שני, יולי 06, 2020

בס"ד

זימון זוגיות - 6 כללים רוחניים לזימון זוגיות 

כולל זימון זוגיות שנייה

כחלק מהפעילות הרוחנית שבה אני עוסקת אני מייעצת רבות לבדיקת התאמה אנרגטית וקרמתית של זוגות בצורות שונות של הקשר הזוגי  6 הכללים לזימון זוגיות

חברות, לפני נישואין, משפחה, גירושין וזוגיות שנייה. השאלה הכי שכיחה שאני נשאלת מופיעה מייד לאחר מציאת קשר זוגי - האם קיימת התאמה שתוביל למיסוד הזוגיות? כולם מצפים לקסם כלשהו או לנוסחה שתוביל למיסוד הקשר לנישואין ואת זאת אנסה לייעץ לכם בהמשך כחלק מהתורה הרוחנית שלי לזוגיות מוצלחת.

שאני בודקת התאמה זוגית ביו בני הזוג אני בוחנת האם קיים חיבור אנרגטי בין שני בני הזוג. בד"כ כלל חיבור אנרגטי כזה נוצר ברגע ההיכרות אולם נשמות בני הזוג מגיעות מוכנות כבר למפגש האנרגטי וזוהי בעצם חלק מהקרמה של הנשמה. למעשה אני מאבחנת את האנרגיה של שורש הנשמה של השואל על מנת לבדוק האם הקשר אמור להתפתח ולהוביל לקשר רציני ולמיסוד הזוגיות.
כיום בימינו אלו זוהי עובדה ברורה וגמורה שאנשים מגדירים ומחפשים זוגיות בצורה שונה וגם רבים שמחפשים זוגיות שנייה מתקשים במציאת הזוגיות בגלל החשש להיפגע מאי המשך הקשר. חשש שמוביל את המחפשים זוגיות להתנהל בצורה לא חופשייה, לא שקופה ולא טבעית. חשש שמוביל גם לחשדנות ,חוסר כנות. חשש מסיום הקשר לאחר תקופה קצרה ואי רצון להתקשר לבן הזוג.
חשש זה מוביל לפזיזות בבניית הקשר הזוגי מאחר שבלתי אפשר להתחיל קשר זוגי שמלווה בחשדנות. אני ממליצה לרבים, למרות שבתחילת הקשר יש הרבה סימני שאלה וחוסר בהירות לגבי הקשר הזוגי ובן הזוג, להיות בפתיחות ולזמן את החיבור האנרגטי שממנו נוצרת אהבה והמיניות . לאנשים שנמצאים בתחילת הקשר אני מייעצת בהתאם לשם השואל ובתנאי שקיימת התאמה אנרגטית לזמן את החיבור .

להלן יסודות הזימון של הזוגיות הרוחנית שעל כל צד לייצר לעצמו

קבלה ונתינה 

הזימון מגיע מתוך חשיבה חיובית של קבלה וידיעה שמגיע לי לקבל. האדם הופך להיות כלי שמסוגל להכיל את בן הזוג ,את מגעו ואת אופיו. יכולת ההכלה מאפשרת לבן זוג לתת בחזרה אהבה ,רגש , מגע ולהיות גם הוא כלי שדורש אהבה .הרפיה - הרפיית המטרדים והחששות מאפשרת למחשבות חיובית לזרום בחופשיות .לקבל את כל מה שקורה בסבלנות ובהקשבה.

הקשבה

יכולת ההקשבה חשובה מאוד לזוגיות. אם נלמד להקשיב לבן הזוג החדש ונלמד להכירו והוא ירצה בצורה הפוכה ללמוד להכיר אותנו בחזרה. יכולת ההקשבה מאפשרת ספיגה והכלה של בן הזוג.

הפגת הפחד מפגיעה

הידיעה שלבן הזוג אין כוונות לפגוע בנו מפיג את הפחד ומאפשר לרגשות חיובים כחיבה ואהבה לשלוט בקשר הזוגי ומונעות את החששות מהפגיעה מהקשר הזוגי להשפיע.

ביטחון עצמי

יש לגלות ביטחון עצמי במהות האישית מייצר בבן זוג הערכה וכבוד. יחסים שהושתתו על שליטה ותלות בבן זוג נבעו מביטול העצמי שלנו וחוסר הביטחון בעצמנו.

שחרור ופחדים והתנתקות מהעבר

חשוב ללמוד כיצד לשחרר ולהתנתק מהעבר. כחלק מהתהליך רצוי ליידע את בן זוג החדש שהוא מהווה עבורנו כלי לתהליך השחרור .עצם החיבור הזוגי עמו מאפשר לנו את תהליך השחרור והעצמה אישית. בן זוג החדש חייב להיות מודע לכך .

למידה משותפת

בבניית הקשר הזוגי שני הצדדים המעורבים לומדים להיפתח לאמון מחדש ולביטחון בקשר הזוגי. שני הצדדים חייבים להיות פתוחים ומודעים ללמידה ולתודעה החדשה שנוצרת. אם ישנם מסקנות חשובות עליהן להיאמר בקול בין בני הזוג ליצור את הפתיחות. הלמידה הנה הדדית לשני בני הזוג וחשובה מאוד התמיכה הרגשית בקשר הזוגי שיש מי שמבין ומכיל.

אשמח לשמוע תגובות למטה

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

רשמו חוויות לא נעימות שקרו לכם ולמדו מהם
module-title-icon
רוצה להרגיש אהובה חבקי את עצמך
module-title-icon
לבכות משמעתו לרוקן את מחסן הסיבולת שלך

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים