חמישי, פברואר 29, 2024

בס"ד

חלומות על זוגיות - מאמר

פירוש חלומות על זוגיות

מאמר קודם שלי בנושא זוגיות רוחנית עסק בכמיהה לזוגיות ולאהבה, לקשר זוגי שאינו דבר של מה בכך בתקופה שלנו. המסר במאמר היה שקשה לנו כיום לאמוד מהי אהבה ומהי זוגיות נכונה. בעבר מציאת זוגיות הייתה טבעית ופשוטה והיום הדבר הפך למסובך ולא פשוט. הביטו סביבכם וראו אנשים בכל הגילאים ללא זוגיות או בזוגיות חלקית שאינה מחויבת לקשר הנישואין. ראו את מספר ההורים החד הוריים או מספרם של הזוגות הגרושים שהולך וגדל.
במאמר זה אנסה לנגוע בקצרה בחלומות הקשורים לזוגיות שעוסקים במהות הזוגיות בנושאים רבים כגון: התמודדות עם פרידה מבן/בת הזוג.
קינאה בין בני זוגחלומות על זוגיות
בגידה
חתונה עתידית
מאהב/ת
הריון
קשר זוגי קרמתי ועוד..

מניסיוני בעולם החלומות להבנת המסר בחלום תתכן השפעה על מהות הזוגיות ועל בניית מערכת יחסים זוגית נכונה. החלום מאפשר לחולם ללמוד על מהותנו ונשמתנו.למידה הקשבה ומודעות למסרים המתקבלים בחלום עוזר לנו בבעיות שונות ומגוונות בזוגיות. מסרים רבים שמתקבלים בחלום יכולים לאותת לחולם על הזוגיות הקיימת או העתידית כולל הצלחה והתמדה של הזוגיות.

חלום על אהבה

אהבה הינה אנרגיה שמחייה כל יצור וללא אנרגיה זו האדם חש ללא חיים.  אדם צריך לדעת לאהוב את חייו ואת עצמו ולהיות שלם עם עצמו לפני שהוא מוכן לקשר זוגי.
דוגמא לחלום – "אני עומדת בתור עם חברים מכל תקופה בחיים שלי למול נהר יפה שיש בו עלים בצבעים חמים של אדום כתום וצהוב.בחלום נאמר שעל האדם לשאול שאלה לגבי אהבה ואם האלים שבנהר עושים צורה של לב סימן שזה יתגשם"
פרוש לחלום - המסר בחלום הוא לכלל בני האדם. על מנת לקבל אהבה בחיים צריכים קודם לאהוב א עצמנו. אדם שיודע לאהוב את עצמו אחרים יוכלו לאהוב אותו. אהבה היא אנרגיה שבני האדם זקוקים לה בחיים וכדי לקיים זוגיות .המסר בחלום שקשר זוגי נכון נבחר מלמעלה ועלינו לבחון את ליבנו ורגישותנו מול ההיגיון כדי להגיע לקשר זוגי נכון וארוך שנים.

חלום על זוגיות עתידית

לעיתים החולם מקבל מסרים לגבי זוגיות עתידית כאשר הוא עדיין לא נמצא בזוגיות.
דוגמא לחלום – "חלמתי שיש לי בן זוג ומערכת יחסינו בתחילת דרכה והוא זוכה בתוכנית ריאלטי במיליון ש"ח .לפני שהוא זוכה אנו משלבים זרועות חזק ואז מכריזים בשם הזוכה אך אין זוכה כזה זו טעות בהפקה ואז קוראים בשמו ואנו מתנשקים ומסתכלים אחד לשני בעיניים ואני ממש מרגישה את האהבה והזוגיות ולאחר מכן יש ארוחה עם המשפחה והמשפחה שלי כולל סבתא שלי. קמתי עם הרגשה מדהימה של זוגיות"
פרוש החלום - החלום מסמל את "החלום" שהחולמת רוצה להגשים וזה הזוגיות. המסר בחלום שקיים אדם שהיא אמורה להכיר שהוא בן זוגה לחיים. קבלת השם בחלום מעיד על כך שישנה נשמה שהינה הנשמה המתאימה לה ושהיא הזיווג המושלם עבורה ועבורו.

חלום על בגידה

חלום על בגידה של בן הזוג בו או הוא בגידה בבן זוגו אשר נשואים הנו מסר הפוך ומסמל על נאמנות הדדית ועל חשש מאובדן הקשר הזוגי של החולם או על היקף ההשקעה של החולם במערכת הזוגית. אם הבגידה בחלום היא בין בני זוג שלא נשואים עדיין תתכן פרידה בעתיד.
דוגמא לחלום – "חלמתי כי אני פוגשת חבר של בעלי ושוכבת איתו. באמצע אני רואה את בעלי ואז הפסקנו. בעלי לא שם לב כלל על מה שקרה"חלומות על בגידה
פרוש החלום - הבגידה מסמלת לחולם שהוא אדם דאגן ואקטיבי במערכת הזוגית, נאמן לבן זוגו ומשפחתו. הסיבה שהדבר צף בחלימה נובעת מאותם התלבטויות שקימות בכולנו לגבי המהות שלנו במשפחה ובזוגיות ועל הצורך למימוש עצמי והחשש שזה יפגע בזוגיות או במשפחה. בחלום בעלה לא עסוק בנושא הזה כלל ואלו מחשבותיה של החולמת.

חלום על שמלת כלה

בגד בחלום הוא כיסוי לנשמה וסימן לתהליך חדש שהחולם עובר בחייו הנוכחיים. שמלת כלה הינה סימן ליכולת החולם להכיל את השינוי בחייו - מיסוד, משפחתיות וקבלת הבחירה ומימושה. הופעת שמלת כלה מסמלת שהחולם עבר כברת דרך ארוכה עד שבחר להתמסד עם בן זוגו/תו. הופעת שמלת כלה מסמלת לחולם את קיומה או אי קיומה של מיסוד הזוגיות.
דוגמא לחלום – "חלמתי שאני צריכה להתחתן והשמלה הייתה גדולה עליי וארוכה עם עגולים גדולים בצבע כחול רק בצד אחד .ומכיוון שהיא הייתה גדולה וארוכה עלי, לא התחתנתי"
פרוש החלום - לפי החלום הקשר הזוגי שהיית בו היה "גדול עליך" ולכן בחרת להתנתק מהקשר.

חלום על שמלת כלה שחורה

כפי שנאמר שמלת הכלה מסמלת שינוי במצבו של החולם - במעבר ממצב של מסגרת עצמאית למסגרת משותפת וממוסדת עם בן זוג/בת זוג. קיימת חשיבות לצבעה של השמלה בחלום. אם השמלה לבנה החלום מראה על עתידו החיובי של הקשר ועל המיסוד הקרב. אם השמלה קרועה, שחורה המסר לחולם כנראה שאין עתיד לקשר וקיים חשש לאובדן הזוגיות .השחור מסמל מוות וסיום ללא אפשרות לחזרה בעתיד.
דוגמא לחלום – "אני לפני חתונה ואני חולמת כבר כמה פעמים שאני בהכנות לחתונה קונה שמלה לבנה יפיפייה וביום החתונה מגיעה אליי מישהי עם השמלה ארוזה וכשהיא פותחת את האריזה אני רואה שם שמלת כלה שחורה שמלה שלא קניתי ואני מתעצבנת וחושבת איך אפשר להתחתן עם שמלה שחורה אבל לבסוף מתפשרת ולובשת אותה לחתונה "
פרוש החלום – המסר בחלום כולל והופעתו שוב ושוב שהחתונה עלולה לא להתקיים במועד המתוכנן. החלום מסמל לחולמת שהיא מקבלת שמלה שחורה ,היא מתחבטת עם עצמה אם ללבוש אותה ובסוף מוותרת על השמלה הלבנה ולובשת את השחורה.קבלת השמלה השחורה מסמלת בחירתה של החולמת בעניין הזוגיות ומימושה. וויתורה על השמלה הלבנה מראה על וויתורה על הזוגיות הקיימת . הצבע השחור מסמל כנראה את סופה של הזוגיות"

חלום על קינאה בבן בת הזוג

תחושת הקנאה מהווה תחושה מאוד קשה שלא ניתנת לשליטה לעיתים אף מובילה להתנהגויות אלימות וקשות. אולם לקנאה ישנם מספר צדדים:
כאשר החולם חולם על קנאתו לבן זוגו החלום מסמל אכזבה צפויה בקשר הזוגי.
כאשר החולם חולם שמקנאים בו או שבן זוגו מקנא לו המסר עבורו שצפויה לו הצלחה גדולה בחיים ובזוגיות.
דוגמא לחלום – "מזה מספר יומיים שאני חולמת על קנאה לחבר שלי, במציאות, הוא התחיל להתיידד עם השכנה שלו שאותה אני לא מכירה. בחלום  אני מתקשרת והוא בממתינה אני הולכת לרגע ושואלת איפה הוא מסתבר שהוא איתה ובחלום אני חשה את זה"
פרוש החלום – המסר בחלום שאת צריכה לבדוק את המערכת בניכם מאחר והקנאה עלולה להרוס את הקשר בניכם. החלום מסמל על אכזבתך מהקשר.

חלום על פרידה מבן בת הזו

פרידה בזוגיות הנה תהליך כואב שאורך זמן. הופעת הפרידה בחלום מסמלת שהחולם צריך להשלים עם התהליך של הפרידה או הקושי בקבלת הפרידה. הפרידה מופיעה בחלומות כטבעת/שרשרת/צמיד שהתפרקה או שאבדה, ארנק שנקרע או הכסף נעלם ממנו.
דוגמא לחלום – "בשבועות האחרונים אני ובת זוגתי חושבים על פרידה. חלמתי שהארנק שנתתי לה לפני שנה פתוח וכשהתבוננתי ראיתי שהיא הוציאה את כל הכסף ממנו ושאלתי למה האם הפסיקה להשתמש בו או שהחליטה להניח אותו בצד זמנית"
פרוש החלום - החלום מסמל על השלמה הדדית של שניכם בעניין הפרידה. הארנק מסמל עבורך את הביטחון הכלכלי שתרמת לזוגיות ולה ועל הרצון שלה להמשיך לבד גם בתחום הכלכלי.

חלום על קבלת או מציאת טבעת

הטבעת מסמלת שלמות, המשכיות ומחזוריות. הטבעת מזוהה עם נישואין. קבלת טבעת בחלום מסמלת קבלת עוצמה, ביטחון ואחריות משותפת ומחזורית. אובדן הטבעת ,שבירתה בחלום מסמלת על פירוק המערכת הזוגית,על פרידה ,גירושים.
דוגמא לחלום- "חלמתי שאני יושבת עם אנשים וגם 2 חברות. היו שם משקאות אלכוהול והתלבטתי אם לקחת ולבסוף לקחתי משקה בצבע ירוק יפה והיו בו כמה פירורים של לחם וחברה שלי נגעלה אבל לי זה לא היה איכפת, ושתיתי מזה ואז ראיתי אחרי שסיימתי כמעט לשתות שבתוך המשקה הייתה טבעת יפיפייה וגדולה ועם אבן גדולה הויו לה עיטורים מאד יפים . חברה שלי רצתה אותה אך לא הסכמתי כי אני מצאתי אותה.שמתי אותה על היד שלי והרגשתי ממש טוב.
פרוש החלום - החלום מסמל מאבק בין 2 חברות על בחור  ששתיהן מאוהבות בו. המסר בחלום שהחולמת מקבלת את הסימן לבחירתו בה כבת זוגו לחיים.

חלום על שבירת טבעת

כמו שנאמר לעיל הטבעת מסמלת את קבלת האחריות הזוגית. שבירתה של הטבעת בחלום מסמלת ברוב המקרים את שבירת המעגל הזוגי ו/או גירושין עתידים. לעיתים החלום מתרחש בתקופה מאוזנת בחיי החולם במצבים אלו אני מציעה לחולם לעשות "בדק בית". מאחר והחלום בא כאיתות ולכן על החולם לקבל את המסר כאזהרה.

חלום על קבלת צמידים,עגילים,שרשרת

הצמידים,שרשרת מסמלים סגירה חיובית בחיים של החולם. המעגל מסמל מחזוריות. הצמידים והשרשרת בחלום מסמלים זוגיות טובה וחיי אהבה טובים.
דוגמא לחלום - "השכנה שלה באה אלי והביאה לה במתנה 3 צמידים מכסף וכשאמי שאלה אותה מאיפה הצמידים היא אמרה משמעון בר יוחאי. אח"כ היא פגשה מישהו שנתן לה נרות וכשהיא שאלה אותו כמה עלה - הוא ענה 18."
פרוש החלום - בחלום מופיעים שמו של שמעון בר יוחאי והמס' 18 שהוא גיל לכניסה לעצמאות .החלום מבשר בשורה טובה עבורך לזוגיות עד ל-3 חודשים.

חלום על מאהב/ת

כאשר החולם חולם על קיומו של מאהב/ת בחייו על החולם לפעול בנדון ולבדוק האם קיימת צלע שלישית . הופעת מאהב/ת בחלום לעיתים מסמל  את החסך המיני והרגשי בחייו ושל החולם ואת הצורך לטפל בו.
דוגמא לחלום
– "במציאות אני חוששת שלבעלי יש מאהבת. אמש חלמתי על אחת העובדות אשר עונדת צמידי זהב ועל כל צמיד זהב יש עין כחולה נגד עין הרע."
פרוש החלום
- הצמידים אשר על ידיה באים לבטל את החשש מאחר והם מראים שהיא נמצאת בתוך מערכת זוגית שיש עליה שמירה מלמעלה.

חלום על מאהב/ת

הבחירה בזוגיות היא אחת מהבחירות הגורליות עבורנו. בחירה נכונה מביאה למימוש עצמי ולאושר ולעומת זאת בחירה לא נכונה מובילה לכאב ולכאוס בחיים. לעיתים הבחירה בבן זוג לחיים באה מתוך הרגל של האדם למודל שעל פיו חיו הוריו ולעיתים משתנים באופן שלילי ומביאים לאלימות קשה.
דוגמא לחלום – "חברי לשעבר רוצה לחזור אליי כאשר הקשר הסתיים בשל שימוש באלימות מילולית. בזמן שהתלבטתי אם לחזור אליו, אימא שלי לא ידעה אבל חלמה חלום שבו היא פוגשת את חברי לשעבר במדרגות ופתאום כשהיא רואה אותו יש חושך ,היא נופלת ואז התעוררה בבהלה. כשבוע אחרי חלומה עם הרבה כאב החלטתי לנתק"
פרוש החלום - המסר בחלום שאימך קיבלה הנו מסר עבורך מאחר ולך היה קשה מאוד להחליט. חלומה בא לעזור לך. החושך והנפילה מראים על ניתוק בינך לבינו. הנפילה מסמלת את כשלון הקשר הזוגי בניכם.

חלום על טיפול זוגי

עבודה על הזוגיות אינה מסתיימת לעולם. שמירת המערכת הזוגית תתקיים בתנאי ששני בני הזוג מודעים לצורך לתת ,לתקן ולאפשר לעצמם לקבל הערות והארות.
דוגמא לחלום – "חלמתי שבעלי(תוך כדי קיום יחסים) אומר לי בואי נתגרש, ואני מסתכלת עליו ואומרת לו למה אתה אומר לי דבר כזה ועוד תוך כדי והוא ענה ככה בסתמיות שזה כאילו מעורר אותו.ואחר כך ראיתי מלא נמלים קטנטנות על המיטה"

פרוש החלום - המסר החלום שאת צריכה להשקיע בזוגיות . בעלך מחפש ריגושים כי חסרה אנרגיה מחייה בזוגיות שלכם . הופעת הנמלים בחלום מראה שיהיה שכר לעמלה 

מוזמנים לקרוא מאמרים נוספים בנושא זוגיות תהליכים של זוגיות ועוד
הפריזמה הזוגית תהליך לזימון זוגיות משמיים מתאים לאלו שמחפשים זוגיות
קן לזוגיות תהליך לשימור ומינוף הזוגיות מתאים לזוגות שרוצים לשפר את איכות המערכת הזוגית שלה
מאמר על בעיות בזוגיות
מאמר על זוגיות קרמתית
מאמר על בעיות בזוגיות שמשתקפים בחלומות 
זימון זוגיות סדנת זוגיות בשביל הטבעת
ועוד מאמרים רבים באתר החדש של פרפרים המרחב הרוחני
לא מצאתם את החלום שלכם במאמר זה מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או בהודעה בפרטי

לסיכום
חלומות על מצבים שונים בזוגיות חשובים לנו כי הם באים לתת לנו מסרים על מהות הזוגיות שלנו כולל מצבה הנוכחי, ומה מצפה לנו בעתיד.
חשוב להבין את המסרים כי במרבית המקרים ניתן לשפר את הזוגיות או לקבל תובנות על זוגיות עתידית ולקחת החלטה בהתאם.
אז אם חלמתם על פרידה, בגידה, אהבה, חתונה...שווה להבין את המסר

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

לזרום עם הקיים משמעתו קבלה והבנה
module-title-icon
רוצה להרגיש אהוב - דמיין שהנך שותה כוס של אהבה
module-title-icon
להתגבר על הפחד דמיינו אותו כנקודה שחורה בים של אור

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים

hacklink al hd film izle duşakabin fiyatları fethiye escort bayan escort - vip elit escort dizi film izle erotik film izle erotik film izle deneme bonusu duşakabin duşakabin temizliği hack forum perabet türk ifşa marsbahis betkom sahabet girişpragmatic play oyunlarıaviator oynaSweet Bonanza oynaGates Of Olympus oynaslot siteleribetturkeyistanbul escortTipobetnakitbahisonwin twittertarafbet twitterbetkom twittersahabet twittermariobet twittertipobet twitterbetturkey twitterbahiscom twittermarsbahis twittercasibom girişbet10betmarsbahismarsbahisbetpervozolfiyat.com/bahigopokerbetacasibomjojobetmobilbahisnoktabetjojobetdeneme bonusu veren sitelerrent a yachtpalacebetmatbetmaltcasinosekabetpolobetpadişahbetfavoribahisaresbetpusulabetxslotray spotافلام سكس عربيفلام اباحيهporno izleporno sexsikiş izleporno videosbetincasibom girişcasibom instagrammarkajbetparibahisbetineceltabetmatadorbetgrandpashabetgobahisparmabetbetkanyonbetkanyononwinsahabetbaywinrokubetmarsbahisextrabetikimislicratosslotwinxbetbahisalgorabetelexbetfunbahisartemisbetbetparkbetmatikbetturkey twitterbetturkey twitter