חמישי, ספטמבר 24, 2020

בס"ד

חלומות על אבני קריסטלים פירוש חלומות על קריסטלים

נסו לדמיין קריסטל בעיניים עצומות - עכשיו דיימנו שאתם חולמים על קריסטל כלשהו? מה המשמעות עבורך?

חלומות על שבירה אבן הקריסטל, חלומות על איבוד קריסטלים ועד חלומות על מציאת קריסטלים וחיפוש וגילוי יבשת אטלאנטיס.חלומות על קריסטליםאבני הקריסטלים מהווים אמצעי אנרגטי חשוב בטיפולים רוחניים אנרגטיים שונים 

כולל הילינג, שחזור גלגולים מדיטציה ועוד.
במאמר אתייחס לשאלות שונות הקשורים לסיבות השונות בהופעת הקריסטלים בחלומות כגון:
מה משמעות הכללית של חלומות על אבני קריסטלים ומה המסרים שמתקבלים באמצעות אבני הקריסטלים?
האם יש משמעות לאבן הקריסטל הספציפית שמופיעה בחלום כגון אמטיסט בחלום? או לאפיס בחלום.
האם חלומות על אבני קריסטלים נחלמים כי לחולם ישנו חיבור לקריסטלים או שהם באים לציין שלחולם יש כוחות אנרגטיים?

בעולמנו קיים מבחר עצום של אבני קריסטלים החל מאבני חן יקרות כמו טופז אודם וספיר וכלה בקריסטלים כגון אגת רוז קוורץ מלכית ועוד. בעולם הרוחני האנרגטי בטיפולים השונים שנעשים באמצעות אבני קריסטלים נהוג לייחס לתכונות הטיפול באבני קריסטלים היבט כימי וגם היבט אנרגטי רוחני.

בהיבט הכימי באופן טבעי כל אבן קריסטל מכילה הרכב מינרלים שונה שנהוג לקשרם בטיפולים השונים להשלמה לחסך כימי של האדם שנעזר באבן הן באמצעות נשיאה או אמצעי אחר.
בהיבט הרוחני אנרגטי ,שבו אני מטפלת ,מתייחסים לקריסטלים השונים בחלוקות שונות כגון חלוקה למזלות, חלוקה לקבוצות צבעים שונות, חלוקה לאזורי צ'קרה שונים בגוף, חלוקה לאיברים שונים בגוף האדם, חלוקה לתכונות שונות של האדם, חלוקה למצבי רגש וכדומה. בהיבט הרגשי רוחני אנו נבחר את הקריסטל מתוך צורך רגשי כאשר נשיאת הקריסטל או השימוש בה מייצר השלמה אנרגטית לחסכים רגשיים שלנו. ההסבר הרוחני לכך הוא שההשלמה האנרגטית שאנו מקבלים מאבני הקריסטלים מקורה בזיכרון שאבן הקריסטל נושאת עמה מעידנים קדומים. השימוש הרוחני והאנרגטי המקובל באבני הקריסטל הוא לסייע ולהקל בבעיות גוף ונפש.פירוש חלומות קריסטלים

כמתקשרת ומטפלת אני משלבת את אבני הקריסטל בתהליך הריפוי הרוחני האנרגטי כאשר הם מונחים על גוף המטופל במערכי קריסטל שונים פשוטים ומורכבים בהתאם לאופי הרוחני הרגשי הפיזי הנדרש של המטופל. באמצעות הטיפולים שלי באבני הקריסטלי אני מתרגמת את אנרגית הריפוי שלי למטופל. בנוסף הקריסטלים כיום מהווים עבורי אמצעי חשוב לתקשור ולקבלת הדרך לריפוי המטופל אנרגטית. אנרגית הקריסטל משתלבת היטב במערכי האנרגיה בגוף ומנקה, מטעינה ומחדשת אנרגיות במקומות הנדרשים במקומות האנרגיה בגוף שנקראות הצ'קרות – קיימות 7 מרכזי אנרגיה כאלו.

במאמר זה ליקטתי מתוך פורום החלומות שלי מספר חלומות מיוחדים – חלומות שקשורים לאבני קריסטלים ולשימוש בהם.

חלומות על שבירת או אובדן אבן קריסטל

לעיתים, לאחר רכישת אבן הקריסטל אנו מאבדים או שוברים את הקריסטל הן באופן מידיי מבלי שנעשה בה שימוש או לאחר תקופת מה. ההסבר הרוחני מיסטי לשבירת קריסטל או אובדנה נעוץ בקשר הרוחני שבין אנרגית הקריסטל לאנרגית האדם שעשה בה שימוש. יצירת קשר בין אנרגיות האדם לקריסטל משפיעה על גוף ונפש האדם וגם על הקריסטל שהתוצאות שלהם היא שבירה או אובדן הקריסטל. לאחר שהחיבור בין אנרגיות הקריסטל לאנרגיית האדם התקבל והושלם בגוף נפש כל אנרגיה שהיא מעבר לנדרש מיותרת ולא יעילה לנו ולכן הקריסטל נשברת או נאבדת כדי למנוע שימוש מעבר לנדרש. לעיתים שבירת אבן הקריסטל מתרחשת גם במהלך טיפול אנרגטי שאני מבצעת והדבר מסמל לי שאנרגית הקריסטל סיימה את תפקידה וכרגע אין לה יכולת השפעה על המטופל. לכן במקרים של שבירת קריסטל מומלץ לקבור אותה באדמה ולא לזרקה ואין טעם לשמור על אבן הקריסטל לאחר שנשברה.

חלומות על שבירה או אובדן אבני קריסטלים מסמלים לחולם שעשה שימוש באותה אבן הקריסטל שהופיעה בחלום שאין כבר צורך להמשיך ולעשות בה שימוש מאחר שאבן הקריסטל ספגה את כל הצורך האנרגטי הנדרש לחולם.
לעיתים החלומות על אבני קריסטלים מופיעים דווקא שאין לחולם במציאות קריסטלים אולם בזמן החלום הוא מקבל ו/או מרגיש שנעשה לו טיפול אנרגטי באמצעות קריסטלים. חלומות אלו לעיתים מסמלים שעליו לקנות את אבן הקריסטל שהופיעה בחלום ולהיות מודע שזמן נוכחותה עליו תהיה קצרה.

חלום על שבירת הקריסטל "חלמתי שנשבר החלק העליון בקריסטל הלמוריאני הגדול והיפה שלי. ידעתי והבנתי שמזה זמן רב זה הקריסטל היה אמור להישבר אולם החלק שנשבר לא פגם כלל בגודל הקריסטל והוא נשאר כפי שהיה.
פרוש החלום על קריסטל שנשבר - החלום מתייחס לתהליכים אנרגטיים שקורים במגע וקשר אבן הקריסטל עם גוף האדם. שבירת הקריסטל בחלום מסמלת על תהליך פנימי, לא חיצוני, של החולם ולכן השבירה אינה משפיעה פיזית על גודלו וחיצוניותו. המסר בחלום ששבירת הקריסטל מסמלת תהליך עיבוד פנימי של החולמת שהיא עוברת שיוביל לשינוי פנימי ובהמשך גם על אחרים וישפיע על פנימיות האדם.

חלום על קריסטל האמטיסט שנחלקת לשניים "חלמתי על קריסטל האמטיסט שקניתי כחלק מתהליך הרוחני שאני עוברת. בחלום ראיתי אותה נחלקת לשני חלקים שווים ומכל חלק יצא אור סגלגל לבן שנכנס בתוכי"
פרוש החלום על חלוקת אבן קריסטל  – חלוקת קריסטל בחלומות
אבן האמטיסט הסגולה משמשת ברוב המקרים להתמודדות עם התמכרויות שונות, לטיפול בכאבי ראש ולפתיחת העין השלישית. בחלום החולמת בעצם מתארת את תהליך פתיחת העין השלישית שלה באמצעות הקריסטל. הקריסטל שנשברה לשני חלקים שווים בחלום נועדה לפתיחה ואיזון העין השלישית של החולמת. שבירת הקריסטל לשני חלקים מתארת את שני השלבים לפני ואחרי פתיחת העין השלישית והריפוי באמצעות האור הסגלגל. המסר לחולמת שעליה לשמור על שני החלקים שמייצרים את האיזון הרוחני הנדרש עבורה.

חלום על התנפצות ושבירת הקריסטל -  קריסטל שמתנפץ בחלומות  "חלמתי על קריסטל הרודונייט שקיים ברשותי. הרודונייט התנפצה לחתיכות בחלום (אבן שכמעט ולא השתמשתי בה( . מאחר שאני מבינה את המשמעות של התנפצות קריסטל קמתי לחוצה מהחלום"
פרוש חלום על התנפצות ושבירת הקריסטל -  קריסטל שמתנפץ בחלומות
- קריסטל הרודונייט נקשרת לזוגיות ולתאום ציפיות בין בני הזוג ביחסים הזוגיים. התנפצות אבן הקריסטל לחתיכות בחלום מסמלת לחולמת את תוצאת אי השימוש בקריסטל שהפכה לאבן לא יעילה ולכן היא התרסקה בחלום ואין טעם לעשות בה שימוש.התרסקות הקריסטל בחלום מרמזת על התרסקות המערכת הזוגית של החולמת ועל פספוס הזדמנות ללמוד מה נכון בזוגיות.

חלום על שבירת קריסטל לאחר שימוש – קריסטל שנשבר לאחר שימוש בחלומות "בחלום ראיתי אישה עם כיסוי ראש מציעה לי לרכוש תליון ענק כתום בוהק ואומרת לי שקוראים לקריסטל ג´ספר. במציאות אני לא מכירה את הקריסטל ולא את האישה.בחלום אני מחזיקה את קריסטל הג´ספר ומרגישה שהיא מטעינה את הגוף שלי עד הכתפיים, ואז היא פשוט נשברת לי בידיים לשתיים. אני חווה חום גדול בבטן ואמרת לאשה שהקריסטל נשברה לי"חלומות על שבירת קריסטל או אובדן קריסטל
פרוש חלום על שבירת קריסטל לאחר שימוש – קריסטל שנשבר לאחר שימוש בחלומות
החלום מסמל לחולמת שהיא צריכה לשאת את הקריסטל עליה. הגספ'ר היא אחת מאבני החושן שענד הכהן והיא עתיקה מאוד. הג'ספר נקראת בתנ"ך יפשה והיא שייכת לשבט בנימין. הקריסטל טובה לאיזון גוף ונפש וטובה למצבי לחץ. בנוסף צבעה בחלום מחבר לצ'קרת הבטן . הג'ספר טובה לעיכול המציאות לעליית הביטחון והשמחה ולפוריות. כאשר קריסטל הג'ספר נשברת לאחר שימוש הדבר מסמל על ספיגת אנרגית הריפוי החדשה ועל כך שהמטופל לא זקוק לאנרגיה שלה יותר. החלום מבקש מהחולמת להשתמש באנרגית הג'ספר.

חלומות על שימוש בקריסטל שקשורים לשחזור גלגולים וגלגולים קודמים

מבין כל הקריסטלים הקיימים קיימת קבוצת אבני העידן החדש שהתגלו לאחרונה. גילויים נובע ביכולת שלהן לעבוד על חלקים עמוקים ביותר באדם - פחדים, חסימות אנרגטיות, בעיות של קשב וריכוז ועוד. המשותף לכל הנושאים הנ"ל שקיימים הקשרים בין בעיות שונות בחיים לבין גלגולים קודמים. השימוש בקריסטל מציף את הבעייתיות שנוצרה בגלגולים קודמים ומשחרר את האנרגיה הכלואה באדם. השחרור מביא לתיקון אנרגטי בנשמה שהשפעתו היא על מארג חייו של האדם בעולם הזה בחיים הנוכחיים.

חלום על הצורך בשחזור גלגולים עם אבני קריסטלים "חלמתי שאני בחנות קריסטלים מחפשת קריסטל לעצמי. העובדת הוציאה לי את הקריסטלים הבסיסים קרנליאן ואחלמה. אמרתי לה שיש לי אותם ואני רוצה משהו חדש היא הביאה לי תליונים בצורת טיפה שהיו במרקם של חול שאלתי לשם הקריסטל והמוכרת אמרה לי ששם הקריסטל הוא שושנת המדבר. לאחר שהתעוררתי מהחלום קראתי על קריסטל שושנת המדבר ונאמר שיש ביכולתה של קריסטל שושנת המדבר להחזיר אותנו לגלגול קודם שהכי מתאים לנו"
פירוש חלום על הצורך בשחזור גלגולים עם אבני קריסטלים
- החולמת נוגעת בשלושה קריסטלים שמהווים שלשה שלבים שהיא חווה בהתפתחות הרוחנית שלה:
שלב ראשון באמצעות הקרניליאן - קריסטל של עשייה מתוך שימחה ושפע שחיברה את החולמת לעשייה נכונה שבאה מתוך "הבטן".
שלב שני באמצעות אחלמה אמטיסט- קריסטל סגולה שמחברת לעין השלישית ולחוויות רוחניות - תהליך של צמיחה רוחנית.
שלב שלישי באמצעות שושנת המדבר - הקריסטל מרגיעה ומצליחה להביא את האדם לחשיבה רוחנית ומאפשרת לו לעבוד על גלגולים קודמים בהבנה תוך שחרור חסמים נוכחיים שמקורם בחיים קודמים. זהו השלב שבו החולמת נמצאת בתהליך הרוחני שמטרתו עבודה על חסימות שקורות לה כיום אולם מקורם בחייה הקודמים. שחרור מחסמים אלו יאפשרו לה להתקדם בחיים הללו למימוש יעודה .

חלום על זיכרון מחיים קודמים עם מושבת קריסטלים בתקופת האנטלנטיס  "חלמתי שבזמן טיול בחו"ל אני מוצאת על האדמה מושבה של קריסטל אמטיסט גדולה מאוד שנראית כמו כספינה. המושבה הייתה מהממת ומיוחדת ביופייה היו בה עוד גוונים. בחלום בדרך חזרה מצאתי שן אמטיסט שעטופה בבד מסביבה ולא יכולתי לקחת אותה והשארתי אותה שם"
פרוש-חלום על זיכרון מחיים קודמים עם מושבת קריסטלים בתקופת האנטלנטיס
החולמת מוצאת מושבה של אמטיסט שהיא בסיס שממנו צומחים קריסטלים רבים - כמו שיניים לכל מיני כוונים. מושבת הקריסטלים בחלום מסמלת על תקופת חיים קודמת של החולמת שבסיסו של המקום היה מקריסטלים שונים שצמחו שם. מקובל בעולם הרוחני לציין יבשת בשם אנטלנטיס שהייתה בעלת תרבות וטכנולוגיה מתקדמת ששקעה לאחר רעידת אדמה חזקה. תושבי היבשת השתמשו בקריסטלים ככלי לשינוי התודעה והגוף הפיזי. החולמת משאירה את אבן קריסטל את שן האמטיסט שמצאה והמסר לחולמת היא להשתמש בשן אמטיסט כדי להציף זיכרונות שקיימים בנשמה שלה מתקופת האטלנטיס . האמטיסט היא קריסטל שפותחת את התודעה הרוחנית של האדם ובחלום השימוש בשן האמטיסט יביא את החולמת לעשייה רוחנית כפי שעשתה באותו גלגול.

חלום על גלגול ביפן באמצעות קריסטל ענבר "בחלום חייתי ביפן והגעתי לחנות וביקשתי מהמוכרת שאני רוצה לקנות מתנה לעצמי. המוכרת מראה לי בחלום קריסטל שעליה רשום ביפנית עם תרגום בעברית ושמה ענבר.מאותו רגע אני רואה סרט שהכיתוב ביפנית עם תרגום בעברית .אני יוצאת מהחנות כשהמנהל של החנות מתחיל לצעוק שנעלמה אבן מהחנות ואני מוצאת אותה בכיס שלי. אני מחזירה לו ואני בשוק אני אומרת זאת בטח המוכרת הזאת שמה ואז התעוררתי"
פרוש חלום על גלגול ביפן עם קריסטל
הענבר שמוזכרת בחלום קשורה לגלגולים קודמים כשברגע שחווים אותם ניתן לחוות גלגול קודם או סדרת גלגולים. הענבר היא שרף של עץ המכיל בתוכו חרקים שונים שהתגבשו בתוכו. משתמשים בענבר כדי להעביר מידע מחיים קודמים ובמקרה זה בחלום החולמת חוותה את אחד מגלגוליה שהוא ביפן.

חלומות על קריסטלים שמשמשים לעבודה לצורך מודעות עצמית ושינוי

קיימת קבוצת קריסטלים שמשתמשים בה לצורך התפתחות עצמית ומודעת .עבודה מודעת מאפשרת ניקויחוויות שליליות שנספגו בזיכרון וייצרו התנהגויות שליליות כפחדים, כעסים, בעיות התנהגות ועוד. עבודה על זיכרונות אלו מתבצעת על צ'קרת מקלעת השמש באמצעות הנחת קריסטלים על צ'קרה זו במדיטציה או בטיפול אנרגטי. בתהליך המודעות אנו לומדים להתמודד עם "שק הזיכרונות" והטראומות שלנו ומלמדים את עצמנו לחיות ביושר וכנות עצמית-שקיפות .

חלום על קריסטל המלכית  "חלמתי שאני קונה אבן בשם מלכית והייתה לי התלבטות בין שתי אבני מלכית האחת בצבע ירוק מט והשנייה הייתה עם נגיעות של ירוק חזק ולבסוף בחרתי באבן השנייה. וכשאני חושבת על זה עכשיו יש לי בתיק בדיוק שתי אבני מלכית אחת בצבע מט והשנייה מבריקה"חלומות על קריסטלים ושחזור גלגולים
פירוש החלום על קריסטל המלכית  המלכית הנה קריסטל עוצמתית מאוד ומעודדת את המחזיק בה ליצירתיות ושלמות פנימית. אחת הסגולות הבולטות היא שמירה והגנה. בחלום ההתלבטות בין 2 הקריסטלים מסמלת התלבטות בנוגע לעשייה והמסר שבכל מקרה החולמת עושה למען הצלחתה ותהייה הצלחה בכל דרך שתבחר.

חלום על טבעת קריסטל עין החתול "חלמתי על טבעת עם עין החתול שקיבלתי במתנה במציאות. בחלום מהטבעת יוצא אור אדום וזוהר כמו פנס ענק ואז אני רואה שהטבעת נחצתה לשניים אבל עדיין נשארת שלמה"
פרוש חלום על טבעת קריסטל עין החתול - עין החתול ידועה כקריסטל מאוד עוצמתית וכמלווה את האדם בתהליך התפתחות רוחנית ושומרת כנגד עין הרע. המאפיין של הקריסטל שאם מסתכלים עליה מקרוב היא נראית כחצויה לשניים באמצע יש פס לבן בוהק. החולמת חווה את השפעת הקריסטל כשומרת עליה כיחידה אחת בתוך ההתפתחות הרוחנית שהיא עוברת.

 חלום על מערת קריסטל מלכית "חלמתי שאני נכנסת למערה של מלכית בהתחלה הצבע שלה היה טורקיז עם תכלת וכשנכנסתי פנימה גילתי שיש במערה מלון וכל המשקופים של הדלתות והמסגרות של המראות הם עם אבני מלכית"
פרוש חלום על מערת קריסטל מלכית המלכית קריסטל ירוקה שמופעים עליה ספירלות לבנות וידועה כקריסטל שתומכת בתהליך רוחני. החולמת נמצאת במערת מלכית שנקשרת לתת המודע. המלכית מסמלת על עבודה שהחולמת עושה מול התת מודע שלה. תהליך זה  עם חושף זיכרונות מהילדות ואף מגלגולים קודמים שמטרתם ניקוי חסימות שנוצרו בעקבות זיכרונות אלו. החלום מעודד את החולמת בתהליך העמוק שהיא עוברת .

חלומות על טיהור קריסטלים

תהליך טיהור הקריסטל נועד לנקות את האנרגיה שנספגה בקריסטל לאחר השימוש בה. עודף של אנרגיה שנספגת בקריסטל גורמת לה להישבר וקיימים מס' דרכים לטיהור הקריסטל:
בשטיפה במים - אולם קריסטלים מסוימים נמסים במים ולכן השטיפה אינה מתאימה להם.
הנחת הקריסטלים בשמש  או מול הירח - אנרגית השמש והירח מנקים את הקריסטל ומטעינים אותו מחדש.
בקבירת הקריסטל באדמה - החזרת הקריסטל לאדמה מנקה ומטעינה אותו כאילו יצא עכשיו מבטן האדמה
הנחתו במושבת קוורץ מנקה ומטעינה אותו מחדש.

חלום על טיהור קריסטל במים "חלמתי שאני מחזיקה אבן אפורה צרה וארוכה ושוטפת אותה במים. כולם שואלים אותי מה את עושה?ואני פשוט ממשיכה עם השטיפה"
פרוש חלום על טיהור קריסטל במים החלום מסמל את הצורך של החולמת לטהר את הקריסטלים שבהם היא משתמשת .

חלום על קערת הקריסטלים "בחלום אני רואה קערת קריסטלים מונחת מתחת לכדור שמש גדול. הקרניים של השמש עוברות בתוך הקריסטלים ומורידה מהם צבע. לאחר מכן אני רואה את הקריסטלים מבריקים מאור"
פרוש חלום על קערת הקריסטלים -
החלום מתאר את תהליך הניקוי האנרגטי של הקריסטל באמצעות השמש. אנרגית השמש מטהרת ומנקה את מה שהקריסטל ספגה לתוכה .לאחר הניקוי ניתן להשתמש בה שוב לריפוי.

קריסטלים לשמירה ולהגנה נגד עין הרע

קיימת קבוצת אבני קריסטלים שמשמשות לצורך הגנה מפני אנרגיות שליליות, מחשבות שליליות וקינאה של האחר. עין הרע משמעותו אנרגיה שנוצרה ממחשבה שלילית ונקלטה בהילה של האדם. האנרגיה השלילית מפחיתה מהאנרגיה שלנו והדבר מתבטא בחוסר ביטחון, בחוסר יכולת להניע את החיים, בפחדים ועוד. השימוש בקריסטלים שנועדו לשמירה ולהגנה נועדו בעצם לשמר את האנרגיה של האדם.חלומות על קריסטלים ועין הרע

חלום על עין הרע עם אבן קריסטל ספיר  "חלמתי שאני נמצאת בין אנשים וקרובים ואני חייבת להתקשר לבן זוג שנפרדתי ממנו. הקרובה שלי אומרת לי לחכות שהוא יתקשר ולא להישבר. התחלתי ללכת ומצאתי על ענף עץ חוט לבן עם אבן כחולה של נגד עין הרע ומהאבן יוצא אור לבן .ליד העץ עמדה דמות מוארת באור לבן. שאלתי את הדמות מה שם האבן הכחולה והיא ענתה לי "ספיר". התלבטתי אם לקחת את אבן הספיר והדמות שכנעה אותי לבסוף לקחת אותה. כיוונתי את הקריסטל ספיר על אנשים שסנוורה אותם. לפתע הבחור שנפרדתי ממנו הופיע לידי ומצאנו את עצמנו מדברים על מה שקרה והתנצלתי עם פגעתי ומאוד שמחתי שנפגשנו"
פרוש חלום על עין הרע עם אבן קריסטל ספיר 
החולמת חווה מפגש עם ישות אור שמכוונת אותה בקבלת קריסטל הספיר. מטרת קבלת הקריסטל הייתה לשמירה ולהגנה מפני אנרגיה שלילית של עין הרע שנוצרה מרכילות וממחשבות שליליות של אחרים וישנם כאלו שרגישים לאנרגיה זו ונפגעים. בחלום מסבירים לחולמת שעליה לשאת על עצמה את הספיר מאחר והאנרגיה של הספיר תשמור עליה מפני מחשבות שליליות וקינאה של אנשים. בנוסף הקריסטל הכחולה קשורה לצ'קרת הגרון לכוח הביטוי והביטחון העצמי וכאן החולמת זקוקה לה מול אותו בן זוג

חלום על משמעות נתינת קריסטל כמתנה  "במציאות אני מחוברת ועונדת קריסטל לאפיס לזולי. חלמתי שאני נותנת את הקריסטל שלי למישהי שאני מכירה ושהיא  עונדת את הקריסטל היא מאושרת מאוד. בחלום אני יודעת שאני צריכה לקנות עוד קריסטלים בשם הלאפיס לזולי"
פרוש חלום על משמעות נתינת קריסטל כמתנה  
קריסטל הלאפיס לזולי מחברת לאנרגיית מלוכה ומספקת תחושה של מלכות וביטחון עצמי. הלאפיס עוזרת לקבל מידע על התפתחות בחלום/במודע/או כחלק מתהליך רוחני. החולמת רואה את ההשפעה שיש לה על אחרים והעברת הקריסטל מתנה לאחר באה מתוך התחשבות בחולשות האחר וברצון לעזור לו. החולמת עוזרת לחברתה בכך שהיא מאצילה מהתכונות שלה לחברתה.

חלום על קבלת קוורץ במתנה  "חלמתי על קריסטל קוורץ גדולה .לפני השינה שמתי 4 קריסטלים קטנים מסוגים שונים שהיו לי מתחת לכרית. בחלום, אני נמצאת עם אימי ואחי. אחי מחזיק אבן קריסטל גבישית לבנה בגודל 25 ס"מ רוחב וגובה 10 ס"מ. אחי אומר לי שהוא קנה לי כמתנה ואני בחלום חושבת שזה יעלה לו הרבה כסף"
פרוש חלום על קבלת קוורץ במתנה  
החולמת מקבלת במתנה קריסטל קוורץ גדול. קניית קריסטל מתנה באה כמחשבה חיובית ומאהבה לאדם שעבורו קונים ומתוך הצורך להשלים תהליך מודעות לאדם לאחר שיקבל את המתנה. קיימת משמעות לקריסטל שנבחרה במקרה זה הקוורץ הלבנה מטהרת את הגוף הפיזי ואת התודעה ,פותחת את היכולת והתודעה הרוחנית . המסר בחלום שהחולמת עומדת בפני חשיפה רוחנית שמזוהה ע"י אחיה.

חלום על מציאת קריסטל הרובי "חלמתי שמצאתי מתחת לשולחן בסלון שלנו גביש אבן גדול בצבע אדום חשבתי שזה אבן הרוז קוורץ אך לצבע האבן היה אדום חזק .העברתי את היד וראיתי פתק שמודבק על הקריסטל ורשום "רובי" לקחתי את הקריסטל אלי."
פרוש חלום על מציאת קריסטל הרובי
הרובי שייכת לאחת מאבני החושן שהכהן ענד ומהווה קריסטל יקרה שתומכת בהריון , בעידוד הריון ושמירתו וכתומכת בזוגיות. הרובי מחזקת את הנשיות והפוריות וממריצה את הגוף. החולמת שמוצאת את קריסטל הרובי מסמל עבורה מתנה מלמעלה. המסר בחלום שיש משמעות רבה למציאת הקריסטל עבור החולמת בכל מה שקשור לזוגיות והריון .לכן במציאות עליה לרכוש לעצמה את קריסטל הרובי.

חלום על קריסטל בנוגע לזוגיות

מה ניתן לעשות כאשר מעוניינים להתנתק מזוגיות מעיקה על מנת להמשיך הלאה.
החלום על אובדן התיק מסמל תחושה שמלווה את החולמת – החלום על התיק משקף את הדברים שמעיקים על החולמת הזוגיות הקודמת. החיבור לפתרון החלום היה בסופו כאשר הוזכר בחלום קריסטל קוורץ ורודה בשם קוורץ קוולט קריסטל שנועדה לטפל בצקרת הלב ובצורך לפנות אנרגיה ישנה מהלב ולהכניס אנרגיה אהבה חדשה. למי שנמצא בסיטואציה זו אני ממליצה להשתמש בקוורץ קוולט.

חלום על קריסטל קוורץ וורדה "בחלומי אני מניחה את התיק שלי על בחנות בגדים וממשיכה לטייל בקניון ונזכרת ששכחתי את התיק. אני מחפשת ובחנות שבה עובדת דודתי שנפטרה ראיתי תיק יפה שרציתי וביקשתי הנחת עובד 50 אחוז, היא אמרה שעליה לפתוח קופה קטנה וזה מסובך , שקודם אשלם ואחר כך אקבל את ההנחה. המשכתי לחפש תיקים בחנויות אחרות שלא מצאו חן בעיני כמו התיק שאצל דודתי בחנות שבלט במיוחד תיק עם אבני קריסטל קוורץ אחת עם גוון אדום ורוד.

לפורום החלומות - מוביל באינטרנט
תנו למלכת החלומות באינטרנט לפתור לך את החלום

רוצים לקבל חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הירשמו חינם למגזין עושים טוב לנשמה <<---הרשמה
והמגזין ישלח אליכם באימייל חזרה

קטגורית אב: מאמרים כתבות

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

רשמו חוויות לא נעימות שקרו לכם ולמדו מהם
module-title-icon
רוצה להרגיש אהובה חבקי את עצמך
module-title-icon
לבכות משמעתו לרוקן את מחסן הסיבולת שלך

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים