הנוסעים ומעמידים אותם בשורה. סופרים עד 10 וכל אדם עשירי יורים בו. באחת התחנות יצאתי עשירית וכשבאים להרוג אותי נתקע הנשק ומחזירים אותי לרכבת. בתחנה הבאה הדבר חוזר על עצמו והיא יוצאת שוב עשירית. היא מתחננת שיתנו לה לשוחח עם ההורים שלה על מנת להודיע להם שלא יחכו לה כי הורגים אותה. האדם האחראי מורה שיקלחו אותה ויביאו אותה לחדרו. בחדרו אני מבינה שאני אמורה לשכב איתו אך את הסצנה עצמה אני לא רואה בחלום. בחלום היא רואה שידור חדשות שמראים את ההרוגים את התמונות וכשמגיעים אליה אומרים בחדשות: "הבחורה הזאת נשארה חיה...כמה דקות מאוחר יותר נשמעת הירייה והורגים אותי.
פרוש לחלום

החלום עוסק בזיכרון מחיים קודמים וחווית המוות בחייך אילו. היית ועמדת למות בתוך קבוצה אבל את לא מתה במיידית. להבנתי זיכרון ביצוע המוות משפיע עלייך בקשר עם אנשים. קשה לך להתנהל בקבוצה וקשה לך להתחבר להרבה אנשים. במצב של קבוצה גדולה את מסתגרת ומזהה אנשים בעלי אנרגיות לא טובות עבורה.

חלום על הצלת אנשים

חלמתי 3 חלומות שונים:
החלום הראשון - אני ובעלי נמצאים במבנה ארוך ומנסים להציל יהודים.
חלום שני  - אני מבחינה בשלל צבעים יפים וככל שאני מתקרבת אני מבחינה במדבקות.
חלום שלישי - אני מגינה על קבוצת אנשים במקום שנראה כמו לפני מאות שנים. חול אדום יפה מסביב לבניינים (ללא כביש - נראה כמו בסרט עתיק) יפים ומיוחדים והצבעים צבעי שקיעה כתומים. בחלום אני יודעת שעל מנת להציל את האנשים אני צריכה לשיר לכל אנשי הכפר הישנים שיר ערש. אני שרה בקולי קולות שיר יפה בספרדית. בשלב מסוים אני שמה לב שאני חולמת ומנסה להבין מה קורה ומה פשר הדבר. אני מבחינה שהספרדית שלי מצוינת. (במציאות מעולם לא דיברתי ספרדית
פרוש לחלום

חלום מקסים של שחזור חייך הקודמים. כנראה מדובר על שתי תקופות חיים שונות שיש להן בסיס משותף והוא היכולת שלך להציל אנשים. תקופה הראשונה כנראה מזכירה את השואה והשנייה גירוש ספרד. השירה שלך בחלום מזכירה פייטן גבר ולא אישה. חלום יפה שמטרתו לחזק אותך בחייך העכשוויים ובמהלכים שאת חווה לאחרונה.

חלום על מוות מתאונה

חלמתי שני חלומות מפחידים.
חלום ראשון- אני נוסעת בכביש ופתאום מהצד מגיח אופנוע שגורם לתאונה ביני לבינו.
חלום שני- אני נוסעת במכונית הדומה למכונית של האקס שלי ומתהפכת. ראיתי אנשי זק´´א שמוציאים את הגופה שלי מבין ההריסות של הרכב ועוטפים אותי בבד לבן. המוזר הוא שאני רואה הכול מהצד ומתבוננת במוות של עצמי. לאחר מכן חיבקתי קרובת משפחה שלי שבנה נהרג בתאונת דרכים והיא אומרת לי איזה טוב אני נראית.
פרוש לחלום

החלום הוא חווית המוות שלך מגלגול קודם ששם מתת מתאונה ואת בעצם זוכרת בחוויה זו. מרבית הפעמים מוות קודם גורם במציאות של היום לפחד מנהיגה או מלקיחת אחריות.

חלום על גניבת דברים

החלום היה על המשפחה שלי. בחלום מתתי אבל הנשמה שלי גנבה דברים שנלקחו ממשפחתי לפני שנים. בחלום אני מחזירה למשפחתי את כל הדברים היקרים .
פרוש לחלום

החלום מדבר על חוויה שלך מחיים קודמים שלך.הנקודה בחלום הוא עצם מהותך כאן בעולם הזה עם משפחתך. את חזרת בעצם למעגל המשפחתי שלך בחיים האלה כדי להחזיר להם משהו שאבד בחיים קודמים. תבדקי את ההיסטוריה המשפחתית שלך. זה לא מחייב שהוריך היום היו הורייך אז. הנקודה היא חזרה למעגל משפחתי המורחב.

חלום על מחלה קשה

בחלום אני חולה במחלה קשה.. המחלה מידרדרת ולא נותר לי זמן רב לחיות. השלב הסופי מגיע ואני רואה שיש לי חתך עמוק מהמצח לכיוון הקרקפת, ויורד לי המון דם - זה הסימן לסוף כביכול. כל החלום מלווה בבכי חזק מאוד, כמעט בלי אויר לנשימה, אני צורחת וצועקת כי אני לא מבינה איך זה קרה ולמה אני צריכה למות! אמא שלי מלווה אותי כל החלום ולא אומרת כלום כי היא יודעת שזה צריך לבוא ורק מנקה לי את הדם ומספיגה אותו במטפחת. לפתע אבי מופיע. אמא שלי אומרת לו "תראה, זהו, זה הסוף" והוא מתעלם וממשיך לדבר איתה על דברים אחרים. אני כועסת כי איך הוא לא שם לב? הוא לא מתייחס ואני עומדת למות! אני בוכה מאוד חזק ואני פתאום מתעשתת ומחליטה שיש כמה אנשים שחייבים לדעת על זה. אני מתקשרת לחברה הכי טובה שלי. אני מספרת לה מה קרה ובוכה, מתחננת שהיא תבוא לראות אותי לפני שאני מתה, אני אומרת לה שאין לי עוד הרבה שעות לחיות. אח"כ אני מתקשרת לחבר טוב שלי ואני מספרת לו מה קרה ואומרת לו מספר פעמים "הלוואי ויכולתי לראות אותך לפני שאני מתה", אני אומרת לו שאני אוהבת אותו ומבקשת סליחה על משהו שקרה בנינו, ומתחננת שיסלח לי. הוא לא מבין למה אני עומדת למות ואיך זה קרה.  ככה נגמר החלום. קמתי בתחושה ממש רעה וקשה שליוותה אותי כל היום.  בבקשה כווני אותי ועזרי לי להבין מה היה שם...
פרוש לחלום

החלום מדבר על פחד שלך מפני המוות. הפחד קשור כנראה בחוויית המוות שחווית בגלגול קודם שלך. החתך בראש הוא כנראה הגורם לאותה מיתה בחיים קודמים. המוות לוודאי היה פתאומי ומה שאת מבקשת בעצם בחיים העכשוויים לדעת מתי יהיה רגע המוות ולהתכונן אליו. ידיעה שלא אפשרית מכיוון שאת רגע המוות יודעת הנשמה עצמה ובורא עולם. הנקודה כאו בחלום היא להשתחרר מחוויית המוות שהיה לך בעבר.

חלום על אהבה

בחלומי צעדתי על גשר קרוב לביתי אם ילד בן גילי שאנני מכירה..הייתי מאוהבת בו והרגשתי תשוקה גדולה כלפיו ... ביקשתי לעצור והתחבקנו.. אמרתי לו שאני חולמת ושאני אתעורר והכול יגמר... אני רוצה לזכור את פניך ולדעת למה הגעת לחלומי ומי אתה ? מה אתה רוצה ? אני אוהבת אותך .. אתה החיים שלי ... הוא צחק ואמר לי את לא חולמת באמת.. אני פה ... התקדמתי והשארתי אותו מספר צעדים מאחור ופתאום גיליתי שיש לי מצלמה ביד הסתובבתי אליו ואמרתי לו שאני רוצה לצלם אותו ... הוא שאל אבל למה ? עניתי לו כדי שלא אשכח את פניך לעולם ... צילמתי אותו והוא אותי ... התנשקנו והתחבקנו .. בדרך גיליתי שהחבר שלי לא אוהב אותי כמו שאני אותו הוא היה קריר כלפי ... וחיפש ממני מה שכולם מחפשים ...  או שהוא סתם היה עצבני אליי .. שהגענו לבית של סבתא שלו המקום היה מוכר כאילו הייתי גרה בוא פעם ..ואז התמונה שצילמתי יצאה מתוך המצלמה והוא היה שם כציור ולא אמיתי כלל . התעוררתי והילד לא יוצא לי מהראש לרגע הפנים שלו כל כך ברורות ...
פרוש לחלום

החלום מתאר אדם שהיה לך קשר עמו בחיים קודמים. את מרגישה בחלום שיש בניכם קשר זוגי והתמונה שצילמת באה לאשר לך שאת בעצם חוזרת לחוויה שהייתה לך אז. תת המודע ביקש לאשר זאת. הבית של הסבתא היה מוכר כי שם חיית. החלום הוא תאור של חלק מהחיים הקודמים שלך.

חלום על בחירת המוות

חלמתי שאחותי הגדולה נמצאת איתי במקום כלשהו ובחורה שואלת אותי איך אני רוצה למות בתלייה או לשתות רעל?. אני אומרת לה שאני לא רוצה והיא עונה לי שאין לי ברירה ואני חייבת. בסוף החלטתי בתלייה. שאלתי אותה כמה זמן זה ייקח היא הצביעה לי עם 2 אצבעות ואמרה שתי שניות ואת לא תרגישי כלום. הרגשתי את החבל מסתובב מסביבי ובדיוק בעלי העיר אותי.
פרוש לחלום

החלום מדבר על צורת המוות שלך בחיים קודמים שלך. אחותך שעלתה בחלומך כנראה מסמן שהיא הייתה המוציאה לפועל של המוות שלך. פעמים רבות חלימה מביאה חוויות מחיים קודמים על מנת שנוכל לפתור בעיה בחיים הנוכחיים. המוות בתליה בעבר  ייתכן ויגרום לך לבעיות בצוואר, בגרון, בלוטת התריס, צרידות. שימי לב ליחסים עם אחותך האם היא תמיד מרצה אותך בחיים האלה?

חלום על ריפוי מלאכים

חלמתי שהלכתי להילרית ומתקשרת... שאלתי לגבי זוגיות וייעוד והיא ענתה לי שייעודי להיות חובשת ושלא אפחד אבל ב- 1887 אמות וילמדו אותי ריפוי המלאכים שלמעלה... בכיתי ואמרתי שיש לי רק עוד 4 שנים לחיות. אמרתי לה למה היא אומרת דבר כזה ושזה אסור ושהיא הורסת לי את החיים. היא התעקשה שהידיעה תעזור לי לסיים תהליכים בצורה טובה ולתקן את הזוגיות.  הרגשתי שהכול היה כ"כ אמיתי ונכון עם מה שקורה איתי עכשיו אבל קמתי בבהלה שאולי זה נכון.
פרוש לחלום

ראשית בחלום ישנם שתי תקופות:
התקופה העכשווית שבה יש לך בעיות של שורש לדוגמא מימוש הפוטנציאל שבך הלכה למעשה. לכן כל הזמן את מחפשת ללמוד במקום ליישם את מה שלמדת. היא מסבירה לך שאת צריכה להתעסק בריפוי כחובשת.
התקופה השנייה היא כנראה השנה שראית וקשורה לחיים קודמים שלך. הלמידה לאחר המוות שאת מבינה כיום יישמת כמו שנאמר לך בחלום:" וילמדו אותי ריפוי המלאכים שלמעלה .הדמות שעמך בחלום היא ההדרכה שלך והיא הסבירה לך שהתיקון יהיה בלמידה לאחר המוות. לכן היום את צריכה להתעסק בריפוי ושהעזרה שאת מקבלת היא ממלאכים.

חלום על דוד שנפטר

בשנה האחרונה יוצא לי לחלום רבות על דודי שנפטר וגם על האקס שלי ועל משפחתו.. ברצוני לציין שלא הייתה לי קירבה לדוד אולם מאז פטירתו החלו לי התקפי חרדה שטופלו בעבר ע"י פסיכולוגית ועם הזמן התגברתי עליהם. רציתי להבין למה לקחתי כל כך קשה את המוות שלו?
פרוש לחלום

לעיתים הסיבות לחרדות לא שייכות לחיים הנוכחיים. כפי שכתבת שהקשר לדודך לא היה ביחס ישר לקבלת המוות שלו בצורה קשה כל כך. הסיבה נעוצה כנראה בחוויית המוות בחיים הקודמים שלך ובקשר הנשמתי עם הדוד שנפטר. החוויה בעבר צפה ועלתה כשדודך נפטר. התבונות שהנשמה מקבלת באמצעות החוויה חזקות ומשתרשות. הקושי שנוצר בך אחרי מותו הוא קושי כללי להיפרד מאנשים ויש לטפל בקושי ולהיות מוכנה למהלכים כאלו בחיים.  החיים מזמנים לנו פרידות כגו עזיבת עבודה,לימודים, סיום מסגרות ועוד.

חלום שמדרבן את החולם למימוש ייעודו בחיים

אני במפגש הקראת שירה משעמם לפתע אני מרגישה תחושת מוות כאילו הדמות בשיר עומדת למות. אח"כ אני נמצאת ליד הים וביני לבין הים מפריד כביש והים סוער מאד. אני ואיש אחר שאיתי עומדים עם הגב לים ומאחורינו קיר בטון. האיש מספר לי סיפור על משפחתו שמתה ואנחנו מדברים על המוות ויודעים שהגל הבא שיבוא ויכה בקיר הבטון אנו נמות. יש תחושה של עצב, פחד, הקרבה.
אח"כ אנחנו שוב במפגש השירה וצריכים להביע דעה. אני מתחילה לדבר באנגלית ומספרת לאיש שהקריא את השיר שתוך 10 דקות ידעתי שהדמות שלו בשיר הולכת למות.  בקול רצוץ מבכי אני אומרת לו שבקרוב גם אני מכינה את עצמי למוות. אנחנו מתחבקים והאיש השני זה שאיתו אני אמורה למות מספר למישהי שחורת שיער את קצוות השיער שלה(יש לה שיער ארוך) ומנסה ליישר אותן כהכנה למוות אבל אני שמה לב שהוא לא  תמיד מצליח. בחלום אני מזכירה לעצמי שהמוות הוא לא סוף אלא יש המשכיות אבל אני לא מרגישה את זה וזה לא מנחם אותי. הרעיון בחלום הוא שאין לי ברירה ואני חייבת למות(זו לא התאבדות).זה מוות שחייב לקרות. המקום שנקבע הוא בים מאחורי קיר הבטון.
פירוש לחלום

לפי החלום את אדם מאוד מתוכנן. כל דבר מתוכנן לשלביו דבר שיכול להקשות עליך במימוש המטרות שלך. אנחנו חייבים גמישות זרימה בחיים. הזרימה יכולה להביא אותנו לעשייה מוצלחת יותר. נדרשת גמישות מחשבתית וביצועית ממך. מסר חשוב שהפקת מהחלום הוא שהחלום היווה  עבורך קרש קפיצה למימוש מטרותייך בחיים הללו. הידיעה  שיש סוף ואנחנו חייבים להגיע לקו הסיום עם קבלות.
מסר נוסף מהחלום הוא התבונה לגבי מהות המוות. משמעות המוות שהוא אינו סופי אלא הנשמה ממשיכה להתפתח למעלה. בחלום את מבינה אבל שוכחת מה עושים במצב הזה. השכחה היא אנרגיה שמדרבנת את  הנשמה שלך לממש את חייה כאן בעולמו. מכיוון שרק ברגע המוות הנשמה נבדקת מלמעלה האם היא מסוגלת להיפרד מהעולם, האם היא זוכרת מה התהליך אומר ? אם קיים בה פחד מפני הפרידה? . כי רק ברגע המוות עצמו נדרש מהנשמה צריכה לזכור את המוות הקודם ולהמשיך להתקדם לכוון האור ולהתפתח. זה שיעור שהיא חווה שוב ושוב עד שהיא לומדת.

לסיכום חלומות גלגולים קודמים

כפי שסקרתי בדוגמאות השונות אנו למדים שהחלומות מלמדים אותנו משהו שקרה לנו בעבר. חלומות שקשה להבינם ולקבלם מקבלים הפשטה ותובנה ברגע שמשייכים זאת לתקופות חיים אחרות שלנו. החלום מהווה תדר שאליו הנשמה חוברת במהלך השינה. מהלך זה הוא אחד הדרכים שבהם הנשמה לומדת על חייה בעולם הזה. חלומות על חיים קודמים באים לעורר את תת המודע ולתת לו "הערות" לגבי חייו העכשוויים. הערות אלו אכן מעוררות את האדם לשינוי ולהבנת תהליכים בחייו.תהליכים של שחזור גלגולים מציב את האדם מול מחוזות העבר וסגירת חוויות אלו מול הנשמה העכשווית שלו.

ליצירת קשר עם דפנה

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

זוגיות טובה - הקסם בחיי ה-"ביחד"
טיפים רוחנייםהזוגיות - מערכת מורכבת וסבוכה של קשרים, לחצים, אירועים, רגשות והתגשמויות. לעיתים הזוגיות מגיעה למשבר בלתי צפוי והגיוני "הרי הם אוהבים אחד את השני" ועולה השאלה כיצד מגשרים בין בני הזוג ופותרים את הזוגיות במשבר? לעיתים הטיפול עובר דרך ארוכה הרבה לפני ש"היינו" וחוזרת אחורה לגלגולים קודמים של אחד מבני הזוג או של שניהם יחד. האם בגלגולים קודמים היה להם קשר משותף? האם לאחד מבני הזוג יש צורך לשפר את הקרמה שלו בעולמנו? להמשך קריאה מאמרים זוגיות..

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים