ראשון, דצמבר 03, 2023

בס"ד

סיוע רוחני לחץ חברתי בחינות חרדות פחדים

הורדת לחץ לפני בחינות סיוע בפחדים וחרדות

לחץ וחרדה

טיפול בלחץ וחרדה

לחץ וחרדה יכולים להיווצר בעקבות מקרים שונים כגון לחץ חברתי, חרדה מבחינות, לחץ בעבודה, לחץ משפחתי, או מכל נושא אחר שגורם למועקה אצל אנשים כגון חשש מאובדן בן משפחה. לחץ זה שמצטבר עלול להזיק רבות להילתו של האדם וליצור אצלו תחושות לא נעימות שעלולות להחמיר עם הזמן. כגון לחץ בלימודים יכול להוביל לתופעה הפוכה של ירידה בריכוז בלימודים ולתוצאה הפוכה של כישלון בלימודים. גם לחץ בעבודה יכול להוביל לתופעות פיזיולוגיות שונות מעבר להתנהגות לא תקינה של המטופל.

לחץ חרדה - טיפול

הרפואה האלטרנטיבית לסיוע בלחץ – דמיון מודרך

עלינו לעצור את הלחץ ולהרפות אותו בהדרגה ואת זה אני מיישמת באמצעות שיטות שונות של הרפואה האלטרנטיבית שחלקן אני פיתחתי וחלקן מוכרות בשוק מזה זמן רב.
אני מיישמת שיטות שונות של דמיון מודרך להרגעה וללימוד המטופל להתמודד עם הגורמים לבעיות הלחץ בשילוב איזון אנרגטי באמצעות הילינג ואבני קריסטלים.

צורת הטיפול בלחצים פחדים וחרדות

לדוגמא פונים אלי לטיפול בבעיות ריכוז בלימודים או חרדת מבחינות בשלב זה אני משלבת טיפול בדמיון מודרך בשילוב קריסטלים והילינג. את ההדרכה מה עלי לבצע בדמיון מודרך נקודתית למטופל אני מקבלת במהלך תהליך התקשור. ההנחיה בתהליך הריפוי היא להשלים אנרגיה במקומות שבהן חסרה למטופל אנרגיה התמודדות עם פחדים וחרדהשעוזרת לו לגבור על הפחדים ועל החרדות. במהלך הטיפול המטופל משלים את האנרגיה הנחוצה לו ומקבל סמל שמשדר עבורו ביטחון לסילוק החרדה. הסמל מגיע מהנשמה של המטופל. אני מדריכה את המטופל לאחר הטיפול איך להשתמש בסמל ברגעי המצוקה ובכך לגבור על המצוקה הרגשית .

דוגמא לסיוע בטיפול בלחץ וחרדה

המקרה נבע מלחץ וחרדה שהובילו לבעיות במערכת הזוגית. האישה נפרדה מבעלה לתקופה מסוימת וחזרה. אולם מרגע זה חלה הרעה להתייחסותה של האישה לבעלה. החרדה מפרידה נוספת, הפחד מלחיות לבד, טיפול בחרדות ופחדיםמבגידה , מביטול הנשיות הביאה ללחץ יומיומי ולחרדה קבועה. החרדה התבטאה בחשדות והאשמות ובהתעסקות אובססיבית במה בעלה עושה בכל רגע נתון. הטיפול התבסס על מספר פגישות כשבמהלכן בצעתי איזון אנרגטי וכן היא למדה לאזן את עצמה במצבי לחץ ולשקף את הבעיה באוזני בעלה.

צרו קשר לקבלת פרטים ללא התחייבות
054-4515930
[email protected]

הדגשה:

ברצוני לציין שאני מייעצת ומדריכה בלבד בסיבות שיכולות להיות מקור הבעיה ולא מטפלת בבעיה הרפואית עצמה שעל מנת לפתור אותה אני מייעצת לפנות לרופאים מוסמכים או ארגוני עזרה שעמם אני בקשר .
אני כן מקלה במהלך הטיפולים בכך שאני מורידה את רמת הלחץ, מאזנת אנרגיות ומקלה מכאבים וכמובן מספקת תשובות לשאלות רבות לא ברורות.

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

שינוי הנו הבנת הקיים וזרימה
module-title-icon
כשיש בכם חשש או פחד דמיינו אותם כסוכרייה מתוקה
module-title-icon
הרגישו שמחים דמיינו שמדגדגים אתכם

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים