שבת, מאי 30, 2020

בס"ד

משמעות הופעת מפתח בחלומות - סמל המפתח בחלומות מ

מפתחות בחלום - אילו עולמות הם פותחים עבורינו

מפתח בחלומותהופעת מפתח כסמל בחלומות הוא סימבול למידע סודי שמתקבל מהתודעה הפנימית ומופיע בהפתעה לקראת שלב של התחדשות ושינוי בחיים. התחדשות שאינה צפויה או מתוכננת ובאה בהפתעה וכסוד מלמעלה כדי לנווט את החולם לכיוון המתאים והנכון לו בחייו. בנוסף סמל המפתח בחלומות משמש כאמצעי לתחילת השינוי, כפתיחת דלת ומזל בחיים. הופעת המפתח בחלומות מגיעה בגרסאות שונות ועל כך אתייחס במאמר.

 

חלום על מפתח כרמז לשינוי גישה – מפתח בחלום

גישתנו לחיים מורכבת ממספר מכלולים ומרכיבים שקיימים בתוכנו שבאמצעותם אנו מגיבים לאירועים שונים שקורים על מנת להגשים את מטרותינו בחיים. כל שינוי גישה בחיים יתחיל בהכרה מודעת למרכיבים שלנו שהם בתחושותינו אינם נכונים עבורנו יותר וחוסמים את הצלחתנו. המודעות מאפשרת יוזמה ובנית מציאות חיים חדשה. הופעת מפתח בחלום מהווה סימבול לאישור שהחולם מבקש על מנת לשנות גישה שלאחריו יתבצע השינוי.

חלום על מפתח שאבד – מפתח שאבד בחלום "חלמתי שאני אימי ואחותי עוצרות את הרכב. אימי נשארת ברכב ואני ואחותי מחפשות מפתח שאבד. אמי מתעקשת שנמצא אותו. אני מחליטה להפסיק את החיפוש ואז אני מציעה להזיז את הרכב. כאשר הזזנו את הרכב אחותי מצא את המפתח הוא היה בצבע כתום ואז המשכנו לנסוע"
פרוש חלום על מפתח שאבד – מפתח שאבד בחלום  החולמת ואחותה חוות תהליך שינוי שאמם מדריכה את שתיהן. התהליך מופיע בחלום כסמל של נסיעה ברכב והמפתח בחלום מופיע כרמז לשינוי גישה בתהליך שהחולמת ואחותה עוברות לכן החולמת מציעה להזיז את הרכב משמע את התהליך לכוון אחר ורק אז נמצא המפתח"

חלום פתיחת דלת עם מפתח – פתיחת דלת בחלומות "חלמתי שאני פותח מנעול בדלת עם צרור המפתחות אחד ומשתמש בצרור מפתחות שני כדי לפתוח מנעול נוסף על מנת לפתוח את הדלת. נכנסתי למשרד ריק עם תאורה מינימליסטית והכיסאות פירושי חלומות על מפתחותהיו מונחים על השולחנות "
פירוש חלום פתיחת דלת עם מפתח – פתיחת דלת בחלומות  בחלום לדלת יש שני מנעולים ושני צרורות של מפתחות שפותחים את אותה הדלת. מצב זה מסמל שהחלום מתנהל בשני תחומי פעילות שונים במקביל וזה לא מספק אותו. המסר העקיף בחלום שהוא צריך לבחור רק דרך אחת ולהשקיע בה את עיקר מרצו.

המפתח בחלום כאמצעי לקבלת תמורה עבור השקעה /דרך

כניסה לשינוי בחיים מלווה בחששות רבים האם השינוי יצליח ,כאב הפרידה שנובע מוויתור על מרכיבים שאינם משרתים אותנו יותר, ביצירת מהלכים חדשים שרק בעתיד נדע אם הם היו נכונים עבורנו. המפתח בחלומות אלו יופיע כמפתח מוזהב ומיוחד או כדמות שבאה מעולם הנשמות ומגישה לחולם מתנה מפתח כל אלו מסמלים התמורה שתתקבל בגין ההשקעה בשינוי.

מפתח זהב בחלום – חלומות על מפתח זהב  "חלמתי שאני שומע רחשים מבחוץ. נגשתי לדלת לבנה שהייתה פתוחה במקצת וראיתי שבחוץ ישנם שני גברים שקודחים במנעול הדלת כדי לפתחה. בחלום אני לוקח מפתח מזהב שברשותי ונועל בקושי את הדלת"
פרוש חלום על מפתח זהב – חלומות על מפתח זהב בחלום מופיעים מספר סמלים: דלת לבנה ,ניסיון לפתוח את הדלת בעבודה קשה ומפתח מזהב. הסמלים שבחלום מעידים שהחולם נמצא לפני שינוי משמעותי בחייו. דלת לבנה עם גורמים שמנסים לעזור לו לממש זאת - הגברים שעובדים קשה על פתיחת הדלת .אך החולם כנראה טרם בשל לשינוי וחושש להגשים את השינוי בחייו. נעילת הדלת במפתח הזהב מסמלת שיש בידי החולם כלי לשינוי מידי אך חוסר האמונה והפחד מניעים אותו מהגשמת הדרך.

מחזיק מפתחות בחלום – חלומות על מחזיק מפתחות  "חלמתי על איש זקן שאומר לבעלי שהוא מצא מחזיק מפתחות ומציע לו לקחת אותו. יחד עם מחזיק מפתחות ישנם נעליים אדומות יקרות עבורי ובעלי נותן לי למדוד אותם ואני מגלה שהן טובות עבורי"
פרוש
מחזיק מפתחות בחלום – חלומות על מחזיק מפתחותהאיש הזקן בחלום הוא סימבול לישות אור שבאה לעזור לחולמת ולבעלה. הגעתו של האיש הזקן עם צרור המפתחות בא לאשר לחולמת שההשקעה מובטחת והגיע הזמן להתחיל את התהליך. התמורה היא קבלת הנעלים האדומות שצבעם האדום מסמל על תהליך עוצמתי ומוצלח .

חלום  על מפתח זהב במעלית – חלומות על מחזיק מפתחות במעלית"חלמתי שאני רואה מפתח זהב במעלית ולוקחת אותו ושואלת את השכן אם המפתח שלו והוא מאשר שכן. אני מכניסה את המפתח לדלת וזה לא מתאים. אני נכנסת לחדר ארונות של אמי והמפתח מתאים . אני רואה שם המון בגדי תינוקות לקחתי שקית והכנסתי לתוכה בגדים"
פרוש חלום
 על מפתח זהב במעלית – חלומות על מחזיק מפתחות במעליתהמפתח מזהב מסמל קבלת אישור למתנה שהחולם ביקש לעצמו מזמן . החולמת רוצה להיות בהריון וללדת ואכן בחלום היא בודקת אם "המתנה " שהיא קיבלה אכן שלה והחלום מאשר זאת.

חלומות על קבלת כלי רוחני באמצעות מפתח בחלום

החלימה הינה כלי חשוב שנותן תמיכה בתהליך רוחני שהחולם עובר באמצעות החלומות אנו מצפים לקבל אישור להמשך ההתחזקות ועליה במדרגות הרוחניות -  דבר שבא לידי ביטוי כסמל של קבלת מפתח בחלום.

חלום על קבלת מפתח קדום – חלומות על קבלת מפתח קדום  "חלמתי שאני הולכת עם חברה למפגש רוחני ואנו מקבלות מיטות דלות אך זה לא חשוב לי .במפגש יושבים במעגל ואשה שאני מכירה עוזרת לרפא מישהי ונותנת לי מפתח מיוחד וקדום"
פרוש חלום על קבלת מפתח קדום – חלומות על קבלת מפתח קדום החלום עוסק בתהליך רוחני שהחולמת עוברת. בחלום היא מקבלת מתנה מפתח קדום. המפתח משקף לחולמת את האישור מלמעלה שתהליך הרוחני שהיא עוברת ולהבדיל מחברתה היא מקבלת כלי לריפוי שמקורו בחייה הקודמים.

חלום על מפתח שלא פותח דלת –מפתח שלא פותח בחלומות  "חלמתי שאני נמצאת עם חברה מהעבר שהיא מתמודדת בתוכנית "האח הגדול ואמרתי לה שהיא תזכה בתוכנית ורוצה להצטרף כאורחת. אני הולכת לביתי למצוא בגד הולם. אני רואה שתיבת הדואר שלי מלא במכתבים ומוציאה את המכתבים. אני מגיעה לדירה ומנסה לפתוח את דלת דירתי עם המפתח אך מגלה שהמפתח לא פותח את הדלת וכך איני מצליחה להיכנס לדירה ומבינה שאולי מישהו החליף את המנעול"
פרוש חלום על מפתח שלא פותח דלת –מפתח שלא פותח בחלומות  החולמת בחלקו הראשון של החלום מקבלת מסר עבור חברתה. המסר נראה אמיתי ומבטיח אך סיום החלום מראה שזו מחשבה מוטעית מכיוון שהמפתח לא פותח את דלת ביתה. המפתח בחלום בא כסימן לחולמת שקבלת המסרים שהיא מקבלת לעת עתה הם לא תקשור אלא מחשבה. ביום שהיא תצליח בחלום לפתוח את הדלת היא תדע שהיא קיבלה את הכלי לקבלת מסרים מלמעלה

המפתח כסימן לבחירה בחיים

כניסה לשינוי בחיים מתחילה במודעות לצורך בשינוי ובבחירה ליישם אותו. הבחירה ליישום השינוי הינו שלב מאוד מיוחד שמלווה באינטואיציה חזקה ששום גורם לא יכול לעמוד בדרכו של החולם . סיבוב המפתח בדלת למרות שהיא לא מוכרת לחולם או מציאת מפתח ופתיחת דלתות באמצעותו מראה שהעיתוי לבחירה היא נכונה .

חלום על דלת עם מפתח במנעול – מפתח בדלת שמופיע בחלום "חלמתי שאני רואה דלת ובמנעול ישנו מפתח. בחלום אני לא מכירה את הדלת והיא לא חלק מביתי. בהמשך החלום אני מסובבת את המפתח במנעול ופותחת את הדלת"
פרוש חלום על דלת עם מפתח – מפתח בדלת שמופיע בחלום הזדמנויות נקרות בדרכנו לאורך החיים ולכן אנו נדרשים לבחור להשתמש בהזדמנויות שנקרות בדרכינו. בחלום הדלת היא הזדמנות שנקרת בדרכה של החולמת והיא אף מזהה את המפתח ומשתמשת בו. המסר לחולמת שההתחלה החדשה בחייה היא הזדמנות שהיא מסוגלת להגשימה.

חלום על מפתח זהב שמונח על הרצפה – חלומות על מפתחות זהב  "חלמתי שאני בבית כנסת עם קרובי משפחתי ואני יוצאת והולכת לביתי. בכניסה לרחבת הבית אני רואה על הרצפה מודבק מפתח בסלוטייפ שקוף, ועל הדלת מודבק מפתח נוסף .שתי המפתחות היו בצבע זהב. בחלום אני אומרת לעצמי שבטח אחד המפתחות הוא שלי והשני שייך לאחי. אחי מגיע ולוקח את המפתח שמודבק על הרצפה ואני פותחת את הדלת ונכנסת הביתה"
פרוש
חלום על דלת עם מפתח – מפתח בדלת שמופיע בחלוםהמפתחות מזהב בחלום הושארו כדי שהחולמת תיקח אחד מהם. החלום מדבר על יוזמה שהחולמת צריכה לקחת וליישם בחייה על מנת להצליח כפי שהיא רוצה. צבע הזהב של המפתח מראה את כוחה של הבחירה שיישומה יביא ברכה והצלחה.

המפתח ככלי להנעת אחרים

כמטפלת ומורה רוחנית התקשור מהווה עבורי כלי להנעת/התפתחות אישית של  אנשים אחרים בחייהם לשינוי וככלי לפתיחת הריפוי והתקשור בתלמידי. בתהליך שאני מעבירה לשינוי מתגלה המפתח האישי של כל תלמיד שנשאר אצלם ומשמש חלומות על מפתחעבורם במנוע לצמיחתם.

חלום על מפתח לתיבה ותיבות – חלומות על מפתחות של תיבות  "חלמתי שיש לי מפתח ביד ואני יודעת שהוא שייך לאחת מ 3 תיבות שלי. אני רואה שאחת התיבות נעלמה וחשדתי שהיא אצל חברתו של אחי. נכנסתי לביתה מבלי שהיא תדע והתיבה הייתה אצלה. הכנסתי את המפתח לתיבה והיא נפתחה. בחלום כעסתי מאוד לקחתי את התיבה ויצאתי מהבית שלה"
פרוש חלום על מפתח לתיבה – חלומות על מפתחות של תיבות  המפתח בחלום מסמל את יכולת החולמת לאמן ולכונן אחרים בחייהם. התיבות הם המקום שבו קיימים "הכלים/השיטות של החולמת להנעת אנשים אחרים ואת עצמה. מהמקום שאותה בחורה ניסתה לחקות את ההצלחות של החולמת באו המסרים מהחלום לחולמת. המסרים לחולמת שיש לה יכולת להניע אחרים ולאמן אותם להצלחות בחייהם אך הבחירה לאמן היא של החולמת .

חלום על כיסוי של מפתח – חלום על דלת נעולה ללא מפתח "בחלוםהייתי בבית אחותי שיצאה והשאירה אותי לבד בבית בלי המפתח של הבית. כעסתי עליה מאוד ויצאתי לחפש אותה ואחותי הפנתה אותי לאיזה משרד לקבל שם את המפתח, במשרד כל הדלתות היו סגורות למעט דלת אחת פתוחה נכנסתי וביקשתי מהם את המפתח ולאחר המתנה ארוכה נתנו לי כיסוי של מפתח כעסתי והסברתי להם שזה לא המפתח אלא  הכיסוי "
פרוש חלום על כיסוי של מפתח – חלום על דלת נעולה ללא מפתח המפתח בחלום מסמל את החיפוש של החולמת אחר גורם שיניע אותה לתהליך מאתגר בחייה. המסר בחלום שעליה לחפש את הגורם לא במשפחתה אלא גורם חיצוני.
היא עברה למידה רוחנית השכלתנות עצרה אותה מלממש את יעודה. לכן הדרך להודיע לה, לחבר אותה חזרה ולעודד אותה לעשייה רוחנית היתה באמצעות החלום. מאחר שבזמן החלום הגוף "רדום","נח" ורק המוח פעיל. רק במצב הזה האדם יכול לא להתנגד ללמידה ולבחור מה ללמוד ומתי לרדת.

לפורום החלומות - מוביל באינטרנט
תנו למלכת החלומות באינטרנט לפתור לך את החלום

 

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

כל מה שרציתם לדעת על סדנאות רוחניותטיפים רוחניים
סדנאות רוחניות
– למה זה כן חשוב
סדנאות רוחניות מהוות נדבך חשוב ביכולתו של האדם להטמיע את המודעות העצמית שלו ולהגיע לתובנות לאני העצמי ולילד הפנימי שלנו. סדנאות רוחניות יכולות לפתוח צוהר לעולם הרוחני ולחוש את העוצמה של הכלים הרוחניים שקיימים היום מבלי להתחייב לעולם הרוחני. סדנאות רוחניות יאפשרו לאנשים להתנסות בחוויות שונות שקשורות לרוחניות באמצעות מדריכים רוחניים. סדנאות רוחניות יכולות לשמש גם כתרפיה רוחנית חברתית כבסיס לפגישה שבועית של קבוצת אנשים שלהם מטרה משותפת. סדנאות רוחניות יכולות להוות קרש קפיצה לכניסה לעולם הרוחני לאילו שמעוניינים ללמוד וללמד רוחניות. להמשך קריאה סדנאות רוחניות...

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים