שני, נובמבר 18, 2019

בס"ד

חלומות על חיות (סוס, נמר, אריה, דבורים, כלב, חתול וכדומה)

בפורום החלומות שלי מופיעים סמלים רבים בחלומות שקשורים לחיות שונות. נכון כל חלום שונה אולם מוטיב החיה בחלום נשאר זהה לפי אופי ותכונות החיה בחלום - חיה חכמה או טיפשה? חיית מיים או באוויר? חיה עם עוקץ או דבש?

הפרשנות במאמר שלי להופעת החיה בחלום כמו כל הופעת הסמלים האחרים הינה בתקשור. במהלך קריאת החלום אני חווה את החולם, חשה את אופיו ,התנהגותו ואת תת המודע שלו.לכן בפירוש החלום אני בודקת איך החיה מתנהגת ,מה קרה לה בחלום, מה הקשר בינה לחולם במהלך החלום. כל אלו מאירים לי את הפירוש ואת ההמלצות שהחולם צריך לקחת מהחלום.

מאמר זה עוסק בהופעת החיה בחלום ובמשמעותה. קיימת משמעות רבה להופעת החיה בחלום שמסמלת אנרגיה, תכונה של החולם (כגון כעס,שלווה ,חוכמה,אומץ,רוחניות.אנרגיה) תכונה זו יכולה להיות קיימת או חסרה בחיי החולם.

המאמר הנו חלק מסדרת מאמרים שיעסקו במשמעות הופעת סמלים בחלומות. החלום הינו ראי הנשמה והסמל מגיע מתת המודע בצורה שמוכרת לאדם. המטרה של הופעת הסימן בחלום הוא לעורר את  התודעה ולאחר מכן את העשייה של החולם בחייו.

חלום על סוס / סוסים

סוס הינה חיה אצילית נאמנה ובעלת עוצמה. חלום על סוס מסמל שהסוס מסוגל לפעול בהרמוניה עם כל הכוחות ולהוביל את האדם ליעדו ולייעודו. חלום על סוס מעיד על תקופה של שינוי שהחולם נמצא בחייו. השינוי מונע בביטחון וישנה דמות שמובילה את החולם בשינוי. החלום בא להבהיר לחולם שהדרך נכונה לו ושהוא צועד בתוך תהליך שלאט לאט ירקום עור וגידים. נדרש מהחולם להמשיך להאמין בדרכו ,תהליך של שינוי לוקח זמן ושעליו להמשיך להיצמד לדמות שמובילה אותו. אם החולם עוסק בתחום הרוחני הסוס מסמל עבורו דמות של מדריך רוחני שמלווה אותו .
לדוגמא פירוש חלום על סוס ופירושו - בחלומי רכבתי באמצע הלילה על סוס חום עם קבוצת אנשים שאיני מכירה שגם רכבו על סוסים חומים... הדרך הייתה הררית .... בחלום מאוד נהניתי ברכיבה... החלום בא להראות לחולם שהוא בתהליך של צמיחה ושינוי. הרכיבה כשלעצמה והנוף ההררי מראה על שחרור מודע ומבחירה של החולם מדפוס התנהגות.

חלום על נמר

חלום על נמר מסמל תעוזה, אומץ, עצמאות ,שליטה,ובדידות. חלום על נמר מעיד על אדם שתלטן שלא מסוגל לנוע בהרמוניה מאחר והוא חייב לשלוט ולהכתיב את המציאות,לכן הוא אדם בודד. את השינוי הוא קובע ומניע אותו לבד. לעיתים חלום על נמר מסמל לחולם שעליו למצוא שותף לתהליך אחרת הוא יישאר לבד. בהיבט רוחני אם החולם עוסק בתחום הרוחני הופעת הנמר באה לחזק את החולם ביכולותיו הרוחניות ובראייה על חושית. הופעת הנמר מראה שהחולם בעל יכולת הבנה עמוקה של החיים הנוכחיים והחיים הקודמים-גלגולים קודמים ובעל הגנה רוחנית.
לדוגמא פירוש חלום על נמר ופירושו - חלמתי חלום מוזר ובו נמר לבן רדף אחרי. בחלום הגעתי לבית של חברים ונתתי להם מתנה כוסות ומגש (הם התחתנו לא מזמן)  ירדתי לבעלי ושוב הנמר המשיך לרדוף אחרי. לא יודעת איך אבל החבר שלו נתתי את המתנה היה ברקע.. נכנסתי לים כדי לברוח מהנמר.. הנמר נכנס למים ונלכד בין ניילונים..שהסתכלתי עליו הוא נראה כמו דג מסכן וריחמתי עליו אבל גם אמרתי לעצמי שאין מה לעשות ..  בחלום החולמת מנסה להתנתק מאדם שהיה חלק מהעבר. דמות שתלטנית שמנסה להפריע לה בנישואיה. הדמות מנסה להשפיע על רגשותיה ולבלבל אותה . בחלום ניתן להבין שהחולמת מבינה את מצבה ומחליטה להתנתק מעברה ולשתף את בעלה בבעייתה.

חלום על דבורה או חלום על צרעה

נאמר על הדבורה "לא מדובשה ולא מעוקצה". הדבורה מסמלת כוח ועוצמה ומאידך נקמה. חלום על דבורה או על צרעה מסמל שהחולם מצוי בקשרים שיש בהם גבולות לא ברורים. ישנו חשש של פגיעות .חלום על דבורה שעוקצת מראה על פגיעה בחולם בעיני רבים משהו שווה ערך לרכילות על החולם. חלום על צרעה מסמל סכנה לחולם בהיבט החברתי. החלום בא להעיר את החולם מאדישותו ולהזהירו מפני אנשים שמריעים לו. הופעת יצירת הדבש ע"י הדבורה מראה על לידה מחדש,מימוש עצמי והצלחה בחיי החולם.בהיבט הרוחני הדבורה מסמלת אמצעי תקשורת בין עולם הנשמות לעולם הנוכחי,להעברת מידע מנפטרים לחולם על אירוע בחייו,או מידע על מוות קרוב של אדם שקשור לחולם.
לדוגמא פירוש חלום על דבורה או חלום על צרעה - חלמתי שיש לי בבית דבורה. היא נמצאת על הרצפה כמעט ללא תזוזה.  אני קוראת לבעלי שיבוא להרוג אותה, וכשהוא רואה אותה הוא לוקח לו את הזמן ופשוט מסתכל עליה. אני מתעצבנת ואומרת לו שכדאי שיהרוג אותה לפני שהיא תעוף ותעלם.
שנייה אחרי שאמרתי את זה, היא עפה לה ומתחילה להשתגע בחדר.  בעלי רודף אחריה ולבסוף מצליח להרוג אותה. בחלום החולמת מבטאה את חששותיה מפני הרכילות סביבה והחדירה לפרטיותה.בחלום בעלה אדיש אך מוכן לסייע לה

חלום על כלב / כלבים

כלב הוא ידידו של האדם . חלום על כלב מציין נאמנות, אהבה ,שמירה והגנה. הופעת הכלב בחלום יכולה לבוא מהתלבטות החולם לגבי אדם מסוים או בקשר של החולם עם דמות שטובה עבורו ומובילה אותו בחיים. סיטואציות שונות של הופעת הכלב בחלום-חלום על כלב שחור מציין איום על החולם מאדם שמוכר לו, חלום על כלב אדום מסמל סכנה לחולם מאדם שמוכר לו,חלום על כלב נובח מראה שעל החולם קיימת שמירה והגנה, חלום על כלב שנושך את החולם מעיד על חדירתו של החולם לתחום שלא טוב עבורו. בהיבט הרוחני הכלב מסמל את המדריך הרוחני ששומר על החולם בתחום הרוחני, את ההגנה הרוחנית של החולם  ,שמירה על הגבולות בין המימד הקיים בגשמי למימד הגבוה בעולם הנשמות.
לדוגמא פירוש חלום על כלב - חלמתי שאני יורדת מהבית והכלב של השכן שלי מנסה לתקוף אותי, אני מסתובבת במעגלים ומנסה להגן על עצמי עם דף נייר והוא מסתובב גם כן ונובח ומשתולל עד שבעליו באו ולקחו אותו.. לאחר מכן הרגשתי כאילו אני לא יכולה לנשום מרוב פחד הרגשתי רע מאוד והתקשרתי לאימא שלי ובקושי הצלחתי לדבר רציתי להזמין אמבולנס אבל אימא הרגיעה אותי.. אחרי מספר דקות הכלב שוב השתחרר מחור בגדר וקפץ עליי ובעליו תפסו אותו ואז כבר התעצבנתי והזמנתי משטרה  . החלום מדבר על פחד שמלווה את החולמת מילדותה פחד שקשור לשכן(רמז להתעללות).הנושא טופל בילדותה כי החולמת סיפרה לאימה אך היום בבגרותה החולמת זקוקה לטפל בעצמה בכדי לנטרל את הפחד

חלום על דולפין

 הדולפין הינה חיה ממשפחת הדגים, היא חיה בים, חיה בעלת יכולות תקשורת גבוהה מאוד. הדולפין הינה חיה חיובית.  הופעתו של הדולפין בחלום מראה שהחולם עסוק בעולם הרגש ושעליו לנתב את רגשותיו ואת התקשורת הבין אישית  בהיבט הרוחני הופעת דולפין בחלום מסמל  לחולם את הפתיחות לעולם הרוח,כתקשור,וחיבור למידעים קדומים בחיים הקודמים.
לדוגמא פירוש חלום על דולפין - חלמתי על דולפין ענק המגיח מולי כאשר אני על החוף עם שני גברים זרים,הייתי רגועה ומוקסמת הדולפין ממש היה קרוב אליי החלום היה מלא חיים ומרגש.החלום על הדולפין מדבר על חיבור החולמת למימד הרוחני.הגברים הזרים הם סימבול להדרכות רוחניות שהחולמת תכיר בהמשך התפתחותה הרוחנית

חלום על דג / דגים

הופעת הדג בחלום היא רבת משמעויות. הדג הינו חיה שחיה בים. היא מסמלת את התת מודע ,עולם הרגשות של החולם. הדג מסמל את הפריון וכניסת השפע לחיי החולם(זיווג,הריון,פרנסה), את זרימתו של החולם בשינויים שפוקדים אותו. בהיבט הרוחני הדג מסמל חיבור לתת מודע והעלאת מידעים עתיקים לתודעה ויכולת לזרום עם ההתפתחות הרוחנית .
לדוגמא חלום על דג - חלמתי שאני אוכלת דג שחצוי לכל אורכו.אני מוציאה מתוכו את העצמות כשהחלק הלבן שלו מונח לפניי...החלום בא לבשר לחולם שהוא סיים תקופה בחייו הקשורה לעבודה או לזוגיות,ושהוא בפתיחה של תקופה חדשה.ניכר שהחולם עבד קשה כדי להצליח לסיים את התקופה שלא הייתה קלה עבורו ולראות שהחלק הפנימי של הדג פרוש לפניו.

חלום על חתול / חתולים

הופעתו של החתול בהיבטיו הרבים בחלומות מסמל ערמומיות , עוצמה ושליטה בקיים, יכולת ראיה על טבעית, מיניות וצורך בסיפוק וכן מימוש עצמי. ריבוי חתולים מסמל אזהרה לחולם בעניין אויבים שהוא צובר לעצמו. בהיבט הרוחני החתול מסמל חיבור לעולם הרוחני, לראיה רוחנית, מידעים מעולם הנשמות-תקשור, מימוש עצמי בהיבט הרוחני ושליטה בכלים הרוחניים שהחולם משתמש בהם.
לדוגמא פירוש חלום על חתול - חלמתי שאני יושבת במרפסת ומגיע אלי חתול אפור .רציתי ללטף אותו והושטתי אליו את ידי. החתול קפץ לי על היד וננעל עליה והתחיל לשרוט אותי. צעקתי וניערתי את היד. אימא שלי הגיעה והוא השתחרר ונפל מהמרפסת והמשיך ללכת. בכיתי ואמי הכניסה אותי הביתה וחבשה לי את היד ואני מסתכלת על היד ואני רואה בערך 3 שריטות מאוד עמוקות מלאות בדם .בכיתי לאימי למה השאירה אותי לבד. החלום בא להאיר בפני החולמת את הצורך לטפל בעצמה בעקבות חוויה מינית כואבת שחוותה במהלך קשר זוגי.

חלום על צב

הופעתו של הצב בחלום באה להראות את יציבותו של החולם בחייו. תנועתו של הצב מראה בחלום את האיטיות של תהליכים שהחולם עובר בחייו ואת הצורך בסבלנות ובאיפוק. הצב מסמל את איתנה של הזוגיות ,הביטחון והאמיתות בזיווג. הצב מסמל בחלום את האישה ואת מיניותה. בהיבט הרוחני הצב מסמל את החיבור ליסודות האדמה המים והאש. החיבור ליסודות אלו מראה על החולם את חיבורו למידעים עתיקים,,להיותו מורה רוחני לאחרים ואת אחריותו לתלמידיו.
לדוגמא פירוש חלום על צב -חלמתי שאני נוסעת באוטובוס ואחד הנוסעים שכח שקית על הרצפה. אני מסתכלת ורואה שני צבים שנמצאים בתוך השריון .לקחתי אותם עם עוד מישהו ,כשפתחנו את השריון  ראינו שזה בעצם המבורגר!. הבחור שהיה איתי נתן לי את ההמבורגר .פחדתי לאכול הטלתי ספק שזה באמת המבורגר כי זה היה צב! החלום מאיר לחולמת שהזוגיות שהיא נמצאת בה לא באמת כפי שהיא נראית.

חלום על חסידה

הופעתה של החסידה בחלום מראה את הצד הנשי של החולם, את אופן התנהלות חייו-ברוגע שלווה .הופעתה מראה על הקשר החזק בין בני הזוג ועל האמינות בקשר. החסידה מסמלת הריון קרב. בהיבט הרוחני החסידה באה להראות לחולם את הקושי בהתנהלותו בין 2 עולמות ואת הצורך לבחור באם עליו להיכנס לעולם הרוח.

דוגמא לפירוש חלום על חסידה - חלמתי שאני בחלון ביתי ,מול הים.מרחוק אני רואה חסידה גדולה שמתקרבת אלי .היא נוקשת בחלון במקורה שאפתח לה. החלום בא להאיר בפני החולמת את הפחד מפני הריון. היא חשה לא בשלה להריון אך ההיריון עומד להפתיעה. בחלום החולמת מתבשרת שהיא נכנסת להריון ללא תכנון.


חלום על ינשוף

הופעתו של הינשוף בחלום בא להראות לחולם צדדים אפלים בחייו, לחשאיות, סודות שהוא שומר. הישנוף מסמל בשורות לא חיוביות לחולם. בהיבט הרוחני הינשוף מסמל שלחולם יש יכולת לנתח מצבים באמצעות תקשור וראיה על חושית .
דוגמא לפירוש חלום על ינשוף - חלמתי הלילה שינשוף לופת אותי מאחור במותני ואני מנסה לשחרר אותו מעלי ומנסה לשחרר את טפריו שאוחזים בבטני. אני מנסה ולבסוף בכוחות על אני מצליחה. רציתי לציין שבעלי באבל על מות אימו מאתמול וכמובן שאני חלק מההוויה. האם יש קשר? החלום מאשר לחולמת את ידיעתה המוקדמת למות חמה. החלום בא להרגיע את הלבטים ורשות האשמה בעקבות הידיעה המוקדמת בכך שאי אפשר היה למנוע את מותו

חלום על נשר

הופעתו של הנשר בחלום מראה על אדם בעל ראייה רחבה, אדם שמסוגל לנתח מצבים של אחרים ולהדריכם. הנשר מדבר על תוכנות כעוצמה,ביטחון וחוכמה פנימית. בהיבט הרוחני הנשר בא להראות לחולם את יכולתו להתחבר למידעים עתיקים, להיות מעל המציאות הגשמית, שמש כמדריך רוחני לאחרים ולפתור בעיות בכלים רוחניים.

דוגמא לפירוש חלום על נשר -חלמתי שנשר מתיישב לי על הראש, אני מרגישה מחוברת אליו מאוד. מרגישה את האהבה של הנשר אוהב ומרגישים מאושרים להיות ביחד. הנשר מדבר ומדבר בלי הפסקה בגלל הרבה זמן שלא ראה אותי. בחלום הנשר נתן לי הרבה מאוד אינפורמציה ומידע. אני מבקשת מהנשר להזיז  את הרגל השמאלית שלו כי הציפורן מכאיבה לי בראש.. הנשר מרים את הרגל וממשיך לדבר ולספר. אני ממשיכה להקשיב לו ולדבר ואז הוא מחזיר את הרגל השמאלית לראש,וממשיך לדבר לא סוגר את הפה. לפי החלום החולמת עוסקת בעולם הרוח והנשר הוא ישות מדריכה עבורה ודמות מוכרת. מטרת הפגישה היא להעברת אינפורמציה לתודעה של החולמת.

חלום על עורב / עורבים- הופעתו של העורב בחלום מראה את חדות לשנו ומחשבתו של החולם. העורב בא לבשר על אירוע גורלי בחייו של החולם .תוצאותיו של האירוע תלויות בחולם ובבחירותיו או לטוב או לרע. הופעתו מראה על חשיבות קבלתה הבחירה ועל הצורך להתייעץ עם בעלת מקצוע. בהיבט הרוחני העורב מראה על יכולת  רוחנית גבוהה והשפעה חזקה על אחרים ,על הצורך של החולם לשקול את מילותיו.

לדוגמא פירוש חלום על עורב חלמתי שעורב ובנו מנסים לנשוך אותי עם המקור שלהם. אבל מעל הראש... כמו מטוס עולה ויורד על הראש שלי אני מנסה לתפוס מהמקור שלא ידקרו אותי. בהמשך החלום אני מלטף נשר שכולו צהוב והנשר בא אליי ושורט אותי ברגל...ומהשריטות נהיו לי שריטות עמוקות.. בחלום העורב מסמל לחולם על מעורבותה של דמות בקבלת החלטה חשובה בחייו.לפי החלום הדמות גורמת לו כאב רב ולוחצת להחליט כנגד רצונו.

חלום על פרפר / פרפרים

הפרפר מסמל את יכולת החשיבה והראייה הממוקדת של החולם. הפרפר בשל היותו יצור המתפתח מזחל לפרפר בזמן כה קצר בחלום הוא מסמל לחולם על תהליך של שינוי מהיר בחייו הפנימיים של החולם. על יכולת שיפוטיות מהירה. בהיבט הרוחני הפרפר מסמל את החיבור לנשמה של החולם, על המודעות הרוחנית הגבוהה של החולם ועל יכולת ראייה על חושית. הפרפר מסמל נשמה מעולם המתים שמלווה את החולם בחייו.

לדוגמא פירוש חלום על פרפר - חלמתי שאני רוצה לצייר פרפר ועשיתי קו ואלוקים עוצר אותי ואומר לי אל תציירי ומראה לי פרפר מוכן שמצויר בעץ ושכך אני רואה אותך. אני מתעוררת עם התמונה של פרפר מצויר על דף לבן שמצויר בעט כחול פשוט. בחלום החולמת חווה את הקשר שלה עם הבורא . הפרפר הוא סמל לנשמה ולהפרייתה. הפרפר המצויר שהחולמת קיבלה בחלום הוא סימן שמחבר אותה לבורא באמצעות האמונה.
חלום על עכביש / עכבישים

  מאחר והעכביש טווה את קוריו כסימן לטריטוריה שלו ולאחר מכן לוכד באמצועתה את טרפו, כך הופעתו בחלום להראות צדדים באופיו של החולם: כאדם אמיץ, דבק במטרה, אדם שאחרים מפחדים מפניו, אדם בעל שליטה בגורלם של אחרים כעו"ד , שוטר , חוקר... יכולת טווית הקורים מראה על אדם בעל יכולות יצירתיות ואומנותיות. בהיבט הרוחני העכביש מסמל את יכולותיו של החולם להבין את נתיב גורלו של האדם-כאסטרולוגיה, נומרולוגיה, מתקשר... העכביש מסמל את השינוי שהחולם עבר ברמה הרוחנית עד כדי פיתוח יכולות רוחניות כהבאת מידעים מעולם הנשמות וכמדריך רוחני.על יכולתו המאגית של החולם על אחרים.

לדוגמא פירוש חלום על עכביש - חלמתי שאני נמצאת בשדרה ליד ביתי והולכת לי בנחת .לפתע אני רואה שאני משתמשת בשואב אבק איכותי של חברה ידועה מאוד ומנסה לשאוב את השדרה.  אני נתקלת בחפצים שאינם מתאימים להישאב ע"י השואב ושואב מפסיק את פעילותו ולא חוזר כל כך לפעול. נתקלתי באדם שעזר לי להפעיל אותו שוב. לפתע מרחוק אני רואה עכביש ענק מתקדם לעברנו. התחלתי להילחץ מאוד. לפתע אני רואה כמה חברות שלי וכמה בנות זרות יושבות על הדשא. אני עוברת אחת אחת ומנשקת כל אחת לשלום ונפרדת מהן.  העכביש הענק לא מגיע אבל אני חשה את הפחד ממנו

החלום מראה לחולמת על תהליך של שחרור מהעבר כניתוק מהחברים ועל התחלה חדשה, וטיהורה של הנשמה. העכביש מסמל את המלכודות הרגשיות שהחולמת נתקלה תוך כדי תהליך השינוי.

 

חלום על תרנגול / תרנגולת

הופעת התרנגול בחלום באה להראות את הצד הזכרי של החולם. את הצורך באיזון בין הנקביות לזכריות לדוגמא אישה קרייריסטית שהקרירה מתנגשת עם אלמנט הזוגיות בחייה. התרנגול בא להראות את הצד השליטה של החולם בחייו, את גאוותו, עוצמתו , שתלטנות , על יכולת השפעתו על אחרים בדיבורו. תרנגולת לעומת התרנגול באה להראות את הדאגנות היתרה של החולם לאנשים בחייו, את יכולת ההקשבה לאחרים (פסיכולוגיה,עב' סוציאלית), יכולת ההוראה והדרכת אחרים. בהיבט הרוחני התרנגול והתרנגולת מסמלים את הצד המורה והמדריך אחרים בלמידה הרוחנית, את המלחמה על האגו והצורך בשליטה,פריון ועשייה .

לדוגמא פירוש חלום על תרנגולת - חלמתי שבמשרד שלי בעבודה עמדה תרנגולת שחורה שמסתירה מתחת לכנפיה את האפרוחים שלה. בחלום התרנגולת מנסה להיכנס למשרד ואני מנסה למנוע .לאחר מספר דקות התרנגולת יצאה מהמשרד ומנסה לנקר לי את הנעל, אני שוב מנסה להדוף אותה ממני ללא הצלחה . בכל פעם שנגעתי בה , התרנגולת השירה את הנוצות שלה, עד שנשארה ללא נוצות בכלל .לבסוף הצטרף אליה עוד תרנגול בצבע ג´ינג´י שניהם יצאו מהחדר אבל את האפרוחים השאירו לי במשרד. החלום מסמל לחולמת על בעיה שקשורה במקום עבודתה ובקריירה. החלום מתאר שני עובדים עושים טעויות בעבודה ומשאירים את האחריות המקצועית לחולמת.

חלום על תנין
שאנו חולמים על תנין מה המסר בחלום? תנין הינה חיה תחמנית ויש בה רוע ומניפולציה. חלומות על תנין משולים לאדם שנראה לחולם כאדם ישר וחברי אך מתחת לפני השטח הוא יפגע בו וברגשותיו.

לדוגמא פירוש חלום תנין

יוצא לי הרבה לחלום על תנינים. בכל מיני וריאציות. אתמול חלמתי שאני מאכילה תנין ו"מלטפת" אותו מתחת לצוואר (כמו שעושים לכלב) ואני רק פוחדת שהוא יאכל לי את היד...
פרוש
- התנין הוא אדם שמתנהג עימך באופן מניפולטיבי וגורם לך להתרפס מולו ולא להבין את מה שמניע אותו להתנהג כך מולך.

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

זוגיות טובה - הקסם בחיי ה-"ביחד"
טיפים רוחנייםהזוגיות - מערכת מורכבת וסבוכה של קשרים, לחצים, אירועים, רגשות והתגשמויות. לעיתים הזוגיות מגיעה למשבר בלתי צפוי והגיוני "הרי הם אוהבים אחד את השני" ועולה השאלה כיצד מגשרים בין בני הזוג ופותרים את הזוגיות במשבר? לעיתים הטיפול עובר דרך ארוכה הרבה לפני ש"היינו" וחוזרת אחורה לגלגולים קודמים של אחד מבני הזוג או של שניהם יחד. האם בגלגולים קודמים היה להם קשר משותף? האם לאחד מבני הזוג יש צורך לשפר את הקרמה שלו בעולמנו? להמשך קריאה..

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים