ראשון, מאי 31, 2020

בס"ד

חלומות של פרפרים

שלום לחולמים ולמתעניינים בחלומות ,
מחלום למציאות – פענוח, ביאור, פתרון ופירוש חלומות:חלומות פרפרים

מהי השקפתכם האישית בנושא חלומות? האם הנכם זוכרים את החלומות שלכם לאחר היקיצה? האם התעוררתם בעקבות חלום מציאותי? האם החלומות הזכירו לכם מצבים מהעבר או שנתקלתם בהם בהמשך בהווה ובעתיד? האם החלום בא כסמל או כסימן עבורכם? האם אתם חולמים חלום שחוזר על עצמו באופן קבוע?

 

לגישה ישירה לפורום החלומות בפורטל חמשת האלמנטים בניהולה של דפנה

לגישה ישירה לפורום תקשור ושחזור גלגולים בוואלה בניהולה של דפנה

שלום לחולמים ולמתעניינים בחלומות ,

מחלום למציאות – פענוח, ביאור, פתרון ופירוש חלומות:

מהי השקפתכם האישית בנושא חלומות? האם הנכם זוכרים את החלומות שלכם לאחר היקיצה? האם התעוררתם בעקבות חלום מציאותי? האם החלומות הזכירו לכם מצבים מהעבר או שנתקלתם בהם בהמשך בהווה ובעתיד? האם החלום בא כסמל או כסימן חלומות פרפריםעבורכם? האם אתם חולמים חלום שחוזר על עצמו באופן קבוע?

מסוקרנים? רוצים לחשוף את החלום שלכם? רוצים לגלות את "גלקסיית החלומות" באמצעות הטלסקופ הרוחני של דפנה ביסמוט?

אשמח אם תשתתפו בפורום המיוחד בנושא חלומות ותוכלו להתרשם מהיכולות מהדמיון ומהמציאות וכמובן לקבל כיוונים חדשים ומעניינים. דפנה, מנהלת קהילת החלומות באתר חמשת האלמנטים, משלבת את יכולות התקשור עם סמלי החלום וזהות החולם על מנת לקבל פירושים וביאורים מדויקים ככל שניתן לחולם.

החלום – נושא מרתק, מעניין ומיוחד - רבים מאיתנו מוקסמים מעולם נסתר זה כי לכל אחד יש את האמונה הפנימית שלו על חלומות- האם זה דמיון, מציאות או תלוי בין עולם הדמיון לעולם המציאות? ישנם הטוענים שאינם זוכרים כלל את חלומותיהם ולעומתם אחרים יטענו שחוו תקופות שבהם הם חלמו יתר על המידה עד שהמצב הציק להם.

מדוע אנו מתעסקים עם עולם החלומות ופרטיו ומנסים להבין את משמעותם ופשרם של החלומות שלנו. התשובה ברורה לכולם – החלום, בכל התיאוריות ובכל הזמנים, מסמל משהו עבורנו, אנו מאמינים שהחלום נותן לנו רמזים שונים לעתיד לבוא והשאלה איך מתרגמים כל זאת למסרים הברורים לנו וקשורים לעולמינו?

כשאני מפענחת חלומות כדרך טיפול אני מתקשרת מצד אחד את הסמלים בחלום ברמה המוחשית ומצד שני את הצורך להתחבר לנשמת החולם. הפירוש משתנה בין חולם אחד לאחר למרות לכאורה שהסמלים המוחשיים זהים בחלום כי ההבדל הנו בחיבור לנשמת החולם. המומחיות ותחומי העיסוק שלי ברפואה האלטרנטיבית מורכבים ומשולבים בתקשור, דמיון מודרך, חלומות, שחזור גלגולים, אנרגיות, קריסטלים ותמציות, סדנאות וקורסים.אני מנהלת את "פרפרים המרחב הרוחני", והשם נבחר מאחר שהפרפר מציין ומסמל את המרחב והמהות העמוקה של החיבור ביני לבין נשמת המטופל. יסדתי את "פרפרים המרחב הרוחני" מתוך אמונה ביכולותיי לעזור לכל דורש. אני מלווה את המטופלים באופן אישי מתוך רצון שהם יפתחו כלים יכולות עצמאיים להמשך דרכם.לפני מס שנים אמר לי רב, אדם יקר לי ביותר,שבקרוב "אדע" איך לעזור לאנשים. כשהבנתי והרגשתי שיש בי יכולות "לתרגם" ול"שקף" אנשים שאני לא מכירה,קיבלתי על עצמי את הכלים ואת האחריות הכבדה. המטרה בטיפול שלי היא עזרה והדרכה לשינוי ההווה והעתיד של המטופל.ניתן להתרשם מהאתר ומתוכנו ע"י הלחיצים מצד ימין ובכל שלב ניתן להגיע לקהילות של פרפרים בחלק העליון של האתר או בקישורים בגוף הדף עצמו.

מה הביא אותי הלום:

מאז היותי , חלמתי "והרגשתי" דברים שהיה לי קשה להסבירם אז ואילו היום, ה"דברים" נראים ברורים. בהדרגה קבלתי, מתוך רצון, את חלומות | פתרון חלומות | מאמר על חלומות והמסרים שלהםהרוחניות הדרושה. פיתחתי יכולות וכלים לעזור בתחומי החיים השונים.

מי שמכיר את התהליך הרוחני יודע, שהיכולת להתרחבות ולהתעצמות בחיים תלויה ביכולת שלנו המטפלים, להגיע לכמה שיותר אנשים על מנת לקדמם בחיים ובכך להתקדם הלאה. לכן מצאתי שהדרך לנהל פורום הנה דרך להגיע למיצוי עצמי גבוה יותר.

חלומות למה ? ומה הפשר?

כשאני מפענחת חלומות כדרך טיפול אני מתקשרת מצד אחד את הסמלים בחלום ברמה המוחשית ומצד שני את הצורך להתחבר לנשמת החולם. הפירוש משתנה בין חולם אחד לאחר למרות לכאורה שהסמלים המוחשיים זהים בחלום כי ההבדל הינו בחיבור לנשמת החולם. למשל כשחולמים על נחש המופיע באירוע מסויים. יש להתייחס לתפאורה המופיעה מסביב בחלום. תפאורה זו מסמלת את העולם הנפשי ורבדי תת המודע של החולם. בנוסף בודקים ומשייכים את הסמל המוחשי של הנחש ו"התרגום" המיוחד של המושג "נחש" לחולם.

"אני מאמין" שלי בנוגע לפורום החלומות:

אני מאמינה שהייעוד שלי כמטפלת ומתקשרת הנו להביא בשורה ומסר. לתרום מהידע ומהיכולת שלי לאחרים. תהליכים אלו עוזרים לנו המטפלים להתקדם ולהתפתח מעלה ולהמשיך לתרום.זהו תהליך אין סופי של התעצמות שמזין את עצמו במעגלים. אני מקווה שניהול ArticleA6הפורום יאפשר לי להגיע ולתרום לאנשים בהיכן שהם, שפיזית קשה להם ולי להתראות. על מנת לעזור, לענות ולתרום בנוגע לשאלות והתענינות בנושא החלומות אנסה לשלב בפורום את הידע שלי מטיפולים וייעוצים קודמים וכן תחומי ידע נוספים שיכולים לעזור לפתור ולקדם את עולם המסרים של החלומות כגון המומחיות שלי בתחום התקשור. אבל המיקוד יהיה כמובן - חלומות.

לרשימת הממליצים על פרפרים המרחב הרוחני - להמלצות חמות על דפנה

למאמרים בנושא חלומות מפרי עטה של דפנה - לפרטים

ליצירת קשר ניתן להתקשר ישירות או באמצעות טופס הבא - למילוי פרטים לחץ כאן

לגישה ישירה לפורום החלומות בפורטל חמשת האלמנטים בניהולה של דפנה

לגישה ישירה לפורום תקשור ושחזור גלגולים בוואלה בניהולה של דפנה

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

רשום את הדברים הטובים שקרו לך ותודה לבורא עליהם
module-title-icon
הפחד מנתק אותך ומשאיר אותך לבד
module-title-icon
אתה חש תקוע בחיים? אל תבוא בטענות לאחרים ובקש עזרה

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים