ראשון, מאי 31, 2020

בס"ד

פירוש חלומות - מסרים בחלומות בגוונים

פתרון חלומות - מסרים בגוונים

במאמר קודם שלי בנושא החלום ציינתי שהחלימה מתרחשת כאשר החולם נמצא במצב של הרפיה מלאה ואילו מוחו של החלום פעיל. בנוסף ציינתי במאמר שבתהליך השינה הנשמה עולה מהרובד הפיזי לרבדים אחרים וניזונה באנרגיות ובתובנות.
במאמר זה אנסה להסביר מדוע מוחנו פעיל במהלך החלימה ולפרט כיצד מסרים זהים בחלומות של אנשים שונים מקבלים גוונים אחרים ולמעשה מסרים אחרים בחלום בעת שמקבילים אותם לעולמו של החולם

בפתיחה ברצוני לציין את ספרו הנפלא של הרב שרגא ברג – "גלגולי נשמות" ולציין מסר חשוב מתוך הספר שללא שינה האדם היה מתכלה במהירות רבה יותר. השינה משולה למטען רוחני לגוף הפיזי שלנו. הבורא העניק את השינה לבן האדם שימלא את גופו באנרגיה בתהליך השינה. אדם ללא שינה משול לאדם שלא אכל ולא שתה אולם בהיבט הרוחני.לעומתו אדם שישן מסוגל להתמודד עם מצבי היום יום בקלות רבה יותר.

מדוע מוחנו ממשיך בפעילות בזמן שינה ?

כשאלוהים ברא את האדם הוא העניק לו ששה חושים. מעטים מאיתנו יודעים להפעיל את כל החושים במלואם ובמיוחד קשה לנו להשתמש ולהפעיל חוש שאיננו פיזי במובן הגשמי – הריהו החוש השישי שאיננו מנוצל במלואו.

האדם מסוגל להגיב למציאות הגשמית בעזרת חמשת חושיו כאשר החוש הוויזואלי הוא החוש היותר זמין שהאדם חי איתו מרבית מהזמן. האדם רואה תמונות וחושב בתמונות, מדמיין וגם חולם בתמונות. התמונות הם אמצעי המחשה שבעזרתו האדם מסוגל להבין את תת מודע.פתרון חלומות - מסרים בגוונים
במצב נורמאלי האדם צובר חוויות וזיכרונות בתת מודע. תת מודע הוא מעין "שק" או "קופסת" אחסון שבהם מאוחסנים אירועים שונים.
האדם בבסיסו נמצא במצב הישרדות תמידי אין לו פנאי וזמן להתעסק עם צרכיו הרגשיים והתהיות. הוא עסוק באופן כמעט מלא במימוש צרכיו הפיזיים והחברתיים. אנחנו איננו מסוגלים להתמודד 24 שעות ביום עם זיכרונות, רגשות ותהיות. מצב הפוך של התעסקות תמידית בתת המודע תגרום לנו לבטל את כל העשייה והעבודה הצידה ותגרום לנו להתכנס לתוך עצמנו ולהתבודד מהחברה והמציאות החיצונית.

לכן בתהליך החלימה עולים מתת מדע מצבים שביום יום האדם לא מתפנה אליהם ועוזרים לאדם להתוודע אליהם ולהתמודד עימם. לכן מוחנו נשאר במצב פעיל על מנת לקבל את כל המסרים לסגור ולפתוח "קופסאות" בתת המודע ולסווג אירועים שונים לתת המודע.
המעניין הוא שבחלום מרבית מהמצבים הללו תופסים צורה שונה ממה שיכולה או קיימת במציאות - מציאות החלום לא נראית הגיונית מלאה צבעים ותמונות לא הגיוניות.

חלום שאנו זוכרים הוא מצב שתת מודע "דורש" מהמודע להתמודד עימו. הבעיה היא לבודד את הפרטים הרלוונטיים ולדעת להתעלם מהחיזוקים שתת מודע מסר בחלום. בחלום קיימת דחיפה של תת מודע לסיים תהליכים שמכבידים על החולם ביום יום וגורמים לצער, חרדה, חוסר סיפוק. ישנה הקבלה בין חולמים שונים בתמונות והסמלים בחלימה .

מדוע למסרים זהים ישנם גוונים שונים?

בהבנתי את עולם החלום ישנם סמלים שניתן להבינם בצורה זהה אצל החולמים, אבל צריך לקשר את הסמל לעולמו של החולם ואז מתקבל מרקם צבעוני אחר של תמונת החלום בהקבלה זהה לצבע עם שינוי גוון. החיבור בין הסמל לעולם הפנימי של החולם יוצר מצב של "הקבלה" בין תת מודע למודע של החולם.
ברגע "שפתרנו" או הבהרנו את החלום והקבלנו אותו לעולמו של החולם טיפלנו בבעיה של החולם בתת המודע וקידמנו אותו בתהליך הפנימי פתרון חלומות - מסרים בגווניםשהוא חווה.

ישנם חלומות שבהם מתקבלים מסרים שאינם קשורים לחולם עצמו אלא מתקבלים כמסר לסביבה החיצונית שעמה הוא. דרך החלום אנו מקבלים "הנחיות" מלמעלה איך לקדם עניינים בצורה חיובית בסביבה החיצונית לו. חלום שכזה הוא מסר. מסרים שכאלה הם מיוחדים ומגיעים לאנשים שמסוגלים מבחינה רוחנית להבין ולקבל את ההנחיות מלמעלה. לכן חשוב לטפל בחלום ולפנות לאדם שידע לכוון את החולם. לרוב מדובר באיש רוחני או אדם המבין את תורת הקבלה גם ביהדות ישנם המלצות לטפל באדם שחלם חלום מטריד ושאיננו מסוגל להבינו. בפירושים שאני נתונת לחלומות אני מתחברת לנשמה ולתת מודע של החולם,דרך תקשור.לכן תמצאו לא מעט סמלים ומוטיבים חוזרים כאשר הפירושים להם שונים ובעלי גוונים שונים לכל אחד מאיתנו.

"פרפרים המרחב רוחני" בהנהלתה של דפנה ביסמוט – מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית, בעלת ניסיון רב. מתמחה בתקשור, אנרגיות הידיים, איזון צ'קרות, דמיון מודרך, שיחזור גלגולים,AD.HD, קריסטלים, פתרון חלומות

לפורום החלומות - מוביל באינטרנט
תנו למלכת החלומות באינטרנט לפתור לך את החלום

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

סובלים מבעיות שינה  עקב מחשבות טורדניות - רשמו אותם על דף וטפלו בהם בבוקר
module-title-icon
כאבי ראש יכולים לבוא מעומס רגשי בצקרת הבטן

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים