שלישי, אוקטובר 03, 2023

בס"ד

טיפולי גוף-נפש דוגמאות לטיפולי גוף-נפש

טיפול בתקשור - טיפול בדימיון מודרך - טיפול בשחזור גלגולים - טיפול בקריסטלים

הסבר על טיפולי גוף-נפש בתחומים שונים והעצות שנתנו בעקבות הטיפול

במאמר זה אסקור דוגמאות לטיפולים רוחניים שונים שבצעתי במהלך השנים באמצעות תקשור  | דמיון מודרך |  שחזור גלגולים | אבני קריסטלים.
חלק מהטיפולים לוו במפגש עם נשמות מדריכות של צדיקים וחלקם עם מפגש במקומות קדושים ליהדות.  אני שואבת את כוחי מהיהדות ולכן סמלי היהדות מופיעים תמיד בתקשורים שאני מתקשרת או מסרים שאני מעבירה.טיפולים רוחנים הצלחות
טיפולים רוחניים הוליסטיים יכולים להקיף קשת רחבה של מקרים כגון תמצית ממה שמובא במאמר זה: זוגיות , אי יכולת לקיים יחסי זוגיות, חוסר עקביות בחיים, שחרור מחווית המוות של בן זוג, ניקוי וטעינת אנרגיות, גמילה מהתמכרות, חלומות , טיפול במקור הנשמה, נשמות מדריכות , תובנות בחלום, פרידה מאם, תובנות מסדנאות  ועוד רבים אחרים.

טיפול וייעוץ זוגי - שימוש במדריך רוחני
מדיטציה בשילוב טיפול בקריסטלים
טיפול וייעוץ זוגי - חוסר יכולת התמדה בזוגיותטיפולים רוחנים הצלחות
אמונה דתית - התמדה
טיפול בהילה ואנרגיות שליליות
טיפול זוגי - שחרור רוחני לאחר מות בן הזוג
טיפול בגמילה מהתמכרות משתייה חריפה
התחברות לבסיס הנשמה
סיוע לאדם חולה
תובנה מסדנת תקשור
תובנה מחלום
טיפול חשש מהסביבה ובטחון עצמי
חזרה לתקופת הילדות
חלום עם מסר
טיפול באנרגיה שלילית
טיפול במקור הנשמה
טיפול ברמת הנשמה
נשמות מדריכות
סיכום המאמר של הטיפולים
יצירת קשר עם דפנה

טיפול זוגי לזוגיות - סיוע בנשמות מדריכות של צדיקים

בטיפוליי אני עולה למקומות עם קשר חזק למהות הנשמה של המטופל. לדוגמא אם מטופל מגיע משורשים דתיים רוחניים נשמות מהעבר מגיעות בטיפול כדי לעזור שקשורות גם הם לאותם שורשים. בדרך כלל בטיפולים אני חשה שיש עמי נשמה מתדר גבוה שמובילה אותי למקומות מיוחדים. כבר בתחילתו של תהליך טיפול לגבי בעיה חסימה בזוגיות חשתי את הצדיק שמעון בר יוחאי. הנחתי את מערך טיפולים רוחנים הצלחותהקריסטלים על גופו של המטופל ותוך כדי תהליך בדמיון מודרך עליתי עם המטופל למקום המיוחד כשהוא חש שקר לו מאוד.(זוהי תחושה שמטופל חש כאשר נשמתו עולה לרבדים/תדר גבוה וגם כאשר הנשמה שלו חשה נשמה אחרת שכבר לא בחיים לידו). הדרכתי אותו לפתח מערה והפניתי את תשומת ליבו לצדיק שיושב בפתחה מבלי לומר את שמו.

לשאלתי לזהות הצדיק הוא אמר שהוא רואה את אליהו הנביא ואז אמרתי שאני רואה את שמעון בר יוחאי. כל אחד ראה נשמה שהייתה איתו כמדריכה מלווה. הדרכתי אותו להיכנס למערה וראיתי, במהלך הטיפול אני חווה ורואה, מעגלים חשמליים שהוא עובר בתוכם. ראיתי את ההבזקים תוך כדי המעבר שלו.
לאחר 3-4 מעגלים אני רואה ומדריכה אותו שהוא הגיע למעין באר מים שמימיה שקופים. הצדיק עומד ומצווה עליו לטבול בבריכה 7 פעמים כמו במקווה. ידעתי שהמים קרים כקרח ובעצם בכל טבילה היא מנפצת מעליו קרח. כשהוא סיים את הפעם ה-7 אמרתי לו להסתכל על הצדיק. ראיתי סביב הבריכה העגולה עוד צדיקים שמקיפים אותה. אמרתי לו לגשת לראשון שהיה אליהו הנביא והוא בירך אותו ונתן לו מים לשתייה. השני היה הצדיק מאיר בעל הנס שנתן לו כדור מזהב שנכנס לכף ידו. השלישי היה הצדיק הארי הקדוש שהקיף אותו במגן דוד גדול מזהב. הרביעי היה הצדיק עם שמעון בר יוחאי שנתן לו בגד חדש מזהב ואמר לה תראה מה קיבלת? אני ראיתי בגד של מלכים והוא אומר לו תסתכל על סבך שנמצא כאן ותראה מאילו שורשים הגעת. בזכות השורשים שלך אתה כאן במקום המיוחד הזה. ראיתי שרשרת של אנשים סביב סבה.

מעטים מסוגלים להיכנס לתדר המיוחד הזה שדורש רמת גבוהה של נשמת האדם. כאשר הרמה לא מתאימה האדם הוא לא יבין את הדברים. ברמה הגבוהה יש הכלה של הנעשה ברמת הנשמה. אמרתי לו להודות לצדיקים ולברך אותם שימשיכו לתת מאורם ולעזור ולאט לאט הם התפוגגו. הצדיק שמעון בר יוחאי לווה אותו ונעלם. ראיתי שהוא נכנס לכאן לתדר שלנו בחזרה והחזרתי אותו כפי שאני עושה תמיד לאט לאט לכאן ועכשיו לחיים שכאן. הוא יצא בהלם כשהוא קופא מקור ונדהם ממה שהיה ומה שהוא ראה. התרגשתי מאוד כי זה היה שוב אחד הטיפולים שהמקור והתדר שלהם שונה ומלמד. החוויה מלמדת אותי על מהות הצדיקים ועל הלווי שהם נותנים ועל מקומם בעולם הבא. בכל דור קיימים צדיקים חלקם מוכרים וחלקם מוסתרים אבל הם קיימים וכוח מעשיהם לאדם ולסביבה הוא גדול.

לסיכום - המטופל חווה את החיבור לצדיקים הללו שנסך בו שלווה וביטחון שכל מה שמתרחש בחייו מתוכנן מלמעלה ומאידך הוא מלווה ומודרך ע"י נשמות גבוהות של צדיקים. הצדיקים נתנו לו מס' כלים להתנהלותו בחיים כאן.הצדיק שמעון בר יוחאי ואליהו הנביא העבירו את המטופל בתוך מעגלי אור שניקו את התדר האנרגטי שלו. הפסולת שיצאה ממנו מהווה מחשבות שליליות, אנרגיות שליליות שיוצרות חוסר ביטחון, דיכאון והסתגרות שלא מאפשרים לו להיחשף לזוגיות. לאחר ניקוי התדר הטבילה בבריכה הכניסה אנרגיות חדשות שאפשרו לו את השינוי בהמשך. שתיית המים שבורכו ע"י אליהו הנביא הם ברכה וכיול הנשמה לאנרגיות חדשות וחיוביות. כדור הזהב שניתן ע"י הצדיק מאיר בעל הנס היה הכנסת אנרגיה שתהייה המוציא לפועל של השינוי. הנוכחים האחרים שהיו סביב הראו למטופל את שורש נשמתו והסבירו לנשמה שלו את הקשר שלו לחיים האלה והסיבה הקרמתית להגעתו לכאן

טיפול באבני קריסטלים בשילוב מדיטציה ומפגש רוחני עם בית המקדש

בעת סדנת תקשור בשיעור קריסטלים שעסק בפתיחתה של צ'קרת הכתר של התלמידים חווינו תלמידי ואני חוויה עמוקה. התלמיד בחר בקריסטל סלנייט המדהימה ברכותה ובתהליך שבו היא מעבירה את התלמיד ומחברת אותו ליידע עתיק אבל ללא איום. לפני המדיטציה דיברנו על בית המקדש וזה נראה כנושא שעלה באקראי אבל כנראה שאין מקריות. כבר בתחילת המדיטציה חשתי את הצדיק שמלווה אותי ומדריך אותי. הרגשתי לחלוחית בעיניים והבנתי שאנו נכנסים לתדר מיוחד.ראיתי את שער בית המקדש ומשפט "שיוויתי לה' כנגדי תמיד". שאלתי את התלמיד מה הוא רואה? והיא ענה שהוא בכניסה לבית המקדש. ביקשתי ממנו לפתוח את המנעולים על השער טיפולים רוחנים הצלחותונכנסנו פנימה. ראיתי את ארון הקודש כמו שולחן שמכוסה במפה. ביקשתי ממנו לגשת לארון הקודש והוא אמר שהוא מנטרל את החשמל מסביבו. אמרתי לו להרים את הבד שמכסה את הארון אולם ראיתי באר עמוקה ולא את ארון הקודש. בתחתית הבאר ראיתי קריסטלים בוהקים כמו יהלומים ואנרגיה אור גדול שעולה לכיוון הכהן שעמד בפתח הבאר.

שאלתי אותו היכן ארון הקודש? והוא ענה שזה מתחת לקריסטלים. ביקשתי ממנו לשלוח אור גדול לבאר וליקום כולו ואז יצאנו מהמערה. השהות בתהליך הייתה קצרה והאנרגיה בחדר הייתה עוצמתית שזה חייב משנינו לצאת מהתהליך. בדיעבד מתברר שראינו את "אבן השתייה" שעליו הוקם בית המקדש. לאחר הטיפול ראיתי את השביל שמוביל אותנו לבית המקדש והבנתי שבית המקדש לא נהרס אלא קיים ברובד אחר לגמרי. היה קשה להתנתק לאחר החוויה מהמראות בגלל עוצמתם וחדותם. הבנתי שהייתי שם בעבר והתחושה שמלוה אותי תלווה אותי תמיד. הטיפול חיבר אותי ונתן לי אפשרות לטהר מטופלים מאנרגיה שלילית ולזכך את האנרגיה שלהם ולחברם להתחלה חדשה בחיים.

לסיכום הטיפול פתח למטופלת את היכולת לראות ברמה הרוחנית. החוויה אפשרה לה להבין את מקור הנשמה שלה שהיא מתקופת בית המקדש. עבורי החוויה אפשרה להיכנס למיידעים על תקופת בית המקדש כמו שיר התקשור שלהלן:
כמשמים נאמרו דברי אל
ראה אמר לאדם
7 רקיעים יש ולאדם אחד
ביתי ברקיע החמישי קיים.
כחפור בין הרקיעים
בשעה של מריבה וזדון נבלע .
מחכה אני
למועד המיוחד
למסרה לכם בניי
כברית המתקדשת בשלמותה.

טיפול זוגי- אי יכולת להתמיד בקשר זוגי לאורך זמן

מטרת הטיפול הייתה לברר את הסיבה לקשרים זוגיים קצרים של המטופל שנגמרים לאחר שבועות בודדים וכמובן לטפל בבעיה. המטופל ניהל מערכת רצינית בעבר ומאז משהו השתבש. במהלך הטיפול בהדרכתי המטופל עלה מהר מאוד לתדר גבוה. אני מזהה זאת לפי הדמויות שבהם הוא נתקל ובצבעים שהוא רואה. המטופל ראה נשמות במספר צבעים שבאו להדגיש תובנות מסוימות עבורו ורק בסוף הטיפול הוא הבין את מהותם. בהמשך הופיע שעון שהראה על שעות 12,שתיים וארבע. לשאלתי מה השעות הללו אומרות עבורו ומה קרה בשעות הללו? היה קשה לו להתקרב לשעה הנכונה והוא אמר שהוא מכיר את השעה ובתוכי ידעתי שזוהי שעת המוות או הלידה. הכנסתי אותו למעגל אור ונתתי לו לחוש את האנרגיה המרגיעה.
דאגתי להסביר לו שזו אנרגיה שמלווה אותו בתהליך ולאט לאט הוא הרגיש בטוח יותר והרשה לעצמו להתחבר לשעה.טיפולים רוחנים הצלחותשאלתי אם זאת שעת המוות? המטופל ענה בשלילה.
שאלתי אם זאת שעת הלידה? והוא ענה שלא.
לפתע הוא ראה את עצמו כתינוק על דשא רחב מול אימהות רבות ודמות אחת עם עיניים מביטות אליו. שאלתי אם זו אימו? הוא ענה שכן ומתברר שבמציאות הוא אומץ מגיל ינקות.
שאלתי בן כמה אתה ?הוא ענה שהוא בגיל שבועיים.
לשאלתי מתי נפרדת מהאם הביולוגית שלך הוא ענה שבגיל 3 שבועות.
ביקשתי שיחזור לתמונה שהוא מביט בה וייפרד ממנה באהבה ובחמלה גדולה .
לשאלתי שוב מהי השעה 4 עבורו הוא ענה שזוהי שעת הלידה.
הוצאתי את המטופל מהתהליך ובדרך ביקשתי ממנו להיפרד מהדמויות שראה בהתחלה.
הוא ראה בשנית את הצבעים וידע להסביר לשאלתי מהם מטרת הצבעים.
הוא הבין שאלו נשמות מדריכות שבאו להסביר לו וללמד אותו.
המטופל יצא באיטיות מהתהליך כשהוא מלווה עדיין בכדור האור עד שהתחבר לאדמה לחום שלה ופתח את עיניו.

בשיחת המשוב המטופל היה נרגש והכיר את השעה ופחד להתקרב לשעה על מנת לא לגלות דבר שקשה לו היום לקבל. הסברתי לו שלמרות שאימו המאמצת אוהבת אותו והוא אוהב אותה עדין מקננת בו תחושת הנטישה. זו חוויה שקשה לו להתנתק ממנה והוא לא עמד רגשית בחוויה שבה היו הרבה תינוקות ואימהות ואת אימו מביטה בו. התחושה של תינוק בן השבועיים שחש את ההגנה מצד אימו ואת האהבה שמנת חלקם של כל הילדים. אולם הוא נאלץ להיפרד מהדמות שהביטה בו ולהחליפה בדמות אחרת. הפרידה המאולצת נחקקה כחוויות נטישה שתורגמה לקשרים בזוגיות. הפחד להינטש מהווה חוויה בסיסית שמביאה עימה תגובות והתנהגויות לא רצויות. הצד שמנגד בזוגיות מרגיש את הלחץ והביקורת , לעיתים הצד השני בורח ולעיתים מתנהג כדמות "שרומסת" וגורמת למטופל להיכנע רק כדי לזכות במנת אהבה על מנת לטשטש את חווית הנטישה הבסיסית שלו.

המטופל הבין במהלך הטיפולים שהוא לא צריך למכור או לקנות אהבה. קשה היה לו לעבור לצד שמנגד ולהתנהג אחרת ולהתנתק מהתנהגות שהוא סיגל מינקות. ביקשתי בסוף השיחה שיפתח את תיק האימוץ ויגלה מי אימו הביולוגית ומה הייתה הסיבה לאימוצו אולם הוא ביקש לעשות זאת רק שאימו המאמצת תמות. ברגע שיפתח תיק האימוץ הוא יאלץ להתמודד עם הסיבות שגרמו לאמו למסור אותו לאימוץ. התשובות וההתמודדות עם האם המאמצת יעזרו לו בהתגברות על חוויית הנטישה ויאפשרו לו להיות בזוגיות ממושכת ואף בהמשך להיות הורה. בתהליך המטופל ראה דמויות צבעוניות -צהובה, כחולה, אדומה וירוקה ושאלתי אותו מהן עושות והוא אמר שכלום ושהן עומדות ומחכות.

במהלך טיפולי הרבים ראיתי נשמות מדריכות שהמטופלים גם חשו אותן. הצבע בתהליך התקשור מראה על רמתן הרוחנית והמעשית למעלה. צבע משמעו תדר שבאמצעותו הם יכולות לעזור למטופל.

לסיכום - המטופל פתח לבסוף את תיק האימוץ וגילה את זהותה של אימו ומי היו אחיו שנשלחו לאימוץ כמגם הם. הטיפול קידם את המטופל לקשר זוגי שמוסד והיום הם חובקים ילד.

טיפול רוחני בחוסר עקביות של אדם דתי

במקרה זה המטופל הנו בחור דתי שהפסיק לאחרונה את התפילות והלימוד בישיבה מסיבות שלו.
לקראת סיום הטיפול אני מקבלת מסר בתקשור שדרך התפילה שבה הוא התפלל לא הייתה נכונה. כתוצאה מכך נשמתו עולה וחוזרת עמוסה בנתונים ורגשות לגוף שגורמות לריחוף ואי ריכוז. שאלתי האם הדבר נכון? הוא אישר שזו אחת הסיבות שבגללן הוא הפסיק להתפלל כי הוא מרגיש מנותק.
בהמשך המסר נאמר שאם הוא רוצה לחזור לתפילות הוא צריך לזמן את המילה "סוכה" ולחוש את אמות הסוכה סביבו וגג הסוכה יעלה איתו למעלה ותמיד יגן עליו. הסברתי לו שזוהי ההגנה שביקשו ממני למסור לו. בסיום התהליך הוא הסביר לי שבקבלה משמעות התפילה בדרך זו מחברת את המתפלל לבינה.

לסיכום - בעקבות הטיפול המטופל חזר לתפילות והתחזק באמונתו. האמונה מאפשרת לאדם חיבור לחיים.

טיפול בהילה וניקוי אנרגיות שליליות

מטרת הטיפול הייתה להסיר מהמטופלת אנרגיות הקשות שהצטברו לה בהילה כתוצאה מחשיפה לעולם האמת לבד ללא עזרה והסבר ובניית מסגרת חדשה לגוף הפיזי. ניקוי ההילה ויצירת הילה מאוזנת יותר עבורה.
בזמן הטיפול חיברתי אותה לעוצמה של באר ומים ונתתי לה לצלול עמוק במאגר המים. הירידה /הצלילה הייתה מלווה בקרני אור כשלכל קרן הייתה אות. הקרנתי לה אותיות ריפוי והמטופלת ראתה את המילה אמת. בסוף הטיפול הסברתי לה את הכוח שבמילה "אמת" ברא אלוהים לעשות.טיפולים רוחנים הצלחות
האנרגיה ששלחתי לה הייתה ריפוי לנשמה לתת לה להישאר כאן ולבחור בחיים ולא במוות. במילה אמת היא הבינה שעולם האמת נמצא מתוך בחירה מחוץ לעולמה. הנשמה הגיעה לכאן בחרה בעולם המעשה ולא בעולם האמת. השילוב בינינו במהלך הטיפול חיבר את הבנתה לריפוי הנשמה שלה. התחושה שלוותה אותי בטיפול ברגעים אלו שהיא לא רואה את האור כמו שאני מלווה אותה. בשלב כלשהו ראיתי דלת בתחתית מאגר המים והובלתי אותה לפתוח את הדלת והיא נכנסה לחדר מואר. באותו החדר הייתה דמות אור שטיפלה והכניסה לה אור חדש בהילה שלה וסגרה לה את הכתר. הסגירה הייתה לצורך איזון פנימי. שיצאנו שאלתי מה הרגשתה והיא אמרה שהיא חשה מאוזנת ורגועה.

לסיכום - לפני הטיפול המטופלת הייתה מכונסת בעצמה ומדוכאת עד כדי רצון למות. הטיפול החזיר את המטופלת בכל המובנים למציאות ואיזן את מצב רוחה.

טיפול זוגי - שחרור קשר זוגי לאחר מות בן הזוג

מטרת הטיפול הייתה לשחרר את ליבה של אישה מבן זוגה לשעבר שניפטר. היא הגיעה אלי בתחושות שהוא איתה כל הזמן, שהיא חשה אותו ורואה אותו ויודעת שהוא איתה .
הסברתי לה את הקושי שנובע ממצב זה. אדם הלך לעולמו כמו במקרה שלה ולשניהם לא הייתה מחויבות כי הם לא היו נשואים כלל. לא הייתה מחויבות לפני המוות ולכן "אסור לה" לסגוד למותו. בסגידה הזו ובביקור בבית קברות בקברו היא מחברת את נשמת המת אליה. הנשמה לאחר המוות צריכה למצוא את דרכה למעלה. היא נעזרת בבני משפחה שבחיים ומתפללים עליה. היא מופיעה לאותם יקירים בחלומות ומראה להם מה קורה איתה למעלה. מאחר ולא הייה לה קשר מחייב היא עלולה ליצור מציאות שנקראת בלשון זו "דיבוק". טיפולים רוחנים הצלחותברצוני לציין מקרה דומה שבשעת חלום נאמר למטופלת ע"י הנפטר שהיא נשארת איתו למעלה ושאין לה מה לחפש כאן בעולמנו. אז בתחושת הקושי שהייתה לה לחזור היא הבינה שהיא בבעיה רוחנית קשה והיא היתה עלולה להגיע למצב של דיבוק.
לפני שהתחלנו בטיפול הראיתי לה מה מתקבל מלמעלה ופתחתי לה באקראי בספר תנ"ך והספר נפתח ב- יהושוע ג' פסוקים ד-ה ולהלן הדברים:
"אַךְ רָחוֹק יִהְיֶה, בֵּינֵיכֶם וּבֵנָיו, כְּאַלְפַּיִם אַמָּה, בַּמִּדָּה: אַל-תִּקְרְבוּ אֵלָיו, לְמַעַן אֲשֶׁר-תֵּדְעוּ אֶת-הַדֶּרֶךְ אֲשֶׁר תֵּלְכוּ-בָהּ--כִּי לֹא עֲבַרְתֶּם בַּדֶּרֶךְ, מִתְּמוֹל שִׁלְשׁוֹם"
המרחק בינה לבין הנפטר הוא כאלפיים אמה. במציאות הם היו רחוקים מאוד אחד מהשני. יש איסור בכתוב להתקרב אליו. ההתקרבות אליו תרחיק את הנשמה של המטופלת מדרכה ומהיעוד שלה. "הדרך" שמדובר בה היא הדרך שהקדוש ברוך הוא נתן לנו כאן בחיים האלה וגם בעולם הבא. לכל נשמה יש את יעודה. היעוד היא דרך חדשה לא מוכרת ואל לנו לסטות ממנה . זו הייתה חוויה חזקה עבורה לקרוא את הדברים ולהבין את המסר.

לסיכום - בטיפול לאחר שהפרידו ביניהם נשמת הנפטר שמחה וחזרה לקבוצת נשמות לומדות. הוא הלך לדרכו על קרחון במים שמתרחק ממנה. היא הייתה מוקפת בכדור זכוכית שמשני צידה היו מלכים שנאמר שהם גם מלאכים והם עשו את תהליך הפרוד. הטיפול אפשר לה להיכנס להתחייבות זוגית ולהתנתק מהאחריות שהייתה לה עבור אותה נשמת הנפטר.

טיפול גמילה התמכרות לשתייה חריפה

מטרת הטיפול הייתה לבדוק את סיבת ההתמכרות לאלכוהול של המטופל. מדובר בבחור צעיר מוצלח מאוד שהתמכר לטיפה המרה. הסברתי למטופל שאעביר אותו לחוויות מחיים קודמים ע"מ לבדוק מה מקור המשיכה לטיפה המרה. המטופל התחבר מהר מאוד לרבדים הגבוהים. הוא ראה את ההדרכה מחכה לו ולא היה צריך לחפש את עצמו בגלגול נשמה קודם .הוא פשוט ראה את עצמו כדמות לבושה גלימה. ביקשתי ממנו להכניס אותנו לבית של אותה נשמה. לאחר שנכנסו ביקשתי שיתאר לי את הבית. וזהו התיאור של הבית (אני במקביל ראוה את אותם דברים שהמטופל רואה ורק מדריכה אותו) בית מעץ מוקף בפרחים צהבהבים ולבנים.השנה היא 1894 .נכנסו לחדר העבודה של הדמות. המטופל ממשיך לתאר לי :
יש ספריה מלאה בספרים, שולחן עץ כבד,עששית בצד דולקת, וספר מונח על השולחן. זהו ספר ירימהו הפתוח בפרק כ"א. ואז למעשה טיפולים רוחנים הצלחותהתחיל תהליך הריפוי באמצעות הדרכות גבוהות:
אותה נשמה שלוותה כהדרכה בתהליך לקחה גזרי נייר ישנים צהובים וכתבה עליהם משפטים. לאחר הכתיבה היא קרעה אותם לחתיכות והכניסה אותן לכוס ומלאה א הכוס בחתיכות הנייר. הוסיפה מים וטיפת יין לבן. הנייר ספג את הנוזלים והמטופל התבקש לאכול את הנייר הגזור. הבנתי שהתחושה שעוברת לו בפה היא כמו שאוכלים לחם ספוג במים. ראיתי את הניירות יורדים לכבד של המטופל ומכסים אותו כמו עיסת נייר. לאחר מכן המדריך הורה לו: ברגע שתרצה לשתות מעל 3.5 כוסות של שתייה חריפה הנייר שעוטף את הכבד יתחיל להתייבש ויחל סדקי יובש לאורך הכבד שיכאיבו לך וברגע שתחוש את הכאב לא תוכל לשתות יותר. המדריך נפרד ממנו באהבה וברך אותו והמטופל יצא מהחדר החוצה והחל במסע החזרה לכאן. הוא חזר לכאן ולעכשיו ולאט לאט התעורר (הוא בהכרה אבל עצם את עיניו). הוא חזר לעצמו, התיישב ולאחר שיחת משוב החל להרגיש כאב חד בכבד שלטענתו לעולם לא כאב לו.
בשיחת המשוב פתחנו את ספר ירמיהו והתחלתי לקרוא ולהבין את המסר שהתקבל. המסר שנשלח היה מדהים: כֹּה-אָמַר יְהוָה אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל, הִנְנִי מֵסֵב אֶת-כְּלֵי הַמִּלְחָמָה אֲשֶׁר בְּיֶדְכֶם, אֲשֶׁר אַתֶּם נִלְחָמִים בָּם אֶת-מֶלֶךְ...

הוא משנה את כלי העבודה לכלי מלחמה. הכוונה שהשתייה משמשת לו שחרור מכעסים ואיבוד שליטה. בגלגול שעלה המטופל עסק בגלגול קודם בהעברת ידע וכתיבת ספרים .הכתיבה הייתה רוחנית דתית שעד היום אנחנו קוראים בספרים אילו. הדבר המדהים שהמטופל יודע את התנ"ך בעל פה ועל בוריו. ידיעת התנ"ך בצורה מושלמת איננה דבר שקל ללמוד ולזכור במיוחד שהאדם לא לומד תורה והוא חילוני. הזיכרון של ידיעת התורה באה מחייו הקודמים בגלגול קודם ולא מלמידה כיום. הבעיה שבחיים הנוכחיים בגלגול הנוכחי הוא לא מתעסק בלמידה בתורה ולא ניצל את הידע שטמונה בנשמה הגבוהה שלו. המסר היה שהוא יכול להעביר הרבה ידע לאנשים אם הוא יבחר בכך. החסימה של עשייה זו בשילוב חוסר האמונה בעצמו הביאה לתסכול ולחוסר מימוש עצמי והפתרון היה התמכרות לשתייה. היום הוא איש עסקים מאוד מצליח. הפסוק הנוסף שהתאים למצבו היה: וְאֶל-הָעָם הַזֶּה תֹּאמַר, כֹּה אָמַר יְהוָה: הִנְנִי נֹתֵן לִפְנֵיכֶם, אֶת-דֶּרֶךְ הַחַיִּים וְאֶת-דֶּרֶךְ הַמָּוֶת.

לסיכום - המסר היה שהוא חייב לבחור את הדרך הנכונה בחיים אחרת המשיכה תהיה להרס עצמי ולמוות. במהלך הטיפול ולאחריו המטופל הפחית בכמות השתייה ויכולת השתייה ירדה כפי שנאמר בטיפול. ישנם משקאות שהוא שתה בעבר והיום אינו מסוגל לשתות.

התחברות לבסיס הנשמה - קבלת מסר

דפנה רציתי לקבל ממך מסר: לפני מספר שבועות קיבלתי מתנה גדולה של אהבה בלתי מותנית תוך כדי מדיטציה - קיבלתי המון שקט נפשי, הכל היה בהיר, הרגשתי שאני בשליטה, אהבה היא מהותנו, ושאין משהו שהוא נמוך או גבוה מהאחר, ושאני טובה ומושלמת ואין צורך בפרסים חיצוניים יחד עם התחושה הנפלאה, ליוותה אותי תחושה של עצב חנוק - שאיני יודעת מה מקורו , לאחר כמה שבועות העוצמה של הדברים פחתה. אשמח לקבל מסר - איך אוכל לעלות חזרה על הגל - והאם העצב שעלה מעלה נובע מהילדה הפגועה מהילדות.

תשובה שנתתי לשאלה בפורום תקשור - חוויה מדהימה. לפי תיאורך את החוויה הנשמה שלך התחברה לבסיס הנשמה. באמצעות חיבור זה הנשמה שלך הזינה את עצמה מגרעין הנשמה שלה. חשבי על רסיס של אור שיצא מגרעין של אור. תמיד הוא שואף לחזור לגרעין השלם ושהוא חוזר "לביקור" הוא חש את השלמות. השלמות מתבטאת באהבה , בשלווה, בשלמות המלאה. העצב שחשת בא מעצם חייך הנוכחיים בעולמנו זה. את רסיס מגרעין נשמתי ובאת להשלים תיקון מסוים והמרחק גורם לעצב . באמצעות חיבור לגרעין הנשמתי אנו מסוגלים ללמוד מה יעודנו בעולם הזה ומקבלים כלים למימוש היעדים הללו.

סיוע לאדם חולה

התבקשתי לענות על שאלה על מצבו של אדם חולה בפורום תקשור. קיבלתי בתקשור לפתוח את ויקרא פרק ו. פתחתי את הספר ומה שעלה היה מדהים מבחינת התובנה על הנשמה.

פסוק ד-"וּפָשַׁט אֶת-בְּגָדָיו וְלָבַשׁ בְּגָדִים אֲחֵרִים וְהוֹצִיא אֶת-הַדֶּשֶׁן אֶל-מִחוּץ לַמַּחֲנֶה אֶל-מָקוֹם טָהוֹר:"
פסוק ה- "וְהָאֵשׁ עַל-הַמִּזְבֵּחַ תּוּקַד-בּוֹ לֹא תִכְבֶּה..."
פסוק ו'-" אֵשׁ תָּמִיד תּוּקַד עַל-הַמִּזְבֵּחַ לֹא תִכְבֶּה:"

הסבריי לגבי המסרים שקיבלתי: לפני המוות הנשמה יודעת שהיא צריכה לפשוט את מדיה העכשוויים ולהחליפם בבגדים אחרים. לכן לאחר המוות יש את הטהרה כי המוות לעצמו הוא טומאה. הנשמה עוזבת את הגוף והגוף שנשאר הוא טמא לכן יש את תהליך הטיהור שהנו שלב בפרידה בין הנשמה לגוף.
האש לא תכבה
-הנשמה היא נצחית וכוחה לעולם לא נעלם ומקורה בחיבור האלוהי. המשפט על "אש התמיד" הוא החיבור בין האנרגיה האלוהית לנשמה. הנשמה שייכת למכלול האלוהי ובמותו של הגוף היא חוזרת לחזקתו של הבורא.

תובנות מקורס סדנא תקשור – שיעור שעסק בחיבור למקור הנשמה

המדיטציה התבצעה בשני חלקים בגלל הקושי של הסדנא להתחבר.

במדיטציה הראשונה ביקשתי להתחבר לתחושת העוברות. היה עליהם לעלות למעלה להתחבר לנקודות האור שהלכה והייתה כחבל לבן. החיבור היה נעים ומרגיע ולאחר מכן היה עליהם לרדת עימו לים שהשתקף מטה. הים היה כחול חזק והמשתתפים החלו לצלול עם החבל בים. התחושה הייתה של צלילה משחררת שלאט לאט החבל נכרך סביב הגוף ויוצר בועה נוספת בתוך הבועה הגדולה ששומרת עליהם. בתוך הבועה שנוצרה ניתן לראות את האם לחוש מה קורה מחוץ לרחם.ביקשתי מהם שיעלו באמצעות החבל למעלה. ביקשתי טיפולים רוחנים הצלחותשידמיינו סולם בצורת אותיות והם עלו ויצאו מפתח עגול .למעלה הייתה תחושה שהכול מוכר והם פגשו נשמות מוכרות. לנשמות הללו היה צבע ואור והאנרגיה מסביב הייתה בצורת שמנת - צבע לבן חלבי. ביקשתי לשאול לשמם של הדמויות, לגילם, למספר הגלגולים שהם עברו. ביקשתי לראות דמות אור שמכירה לתלמיד את סביבת היקום שבו הם נמצאים. הדמות הכירה להם את החיים שם והתחושה היא תחושה שהם חוזרים למקום מוכר.

תגובות בעקבות המדיטציה:

אחת התלמידות ראתה שתי דמויות אור כשני חכמים סינים שמלווים אותה בכל מקום והם לא דברו. הקשר נוצר באמצעות טלפתיה והמחשבה והם אמרו לה שהם איתה 99 גלגולים.

תלמידה אחרת הרגישה נוח ובטוח ברחם אבל כאב לה לראות ההתנגדות של אנרגיה אחרת לקבל את רחם אימה. הכאב היה חזק כי היא באה מתוך בחירה ואהבה. התחושה שהיא מדברת עליה היא אנרגית האהבה. זו אנרגיה שהנשמה מכירה שבאמצעותה אנו מסוגלים ללמוד ולהתפתח. אנרגיה זו מוקרנת לסביבה ובאמצעותה אנו יכולים להתפתח וזוהי הדינמיות שחייבת להתקיים. כאשר נשמה מגיעה לכאן היא בוחרת את יעודה מתוך הבנה ואהבה. הנשמה "יודעת" מה הולך להיות לה בחייה. אם הנשמה מקבלת את התהליך שלה באהבה מלאה ובשלמות אין התנגדויות למה שהיא תעבור כאן כולל התיקון שלה בחיים. לכן התלמידה חוותה כאב כי היא באה לכאן באנרגיות אחרות והיא חשה התנגדות לאנרגיה השנייה שדרך הגעתה לכאן שונה ונחווה אחרת. באותו תהליך היא הבינה ששם בנה המקורי הוא זה שצריך להיות ולא השם השני שבו היא קראה לו.
תלמידה אחרת ראתה עצמה נכנסת לבית/ארמון שיש שבכניסתו ניצב "פסל החרות" ואלות יווניות .הכול לבן ובהמשך אותה דמות אלה נשאלה בת כמה היא והיא ענתה 150 שנה .לשאלה כמה גלגולים? היא היא עונה 4 והתחושה שהכול לבן . בחיבור לעוברות היא התחברה לאימה ז"ל שמובילה אותה לבית,לבסיס הנשמות.היא הורידה אותה חזרה לכאן ועכשיו.

לסיכום - המדיטציה והמסרים שהתלמידים קיבלו בשיעור חיזקו את חיבורם למהות האנרגיה של האהבה.בהם פתרו בעיות שהיו עם אימן ועם חווית הלידה

תובנה מפירוש חלום

החלום הגיע לאחר שיחה שמטופלת שמעה בנושא הנשמה. חשוב לציין שהיא למדה בסדנת תקשור שלי והחלום הוא הפנמה של ההדרכה. בתהליך הלמידה של תקשור התלמיד חווה את החיבור להדרכה, לנשמות מדריכות ולכלים שינחו אותו בתקשור. למרות שלא כל התלמידים הופכים מתקשרים רמת האינטואיציה שלהם לגבי החיים גדלה ורגישות זו עוזרת להם להתמודד עם מצבים שונים.
אהבתי בחלום את האישור מתת מודע לבשלות שלה להתחיל את התקשור. תת המועד מודע לאנרגיות ולהדרכות ומזהה אותן אבל לעיתים התלמיד לא מוכן להתקדם ולקחת אחריות על כתפיו ולהתחיל בתקשור. אהבתי את ההדרכה שנתנה לה להבין שאכן היא נמצאת ברובד אחר והאנרגיה היא ההדרכה שלה ושזו לא חלימה אלא התבוננות ולמידה.

להלן החלום - בחלום היא פוגשת אישה לא מוכרת ושואלת לשמה ובתשובה היא עונה "צחי". לחולמת יש אדם שהיא מכירה בשם והחולמת אומרת אבל את אישה וצחי זה גבר אבל האישה צוחקת ואומרת לה בשבילך אני צחי. האישה מבקשת מהחולמת להתלוות טיפולים רוחנים הצלחותאליה והחולמת מזהה שהמקום שהן הגיעו הוא לא ביקום שלנו. היא פונה לאישה ומבקשת אישור לכך אולם האישה לא עונה לה והחולמת מתעקשת לקרוא לאדם שהיה קרוב אליה ונפטר. האישה לא מסכימה ואומרת לה שהיא תצטער על כך והחולמת מתעקשת וקוראת לו. הוא מופיע שונה ממה שהיא זוכרת ומנוכר אליה וחבוש כיפה של ברסלב. רק אז מבינה החולמת שזהו מקום אחר ושונה והיא חווה אותו כתדר היא מבקשת לחזור ומתעוררת. הדאיג אותה למה הוא חבוש כיפה ולמה הוא מנוכר? האם הייתה טעות מצידה לקרוא לו?

עניתי לה - הכיפה מראה על תהליך שהנפטר עושה ברמת הנשמה שלו למעלה. האנרגיה שמדריכה אותו למעלה היא אנרגיה דתית שמזקקת את הנשמה לכן הוא מנוכר כי הוא בתהליך. הפירוש הרגיע אותה.
לגבי זימון הנפטר בחלום
- החלום היה חלק ממציאות אסטרלית שבה החולמת יכולה לבקש ולקבל. הזימון לא פוגע בנשמה של הנפטר ומטרתו הייתה להוכיח לחולמת שאכן היא בתהליך רוחני ולמידה רוחני. החולמת עוברת תהליך למידה והחוויה נחקקה ברמת הנשמה והעלתה אותה דרגה אחת למעלה. היא זקוקה לאישורים מלמעלה ואכן מספקים לה זאת. לנשמה שמגיעה לכאן יש הסכמים על התהליכים שהיא צריכה לעבור. תהליך רוחני אינו פשוט ולכן מתרחש בהדרגה. לא מאלצים את האדם להיכנס מיד ללמידה אלא מזמנים לו חוויות שמכינות את הנשמה ללמידה. החולמת למרות שעברה למידה רוחנית השכלתנות עצרה אותה מלממש את יעודה. והדרך להודיע לה ולחבר אותה חזרה ,לעודד אותה לעשייה רוחנית היה באמצעות החלום. מאחר שבזמן החלום הגוף "רדום","נח" ורק המוח פעיל.רק במצב הזה האדם יכול לא להתנגד ללמידה ולבחור מה ללמוד ומתי לרדת.

לסיכום - בעקבות הפרשנות התלמידה הבינה שהנפטר משמש עבורה מדריך רוחני. ההבנה אפשרה להדרכה להתחבר אליה במהלך תקשור מאחר והתלמידה לא חששה . היא הפנימה את החיבור עם ההדרכה הרוחנית.

טיפול בחשש מהסביבה ופרידה לא רצויה מאם

מטופלת עם בעיה פיזית שעוסקת בתחום הרוחני ובחרה לעבור תהליך רוחני מתוך אמונה שהבעיה בפיזי שיש לה כיום תטופל. היא האמינה שהפיזי משדר חסימה רגשית ואכן כך היה. בטיפול התחלתי עם כדור האור והסברתי לה שהיא נמצאת בתוך הכדור כעובר. התחלתי לתאר לה את מה שראיתי את האנרגיה הנעימה שיש ברחם ואת הידיעה שהיא לא רוצה כלל לצאת. ראיתי פתח בכדור האור למעלה ואור גדול ושאלתיה האם היא מוכנה לצאת מהכדור למעלה.

היא הסכימה והחלה לעלות בסולם שמדרגותיו לבנות מאוד והאור שמקבל אותה הוא זך. היא נכנסה לתוך חלל לבן מעין אדים לבנים שבכניסה היו שבילים לבנים רבים. ביקשתי ממנה לבחור שביל וללכת בו עד סופו שבסופו המתינה לה דמות גברית שקיבלה אותה טיפולים רוחנים הצלחותבאהבה ושמחה לראותה. אני ממשיכה ומסבירה לה מה הדמות אומרת לי לומר לה: קיימים צינורות שעוברים בגוף שנראים כמו ורידים אבל בפנים אין דם וזוהי אנרגית הנשמה שלה. הוא ממשיך ומסביר שהצינורות שלה קצרים ולכן עליה לתקן ולהאריך אותם. הדמות מאריכה את הצינורות בידיים, בצוואר ולאורך עמוד השדרה והרגלים. היא גם מנקה מתחת לבית השחי, צוואר ובין הרגלים עד כדי שריפה ומשחררת אותה חזרה. אני מובילה אותה חזרה בשביל לכוון הכדור. היא נכנסת ואני מבקשת ממנה לבחור את זמן היציאה מהכדור. היא יוצאת ואני רואה שהיא יוצאת לידיים גדולות גבריות ולאחר מכן לידיים נשיות לאם. ראיתי את אימה צפה מעליה ואני רואה את הצינורות שלה. אני מבקשת מהמטופלת לשחרר את האחיזה מהאם ולהיפרד ממנה באהבה (במציאות האם נפטרה שהיא הייתה ילדה) היא משחררת ובוכה ואז האם עולה. לאחר מכן הובלתי אותה חזרה לכאן ועכשיו והיא התעוררה.

הרשמים שהיו לי מהטיפול היו חזקים ומשמעותיים:

זו איננה הפעם היחידה שאני חווה כמטפלת את מצב העוברות. העובר נמצא בו זמנית בשני רבדים כאן וגם למעלה. הוא לומד על החיים שמצפים לו כאן ועולה גם למעלה להדרכה. במקרה הספציפי המטופלת לא רצתה להיוולד וזאת מתוך ידיעה שהיא תחווה פרידה. במציאות היא נולדה בניתוח קיסרי וגם נפצעה במהלך הניתוח ואימא אמרה שהיא לא רצתה לצאת והוציאו אותה בכוח ולכן התיקון היה הריפוי.

המטופלת סובלת מפחד מהסביבה עד כדי פיתוח חולשה לסביבה , חולשה פיזית והזעה וכו'. הידיעה הפנימית של הפרידה מהאם גרמה לה בתת המודע לפתח חרדת נטישה, חרדה מכאב מהסביבה ולכן היא נלחצת מתגובות הסביבה עד כדי פחד והזעה מוגזמת. ההשפעה של הטיפול תביא את המטופלת להתמודד עם הסביבה ולא לחשוש מפרידה או מלאבד את הכוח הפנימי שלה . התיקון היה בחיבור להדרכה שלה שהאריכה לה את הצינורות כדי להכיל את האנרגיה שלה ואת הנשמה. היא קיבלה כוח להתמודד עם הסביבה,עם הפרידה בזמן הלידה וכאשר ביצענו פרידה היא חוותה ונפרדה. חווית התיקון מכסה את החוויה הישנה כמו תחבושת ולכן ההתנהגות משתנה.

לסיכום - בעקבות הטיפול המטופלת דיווחה שהיא כיום רגועה יותר ומסוגלת לדבר בפני אנשים ולחשוף את עצמה יותר מהעבר.התחושה שמלווה אותה היא הקלה.

מטרת הטיפול הרוחני בחשזור גלגולים חזרה לתקופת הילדות

הכניסה לתהליך הייתה יחסית מהירה והמטופלת עלתה ישר לתוך בועה לבנה לכיוון מעלה. חשתי את הצורך להישאר כאן בקרקע ומצד שני להתבונן לעבר הכדור. בשלב כלשהו האור מילא את המטופלת כמו התחושה להיות בתוך הרחם. התחושה הייתה תנועת ספיראלה שהמטופלת הסתובבה בצורה מעגלית.

האור שעטף אותה היה נראה כמו ג'ל לחלוחי ונמתח. לאחר מס' סיבובים המטופלת בחרה לצאת מהכדור דרך הדלת שנפתחה לעברה. היציאה הייתה כמו מסטיק שנמשך החוצה לתוך הבועה העכשווית. ביציאה החוצה נפרש לפניה שטיח לבן(ראתה בצבע אדום). ראיתי את המטופלת רצה במהירות האור לקצה השני כמו על סקלה של גרף וחוזרת אבל לא בחזרה להתחלת הציר. שאלתי אותה באיזה מספר היא נמצאת על הציר , היא השתהתה ולבסוף אמרה את המס' 3. גוף המטופלת היה עטוף בחומר גלי' שהחל להתקלף לכוון הראש וכל גופה נשאר חשוף. בשלב זה ראיתי איך כל האור נכנס לתוך הגוף וממלא אותו באנרגיה זהובה זרחנית. לאט לאט הגוף קיבל את האנרגיה של האור והחלה השתרשות קלה של המטופלת באדמה ואז הוצאתי אותה מהתהליך.

שוחחנו על התהליך ולהלן הדברים החשובים?

צבע השטיח- הבנתי מהטיפול שהמטופלת חוותה מוות קליני בגיל 3. הריצה המהירה שלה לאורך הגרף ובחזרה במהירות האור לגיל 3 הייתה בעצם הבחירה המחודשת שלה בחיים. מכאן נוצר הקושי של המטופלת להתחבר לחיים. חוויות המוות הקליני לא זהה אצל כל אדם ואדם. במקרה של המטופלת החוויה בגיל הינקות ניתק אותה מהשורשיות של החיים והשאיר אותה כבתוך בועה עם חוסר יכולת לצאת החוצה לסביבה. היא לא קיבלה כלים להתמודדות ובמיוחד כאשר המשפחה "ריחמה" והקלה עליה ובכך חסכה ממנה התמודדויות. צבעו של השטיח שהמטופלת ראתה כאדום מתברר (לאור ניסיוני בטיפולים נוספים שהיו לאנשים נוספים שחוו מוות קליני בחייהם) כצבע שהנשמה נעזרת בה כדי לחזור. האדום הוא כוח, אש שמחברת לחיים.

אנרגיה זהובה - המטופלת חוותה את האנרגיה הזהובה בצורה חזקה בכל הגוף. מטרת האנרגיה הזהובה הוא "ללמד",לרפא כעסים,לטהר.

הבנת הבחירה - לאחר הטיפול המטופלת חשה תשושה מכיוון שהנשמה שלה הבינה את הבחירה שלה מגיל 3 התהליך הזכיר לגוף את האחריות שהוא צריך לקחת בבחירה. תהליך הניתוק שהמטופלת חשה מהעולם מונע ממנה זוגיות כי טוב לה עם עצמה.

לסיכום - לאחר הטיפול המטופלת החליטה לבחור לחיות אחרת בחיים הללו. היא בחרה מטרות לחייה העכשוויים והיא "עובדת" על הנשמה שלה להזכיר לנשמה את מטרותיה ובכך יחל בה שינוי בעתיד הקרוב.

חלום עם מסר וטיפול

חלום מדהים של מטופלת שסיפרה לי בבוקרו של יום שבו נסענו לקברות צדיקים בצפון. התרגשתי עד כדי דמעות מהחלום והבנתי שזה מסר עבורה והבהרתי לה שנגיע לקבר של שמעון בר יוחאי אטפל במסר עבורה.  להלן החלום: מישהי שאני לא מכירה הדליקה נר ואמרה לי: "שבקרנו במקום דומה לבית חולים וראינו נשמה ואת בקשת ממני להגיד לו מהר ואני אמרתי לנשמת הנר אתה משוחרר אתה משוחרר אולם זה לא עזר ואת התחלת לדבר עם נשמת הנר בשפה שלא הבנתי בקול מבוגר וסמכותי יותר. זה נשמע כשפה עתיקה" - "הבנתי שאת משכנעת את הנשמה של הנר להרפות"

אז קראו לי להתעורר אולם לא יכולתי להתעורר ..ניסיתי לקום אולם לא הצלחתי..לא הצלחתי לפתוח את העיניים...כשניסתי לפתוח את העיניים הסתנוורתי והפריד בינינו חצי קיר.
שהגענו לקבר של שמעון בר יוחאי התרגשתי מאוד ולאחר התפילה ירדנו מייד למערה שב הרגשתי את גיסי ז"ל. ביקשתי ממנה לשבת והתחלתי בטיפול הילינג. אני לא זוכרת בדיוק מה דיברתי אבל כן זכרתי שראיתי את הפנים של הצדיק לידי והוא מראה לי להפוך לה את כף היד הימנית מס' פעמים ולומר לה 3 פעמים "נר חי". הרגשתי צורך לומר את תפילת "אנא בכוח" התחלתי ולא זכרתי את ההמשך ופתחתי את הספר שנפתח בדיוק בתפילה. המשכתי להתפלל והיא אחרי ולאחר שסיימתי את הטיפול היא סיפרה שהרגישה לחץ גדול בצ'קרת הכתר ,לחץ שיצא מהכתר החוצה ואור שנכנס לתוכה. הבנתי שניקיתי אותה מאנרגיות שליליות שהפריעו לה בהמשך חייה וחסמו אותה.
בהמשך הבנתי מרב את משמעות "הנר חי" שזהו קיצור של ראשי תיבות - נשמה, רוח, נפש ויחידה. בהרכב הנ"ל מגיעה הנשמה לחיים הללו או בנפש או ביחידה או בשילוב עם אחד המרכיבים. ההרכב של הנשמה מראה על הדרך שלה בחיים ומהות התיקון שלה. הטיפול היה עוצמתי ומאותו יום הבחורה עברה לצד אחר של החיים-צד חיובי . בעקבות מה שחווינו בחלקת הקבר של הצדיק קרו מס' דברים:

לסיכום - המטופלת החלה ללמוד תקשור, יכולת ההבנה הרוחנית שלה התפתחה. חלה רגיעה בחייה. אני התחלתי לקבל תקשורים בשפה זרה והמטופלת היום מתרגמת לי את המסרים בתקשור.

חלום על אנרגיה שלילית ומסקנות

בחלום הרגשתי אנרגיה לא טובה לידי. אנרגיה שטנית ואני נלחמת איתה ומבקשת מהאנרגיה שאם היא רוצה עזרה שתבוא אבל לא בחלום. בחלום אני מנסה לצאת ממנה ע"י התעוררות ולא מצליחה.
החלום מראה לי מטופלים שלי בסדר רץ ואז נעצר במטופלת שטיפלתי בה בעבר. אני מזהה אותה לפי סימני החבלה על הזרועות. טיפולים רוחנים הצלחותבחלום אני מבינה שאותה אנרגיה אחראית למצב שבו המטופלת הייתה נתונה במשך שנים רבות - רווקה ללא ילדים. בטיפול שלה הבנתי שקשרו אותה ולכן היא לא התחתנה. בסוף הטיפול שלה היא קיבלה מסר שהיא תתחתן עם גבר שמגדל 3 ילדים והיא תהיה להם אימא. בחלום הבנתי שמה שנעשה נגמר והטיפול בעצם הצליח. לכן הרגשתי את האנרגיה ואת הכעס שלה עלי. ממש הייתה להתעורר וראיתי את עצמי מדקלמת את "אנא בכוח" ונוטלת ידיים כדי לסלק את האנרגיה וכך היה התעוררתי והלכתי לנטול ידיים.
נתינה היא אנרגיה שניתן לתת אותה מאהבה ומשלמות פנימית לאדם שיכול לקבל. ההפריה של "אנרגית הנתינה" מתבטאת ביכולת להחזיר אנרגיה חזרה , הכרת תודה, אהבה רגש כלשהו מהאדם המקבל. כשאין הדדיות בין שני הצדדים זו לא נתינה אלא יניקה. השיעור שלנו בעניין הנתינה הוא ביכולת שלנו להגדיר לאנשים שעימם אנו בקשר גבולות. מהו סף הנתינה ומהי יכולת הקבלה. לעיתים נתינה מוגזמת של אדם באה מדימוי עצמי נמוך מחוסר יכולת לקבל כי " לא מגיע לי". לכן חשוב לאזן את היכולת לקבל והיכולת לתת.

לסיכום - התובנה שלי הייתה לאחר החלום שאנחנו כמטפלים ומתקשרים חייבים לקחת אחריות על הנשמה שלנו .אנחנו חייבים לשמור עליה אחרת לא נוכל לטפל יותר.

טיפול רוחני במקור הנשמה

המטופלת הגיעה לטיפול בעקבות פרידה מבן זוג שהיה בעלה בעבר. הפרידה הייתה קשה מאוד עבורה והיא דיווחה שלאחרונה היא חושבת עליו ומרגישה אותה למרות שקיים נתק ביניהם ומרחק רב כי הוא חי בחול. בטיפול העליתי אותה בצינור לבן רחב כאשר היא הייתה בתוכו. היא עלתה עד לפתח עגול שממנו היא יצאה לרובד אחר. היקום היה שונה והכל היה לבן שנהב ומלא מעגלים. ביקשתי ממנה לחפש את המעגל שלה והיא מצאה אותו. ביקשתי ממנה לתאר את המעגל שלה והיא תארה מעגל עם משולשים בצורת כתר ומשולש אחד באזור צקרת הלב. המשולשים בכתר היו שם הגבר. אני ראיתי דבר אחר משלה. ראיתי עיגול בצורת עוגה מחולקת למשולשים ולכל עיגול היה שם אחד כאשר לכל משולש יש שם אחר. ביקשתי ממנה לראות האם יש את שמה בעיגול שלה. והיא שוב אמרה ששם הגבר מופיע בכל העיגול. הנחתי אותה למצוא משולש עם שמה והיא מצאה רק אחד. ביקשתי שתחפש את העיגול של הגבר עצמו ושתראה אם שמה רשום שם והיא מצאה עיגול עם שמו אולם לא מצאה משולש עם שמה. בטיפול החזרתי את המשולש שלו למקומו היה לה קשה וביקשתי שתסיים תודיע לי. ביקשתי שתוודא שבעיגולים שלה ושלו האם הוא מופיע יותר מפעם אחת אצלה והאם היא מופיעה אצלו יותר מפעם אחת. התשובה שלה היתה שהיא מופיעה אצלו פעם אחת וגם הוא אצלה. פעם אחת. ביקשתי שתראה האם יש שמות נוספים בעיגול שלה חוץ משמה והיא ראתה משולש אחד שלו ועוד משולשים עם שמות שונים.

הבנתי שהטיפול הסתיים והורדתי אותה לאט לאט למטה לכאן ועכשיו.
לכל נשמה יש גרעין נשמתי משלה למעלה. הגרעין הזה מחולק להרבה ניצוצות שהם בעצם הגלגולים שלנו. הבעיה של הגברת היה בגלגול הזה.

המסקנות שעלו בטיפול - הם היו נשמות תאומות. החיבור הזוגי ביניהם לא היה נכון ו גרם לו להשתלט על חייה. היה צריך לאזן את האנרגיה שלו אצלה וההיפך.כאשר יש גירושים הזיווג שהיה הופך לעבר כלומר הוא הפך למשולש לא שליט אצלה וזה התיקון כי הוא לא הוטרד ממנה כמו שהיא מוטרדת ממנו.החזרת המשולש שלה ממנו אליה (למרות שהיא לא ראתה את עצמה שם אני ראיתי שהיא נמצאת שם) ושלו למקומו הוא בעצם ההפרדה ביניהם. התהליך לא קרה מעצמו מסיבות כלשהן כפי שמתרחש כמתגרשים. כשזה קורה קל ללתחבר לזוגיות חדשה.המשולשים בגרעין שהם הגלגולים שהיו מתחברים לניצוץ שקיים באדם ולכן האדם זוכר את חייו הקודמיםהמשולש העכשווי בולט החוצה דבר שמראה שזה הניצוץ העכשווי של האדם החי כאןתיקון קרמתי הוא בגרעין הנשמהכאשר אדם מסיים את התיקונים שלו לאחר המוות הוא חוזר לגרעין ואז יש נשירה של הקליפות יש הצטופפות של המשולשים. נוצר מעין איזון חדש ביניהם כאשר המטרה היא להפסיק לחזור לכאן בגוף- שהגרעין הקרמתי לא יפעל יותר במישור הפיזי .יש חיבור בין ניצוצות ורואים את זה כמו שהיה בטיפול שהוא הופיע אצלה וההיפך .

לסיכום - המטופלת החלה להרגיש הקלה והבינה את הגעגוע העז שהיא חשה שנובע מעצם חיבורם כנשמות תאומות. כל עוד הם לא יהיו כאן ביחד או למעלה הגעגוע לא יפסק. התובנה שלא הכול יכול להיפתר הקל עליה את המלחמה לחזרה לקשר. היא הבינה שכרגע הוא עדיין לא החליט להיות עימה שוב בחיים הללו. היא הבינה שזה לא תלוי בה לכן היא הניחה לכול והמשיכה בחייה.

טיפול רוחני ברמת הנשמה

המטופלת הגיעה מתוך כוונה לטפל ברמת הנשמה של עצמה ומטרת הטיפול הייתה ניתוק קשר קרמתי/נשמתי מבסיס הנשמה. המטופלת עלתה בצינור אור , ראיתי את היציאה שלה כשהגוף נשאר למטה והנשמה עולה למעלה. הכניסה לתדר הגבוה לבסיס הנשמה היה דרך מכסה מואר שהמטופלת יצאה דרכו ועלתה למעלה. ראיתי נקודות כחולות בחלל מלא באור.(רק בסוף הטפול התברר מהן אותם נקודות). ביקשתי ממנה לזהות את המקור שלה. הסברתי לה שהיא בחלל של נשמות ושהיא צריכה למצוא את שלה. היא בחרה נשמה וציינה בפני שצורת מקור הנשמה שלה היא כלב גדול מאוד ואדום. ביקשתי ממנה להיכנס לתך הבסיס ואני חשתי שהיא נכנסת לחלל ספוג שהרכות והחום ממלא אותו. חשתי שהאנרגיה מלאה באהבה וחום. אמרתי לה שהיא שוקעת כמו בפוף גדול והתחושה היא רכות וקלילות. ביקשתי ממה לתאר את בסיס הנשמה והיא ציינה שהיא רואה לב פנימי קטן יותר שפועם בחוזה. המקום ציין את החלל הפנימי טיפולים רוחנים הצלחותשלה. ברגע שהיא תארה את החלל ראיתי קרן אור כקוץ שנעוץ בלב האדום הקטן. אמרתי לה שאני מתחילה לשחרר את הקרן מהלב כי הקרן היא בעצם האנרגיה של האקס. באיטיות רבה שחררתי את הקרן וראיתי אותה מחוץ ללב הגדול וחוזרת לנקודה כחולה ורק אז הבנתי שזו אחת הנקודות הכחולות שראיתי כשהיא עלתה. הסברתי לה בהמשך שהנקודה הכחולה ציינה תדר שונה מהתדר שלה שהיה בצבע אדום. התדר הכחול מציין נשמות שכלתניות, קרות, אטימות ריגשית לעומת התדר האדום שהוא תדר שיש בו נשמות עם אהבה,קבלה נתינה, חום ורוגע ורמת הרגש מאוד מפותחת. הבחירה להגיע לתדר שלה הייתה של בסיס הנשמה שלו עוד לפני הגעתו לגוף ולכן הוא היה נעוץ בחלל האנרגטי שלה. מאחר וזה נכפה עליה קשה היה לה להשתחרר ממנו למרות שבבסיס רגשותיה היא יודעת שאין סיכוי לחזרה ליחסים ביניהם. התובנה שקיבלתי מהטיפול הייתה עוצמתית עבורי. היכולת להבדיל בין נשמות לפי התדר שלהם כשההבדל הצבע מראה את היכולת של הנשמות להתערבב עם נשמות ששונות מהן. זו אחת המטרות בהגעתן לכאן בגוף להכיר תדרים אחרים ולהתפתח ברמות שלא מוכרות להן. כמו התדר הכחול שלא יודע מהי התפתחות רגשית. היכולת להתחברות בין שתי נשמות ששונות במהותן מלמדת כל אחת מהן ומביאה אותן לדרגת נשמה גבוהה ממה שהן היו בתחילה. המטרה היא להגיע שכל הנשמות ילמדו להכיל תדרים ששונים מהן.
ברגע שנשמה בוחרת בחירה, כפי שהנשמה בתדר הכחול בחרה, היא אמורה למצוא את היעוד שלה שילמד אותה .בניתוק שהתרחש לנשמה של האקס שחיה היום כאן יש אפשרות למצוא גוף בעל נשמה זהה למטופלת ולהתערבב עימה. ז"א שהוא ימצא לו נשמה כזו שתלמד אותו. הוא חייב להשיג את המטרה העיקרית לבואו לכאן.
בהמשך ביקשתי מהמטופלת לבחור דלת חדשה ולהיכנס בה. היא אמרה שבחרה וכשהיא נכנסה הדרכתי אותה לספר לי איך התדר נראה ומה היא רואה. היא ראתה הילה של גבר שבלט בה השיער ומבנה הפנים ואני ראיתי שהאנרגיה שם היא כתומה אדומה כלומר תדר שדומה לתדר של המטופלת. התדר הכתום מדבר על שמחת חיים והחלטיות בעל יכולות רגשיות משפחתיות חברתיות. החיבור ביניהם יאפשר למטופלת להתחבר לגברים בעלי יכולת להכיל אותה ואת אופייה. וכאן יהיה המימוש הזוגי עבורה.

לסיכום -הטיפול היה עוצמתי ולימד אותי כמטפלת על ההבדל בין התדרים שבהן הנשמות נמצאות, על מהות הבחירה הזוגית ועל חלק מהסיבות לבעיות זוגיות. הטפול הקל על בחירת בן זוגה שהיום הוא בעלה.

שיעור בנושא נשמות מדריכות - מדריך רוחני

החוויה במקרה זה הייתה במהלך שיעור בנושא נשמות מדריכות כחלק מסדנת שחזור גלגולים שאני מקיימת. בתחילת התהליך התלמידה עלתה באמצעות כדור אור ונעזרה בצינור אור ואני ראיתי את האור שמקיף את הכדור(שנועד להגנתה בתהליך הלמידה). היא מגיעה למרחב שיש בו אדמה לבנה ודמות לבנה גדלה ורחבת כתפיים מגיעה אליה ומחבקת אותה ומתברר שאלו כנפיים גדולות שמחוברות לכתפייה.
היא לוקחת אותה למעין חלל שהוא ככיתת לימוד ובחלל ישנם הרבה אנרגיות שמזכירות ילדים קטנים. התחושה שלי שזו כיתת לימוד בגן טיפולים רוחנים הצלחותילדים. אמרתי לתלמידה שהיא חוזרת למציאות שהיא מוכרת לה וביקשתי ממנה למצוא דמות מסוימת. ראיתי שחלק מהדמויות מלאות באנרגיה וחלקת עדין מלאות בחלקם לקח לה זמן לאתר את הדמות וביקשתי ממנה שתבקש ממנה לבוא עימה .היא ציינה שהיא באה עימה ושתיהן ביחד עם הדמות המדריכה יוצאים מהחדר. היא ציינה שהדמות שבאה עימה נתן לה משהו שאותו השאירה בידי המדריך. הם הגיעו לצינור אור ושם התלמידה נפרדת מהם באהבה והחליקה בצינור והגיע לכאן חזרה.

פרשנות לחוויה - לאחר המדיטציה היא ציינה שבזמן בחירת הדמות היא ראתה כל מיני גברים שעימם היה לה קשר זוגי במהלך חייה ומסביר את החיבור שלה אליהם. הסברתי לה שהתדר שהיא הגיעה איליו מדבר על המציאות שלה בעבר לפני הגעתה לכאן. שם היא שימשה כמורה רוחני לנשמות שאמורות להיוולד. לכן הם נראים כילדים קטנים. הדמויות שראתה כגברים שהכירה כבני זוג מדבר על נשמות שהיא הדריכה למעלה ועצם הזוגיות שהייתה ביניהם כאן בעולמנו היא בעצם המשך למידה שלה כמורה/כמדריך. זו הייתה מטרת החיבור ביניהם למידה . הדמות שהיא בחרה שיבוא עימה הוא בן זוג עכשווי שעימו היא רוצה להביא ילד לעולם. בעצם כאן עוצמת התובנה שקיבלתי עבורה. החיבור ביניהם הוא אכן חיבור זוגי שעימו הם יביאו ילד והגעת לרובד ההוא הייתה כדי לעזור לנשמה לרדת לכאן. הנשמות שהיו מלאות באנרגיה משמע שאלו נשמות שאמורות לרדת לעולם ולהיוולד. הבחירה שלה הייתה באדם שעימו תביא ילד ובנשמה שהיא תכיל בגופה. הבנה שהנשמה צריכה עוד לעבור תהליכי למידה כדי להגיע לכאן ושילמד אותה היא ההדרכה שהייתה שם. החוויה מסבירה את התהליכים שהנשמה עוברת לאחר מותה עד שהיא יורדת לכאן. הנשמות מתחלקות לכיתות לימוד שונות וברמות תודעה שונות. יש מצב שנשמה מדריכה יורדת לכאן שוב כדי סגור מעגל עם נשמה אחרת. זוהי בחירה מורכבת כי מדריך רוחני בעולם הנשמות הגיע לתפקידו לאחר שתיקן את תיקוניו בעולם הזה דבר שאומר על התובנות שעימם הוא בא.

לסיכום - הטיפול נסך במטופלת רוגע ואפשר לה להבין את יעודה הרוחני בחיים הללו. היא הבינה שיבוא יום ובו היא תטפל באנשים ותדריכם באמצעות ידע שאותו היא תקבל מלמעלה בבוא היום.

לסיכום המאמר על טיפול גוף-נפש

אין תחום בחיים שהרפואה הוליסטית הרוחנית אינה יכולה לסייע ולעזור. נכון היא איננה תחליף לרפואה המערבית אולם היא מספקת תובנות רבות על החיים שלנו כאן ומספקת רעיונות במקום שהרפואה הקונבנציונלית לא רוצה לטפל או שאין לה הסבר.
מקרים רבים ניתנים להסבר רוחני באמצעות תהליכים שונים של פענוח וקבלת מסרים. הדוגמאות שמובאות לעיל מהוות קצה קרחון של הנושאים שבהם אני מטפלת ומסייעת. לעיתים הטיפול אינו מצליח בגלל אי יכולתו של המטופל לקבל את המשמעות או שאין לו יכולת להבין זאת בשלב זה. אולם משמעות הטיפול זולגת באיטיות לתת המודע ואם הזמן נופל האסימון ואנשים מתחילים לעכל את התהליך שעליהם לעבור. בשלב זה הם עוברים להיות מודעים ובכך הם עוזרים לנשמה שלהם לממש את ייעודה בעולם זה.

אני משמשת לעיתים רק כנפץ או מקפצה לעולם הרוחני של אנשים על מנת לעבור את החוויות הרוחניות שלהם בעולם הנוכחי ולהשלים את ההדרכה של הנשמה בעולם הזה על מנת לטפס עוד שלב בהדרכה שלה. ניתן לעיין באתר שלי בטיפולים הרוחניים השונים שאני מתמחה, להשתתף בפורומים שלי ולקבל תשובות מיידיות לבעיות שמציקות להם, להיחשף לסדנאות השונות בתחום וכמובן לבצע את השינוי של הנשמה.

פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

השינוי מורכב מהרבה שינויים קטנים
module-title-icon
כשקשה לך ראי את הדברים המוצלחים שהצלחת להשיג עד כה בחייך
module-title-icon
אם תלמדי לראות את הדברים הטובים שעשית בחייך עד כה תרגישי שמחה
module-title-icon
קבלי את הבוקר בהודיה ובשמחה

כל יום הוא יום חדש

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים