ראשון, אפריל 14, 2024

בס"ד

חלומות על צבע

מאמר צבעוני על חלומות בצבעים חלום על צבע

חיינו מלאים בצבעים בכל הסוגים וכל הגוונים בכל מקום שנביט קיים צבע שמסמל משהו עבורנו? לכל אחד יש את הצבעים שהוא אוהב או שונא.
אתם יכולים לתאר לעצמכם עולם ללא צבעים? הפרחים? הבגדים? יופי ללא צבע?

חלום על צבע משתמשים בצבע שרוצים למשוך תשומת לב - חיות כגון הטווס וגם אנו בני האדם משתמשים בצבעים כדי לאותת לעולם מסרים.
 מתברר שגם בחלומות שלנו הצבע הוא לעיתים מהווה מרכיב דומיננטי בחלום ויש לו מסר ברור וחשוב.
למרות שצבע הנו תופעה פיסיקלית הצבע מהווה גם אנרגיה חזקה בתחום הרוחני. אנו למדים בהתפתחות רוחנית לתת משמעות שונה לצבע בתרגום רוחני ולהעבירו כדרך לביטוי עצמי ולהעברת אנרגיה. הצבע ברוחניות מהווה שפה בעלת גוונים ומסרים .
הצבע יכול להיות בטיפול באמצעות צבעים, טיפול באבני קריסטלים, טיפול באנרגיות שכל אנרגיה מהווה תחום אחר של צבע וכן הלאה.
כפי שהזכרתי במאמרים קודמים שלי בנושא חלומות בתהליך החלימה לכל אדם קיימת שפה וביטוי שונים לסמלי החלום. בחלק מהחלומות אנו חווים צבעים שונים שנשזרים בחלום כחוט אנרגיה שמביא בסופו של החלום למסר כתוב בתודעתו של החולם. הצבעים בחלום בדרך כלל מהווים אמצעי מלווה להעברת מסר בחלום כי לעיתים הצבע  מתלווה לחפץ, לאנרגיה, אביזר שהחולם משתמש בו.

האם לצבע בחלום יש מסר? משמעות? מזמינה אותך לקרוא את המאמר הצבעוני הבא.

צבע שחור בחלום

השימוש בצבע שחור בחלום עוזר להתגונן במצבים של פחד וחרדות.
הצבע השחור שומר על "האני" הפנימי מפני השפעות הסביבה .

חלומות על צבעים הצבע השחור עוזר לאדם לבסס התנהגותו וביטחונו העצמי בהתאם לאני הפנימי.
השאיפה להגיע להרמוניה עם הסביבה ולספק את הצרכים של האני הפנימי.

צבע אדום בחלום

הצבע האדום בחלום הוא צבע של אנרגיית החיים והתעוררות. אבל גם צבע של כוחניות, מרדנות ושליטה.
הצבע האדום מחקה את מערכת הדם בגוף כפי שהיא מעבירה מזון וחמצן בצורה בריאה שתספק חיים. האדום בחלומות מעביר אנרגיה רוחני לגוף.
הצבע האדום עוזר לנו להגשים את צרכינו החומריים, עבודה והישרדות בחלום.

צבע חום בחלום

הצבע החום בחלום מייצג את האדמה והחיבור למציאות ולשורשים.
הצבע החום בחלום שומר על יציבות השלד - יציבות החיים. שומר על היכולת לעבור שינויים בחיים ולהסתגל למצבים חדשים . הצבע החום בחלום מקנה יכולת לעבור את השינוי והדבר דומה לזרע שנובט באדמה וצומח לעץ ומתגמש עם העולם.

צבע לבן בחלום

הצבע הלבן בחלום הוא צבע הירח ובחלום מקשר את החולם לשינוי וצמיחה.
קיים קשר בין הצבע הלבן לצ'קרה השנייה - מימוש הפוריות ויצירת חיים הנו אחד מהתפקידים החשובים בחיינו.
הלבן מחבר את האדם לכוח הבריאה, שקט הפנימי ולתחושת השובע והרוגע

צבע כתום בחלום

בהתחברות לצבע הכתום בחלום אנו מקבלים תחושות של שימחה ורצון לרקוד.
הצבע הכתום בחלום מלמד אותנו על צרכי הנשמה – מטרות? המיוחד בנו להבדיל מאחרים?
באמצעות הצבע הכתום אנו מקבלים מידע שגורם לנו לרצות להתקדם ולהשביע את רעבוננו הנפשי והרוחני.
כל התחלה מדומה להריון ויצירתיות שבסופה יש לידה ושינוי. הצבע הכתום מלמד אותנו להתפתח מתוך מימוש הפנימיות שלנו, לראות קדימה ולבצע את התהליך בביטחון ואהבה.
התוצאה הסופית מקנה אושר וסיפוק עצמי.

צבע צהוב בחלום

הצבע הצהוב בחלום הנו צבע האש והשמש שמטרתם קידום, ושמירה על הנשמה וקידום מטרותיה בחיים האלו. הצהוב מאותת גם על בעיות רפואיות.פירוש חלום על צבע

צבע ורוד בחלום

הצבע הוורוד בחלום מתחבר להוויה ,לילד הפנימי ולאגו.
כאשר  אנו מתחברים למה שאנו אוהבים אנו עושים דברים משולמים מתוך אהבה עם סיפוק רב. הילד הפנימי הוא "הממתק של הנשמה".

צבע כחול בחלום

הצבע הכחול בחלום קשור לתקשורת, שכלתנות, לדיבור ולהבעה עצמית ולמהות הקשר עם סביבתנו.

צבע ירוק בחלום

הצבע הירוק בחלום מסמל צמיחה, שינוי ,פריחה ברמה האישית ,עשייה ,ומימוש עצמי.

צבע סגול-כחול בחלום

הצבע הסגול-כחול בחלום קשור לאינטואיציה ולעין השלישית. הסגול עוזר במימוש מטרתו בחיים וחיבור לתהליך הרוחני ולאני הפנימי. בתהליך התפתחות הרוחנית הצבע הכחול עוזר לאזן הצד ההגיוני והרוחני על מנת ליצור הרמוניה. ההרמוניה תוביל לשינוי מחשבות מקובעות וחיבור לצד מוסתר שרוצה להתממש. המימוש יביא לשקט ורוגע נפשי.

להלן מספר חלומות לדוגמא של חלומות בצבעים

צבע בחלום כסימן להתנהלות החולם בחיים
בחלום כאשר הצבע מלווה בגד או חפץ ששייך לחולם המסר מסמל את הצורך של החולם להניע את עצמו לשינוי ולעשייה . בחלום קיים ההבדל בין מצב קיים למצב רצוי או מומלץ.

 חלום על צביעת הבית "במציאות ביתי צבוע בצבע שמנת. בחלום אני רואה משיכות של צבע לבן נבהלתי כי לא הבנתי מה קרה"
פירוש – הבית בחלום מסמל את האני הפנימי של החולמת . השינוי בגוונים מהווה את ההבדל בין איך החולמת מבטאת את עצמה לסביבה הרחבה לבין הביטוי בסביבתה הטבעית משפחה וחברים. בסביבה החיצונית המורחבת היא דורשת מעצמה להיות רגועה ושקולה ובחייה האישיים יש גם משיכות של לבן שהוא ביטוי לריפוי ורוחניות. החלום מסמל לחולמת שהיא לא נעזרת בכל מצב את בידע והכלים הרוחניים שלה.

חלום על לבוש בלבן "חלמתי שיש לי אירוע משמח בגג ובמקום נמצאות נשים שכולם לבושות בלבן. אישה לא מוכרת גדולת ממדים מבקשת לשיר ואני מצטרפת ומגלה שהקול שלי מדהים. אני אומרת לאחותי להגיש אוכל ונזכרת שלא הכנתי דגים. אני מאוכזבת למרות שאחותי אומרת שיש סלטים וחיטה אפונה והתעוררתי עם המראה בלבן"
פירוש – הבגד בלבן מסמל צורך של המשתתפים להגיע להתעלות רגשית ורוחנית . החולמת חווה התעלות רגשית אולם שזה מגיע לאוכל שמסמל בחלומות מימוש הפרנסה החולמת חווה אכזבה. המסר לחולמת שלמרות שחוותה התעלות רגשית ורוחנית לא ניתן לממשו לפרנסה לכסף.

חלומות על צבע אדום-צבע של כוחניות, מרדנות ושליטה.
חלום על ידיד שמופיע עם צבע אדום
– "אני חולמת לעיתים קרובות על ידיד שלי שתמיד מופיע יחד עם צבע אדום, פעם כדם על גופו...ופעם עם אופנוע אדום ובגדים אדומים...הוא התקרב אליי ופרץ בצחוק גדול"
פירוש –בצבע האדום קיימים אלמנטים חיובים של חיים ושימחה אך מנגד גם כוחניות מרדנות ועצבנות. הצבע האדום מחדד לחולמת את התובנה שהידיד כוחני וראוותני ואינו עבורה .הדם בחלום הנ"ל מסמל גם אובדן שליטה.
חלום על חדר שינה צבוע באדום - ,חלמתי שחדר
Vשינה שלי צבוע בגוונים של אדום בוהק Uהרגשתי לא נוח בחדר והעדפתי לעבור לחדר אחר,
פירוש –החלום משקף מצב בחייה של החולמת. חדר האדום מסמל מצבי רוח קיצוניים, כעס ולחץ. החולמת מודעת למצבה ולכן היא מעדיפה לשנות את חייה ולעבור "לחדר אחר".

חלומות על צבע סגול- שמסמל רוחניות ואינטואיציה
חלום על גן של פרחים
– "חלמתי שביקרתי בגן של פרחים צבעוניים והפינה שמשכה את עיני היא הפרחים הסגולים. שומר הגן קטף לי פרח סגול ונתן לי אותו למזכרת"
פירוש –החלום מסמל תהליך של צמיחה ושינוי שהחולמת עוברת בחייה מתוך מודעות ובחירה. הצבע הסגול משקף רוחניות ואינטואיציה. שומר הגן הוא סימבול להדרכה הרוחנית של החולמת שבנתינת הפרח הסגול מקרב אותה לעשייה רוחנית "

חלום על ארגז צבוע – "חלמתי שאני לוקחת מברשת וצובעת ארגז קרטון בצבע סגול שבתוכו יש גם אבנים סגולות מבריקות"
פירוש – הארגז מסמל מקום החולמת שומרת בתוכו חוויות ומיידעים שלה. הצביעה בסגול מסמלת את הרצון שלה להגדיר את עצמה מול אחרים. מה שהיה מוסתר עד היום מעיני הכלל יהיה גלוי. האבנים הסגולות הן גם מקור אנרגטי שמקרב את המחזיק בה לעשייה רוחנית כמו אמטיסט למשל.

חלום על שקית עם חומר סגול – "חלמתי על סבא שלי שנפטר וחוזר אלינו. בחלום ראיתי אותו בתוך שקית קטנה ושקופה בתור אבקה סגולה נוצצת - השקית נשמה ורטטה"
פירוש – חלום יפה שמסמל את מצב נשמת הסבא שנפטר. לפי הסימבולים בחלום הנשמה משולה לאבקה של אנרגיה והצבע הסגול שמאפיין את התדר שלה בסולם התדרים הרוחניים מהווה תדר של תקשור ואינטואיציה שמסמל את דרכה של נשמת הסבא לתקשר עם החולמת.

 חלומות על צבע ירוק שמסמל צמיחה ושינוי
חלום על משקפיים ירוקות
– "בחלום רציתי לרכוש משקפים חדשות ובחרתי במשקפים ירוקות"
פירוש – משקפיים מסמלות על מחשבה והשקפת עולם והצבע הירוק מסמל תהליך למידה שמטרתו שינוי וצמיחה שהחולם עובר במודע.חלום על צבע

חלום על צביעת גוף בירוק – "חלמתי שמישהי צובעת אותי כול גופי בירוק.. חשבתי שזה לא יפה אבל היא מציינת שזה אופנתי ואומרת לי שזה צבע שלא יורד בשטיפה ומחזיק חודשים...במראה אני צבועה בירוק עדין ירקרק ונחרדת. גם אמי אומרת שזה אופנתי ואני עושה סיפור מלא כלום"
פירוש – החלום מסמל לחולמת שהיא מתלבטת המון לאחרונה ועושה רבות למען שינוי של אנשים אחרים. המסר שעל מנת לייצר שינוי באחרים צריך קודם לעשות זאת בעצמנו. הצביעה בירוק היא כניסה לשינוי מכורח הנסיבות שלאורך זמן יוכיח לחולמת שהיא לא טעתה"

חלומות על צבע כחול-שמסמל תקשורת ,תעוזה ואומץ
חלום על הליכה על דשא כחול
– "חלמתי שאני צועדת על דשא כחול בשמים שלא מטריד אותי והתחושה הייתה נעימה"
פירוש – דשא בחלום מסמל צמיחה וההליכה על צבע דשא כחול שלא מציאותי מסמלת את תעוזת החולם בתחום התקשורתי ,על החצנת החולם בסביבתו וביטחון העצמי שהוא נמצא "בשמים".

חלום על עץ עם עלים ופירות כחולים – "חלמתי שאני רואה עץ עם עלים ופירות כחולים. אני מבינה שזהו פרי שזיף גדול בצבע כחול מבריק בצורת טיפת מים. רציתי מהפרי הזה אבל אמרו לי שהפרי עדין לא בשל ושאחכה מעט "
פירוש – המסר בחלום לחולמת שהיא מצויה בתהליך של שינוי מהותי בחייה עם הצלחה גדולה מתוקשרת ומפורסמת ורבים יהיו מודעים להצלחתה. החולמת קרובה לסיום התהליך כפי שמסמלים הפירות של העץ. הפרי הלא בשל מסמל שהתהליך טרם הסתיים אולם בקרוב תוכל להתבשם מפירות הצלחתה.

חלומות על צבע צהוב שמסמל שימחה שינוי וצמיחה חיובית.
חלום על עלייה בסולם לשמש – "חלמתי שאני עולה בסולם שנוגע בשמים מגיעה לשמש ונוגעת בקרניה - תחושה משמחת ונעימה"
פירוש – קרניהשמש הצהובות מסמלות את אישיות החולם - שמח ואופטימי. הצבע הצהוב מסמל שהחולם שואף להתחבר לשמחה והתחדשות.

חלומות על צבע כתום שמסמל שימחה ונתינה.
חלום על
שתיית מיץ כתום – " חלמתי שאני שותה מיץ כתום. שממלא את גופי בצבעו הכתום"
פירוש –שתייה בחלום מסמלת קבלת אנרגיה חדשה לגוף. שתייה היא פעולה רצונית מודעת ומגיעה ממחשבת החולם. הצבע הכתום מסמל על תוצאות בחירת החולם שגורמת להבראתו שיגרור שינוי חיובי במציאות החולם, חיות ושימחה
.

חלומות על צבע שחור שמסמל קשיים בחיים ופחדים עם צורך ביציבות.
חלום על
שמלת שחורה – "חלמתי שבחתונתי מחליפים את שמלת דודתי בשמלה שחורה"
פירוש – לצבע השחור יש קשר לאבלות ,מוות וסיום . המסר בחלום שייתכן ודודתה תכנס לתקופת אבלות שנכפית עליה כפי שנכפתה עליה השמלה השחורה שלא הייתה מתוכננת לחתונה.

חלום על סוס שחור יפה – "חלמתי על סוס שחור יפה חסון שנורה בראשו"חלום על צבע
פירוש – סוס בחלום מסמל לחולם על יכולת הנעה אישית , להתרומם מעל מצבים קשים ותעוזה הצד החזק בו. הירייה בראש הסוס מסמלת פגיעה בחולם שמנטרלת את יכולותיו. המסר בחלום להישמר מפני אנשים שבאים להרע ולהיות מודע לקנאה שעלולה לפגוע בו.

חלום על שמלה שחורה – "חלמתי שהתלבשתי לעבודה במכנסים וחולצה ומעל שמלה שחורה"
פירוש – השמלה מסמלת את אישיות החולם, כל מה שעוטף את החולם בחיצוניותו ובפנימיותו. הצבע השחור מסמל קושי ,חסימה כלשהי שהחולמת חווה מבחירה כי היא לובשת את השמלה
.

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

סובלים מבעיות שינה  עקב מחשבות טורדניות - רשמו אותם על דף וטפלו בהם בבוקר
module-title-icon
כאבי ראש יכולים לבוא מעומס רגשי בצקרת הבטן

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים

hacklink al duşakabin fiyatları fethiye escort bayan escort - vip elit escort dizi film izle erotik film izle duşakabin hack forum marsbahis marsbahis marsbahisgirtr marsbahis matadorbet sahabet girişpragmatic play oyunlarıaviator oynaSweet Bonanza oynaGates Of Olympus oynaslot siteleribetturkeySahabetJojobetbet10betvozolfiyat.com/deneme bonusu veren sitelerray spotافلام سكس عربيفلام اباحيهporno izleporno sexsikiş izleporno videosbetincasibomcasibombahsegeljojobetBetofficePusulabetholiganbetstarzbetvozol 12000iqos fiyatvozol puffiqos fiyatonwinmarsbahis güncel adresheetshaber yazılımımatbetsahabetonwincasibombetvevokralbetcasibommobilbahisxxx videospiabellacasinocasibomGanobetholiganbetcasibom girişcasibomSahabet Girişcasibomvozol likitmatadorbetbetparkRüyabetRüyabet girişRüyabet güncel girişmeritkingcasinometropolonwingrandpashabetbetistDeneme Bonusu Veren Sitelergüvenilir slot sitelerigrandpashabetmarsbahis girişmarsbahis girişmarsbahis girişmeritroyalbettempobetbahsegelrestbetbahigobettiltgorabethilbetasyabahisnakitbahisbetgarantimilanobetlordbahisaresbetbetkomtipobetmostbetmarsbahissahabetbetinegobahisfixbetholiganbetbaywinpokerklaswinxbetmatadorbetsuperbetinbetexperbahiscasinopusulabetbetpasikimislibetparkklasbahistarafbet girişTarafbetslot siteleripusulabetmarsbahispiabetbetparkinstagram ban serviceantika eşya alanlarwedden op voetbaldinamobetdinamobetdinamobetmavibetmavibet girişmavibet güncelbettiltpusulabetvdcasinodeneme bonusutipobetonwinmatadorbetsahabetstarzbetbetpublicsupertotobetfixbetxslotbetmatikbetkommariobettarafbetbahiscombahiscom giriş1xbetgrandpashabetmarsbahisbycasinobetturkeytipobetonwinmatadorbetsahabetstarzbetbetpublicsupertotobetfixbetxslotbetmatikbetkommariobettarafbetbahiscom1xbetgrandpashabetmarsbahisbycasinobetturkeydumanbetradabetmegabahisbetturkeybetistcasinolevanttipobetonwinmatadorbetsahabetstarzbetbetpublicsupertotobetfixbetxslotbetkommariobettarafbettarafbettarafbetbahiscom1xbetgrandpashabetmarsbahisbycasinobetturkeySlot thailandbetkom girişbetkom giriştarafbet bahis sitesibycasinosıcak sohbet hattıjojobetstarzbetvegasslot girişHepsibahis guncel girissekabetsekabetsekabetbaby socks ukbetofbetdinamobetdinamobetxslotdinamobetcasibom güncel girişGrandpashabet giriştempobettipobetperabetvdcasinomarsbahis giriştipobethitbetkavbet telegramlunabet girişkavbetsalt likit1xbettarafbetpokerklasbetpasbetboomaltcasinomariobetwinxbetjojobetCasibomhitbet girişdinamobetbaywin girişjojobetklasbahisbetinebetorspinbayspinbaywinRokubetrokubet girişparibahisodeonbetДорофєєваjojobetMarsbahis GirişmeritroyalbettempobetBahsegelrestbetbahigoonwingrandpasahbetbetist1xbetbetgrambettiltgolegelfunbahisgorabethilbetmaltcasinojojobetparmabetbetticketAsyabahisNakitbahisbetwinnerBetgarantirbetmilanobetlordbahisaresbetbetkomtipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobettipobet365mostbetmarsbahissahabetmatadorbetbetinegobahisfixbetmatadorbetpashagamingroyalbetholiganbetbaywinpokerklaswinxbetmatadorbetbetturkeyyouwinpusulabethepsibahisrexbetjetbahissuperbetinbetexperbahiscasinotarafbetpusulabetbahsinebetpasikimislibetparkbetebetbetwoonparibahistümbetjojobetbahsegelcasibom girişsafirbettümbetbetkanyongrandbettingkolaybetsüperbahispiabettarafbetkalebet7slotsdinamobetcasibombetsmoveparibahisparibahis giriştümbetjojobetbetinedinamobetkavbetceltabet ligobeorisbetbetlikeistanbulbahisultrabetmariobetkralbettipobetbetcio tipobetsonbahisonwinbetzulasekabetntvsporbetbetvolesetrabetbetkolikprivebetonwinpadisahbetmatadorbetpasacasinosahabetbetsatjojobetdumanbetpinbahisnorabahismrbahiscapitolbetartemisbetatlasbetgalabetmarsbahismatbetmatadorbettarafbetstarzbetbetparksuperbetinvbetbelugabahisqueenbetvbetcasibominterbahisbaywinlimanbetbetebetstarzbettümbetbetzulacasibomsekabetkavbetbettiltbetebetbetvolebahiscomjojobetcasinoper