רביעי, יולי 15, 2020

בס"ד

חלומות שמזכירים גלגולים קודמים

דוגמאות לחלומות - שחזור גלגולים

חלומות רבים מקורם בזיכרון הנשמה מחיינו הקודמים. ניתן לזהות את החלומות הללו בכמה אופנים:שחזור גלגולים

  • התמונות והצבעים חדים וברורים
  •  הדמויות בחלום אינם מוכרות לנו בחיים הנוכחיים אבל בחלום אנו חשים לאותם דמויות תחושה חזקה של חיבור
  •  אנו זוכרים כל פרט ןפרט מהחלום
  •  החלום נשאר חקוק חזק בזיכרונינו גם לאחר השינה
  •  אנחנו משתתפים בחלום ולא דומים כלל לעצמנו בחיים

להמשך קריאת המאמר שמביא דוגמאות לפירושי חלומות שקשורים לגלגול נשמות שמובילים להבנה של תהליכים וטיפול באמצעות שחזור גלגולים

מהן הסיבות לכך שהחלום מופיע באופן הזה?

1.אנחנו נמצאים במעין צומת דרכים של החלטות בחיינו ואנו מתלבטים מה לעשות?
החלום יוצר מעין השתקפות של המציאות שלנו ומציע מסקנות שאנו יכולים להסיק על החלטתנו.

2.אנחנו נמצאים בקשר עם דמויות מסוימות ועלינו לנהוג בדרך מסוימת. הרבה מאוד פעמים החלום "מעיר" אותנו ופוקח את עינינו על מהות הקשר בנינו לבין אותו אדם.

3.הפקת לקחים לחיינו לאור מסקנות שהסקנו בחיינו בעבר.

4.מאיר התנהגויות שונות שעלינו לשנות.

5.מסר נבואי לעתיד לבוא.

להיות מודע למסרים בחלומות הוא דבר שנרכש באמצעות תהליך של מודעות והקשבה לאני של עצמנו.
מתוך דוגמאות חלום שאביא להלן מבינים שחלק מהחולמים הנם בעלי מודעות גבוהה לנשמה שלהם..

חלומות של גלגולי נשמות וחיים קודמים:

ציטוט חלום: "חלמתי , בין השאר, שאני נמצאת בתוך טלנובלה וברור לי שהנשמה שלי נמצאת בתוך גוף של דמות מיוסרת שמאבדת את אהבתה הגדולה לבחורה הרעה בסדר.
הבחורה שנשמתי הייתה בתוכה, היא חמודה מאוד וגיבורת הסדרה.  בחלום, חיבקתי חזק את הבחור (לא דומה לשום אקס שלי במציאות...) וידעתי שהוא עומד להתחתן עם הבחורה המנוולת והרעה. בתוך תוכי ידעתי שהצדק ייצא לאור בסוף וקיוויתי שהוא יהיה שלי, שחזור גלגוליםאבל כמו בכל טלנובלה, נתיב הייסורים כדי לממש את זה , הוא ארוך ומייגע...
לאחר שסיימתי לחבק את הבחור, התלוותה אליי אישה ובבכי נוראי וכאב גדול, סיפרתי לה כמה אני אוהבת אותו וכמה קשה לי עם זה שהוא מתחתן עם אחרת. זה היה ממש קורע לב...ממש כמו טלנובלה אמיתית..."

הפרוש שלי-החלום הוא חלום מגלגול קודם שלך. המסר בחלום הוא חווית האובדן, האהבה באותו גלגול. לפי החלום את "מוותרת " על אהבתך לאחרת לא בגלל שבן זוגך לא אוהבך אלא מסיבה אחרת. הכאב על אובדן האהבה הוא גדול ומכלה.

בעיות של זוגיות ,חוסר בזוגית נובעות ממסקנות שהנשמה הגיעה אליהם במהלך גלגוליה. המסקנות הללו נשארות ברמת המודעות של הנשמה. כאשר חלק מהנשמה מתגלגל מחדש לגוף אותן זיכרונות ומסקנות מלוות אותו בחיים הללו. חלקם יוצרים באדם התנהגויות לא נכונות שמביאים שוב את אותה חוויה וכאב. כאן נכנס המושג קרמה. אותה אנרגיה של כאב מלווה את האדם והוא ע"מ להימנע מייצר התנהגויות שמונעות ממנו "זוגיות ואהבה" או מחזירות אותו שוב לאותם סיטואציות שבהם הוא צריך "לתקן" את הכאב באנרגיה של אהבה.

החלום חזק ובא להראות שאת כאדם הגעת לרמות תובנה גבוהות,למודעות של הנשמה ושאת יכולה להתקדם למימוש מטרותייך. אבל את צריכה "לראות" אחורה ולתקן כדי לנקות ממך את הכאב שהיא אנרגיה שלילית ולהפכה לאנרגיה של אהבה.

השכר ועונשו גם בחיים העכשוויים אבל כמו שזה נשמע . אם אדם הולך "הפוך" ממה שיועד לו הנסיבות יראו אחרת עד כדי לעיתים כחוויה קשה או כעונש. הרעיון בתיקון הוא שהנשמה עוברת את התהליכים שלה אם במודע ואם לא במודע בצורה לא פשוטה של מחשבה, רגש, כאב ועוד. למעלה בעולם שמעבר הנשמה עוברת וממשיכה את התיקון בדרכים שונות שמתאימות לתדרים הללו. אם היא לא השלימה אם יעודה בחיים העכשוויים הלמידה תארך זמן רב יותר ואין כאן קשה או קל. הדרך פשוט שונה . כאשר הנשמה משיגה את היעדים שלה היא ממשיכה ליעדים אחרים ואם לגמרי מימשה את כולם היא מצטרפת לגרעין הנשמתי ואז היא עולה למעמד אחר בעולם הנשמות כמו מדריך רוחני,מלאך וכו.

ציטוט חלום

"שלום לכולם, חלמתי שאני לבושה בחגיגיות והולכת למסיבה ושם פוגשת אהבה אסורה שהייתה לי פעם. איכשהו אני נכנסת להריון ויולדת זמן קצר לאחר מכן, הורי מאוכזבים ממני מאוד. אני סה"כ בת 20, כל החיים לפני והריון הלא רצוי הזה רודף אותי כל החלום. הוריו של האב, שמסתבר שהוא ערבי ומשפחתו חמולה מפחידה לוקחים לי את הילדה לאחר לידה קשה. אני זוכרת שלילדה קוראים קסנדרה ואני מחליטה לוותר על החיים שלי, על ההזדמנות להתחתן עם מישהו בעתיד כדי לגדל אותה...
החלומות שלי בדרך כלל חסרי כל הגיון, אבל החלום הזה היה עם עלילה מתמשכת ועם הרגשה אמיתית ומפחידה. אני זוכרת קולות, את שחזור גלגוליםההרגשה של הילדה הזאת, את הלידה....תעזרי לי לפענח את זה בבקשה"

הפרוש שלי

החלום נכנס לקטגוריה של חלום מגלגול קודם שלך. מה שמאפיין חלום זה הוא הפרטים המדוייקים והזיכרון של החולם לפרטים הללו. את זוכרת כאן את העובדה שהרית בניגוד לדתך לאדם שעקרונית אסור עליך מבחינה דתית, את שמה של הילדה, את הנטישה של הילדה בידיהם של אותם אנשים ואת הבחירה שלך לנטוש את החיים בשל כך.

כל המסרים הללו הם מחיים קודמים והם חוזרים ומבצבצים כאשר יש "משהו"/"גירוי" מהחיים הללו. את לפי החלום חווה או חווית לאחרונה חשש לאבד זוגיות. הפחד חיבר אותך לנטישה ולבחירה האסורה שלך ועל המחיר שגבתה אותה בחירה. לעיתים "הפחד" הזה מונע מהאדם זוגיות בחיים הללו. מאחר והאדם חווה כאב כל כך עצום בנשמה שהוא לא מסוגל לחוות זוגיות בקלות.

לכן במקרה שלך המסר הוא בנושא הזוגיות- שהדאגה שלך מחוסר בזוגיות או במציאת זוגיות נכונה נובעת "מהחיים ההם" ואת צריכה לחוות שיחזור כחוויה מתקנת לנשמה שלך

לפורום החלומות - מוביל באינטרנט
תנו למלכת החלומות באינטרנט לפתור לך את החלום

לפורום שחזור גלגולים

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

לזרום עם הקיים משמעתו קבלה והבנה
module-title-icon
רוצה להרגיש אהוב - דמיין שהנך שותה כוס של אהבה
module-title-icon
להתגבר על הפחד דמיינו אותו כנקודה שחורה בים של אור

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים