ראשון, מאי 31, 2020

בס"ד

חלומות על חג פורים חלומות פורים

חלמתם על דמות בחלום? ייתכן והדמות מסמלת עבורכם משהו חשוב? או שאולי היא באה לתת לכם מסר חשוב? בעיקר אני מדברת על דמויות שונות ולאוו דווקא נפטרים, קרובים, מתים אלא בעיקר דמויות שונות החל ממלך וכלה במלאך וכדומה.
לקראת פורים שמאופיין במסכות ותחפושות כתבתי את המאמר שיעסוק גם הוא בחלומות שקשורים לפורים החל מתחפושות מכשפה, מגדת עתידות, נסיך/ה, מלך/ה, כישוף פורים - חלומות לפורים על תחפושותומלאכים. לכל תחפושת/דמות בחלומות אפרט  סיבות להופעתם, הקשר והמלצתי לחולם להבנת המסרים. הדוגמאות נלקחו מפורום החלומות שלי שאתם מוזמנים לגלוש איליו בכיף ולהנות...

חלום על תחפושת מאופיין ב-2 מאפיינים עיקריים

התעלמות מהמסרים בחלום

התחפושת מהווה כיסוי למציאות ומסמלת מאפיין שהחולם מנסה להתעלם ממנו ומייצגת חשש לגילוי האמת?
 המלצתי לחולם במקרה של סוג חלומות של התעלמות  לעבור תהליך מודעות בליווי מדריך רוחני ויביט במראה לתת המודע. החולם יבין את המציאות, יטפל בקושי הרגשי ויקבל כלים להתמודד עם הקשיים בחייו.פורים - חלומות לפורים על תחפושות חלום על תחפושת דראג קווין - "חלמתי שאני מדברת עם ידיד שמודד תחפושת דראג קווין שלי ואומרת שהיא נראית טוב עליו. הוא אמר שהוא מוכן לקנות אותה ואני עונה שאולי אני צריכה לתת לו אותה במתנה אבל היא לא תהיה שלו ואני ארצה אותה חזרה. אני מודדת את התחפושת להיות בטוחה שאני מסוגלת לוותר עליה ורואה שהיא נראית עלי הרבה פחות טוב. אני מסתכלת במראה ואומרת שאני חייבת לתת לו אותה"
פרוש לחלום – המסר בחלום שהחולמת חיה עם כיסוי חיצוני ששימש עבורה הגנה תקופה ארוכה. החולמת מודעת לכך שהתחפושת שהשתמשה בה אינה חשובה לה יותר ואינה שמישה. החולמת מוסרת את התחפושת שמסמל הבנה מודעת שמה שהיה עבר והיא תלמד להמשיך הלאה בחייה בכנות. השיתופיות מראה על הידע וכלים שהיא צברה ושהיא מסוגלת לעזור למי שעובר את מה שהיא עברה.

התמודדות עם המסרים בחלום

בחלומות מסוימים החולם מבין שהוא ב-"תחפושת" המסמלת את מודעות החולם לשקר שבו הוא חי במציאות היומית. התחפושת מייצגת את ציפיות החולם להידמות לדמות ומהווה סימבול לכוח/אנרגיה שחסרה בחולם המלצתי לחולם במקרה של חלמות של התמודדות:

  • לזהות את הגורמים והסיבות לאנרגיה החסרה באמצעות טיפול בדמיון מודרך וטיפול רוחני.
  • להשלים את האנרגיה החסרה בהילה ובגופים האנרגטיים באמצעות טיפול רוחני שמשולב באנרגיית הקריסטלים.

חלום על הצגה -"חלמתי מספר חלומות על העלאת הצגה בביה"ס (אינני תלמידה 9 שנים) וחיפוש תחפושת. בחלום אחד הייתי אמורה להתחפש לנמלה פורים - חלומות לפורים על תחפושותובחלום השני לאפרוח. בשני החלומות חיפשתי את אביזרי התחפושות, כשאני עוברת בין חנויות ומתרוצצת בחדר ההלבשה בביה"ס. התחושה שדברים נעשים בלחץ ברגע האחרון ואני לא זוכרת את התפקיד שלי. בחלום על הנמלה והייתי אמורה להגיע מעיר אחרת בכדי להציג וחששתי לאחר"
פרוש - החלום עוסק ב-תחפושות, חיפוש תחפושות של נמלה ואפרוח ומעבר לעיר אחרת. החולמת מסתירה מסביבתה "סודות" מעברה. ההצגה הנה תוצאת ההסתרה והחולמת שמודעת מתכננת אותה לפרטיה. החיפוש מייצג חלוקה בין חייה האמיתיים לחייה האחרים שהיא יצרה ומייצרת לחץ ודילמות. הנמלה מסמלת שהחולמת ממעיטה בערכה ואת חוסר ביטחונה מחיים בצל שאינם מתאימים לה יותר. המסר בחלום : מאחר והפערים בין העולמות מתחילים להחשף עליה להתגלות לסביבתה חברים,בעל ,חבר והורים ולומר את האמת שלה שהוא הפתרון למאבק שהיא מנהלת עם עצמה.

דוגמאות לחלומות -  תחפושות

חלום על מכשפה או קוסמת בחלום

המכשפה בחלום מסמלת שני צדדים בחייו של החולם
צד אחד - דמות רוחנית שמלווה את החולם , המפגש עם המכשפה מסמל חוויה שהחולם שמעולם לא חווה שהשפעתה תהיה משמעתית בחייו. המסר לחולם לעבור תהליך רוחני שילמד אותו להיפגש עם ההדרכה הגבוהה שלו.
צד שני - לחולם יש ציפייה לשינוי קיצוני מהותי לא הגיוני בחייו. המסר לחולם להיות קשוב להמלצות הדמות המלווה והמדריכה כמטפל רוחני או פסיכולוג שיעזור לו לקבל את מציאות חייו באופן הגיוני ונכון.
חלום – "בחלום הייתי עם משהי שלמדה עמי בביה"ס יסודי (ואין לנו קשר 30 שנה) אצל  "מכשפה - מגדת עתידות " שקראה לנו מכתבים שהיו כתובים בשפה אחרת ואמרה לי שאני בהריון ואצפה לבן"
פרוש – המכשפה - מגדת העתידות מסמלת את הדרכה הגבוהה של החולמת שמוסרת לה מסר לעתידה והחולמת מבינה שעדיין אין בידה הכלים להבנת שפת המדריך והיא הבינה את המסר לגבי היריון של בן.

חלום על מלאכים או חלום על מלאך

המלאך שליח האלוקים מאופיין כדמות חיובית והופעתו מלאת אור. הופעתו בחלום מסמלת את ההדרכה הגבוהה של החולם וסימן לקבלת עזרה משמים שהחולם מקבל. הופעת המלאך מסמלת שינוי חיובי לחולם. לעיתים החולם רואה דמות ומבין שזה מלאך בגלל האנרגיה החזקה והמיוחדת שבדמות.
חלום על מלאך – "חלמתי שאני נוסעת עם חברים על ג'יפ ונופלת מהג'יפ ורואה מלאך בשמיים. אני מצביעה לחבריי שיראו את המלאך -  לפני שאני מספיקה לומר משהו אני רואה אור שיוצא מהמלאך ושהכול רקע לבן ושומעת קול ששואל אותי: "איך את רוצה לחזור מלאך או עצמך?" ועניתי מה שמגיע לי"
פרוש - החלום מתאר חוויה רוחנית של החולמת. המלאך מתגלה לחולמת כהדרכה מובילה שלה ושהיא מנסה להראותו לאחרים הוא נעלם. המלאך מסמל שהחולמת מגיעה ממקור נשמה גבוה שווה ערך למלאך שהנו מדריך של נשמות. החולמת ירדה לעולמנו מסיבות ספציפיות ויש לה יכולות רוחניות גבוהות. המסר לחולמת לפתח את הצד הרוחני ולממש אותו.

חלום על מלך או מלכה

המלך מייצג כוח ועצמה ,שלטון וקבלת אחריות ומסווג ככוחניות ועוצמה זכרית ולעומתו המלכה מסווגת כדמות מלווה ומטפלת באנשים. הופעת המלך והמלכה בחלום יחדיו מסמל זוגיות מושלמת. אסתר המלכה מייצגת דמות שקיבלה על עצמה אחריות לעמה ועוצמה בנתינה שלה.
חלום על מלך – "חלמתי שאני שולפת ערימה של קלפים מתוך הארון.ערימת הקלפים מאוד בולטים מלך ומלכה"
פרוש - הקלפים מהווים מסר עתידי לחולמת בנושא זוגיות. הופעתם של המלך והמלכה ביחד מסמלת על זוגיות טובה ומיוחדת לחולמת בעתיד פורים - חלומות לפורים על תחפושות.

חלום על נסיך או נסיכה

הנסיך והנסיכה מסמלים את תהליך הלמידה שנדרש מהחולם להגיע לשליטה וכוח. החלום מייצג  תהליך וסבלנות שנדרשים מהחולם למימוש העוצמה שמצויה בו. הופעת הנסיך והנסיכה בחלום מסמל בנוסף תהליך רוחני ארוך ומורכב שיש בו מאבקים בין אגו חומריות לרוח ,נתינה ואחריות טיפולית על אנשים.

חלום על נסיך ונסיכה – "ישבתי במסעדה עם אימי ובצמוד ישבו הנסיכה דיאנה והנסיך צ'רלס. דיאנה ישבה עם הגב ונראה כי האזינה לשיחתנו)ידעתי שהיא מתה). סיפרתי משהו לאמי והנסיך צ´רלס התרגז וקם אלי - התרגזתי בחזרה, נסיך או לא נסיך- מה הוא מתערב ? , ואימי כעסה עליי מאוד"
פרוש - החולמת מבינה שישיבה בין שני בני הזוג לא הגיונית והחלום נוגע במערכת הזוגיות שהייתה בין דיאנה לבין צ'רלס - מאבק בין רוח הנתינה לחומר ולשלטון. החלום משקף לחולמת זוגיות בעברה שלוותה במאבקי כוח וביטול הרוחניות והנתינה של החולמת.

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

השינוי מורכב מהרבה שינויים קטנים
module-title-icon
כשקשה לך ראי את הדברים המוצלחים שהצלחת להשיג עד כה בחייך
module-title-icon
אם תלמדי לראות את הדברים הטובים שעשית בחייך עד כה תרגישי שמחה
module-title-icon
קבלי את הבוקר בהודיה ובשמחה

כל יום הוא יום חדש

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים