ראשון, מאי 31, 2020

בס"ד

חלומות של נשים כפי שפורסם באתר קשת

הכותבת היא דפנה ביסמוט - מתקשרת מטפלת רוחנית ומדריכה רוחנית. נושא החלומות הוא אחד מהכלים שבהם היא עוזרת לאנשים זאת דרך פענוח החלום. לדבריה " פענוח החלום עבורי הינו דרך טיפול . אני מתקשרת  מצד חלומות של נשיםאחד את הסמלים בחלום ברמה המוחשית ומצד שני מתחברת לנשמת החולם". הפירוש משתנה בין חולם אחד לאחר למרות לכאורה שהסמלים המוחשיים זהים בחלום כי ההבדל הנו בחיבור לנשמת החולם

נושא הכתבה השתקפות עולמה של האישה בחלומותיה.

ישנם אנשים שטוענים שאינם זוכרים את חלומותיהם וישנם תקופות שהאדם חולם יותר מתמיד והדבר מציק לו. השאלה שנשאלת מדוע אנו מתעסקים עם החלום ופרטיו ומנסים להבין מה המשמעות בחלומות לאירועים כגון:
חלום על כלב שרודף אחרינו , חלום על שן שנופלת ,חלום על נחש שמכיש אותנו .

על מנת להתעסק בפירוש החלום יש להבין את הגישה הפסכולוגית שבראשה עמד פרוייד. פרויד ניסה להבין את הנפש ותת המודע. פרוייד ראה את החלום כראי של תת המודע. לטענתו, החלום הנו כלי שהאדם משתמש להדחקת רגשותיו שתת המודע שלו אינו מסוגל להתמודד עימם. לעומתו, ממשיכו יונג, ראה את התכנים והסמלים בחלום וקישר אותם לנפש.יונג פירש את הסמלים "וסיפור החלום" כקודים שהאדם צריך להבין ולהתמודד עימם. לטענתו הסמלים בחלום הנם השתקפות עולמו הפנימי של האדם.חלומות - פורום חלומות

למשל כשחולמים על נחש המופיע באירוע מסויים. יש להתייחס לתפאורה המופיעה מסביב בחלום. תפאורה זו מסמלת את העולם הנפשי ורבדי תת המודע של החולם. בנוסף בודקים ומשייכים את הסמל המוחשי של הנחש ו"התרגום" המיוחד של המושג "נחש" לחולם.

אחד המאפיינים של החלימה היא בקבלת מסרים שהם טרם זמנם. במילים אחרות "חלום נבואי". חלימה זו  קוראת כי זו דרכו של האדם ללמוד על חייו ולהתמודד עימם. ההפנמה באה בעקבות המסרים שהאדם קיבל בחלום הרבה לפני ההתרחשותם במציאות.

שאלות לגבי חלומות:

האם לפני לידה, יש חלומות קבועים כמו הפחד מהפלה?

חלומות על הריון/הפלה הינו קבלת מסר טרם זמנו "חלום נבואי".
נשים רבות חלמו על עצמם הרבה לפני שתכננו את ההיריון ובכך בישרו לעצמן שהן עומדות להרות בקרוב.

להלן חלומות של גולשות בפורום החולמות שאני מנהלת חלומות על הריון/ חלומות על הפלה:

חלום על הריון עתידי

חלמתי שהייתי עם חברה טובה שלי, והיה לי טלפון ובו הודיעו לי שאני בהריון,וידעתי שזה ממש תחילת ההיריון כי עדיין לא הייתה לי בטן.כל הזמן הסתכלתי והחזקתי את הבטן,, חיכיתי שהבטן תבלוט כבר.pregnancy

חלום על הפלה

ברמה הרוחנית הפלה פרושה ויתור על נשמה שעתידה להגיע  לגוף.הויתור יכול להיות מצד ההורים או מצד הנשמה עצמה. ההסבר הרוחני לכך שהנשמה  הרי בוחרת את ההורים שאליהם היא מגיעה. במהלך ההיריון הנשמה בודקת האם מתאימים התנאים לקבלתה.הבחינה הזו מתרחשת עד ללידה .ההפלה הינו למידה שההורים חווים או שזו הייתה דרכה של הנשמה ללמוד.אין ספק שזו למידה לא קלה וכואבת.

את החלום הבא חלמה אימא שלי : בחלום יש לה 3 תינוקות , 2 בנים ובת .(לא כמו במציאות) התינוקות הם לא בשר ודם אלא כמו בובות בקופסאות שקופות .יום אחד הילדים נופלים , הקופסאות מתהפכות ואימא שלי הופכת את שלושת הקופסאות ורק בקופסא שבה נמצאת הילדה , הילדה מסתכלת על אמי וצוחקת ומחייכת .אמי מרימה אותה ומחבקת אותה בזמן שהיא מסתכלת על שני הבנים .

הפרוש לחלום על הפלה - החלום מדבר על כך שלאימך הייתה אפשרות מלמעלה להביא עוד 3 ילדים אבל זה לא קרה. זה שהם נפלו אומר שבמציאות היא הפילה.בחלום מסבירים שהיא הפילה 2 בנים לאחר מכן היא הרתה וילדה בת.

חלום על דימום הפלה

קבלתי דימום ולפני שנסענו למיון נכנסתי למקלחת ושם נפל לי .העובר בעלי שם אותו בקופסא ונסענו למחלקת נשים בברזילי.אתמול בלילה חלמתי שהעובר בא אלי בחלום בתור נער וסיפר לי שבורא עולם לקח אותו (הפיל אותי) בגלל המעשים של אבא.הוא נראה טוב אומנם קצת עצוב עם תחושה שהוא רוצה אותי אבל בגלל מה שעשה האבא הוא לא יכול לבוא יותר...

הפרוש חלום על דימום הפלה חלום מדהים . ממש מצמרר לשמוע זאת מלמעלה. הפרוש הוא כמו שהוא.הנשמה הגיעה לומר מה היו הסיבות שלה לא להיכנס לעולם הזה בזמנו.כי תפקידה של הנשמה היה  להגיע לשניכם. ומה שהוא בא אז לומר שהוא לא יוכל להישאר בגלל העתיד של שניכם ובגלל מעשה שהוא עשה בעבר כלפייך .את העבר תמיד אפשר לתקן

נשאלות כיצד על החולמת לפרש חלומות של בגידה, חתונה, במילים אחרות זוגיות

נשים רבות חולמות על החתונה, ביטול החתונה, זוגיות חדשה בפתח, קשר עם האקס ועוד.

חלומות אלו באים לשקף הרבה מאוד פעמים על הלך הרוח של האדם ומאידך מסר שהאדם צריך להפנים.בחלומותחלומות - פורום חלומות הרבה מאוד רווקות חולמות על החתונה העתידית שלהם,על האקס הקודם.החלום בא לעודד ולדחוף אותה לתהליכים שיעזרו לה לזמן את הזוגיות. אנו רואים הרבה פעמים כאשר לאדם יש את הרגשות והרצון לפתח זוגיות ופתאום מחליט אחרת.ואז נשאלת השאלה למה? מה עשיתי,אולי אני לא בסדר ואז מתחילה האשמה וירידה בביטחון העצמי.הנקודה כאן הוא השיעור שהאדם מבין שעליו לעשות.הקשר הזוגי בא מהרבה מאוד סיבות.הנוכחות של כל צד בקשר בא להאיר על בעיתיות של הצד השני ושל האדם עצמו.כלומר ההתנהלות בזוגיות עוזרת לאדם להתפתח "ולתקן" תיקונים שנדרשו ממנו. לכן הרבה מאוד פעמים "הארה" שהאדם מקבל  בחלום על קשר שהיה עזור לו להפנים את מהות הקשר ועוזרת לו להבין שאם הוא "יברח" מהקשר הוא לא יצטרך בעתיד לעבור את השיעור אבל כמובן שזו טעות.השיעור הוא לא להאשים את עצמך בשום דבר.אלא לנסות לרשום מהם הדברים שהצלחת כן  ללמוד מהמעט שהייתם ביחד ולזקוף אותם לחיוב.

חלום - יש מישהו שאהבתי ממש פעם ועכשיו חזרנו להיות קצת בקשר ואף פעם לא שכחתי אותו....
אבל אתמול חלמתי שאנחנו ביחד והכול טוב ואנחנו מתנשקים כל הזמן חח וממש הרגשתי את הנשיקה ושזה אמיתי.ואז פתאום עשיתי משהו לא טוב אני לא זוכרת מה והוא הלך ואז חברה של אח שלי הצדיקה אותו ואמרה שהפעם מצאתי מישהו חכם שלא מוותר והרגשתי רע ואני רדפתי אחריו ואמרתי לו שאני מצטערת והכול והוא סלח לי וזה היה לי ממש מוזר בבוקר שחלמתי עליו ככה.

שאלה נוספת היא משמעות חלומות על חיים שהאדם לא מכיר במילים אחרות  "חלום על חיים קודמים"

ישנם חלומות של נשים על אדם שהם לא מכירים שהוא בעצם הזיווג שלהם.במציאות הן יכולות להיות נשואות אבל לא מאושרות מהנשואים או רווקה שלא מוצאת את זווגה.הבעייתיות בחייה של החולמת מוסבר בחלום. בעיות של זוגיות ,חוסר בזוגית נובעות ממסקנות שהנשמה הגיעה אליהם במהלך גלגוליה.המסקנות הללו נשארות ברמת המודעות של הנשמה.כאשר חלק מהנשמה מתגלגל מחדש לגוף ,אותן זיכרונות ומסקנות מלוות אותו בחיים הללו.חלקם יוצרים באדם התנהגויות לא נכונות שמביאים עליו שוב את אותה חוויה וכאב.וכאן נכנס המושג קרמה.אותה אנרגיה של כאב מלווה את האדם והוא ע"מ להימנע מייצר התנהגויות שמונעות ממנו "זוגיות ואהבה" או מחזירות אותו שוב לאותם סיטואציות שבהם הוא צריך "לתקן" את הכאב באנרגיה של אהבה.חלומות - פורום חלומות

ע"מ להמחיש את עניין החיבור בין חלימה על חיים קודמים לבין החיים העכשוויים של החולמת להלן חלום של גולשת:

חלמתי ,בין השאר, שאני נמצאת בתוך טלנובלה וברור לי שהנשמה שלי נמצאת בתוך גוף של דמות מיוסרת שמאבדת את אהבתה הגדולה לבחורה הרעה בסדרה.הבחורה שנשמתי הייתה בתוכה, היא חמודה מאוד וגיבורת הסדרה. בחלום, חיבקתי חזק את הבחור (לא דומה לשום אקס שלי במציאות...) וידעתי שהוא עומד להתחתן עם הבחורה המנוולת והרעה.בתוך תוכי ידעתי שהצדק ייצא לאור בסוף וקיוויתי שהוא יהיה שלי, אבל כמו בכל טלנובלה, נתיב הייסורים כדי לממש את זה , הוא ארוך ומייגע... לאחר שסיימתי לחבק את הבחור, התלוותה אליי אישה ובבכי נוראי וכאב גדול, סיפרתי לה כמה אני אוהבת אותו וכמה קשה לי עם זה שהוא מתחתן עם אחרת. זה היה ממש קורע לב...ממש כמו טלנובלה אמיתית..."

פרוש-החלום הוא חלום מאחד מגלגולים שלך.המסר בחלום הוא חווית האובדן,האהבה באותו גלגול.

לפי החלום את "מוותרת " על אהבתך לאחרת לא בגלל שהבן זוג לא אוהבך אלא מסיבה אחרת. והכאב על אובדן האהבה הוא גדול ומכלה.החלום חזק ובא להראות שאת כאדם הגעת לרמות תובנה גבוהות,למודעות של הנשמה ושאת יכולה להתקדם למימוש מטרותייך. אבל את צריכה "לראות" אחורה ולתקן כדי לנקות מימך את הכאב שהיא אנרגיה שלילית ולהפכה לאנרגיה של אהבה.

ישנם מספר אפשרויות לפרש ולטפל בחלומות:

לתת לאדם שאתה נותן בו את אמונך שיפרש את החלום עבורך וינחה אותך בהמשך הדרך. חלום העוסק בגלגול קודם יש לטפלו דרך טיפול "בשיחזור גלגולים" ולבסוף הגעה לבעייה בהווה ופתירתה.

הטבת חלום ונתינת צדקה

המלצה חמה וסגולה לחולומות טובים –לומר מזמור לדוד ה' רועי לא יחסר.. לקרוא תפילת שמע על המיטה

שיחזור החלום בזמן המדיטציה כשבסופו של התהליך יש לשנות באופן חיובי את החלום.ברגע שפיענחת את אשר ראית הצלחת להתמודד עם הקושי שהתלווה לחלום.

יש לרשום בתקופה הקרובה חלומות שאתם זוכרים ע"מ ללמוד לפענכם.

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

בעיות שינה נובעות מדאגות ומחשבות טורדניות - לפני השינה הקלי על עצמך במדיטציה ושלבי מוזיקה רגועה שתרפה את גופך
module-title-icon
תגדירי לעצמך שאת בחיפוש זוגיות - הידיעה תפרוש כנפיים ומי שמכירך יהפוך ל-"שדכן"

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים