חמישי, אוקטובר 21, 2021

בס"ד

חלומות יום כיפור

חלומות שקושרים לכיפור

חלומות על יום כיפור משקפים את ההיבט האישי בחיינו וכן חשבון אישי, בקשה למחילה, תפילה ופחד מפני אסון. ביום כיפור אנו עומדים לפני בורא עולם חלומות ליום כיפורועושים חשבון נפש. היום מוקדש לתשובה, סליחה וצום לצורך ניקוי ושחרור לקראת השנה החדשה. מאחר שחלומות מהווים ראי של הנשמה אני מקנה חשיבות לעיתוי שבו החלום מופיע...

ולכן חלום קרוב ליום הכיפורים משקף היבטים חשובים של החולם:
1) חשבון אישי בחייו
2) שינויים עתידיים שיהיו כהחלפת עבודה, חתונה, מציאת זווג, הריון.
3) צורך במחילה מהסביבה או סגירת מעגלים עם אנשים שמהווים חלק מחייו
אני מפרשת אחרת חלומות שהחלום מתרחש ביום כיפור. הפירוש לחלום יהיה בהתאם לארכיטיפים(סמלים) או להתנהלות בחלום. לרוב הפירוש מחזק דברים שהוזכרו לעיל ומגיעים מהאני הפנימי כגורם של לחץ להתמודד ולשנות . חשיבותו של כיפור בהיבט האישי של החולם לחיבור עם בוראו ובקשר שלו עם מטרות חייו.

חלום ביום כיפור

 

בכיפור גורלו של האדם נחתם בשמיים ולכן לחלום ביום זה ישנה משמעות כמסר לשנה הקרובה שיכול להתקבל ברמה אישית לחלום או לעם ישראל שהנו מסר אמת.

 

חלום על חזיר

 

"בצהרי יום כיפור חלמתי שמישהי נותנת לי חזיר קטן להחזיק ביד ואני זורקת אותו"פרוש - החזיר בחלום בא כניגוד ליהדות. החלום מחדד לחולמת את הדילמות שלה בנושא הדת. בחלום היא זורקת את החזיר שמסמל את הבחירה שהיא צריכה לעשות בכוון השני של היהודי דתי.

 

חלום על הכנות ביום כיפורים

 

"הזמן לכאורה ערב יום כיפור בהכנות לחג. היינו אמורים לנסוע לבית הורי לפני שהחג ייכנס. אבי ניגש אליי ואמר שהוא ואימי יחזרו הביתה באוטו שלי ואחי ייקח את האוטו של אבי. התעצבנתי שהם ייסעו דרך ארוכה עם האוטו הקטן שלי שהוא פחות נח ונעים בעוד אחי ייסע באוטו הגדול של אבי. הייתה לי הרגשה כאילו הם נותנים לו יותר ממה שמגיע לו"
פרוש - החלום הוא בערב יום כיפור. חלום על יום כיפור הוא חלום שדורש מהחולם לבדוק את מעשיו ולמצוא את הפגמים בהתנהגותו ולתקנם. הרכב בחלום מסמל את דרכה של החולמת בחיים ולצורך העז שלה להניע את חייה בכוון חדש. תיקון דרכה בחיים ושל אחיה כלפי הוריה.

 

שינוי חיובי בחיים

 

"חלמתי בכיפור שאשתי ואני גרים בחדר קטן ואז אנו מקבלים חדר יותר גדול ברמה גבוה עם חלון גדול וסלון.לא עוברות שניות ואני מוצא את עצמי דוחף עגלה ומרים תכולה של דירה באזור כפרי לא מוכר"
פרוש -  החלום נחלם בכיפור והמסר הוא שבמהלך השנה הקרבה החולם עומד להתחיל התחלה חדשה כאשר השינוי יהיה הדרגתי כפי שנרמז בחלום "מחדר קטן לחדר גדול עד לדירה"

חלומות עם מסר לתיקון

מאחר וביום כיפור עלינו לכפר על מעשינו ציון יום כיפור בחלום בא לסמל ולדרוש מהחולם לתקן את דרכיו בחיים ,על הצורך בחיבורו לבוראו וליעודי הנשמה

חלום על אכילה ביום כיפור

"הלילה חלמתי שאני ביום כיפור אוכלת. אני נמצאת בבית שלי עם עוד אנשים. בעלי חוזר מבית הכנסת שהמכנס הלבן שלו מוכתם בכתם של יין"
פרוש -  המכנס מסמל מעטפת חיצונית שמכילה התנהלות חיצונית עם הסביבה ויש כתם שהינו מעשה לא מוסרי או תקין שהחולם מודע איליו. בעלה של החולמת חוזר מבית הכנסת מתהליך של התבוננות פנימית ותפילה והופעת הכתם על המכנס מסמלת מודעות וטיפול "בכתם האישי" ובבקשת מחילה מהבורא.

חלום על יום כיפור

"אנו בימים שלפני חג שבועות. חלמתי (נדמה לי שפעמיים באותו הלילה) שנזכרתי בכך שסוף השבוע יום כיפור"
פרוש -  החולמת מציינת שאנו לפני חג השבועות שמסמל התחדשות בחיים אך החלום הוא ההיפך - עינוי וסבל ביום כיפור. מאחר וישנה החלפה בין החגים המסר לחולמת שהיא צריכה לשקול בשנית את החלטותיה מאחר שבניגוד למה שהיא חושבת שהחלטותיה יביאו שינוי והתחדשות למעשה הן שגיאה ויובילו להיפך לעינוי וסבל.

חלום על יום כיפור כחוב / אחריות

"בחלום כיפור לא נכנס עדיין. עשיתי בייביסיטר בכיפור בבית לא מוכר בלי דלתות. במקלחת ראיתי שני ילדים בן ובת עירומים שצחקו נראה לי מוזר ששני אחים מתקלחים יחד. חיכיתי לאבי הילדים והגיע מישהו עם זקן. אני זוכרת התלבטתי אם אצום השנה או לא"

 

פרוש -  בחלום הבית הוא זר וההתנהלות בבית מהווים ההיפך מחייה האישיים שיש בהם סדר ומשמעת. הופעת יום כיפור והעובדה שהחולמת לא נמצאת בביתה מסמל על חוסר יציבות בחייה ונטילת אחריות על חייה. הבייביסיטר והזקן מסמלים בחלום את הצורך לשמור על כללים שלא ברורים או מקובלים בחייה של החולמת.

חלום עם מסר חיובי לשנה הבאה

חלום על גשם

"בחלום אני עם חברתי ביום כיפור ואני מרגישה שהאוויר מלא בכבדות ולפתע אני רואה אדם זקן שבוכה לקדוש ברוך הוא ומבקש ממנו שיוריד גשם כי העולם בסכנה. ואז החל לרדת גשם על העלים הירוקים, וכל הצמחייה הירוקה,שפע של צמחייה"

 

פרוש -  הופעתו של יום כיפור בחלום מסמלת במקרה זה את הצורך של האדם בתפילה ובקשה מהקב"ה לברכה. בחלום הגשם מסמל את הברכה שהאדם זוכה לו בעקבות תפילותיו. המסר לחולמת ולכלל האדם שיש מענה לתפילות האדם.

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

הגנות נגד אנרגיות שליליות למטפליםטיפים רוחניים
להפעיל מנגנוני הגנות לפני, במהלך ואחרי הטיפולים. לכל מטפל הוליסטי מתקשר, מתקשרת , הילר או בכל תחום אחר קיימים שיטות שונות שבו הוא מיישם את ההגנות נגד אנרגיות שליליות. ההגנות נגד אנרגיות שליליות הנו חיוני להגנה הן על המטפל והן על המטופל. במאמר זה נסקור את מהי משמעות ההגנה? אנרגיות שליליות? חלק שיטות ההגנה הקיימות? ומהן שיטות ההגנה שאני משתמשת בעת ביצוע טיפולים רוחניים כגון תקשור, הילינג, קריסטלים שחזור גלגולים להמשך קריאה אנרגיות שליליות...

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים