שלישי, יוני 28, 2022

בס"ד

טיפולים רוחניים פרטניים - הצלחות ופירוט

הצלחות טיפולים רוחנייםפתרון בעיות בתחומי החיים השונים - באמצעות טיפולים רוחניים

 

טיפול בבעיית אכילה

לדה בת 12 שסבלה מעודף משקל ומאכילה אובססיבית. התובנה שהגיעה לשינוי בהתנהגותה היה בעקבות תהליך של שיחזור גלגולים . הטיפול שנקטתי היה תיקון חווית המוות מגלגול קודם שנבע מרעב. מוות זה תורגם בחייה העכשוויים כצורך קבוע ואובססיבי לאכול. הטיפול הביא לירידה במשקל, לאכילה נכונה ולפתרון בעיות הקיבה שהיו לה.

קשר זוגיטיפול בקשר זוגי

לטיפול הגיעה מטופלת במטרה לטפל בהתנהגותה הקנאית והאובססיבית לבן זוגה. ההתנהגות זו החלה בעקבות הגירושים מבעלה הקודם שבעקבותיהם נכנסה האישה לדיכאון ורק לאחר מספר שנים הכירה את בן זוגה הנוכחי. ההתנהגות התבטאה בדאגנות והטרדת הבעל כשהם לא ביחד עד כדי איבוד שליטה. קינאה לנשים אחרות כולל התבטאות לא מכובדת כלפי נשים שעובדות עם הבעל וכדומה. הטיפול היה כדבריה התחנה האחרונה לפני פרידה. היא דיווחה על כאבי ראש חזקים,ל חץ בחזה, נדודי שינה וכאבי בטן.

בתקשור שבצעתי עלתה הפרידה מבן זוגה הקודם, האהבה שהייתה ביניהם עד לבגידה והכאב הגדול שהיא חוותה מהאובדן. הסברתי לה שמקור ההתנהגות שלה כלפי בן זוגה הנוכחי נובע מפחד להיכשל שוב בזוגיות. בגידה עבורה היא כישלון אישי שלה. היא הבינה אך לא הצליחה לתקן את התנהגותה. במהלך הטיפולים באמצעות דמיון מודרך, הילינג, שיחזור גלגולים שבו בצענו שיחזור לתקופת הילדות המטופלת למדה לעבוד על רגשותיה, להתנהל בשקיפות מול בן זוגה, לקבל עזרה מבן זוגה כדי לא עודד את ייצר הקנאה. בעקבות הטיפולים חלה רגיעה נפשית במטופלת ואף הלחץ, כאבי הראש והבטן חלפו.

בעית הרטבהטיפול בבעיית הרטבה

ילדה בת 11 שסבלה מבעית הרטבה. הטיפול התבצע באמצעות שילוב של דמיון מודרך וטיפול בחוויית התעללות שחוותה בילדותה. במהלך הטיפולים למדה המטופלת לטפל בעצמה לאור סימבולים שהגיעו במהלך הטיפולים.
הדרכתי את המטופלת להשתמש בסימבולים שהופיעו לפני השינה ובזכות כך ההרטבה הלכה והצטמצמה עד שהופסקה. טיפולים אלו מאופיינים בהדרכת המטופל לטפל בעצמו .

pregnancyטיפול סיוע לתחילת הריון

מטופלת שסבלה מחרדות מיחסי אישות כתוצאה מחוויית התעללות מינית שחוותה בחייה הקודמים. טיפול באמצעות שחזור גלגולים ותיקון החוויה ברמת הנשמה הגבוהה שלה הביא לשינוי התדר הנשמתי שלה ולתובנות חדשות בגלגול הנוכחי .השינוי היה קיום יחסי אישות וכניסה להריון.

טיפול זוגי ושמירת על הזוגיות

מטופלת שחוותה התעללות מינית בילדותה וגם בבגרותה. ההיריון והלידה עצמה עוררו את הכאב

זוגיותוהניצול המיני שהמטופלת חוותה בילדותה ובבגרותה.כאב זה עורר במטופלת את הזיכרונות מהעבר והיא נכנסה לדיכאון ולחרדות מפני פרידה מהילד ובעלה. החרדות והכאב הביאו את המטופלת להתנתקות רגשית מבעלה ולקרירות כלפיו וכלפי ילדה. בעקבות קשיים אילו נוצר קושי בתפקודה כאם וכרעיה . בעקבות הטיפול המטופלת הפנימה את העובדה שעברה התעללות מינית, התמודדה במהלך הטיפולים בחוויית הכאב, בזיכרונות, בניצול המיני ולמדה להכיל ולזהות את בעלה כדמות תומכת ולא מתעללת. בעקבות הטיפול "תוקנה הזוגיות" , הקשר הזוגי התחדש, מערכת היחסים השתנתה לטובה והאישה הרתה מספר פעמים במהלך השנים.

הדגשה:

ברצוני לציין שאני מייעצת ומדריכה בלבד בסיבות שיכולות להיות מקור הבעיה ולא מטפלת בבעיה הרפואית עצמה שעל מנת לפתור אותה אני מייעצת לפנות לרופאים מוסמכים או ארגוני עזרה שעמם אני בקשר .
אני כן מקלה במהלך הטיפולים בכך שאני מורידה את רמת הלחץ, מאזנת אנרגיות ומקלה מכאבים וכמובן מספקת תשובות לשאלות רבות לא ברורות.

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

זוגיות טובה - הקסם בחיי ה-"ביחד"
טיפים רוחנייםהזוגיות - מערכת מורכבת וסבוכה של קשרים, לחצים, אירועים, רגשות והתגשמויות. לעיתים הזוגיות מגיעה למשבר בלתי צפוי והגיוני "הרי הם אוהבים אחד את השני" ועולה השאלה כיצד מגשרים בין בני הזוג ופותרים את הזוגיות במשבר? לעיתים הטיפול עובר דרך ארוכה הרבה לפני ש"היינו" וחוזרת אחורה לגלגולים קודמים של אחד מבני הזוג או של שניהם יחד. האם בגלגולים קודמים היה להם קשר משותף? האם לאחד מבני הזוג יש צורך לשפר את הקרמה שלו בעולמנו? להמשך קריאה מאמרים זוגיות..

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים