ראשון, דצמבר 03, 2023

בס"ד

חלומות על אקס אקסית בן זוג קודם
חלומות על אקס אקסית

האם הייתה לך אהבה גדולה שהסתיימה בעבר? השאלה איך אתם מתמודדים עם חבר/ה לשעבר? 

אם אתם שואלים את עצמכם למה? ואיך זה קרה ? ומה לא בסדר איתי? 

אז ייתכן שגם אתם נרדפים ע"י רוחות עבר של אהבות חולפות עם אקס ואקסית.
חלומות על האקס


רבים מאתנו מצליחים לזרום הלאה לאהבה חדשה ומרתקת ויש כאלו שלעולם יהיו תקועים בעבר למרות שגם הם יזרמו ויקימו אהבות ומשפחות חדשות.
שאלות כמו למה זה קרה? מדוע הוא/היא עזב/ה אותי?

מה לא בסדר איתי שנפרדנו? מה עושה האקס/ית שלי כיום?
אין סוף שאלות טורדניות שלא מרפות שלפעמים גולשות גם לחלומות שלנו.
השאלה למה מופיעים האהבות הקודמות שלנו גם בחלומות?
מה בעצת מסמלים לנו או רומזים לנו החלומות על האקס/ית?

במאמר זה אנסה לנתח את הסיבות, לתת תשובות משולבות עם דוגמאות מעשיות לסוגי חלומות עיקריים מתוך מספר פורומים של החלומות שאני מנהלת במספר אתרים.

מדוע אנו עסוקים באקס ?למה חלומות על אקס/ית חוזרים על עצמם גם בתוך מערכת זוגית קיימת?

למעשה אין ממש הבדל גדול בין שני המינים שחווים געגוע לקשר זוגי קודם ואי יכולת להיפרד רגשית מקשר זוגי קודם. האקס או האקסית משקפים  מערכת יחסים עוצמתית שנגמרה שקשה לשכחה.
למרות הכאב שנחווה במערכת הזוגית הקודמת או לאחר הפרידה עדיין קיים רגש לאקס בתודעה ומקשה על יצירת זוגיות חדשה או התמסרות לזוגיות חדשה קיימת.

בחלומות ניתן לראות מספר מאפיינים בולטים של סוגי החלומות על אקס/ית:

מאפיין א - ציפייה לחזרה לקשר זוגי

מרבית החולמים על האקס מצפים להזדמנות לחידוש הקשר על מנת להוכיח לעצמם האם הפרידה הייתה נחוצה והכרחית.
חלום א'- חלום על שיחה עם האקס  "אני והאקס שלי חזרנו לדבר - חלמתי שאני בהריון התקשרתי להגיד לו כדי לראות את תגובתו... והוא אומר לי מה שאת מחליטה ...אני חושבת ומגיע למסקנה שזה עדיין מוקדם מידי להביא ילד... אני מתקשרת איליו ואומרת לו שאני רוצה לעשות הפלה, הוא בא איתי ועם אמי...לא זכור לי מה קרה אחר כך אם עשיתי או לא ...אבל ממש הרגשתי את העובר מתפתח בתוכי"
פירוש החלום על שיחה עם האקס החולמת שמגדירה את בן זוגה כאקס מציין על חוסר ביטחונה בקשר שחודש. ההיריון בחלום  מסמל שהבעיות שגרמו בעבר לפרידה קשורות איכשהו בחוסר היכולת או הרצון לקחת אחראיות ע"י האקס ואכן בהמשך החלום האקס אומר שהוא לא מוכן לאפשר היריון בשלב הזה של הקשר בכך שהוא מסכים ומצטרף להפלה.

חלום ב – חלום על חיבוק עם האקס  "חלמתי שאני מחובקת עם האקס שלי קונים שמפו והאקס מבקש מהמוכר שמפו "הדן שולדר" ואני מסתכלת על המוכר ואומרת לו שזה הוא שמשתמש בשמפו הזה ושזה שמפו טוב והמוכר מסכים איתי"פירוש חלומות על האקס
פירוש החלום מסמל את רצון החולמת והאקס לחזור לקשר. השמפו בחלום הוא סימבול שמראה את הצורך של כל אחד מהם לעבור תהליך של התנקות פנימית - עבודה פנימית כדי לאפשר חזרה לקשר זוגי נכון.

מאפיין ב - תחושת החמצה

חלום על שאני והאקס מתחבקים  "חלמתי שאני והאקס שלי מתחבקים ומתנשקים בספה של ביתי והוא אומר שהוא היה שונא שהייתי נוגעת לו בשיער מקדימה אז שאלתי אותו למה הוא לא אמר לי... בכל זאת המשכנו להתחבק"
פירוש חלום על חיבוק עם האקס החלום מרמז לחולמת על דברים שקשורים בהתנהלותה עם האקס שגרמו לפרידה כמו הנגיעה בשיער שהוא לא אהב. החולמת מבינה לאחר הפרידה שהתנהלותה עם האקס וחוסר ההבנה שלה הרצונות של האקס היו בין הגורמים לפרידה"
מאפיין ג - קושי לעבור לשלב הבא הלאה ולקשר זוגי חדש
רבים מתקשים לזרום הלאה ולחפש אהבות חדשות וליצור זוגיות חדשה וחלקם לוקח להם זמן להתנתק סופית והדברים משתקפים גם בחלומות

דוגמא ליכולת לזרום הלאה

חלום א – חלום על כלב ואקס "בחלום אספתי כלב קטן מצער בעלי חיים והגעתי לבית האקס שלי אחרי שנים של נתק. האקס יוצא אליי מבית העסק ומדבר איתי ולא ברור אם הוא שמח או מבולבל...האקס מחליף לבגדים יפים יותר, ואנחנו מדברים באופן מקוטע, אני ממש לא מבינה מה מטרת הביקור שלי –האם אני רוצה אותו או סתם באתי לראות מה קורה איתו?  הוא מנסה למצוא חן בעיניי ולהיות נחמד. בהמשך אנחנו נוסעים על אופנוע ההרגשה טובה. בהמשך נזכרתי שהשארתי את הכלב בבית של האקס, אנחנו חוזרים ואני מוצאת את הכלב בתוך לול של תינוק (הלול ריק). ובזמן שאני אוספת את הכלב ומתכוונת להחזיר אותו, האקס שלי מקבל הודעה/שיחת טלפון מאישה. ואני לא מרגישה בנוח אבל אני לא מקנאה או משהו דומה – לא רגש שלילי אלא רגש לא ברור"
פירוש החלום על כלב ואקס  החולמת מבטאה בחלום את רצונה להמשיך הלאה לקשר זוגי חדש ולכן היא מגיעה לפגישה עם האקס על מנת לבדוק את עצמה. הכלב בחלום מסמל קשר ידידותי/זוגי חדש של החולמת שאותו היא שמה בהמתנה עד שתדע סופית את טיב היחסים שלהם לגבי האקס. החולמת מגלה בסוף החלום שאי יכולה להתנתק מהאקס ללא קינאה או רגש לאקס...היא אוספת את הכלב חזרה אליה שמסמל את קשרי הזוגיות החדשה שלה. החלום מבטא את יכולת החולמת להמשיך הלאה בזוגיות אחרת.

דוגמא לחוסר היכולת לשכוח ולהתקדם הלאה

חלום ב – חלום על אמא שמגיעה לבית של האקס  "חלמתי שאני ואמי מגיעות לבית של האקס שלי ואני רואה על המקרר מגנט תמונות גדול מחולק לכמה תמונות כמו קולאז´ עם אנשים לא מוכרים וביניהם נשים ואז פניתי לאקס בכעס ואמרתי לו שהוא הזוי. נשארנו בביתו והוא יצא מבלי לדבר."חלומות על האקס - מאפיינים בחלומות


פירוש חלום על אימא בבית האקס החלום מסמל שהחולמת אינה מצליחה להמשיך הלאה לקשר זוגי חדש ויש בה הרבה כעס וקינאה שהאקס המשיך הלאה בחייו.

מאפיין ג - תחושה שאנרגיית האקס מרחפת סביב

חלום על אקס שנמצא בבית שלי "חלמתי שאני ובן זוגי הנוכחי נכנסים לביתנו אבל אני רואה את האקס שלי עומד עם עוד אנשים ( כמו כניסה לאירוע) כאילו הוא מכין את התינוק שלו למוהל וגם שאנחנו נכנסים לחדר הכל רטוב ממי גשם"
פירוש החלום על אקס בבית
 הקושי ביצירת זוגיות חדשה הוא לפעמים תחושה שהאנרגיה אן ההשפעה של האקס מרחפת סביב. תחושה זו מצד אחד מייצרת ציפייה לעמוד מולו ולהתמודד מולו "פעם

מאפיין ד - תחושה של קשר מגלגול קודםאחרונה" ומצד שני חשש מפגישה עמו. החלום מסמל שהאקס המשיך הלאה בחייו(יש לבנו ברית מילה) והמים מסמלים את פחד החולמת להתמודד עם האקס שוב.

חלום  על זוגיות מגלגול קודם "חלמתי שאני לבושה בחגיגיות למסיבה ופוגשת אהבה אסורה שהייתה לי בעבר. איכשהו אני נכנסת להריון ויולדת והורי מאוכזבים ממני מאוד. אני סה"כ בת 20, כל החיים לפני והריון הלא רצוי הזה רודף אותי כל החלום. הוריו של האב, שמסתבר שהוא ערבי ומשפחתו חמולה מפחידה לוקחים לי את הילדה לאחר לידה קשה. אני זוכרת שלילדה קוראים קסנדרה ואני מחליטה לוותר על החיים שלי, על ההזדמנות להתחתן עם מישהו בעתיד כדי לגדל אותה"...
פירוש חלום על זוגיות מגלגול קודם  
החלום מסמל זוגיות מגלגול קודם. מאפיינים של חלום שקשור לשחזור גלגולים הם הפרטים המדויקים שבהם החולם זוכר את הפרטים. החולמת זוכרת את העובדה שהרתה לאדם שונה מדתה, את שמה של הילדה, את הנטישה של הילדה ואת הבחירה של החולמת לנוטש את החיים בשל כך. המסר בחלום שפחד החולמת לאבד זוגיות מונע יצירה ומציאת זוגיות טובה של החולמת שנובעת מחיים הקודמים ההם.

מוזמנים לקרוא מאמרים נוספים על חלומות על אקס או חלומות על אקסית באתר החדש שלי
חלום על אקסית שמפריעה לזוגיות ומנצחת 
חלום על אקס שמופיע בחלום
חלום על ריב עם האקס
חלום על אקס אקסית
קושי להתנתק מהאקס אקסית
מדוע האקס אקסית לא מרפים
ייעוץ זוגי בתקשור התלבטות לגבי האקס

 

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

התבונן על אחרים ולמד את התנהגויותיהם
module-title-icon
הרעב הוא פרי השעמום והתסכול
module-title-icon
הרגישו שמחים דמיינו שמדגדגים אתכם

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים