שני, נובמבר 18, 2019

בס"ד

שן בחלום – מאמר על שיניים בחלומות – מה בעצם משמעות השן בחלום

מאמר מפורט על משמעות השיניים בחלומות - חלומות על שיניים

כמעט כל אדם שני חולם על שיניים בחלומות אם זה חלום על שן שמתנדנדת או חלום על שן שבורה נושא השן בחלום חוזר שיניים בחלומותעל עצמו בתדירות גבוהה. האם הפחד שיש לרבים מאיתנו מנושא השיניים מוביל אותנו לחלום על שיניים? או שיש משמעות עמוקה יותר לחלומות על שיניים – תקראו את המאמר ותחליטו...
החלטתי לעשות סדר בחלומות של השיניים ולהביא לכם מעין לקסיקון ענק של חלומות על שיניים שבו אביא דוגמאות לחלומות שונים והפירושים הנלווים להן.
אם יש לכם חלום על שן שלא מופיע פה תוכלו לשלוח לי באימייל או פשוט לפרסמו בתחתית המאמר ואני אנסה לתת פירוש לחלום על השן המיוחד שלכם.
אז מה בעצם מסמלים לנו שיניים בחלום? שיניים במצבים שונים וצבעים שונים חלום על שן שנפלה, חלום על סתימה בשן, חלום על כתר בשן שצריך להחליף, חלום על טיפול שיניים, חלום כתר בשן ועוד.

החלום מקביל באופן מלא לחיינו השקופים או המודעים.

החלומות משמשים את הנשמה על מנת ללמוד על החיים בעולם הגשמי. הנשמה שעולה לעולם הנשמות מתרגמת את אשר היא למדה לתמונות שמתורגמות בתודעה לאנרגיה למחשבה ולעשייה. בחיינו קיימים מסלולי למידה והקנייה שחלקם מהווים מסעות קשים ובתוך הלמידה אנו חווים פחדים, חששות ,כישלונות ,הצלחות ועוד. כל אלו ועוד מתורגמים בחלומות על שיניים ולכן מספר הצירופים של חלומות על שיניים בחלום הם גדולים מאוד. השיניים בחלום מתרגמים לנו את המסעות שאנו עוברים ואת כל מה שסביב המסע. לכן עלינו להתבונן על הפרטים שבחלום ולהפריד בין חלומות על השיניים שמדברים על השינוי הממשי לבין מה שקרה לשן שמשקף לנו את המסר בשינוי. במאמר זה אתמקד לכם את מה שקרה לשן עצמה ומכאן תמצאו את המסר עבורכם.

חלום על נפילת שיניים – נפילת שן בחלום

השיניים מתחלפות החל מגיל שש לשיניים קבועות. נפילת השיניים החלביות הראשונות מעידות על תחילת תהליך הבגרות והשתרשותו של הילד בחיים הגשמיים. נפילת השיניים בחלום אם כך באה לסמל לחולם סיומו של פרק בחיינו, התבגרות וקבלת פרק חדש בחיינו.נפילת שן בחלום

חלום על נפילת שיניים קדמיות

"חלמתי שנופלות לי השיניים ואני מראה למכרה ולחבר שלי שנפלו לי השיניים הקדמיות. החברה לוקחת אותי לרופאת שיניים ואומרת לי את יודעת כמה עולה היום להתקין שיניים ובמראה אני רואה שאין לי שיניים קדמיות ויש לי דם בתוך הפה"
פרוש לחלום על נפילת שיניים קדמיות - החולמת מודעת שנפילת השיניים בחלום אינה טובה עבורה ואף מבינה את הנזק שהוא נזק כלכלי. נפילת השיניים בחלום מסמלת לחולמת את סיומה של תקופה שמחירה הכספי יקר מידי ושישנו פתרון חלופי. משמעות החלום של נפילת השיניים הקדמיות לחולמת הוא שהשינוי נכפה עליה ועליה ללמוד להתרגל למציאת דרך חלופית זולה יותר. הדבר יכול להיות קשור בשינוי שקשור ללימודים שהחולמת החליפה או כל דבר שהערך השינוי הוא כספי ולא חיים ומוות"

חלום על שן שנעקרה

"חלום חלמתי שהיה לי ברזל תקוע בין השיניים וניסיתי להוציא אותו ואז שמשכתי נעקרה לי שן"
פרוש לחלום על עקירת שן קדמית החולמת מודעת למסגרת שיושבת על שיניה שנועדה למסגר ולקבע את השיניים. מבחירה החולמת בוחרת לצאת "מהמסגרת הקבועה" הסמל של השן שנפלה שהיא כניסה לשינוי למסגרת חיים חדשה .

חלום על שן שנפלה לבן זוג

"בחלום ישנה כפילות של בן זוגי אחד שהולך למטבח והשני נמצא איתי בחדר. פתאום שומעים זעקה מהמטבח, יחד עם בן זוגי (זה שאיתי בחדר) אני ממהרת למטבח חוששת שקרה משהו - פחדתי שקורה לו משהו . אנו רואים את בן זוגי הכפול מחזיק את הפה והוא לחוץ ומראה לנו שנפלה לו השן והוא פוחד ולא מבין למה. אני מחבקת אותו ומרגיעה וגם בן הזוג השני (הכפיל) מחבק אותו ומרגיע. הוא אומר לו שלא נורא ושיקבע תור לרופא לבדוק למה נופלות לו שיניים. מה שנראה שם מיוחד בעיני זה שבן זוגי קיים פעמיים- זה הלחוץ וזה שמרגיע אותו"
פירוש החלום על שן שנפלה לבן זוג בחלום בן הזוג הכפול מסמל שבן הזוג מתלבט בין החלטות וגורר לשינוי בשווי המשקל. השן נפלה לבן הזוג שהיה לבדו והמסר בחלום שהבחירה להישאר עם בת הזוג היא הבעיה האמיתית והחולמת מבינה שאם הוא יבחר לעזבה השינוי שהוא יעבור יהיה קשה וכואב לתמיד כי הוא יאבד אותה .

חלומות על שיניים רקובות – שן רקובה בחלום

חלום על שיניים רקובות שלעיתים גם נופלות בחלום מעידות על התרחשות של תהליך של הרס עצמי שמתחיל בסימבוליות בחלום על שיניים רקובות. כפי שריקבון בשן נוצר בתהליך איטי ככה בחלום אנו מקבלים את אחד השלבים המתקדמים של התהליך. מהחלום על שן רקובה להלן החולם לא מצליח לצאת ממצב בעיתי שאליו הוא נקלע ולכן מוביל להרס. המציאות לא יכולה להשתנות אם אנו לא נתרום מעצמנו. לצורך כך נדרשת אהבה פנימית ,ביטחון עצמי, הכרה במי שאני וביכולות, הכרה בצורך ללכת לקבלת עזרה והכוונה כדי לצאת מהמציאות הבעייתית. השן הרקובה ממקדת בבעיה שכבר מחלחלת לחלקים נוספים בחיי החולם ומביאים אותו לחוויות כדיכאון וכישלון. החלום בא להזהיר את החולם מפני הבאות ובצורך ללכת ולקבל כלים שילמדו אותו לחזור בצורה הולמת חזרה לחייו להסתנכרן עם המציאות. חשוב שאם גם אתם הקוראים מכירים כאלו שאינם מסונכרנים עם עצמם והסביבה חישבו עליהם ותנסו להניע אותם לקבל עזרה.
ההזנחה שמתבטאת בחוסר טיפול ועבודה עצמית של החולם כדי לגרום לשינוי המציאות מופיעה בחלום ששיניים נופלות מעצמם והמציאות נשארת ללא שינוי.

חלום על שיניים רקובות עקומות תותבות

"חלמתי שהשיניים שלי היו מצופות כשיניים תותבות וברגע שהורדתי את השיניים התותבות מול המראה נחשפו שיניים רקובות שהתעקמו וחשפו חניכיים מאוד לא אסתטיות חשוב לי לציין שאני בן אדם מאוד חייכן וחיובי ומקבלת מחמאות רבות על החיוך שלי. בחלום הרגשתי שהחיוך שלי לא אמיתי יותר או שאני מאבדת משהו שהוא חלק ממני, קצת כמו שמשון הגיבור והשיער שלו"
פרוש לחלום על שיניים רקובות  החלום עלשיניים התותבות או הציפוי לשיניים הרקובות בחלום מסמלות מסגרות ששמרו וטייחו את המצב הבעייתי של החולמת. המסר בחלום שאין מי שיגונן ויסתיר את האמת ועליה ללמוד להגיע לדרך הנכונה לה באמצעותה ולא דרך הסתרה והגנה. המסר לחולמת הוא לקבל יעוץ וכלים להמשך דרכה בחיים.

חלום על עקירת שן רקובה

"חלמתי שאני הולכת למשרד והמנהל שלי עקר לי את השן הרקובה. ירד לי דם ושמו צמר גפן במקום השן שנעקרה. בהמשך החלום ראיתי שוב את המשרד ומעבר לחדר חדש."
פרוש החלום של עקירת שן רקובה החולמת עומדת לעבור תהליך מכוונן ומלמד עם הבוס בעבודה. השן שנעקרה על ידי הבוס מראה על רצונו לעזור לחולמת להתפטר מהרגלים או חששות ובדרך זו מכוונה לשינוי מניב ומצליח בעבודה. הבוס בעבודה הוא שליח שבא להציל את החולמת וללמדה הצלחה אישית מהי .

חלומות על שיניים מתנדנדות – שן מתנדנדת בחלום

השן שמתנדנדת בחלום מסמלת את מצבו הרגשי של החולם ועל חוסר יכולתו לקבל החלטה שתאפשר עבורו את השינוי שהיא השן שנופלת

חלום על שיניים מתנדנדות

"חלמתי ששתי השיניים שעברתי בהן טיפול בשבוע שעבר מתנדנדות"
פרוש לחלום על שיניים מתנדנדות החלום מסמל שהחולמת עברה תהליך שבו למדה או קיבלה כלים להמשך דרכה במסגרת שחשובה לה כמו עבודה/לימודים. תהליך הלמידה אמור לכווננה ולקדמה אך החששות מההמשך גורם לחולמת לאבד את ביטחונה ואת יציבותה. המסר בחלום הוא דווקא על הטיפול שקיבלה שהוא זה שיאפשר לה להמשיך לייצב את ביטחונה בהמשך.

חלומות על כתרים בשיניים – כתר בשן בחלום

הכתר בשן הוא כיסוי שנועד לשמר את השן. הכתר שמופיע בחלום משמש ברמה סימבולית אדם או מסגרת שעומדת לצד החולם ומאפשרת לו להמשיך בדרכו הנוכחית למרות הקשיים.

חלום על כתר קדמי שיניים

"חלמתי שאני עם ידיד ואז הכתר הקדמי בשן מתנתק לי. אני מסדרת אותו ואומרת לידידי שייקח אותי מהר לרופא שיניים כי זה לא יפה ככה"
פרוש לחלום כל כתר בשן שנופל  החלום קשור לזוגיות של החולמת. החלום מסמל שהחולמת אינה נמצאת בזוגיות אך נתמכת ע"י ידיד שמהווה תחליף כלשהו לבן זוג. בחלום הכתר שמתנתק מסמל שהקשר עם הידיד ישתנה והחולמת חוששת לאבד את הקשר עימו . החולמת מבקשת שייקח אותה לרופא מה שמראה שבקשתה מהידיד הוא לשימור הקשר בניהם לעת עתה ולא לשינוי הקשר לזוגיות מאחר והחולמת לא בשלה לכך לעת עתה.

חלום על כתרים שזזים

"בחלום אני מסתכלת במראה ורואה איך הכתרים שלי זזים ממקומם ואני דואגת איך אחזירם"
פרוש לחלום כתרים בשיניים שזזים המבט במראה מסמל שהחולמת מודעת לכל הקשיים בחייה ועובדת עליהם. הכתרים שזזים בחלום קשורים לפחדים של החולמת באיבוד השליטה בתהליך ובחיפוש אחר דרך שלא תביא לשינוי טרם זמנו.

חלום על צחצוח שינייםצחצוח שיניים בחלום

צחצוח שיניים בחלום מסמל על חוסר ביטחון עצמי ועל תהליך התמודדות שהחולם עובר בנוגע לבעיה זו בחייו באופן מוגזם עד אובססיבי.צחצוח שיניים בחלום

חלום צחצוח שיניים חזק

"חלמתי שאני מצחצחת את השיניים כל שן בנפרד וחזק"
פרוש חלום על צחצוח שיניים החולמת מקפידה על הצחצוח שמסמל שהיא מקפידה באופן מוגזם על התנהגותה. הקפדה שמעידה על חוסר ביטחון ועל הרצון להסתירו

חלום על צחצוח שיניים עם דם

"בחלום אני רואה את עצמי מצחצחת שיניים עד זוב דם"
פרוש החלום על לצחצוח שיניים צחצוח השיניים בחלום עד זוב דם מסמל על עקשנות החולמת ללכת בדרכה ועל הכאב המתלווה בהתמודדות זו

חלום על צחצוח שיניים במברשת

"חלמתי שאני מצחצחת בטעות שיניים במברשת של אבי והשיניים שלי התלכלכו ויש לי מלא שאריות בשר בשיניים מהמברשת הזו. ולאחר מכן אני מנסה לנקות את זה אבל לא מצליחה"
פרוש החלום צחצוח שיניים במברשת החלום מסמל לחולמת שמשהו אינו תקין בהתנהלות אביה והיא לוקחת על עצמה את מחיר התוצאה והיא מונעת מעצמה את מה שמתאים או נכון לה בחיים הללו.

חלום על טיפול שינייםטיפול שיניים בחלום

טיפול שיניים בחלום מסמל שהחולם מודע לחייו ולבעיותיו ובוחר לעשות תהליך של עבודה עצמית שתביא לשינוי בעתיד.חלומות על טיפול שיניים

חלום על טיפול בשיניים

"בחלום אני בכיתה עם שני רופאים מלומדים שאמורים לבצע לי טיפול שיניים בשן השמאלית שעברה טיפול במציאות והבנתי שהטיפול בא בעקבות ציון טוב שקבלתי או מעשה מסוים שעברתי בהצלחה"
פירוש חלום על טיפול בשן הימצאות החולמת בכיתת לימוד מעיד על תהליך שסופו הפקת למידה וכלים לחיים. הטיפול בשן מסמל קבלת כלים לשינוי שהחולמת עוברת או עומדת לעבור בעתיד.

חלום על סתימה בשן שנופלת

"חלמתי שנפלה לי סתימה מהשן הטוחנת שנמצאת בחלק העליון של הפה בצד שמאל "
פרוש לחלום סתימה בשן שנופלת הסתימה בשן בחלום מסמלת את הפתרון למקור בעיות החולם. הסתימה בחלום מעידה על תהליך של למידה וקבלת כלים לבעיה שבלעדיה היו לחולם שינויים לא רצויים בחייו.

חלום על סתימה בשן של הבן

"חלמתי הלילה שצריך לעשות לבן שלי סתימה בשן"
פרוש לחלום על סתימה בשן החולמת מודעות לבעיה שללא עזרתה בנה לא יגיע לתוצאות הנכונות לו. החלום מסמל על המודעות של החולמת לבעיות של בנה ועל התמיכה שלה בו.

חלום על שיניים עקומות - שיניים עקומות בחלום

שיניים עקומות בחלום מסמלות שהחולם עובר תהליך שמטרתו שינוי בחייו. השיניים עקומות מסמלות שהתהליך משנה כוון לא חיובי עבור החולם.

חלום על שיניים עקומות

"חלמתי על חברתי אני רואה שפניה מאוד חיוורות, השפתיים סדוקות וחיוורות והשיניים שלה עקומות. וגם הילדה שלה בחלום ישנה לידה על ספסל"
פרוש חלום של שיניים עקומות החלום מסמל כנראה על מצב בריאותי לא תקין של החברה והשיניים העקומות בחלום מעידות על כך שתגובתה לשינוי שהיא חווה בחייה נוגע בבריאותה "הכוונה שהשינוי המתבקש הוא בטיפול בבריאותה של החולמת "

חלומות על שן רקובה ושחורה - שן רקובה בחלום

שינים שחורות בחלום מסמלות על חוסר רצון ומוטיבציה של החולם לעשות שינוי שידוע שהוא צריך לעבור.

חלום על שן רקובה שחורה

"חלמתי שהשן שלי שחורה ורקובה ומתחילה להתנדנד. הרופאה רוצה לעקור אותה ולשים שן חדשה במקומה אולם אחרי זה אני רואה שהשן נהייתה לבנה והפסיקה להתנדנד"
פרוש חלום על שן שחורה רקובה
החלום מסמלת שהחולמת לא היתה בשלה לשינוי וגרם לה להיות פסיבית ולא לגלות עניין ומוטיבציה לשינוי. הרופאה בחלום היא סימבול לדמות שמטרתה לייעץ ולכוון את החולמת לשינוי המיועד עד למצב של עשייה מצד החולמת.

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

השינוי מורכב מהרבה שינויים קטנים
module-title-icon
כשקשה לך ראי את הדברים המוצלחים שהצלחת להשיג עד כה בחייך
module-title-icon
אם תלמדי לראות את הדברים הטובים שעשית בחייך עד כה תרגישי שמחה
module-title-icon
קבלי את הבוקר בהודיה ובשמחה

כל יום הוא יום חדש

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים