שישי, אוקטובר 22, 2021

בס"ד

 ייעוץ בתקשור להתאמה מקצועית ייעוץ והכוונה

ייעוץ באמצעות תקשור לבחירת מקצוע בחיים

התאמה מקצועית - ייעץ והכוונה באמצעות תקשור

ייעוץ בתקשור – התאמה מקצועית

בייעוץ להתאמה מקצועית בתקשור לעיתים מבקש הייעוץ מגיע עם ידיעה ברורה מה הוא רוצה אולם בתקשור אני מגלה שזה לא בדיוק תואם את הרצונות והיעדים שלו. לעיתים המקצוע היה במסגרת האפשרויות שהפונה חשב כליהם אך ללא הייעוץ בתקשור הוא לא היה פונה לכיוון הזה.
לדוגמא לייעוץ להתאמה מקצועית - לקוחה שהגיעה אלי שכמעט התייאשה מחיפוש מתיש אחר מכללה שמלמדת נושא מסוים בתחום האומנות. בתקשור ראיתי את המכללה והמלצתי לה לגשת ללמוד בתחום הדרכה אומנותית. הלקוחה קיבלה את המלצות הייעוץ בתקשור והיום היא מלמדת ומנחה קבוצות של ציור,אומנות פלסטית.

דוגמא נוספת לייעוץ להתאמה מקצועית - לקוחה שהגיעה אלי לאחר שרות צבאי ללא כל שאיפה מוגדרת ללימודים ועם חוסר ביטחון ופחד מלימוד באוניברסיטה. היא חששה מאוד מבעיות הקשב וריכוז שיובילו לכישלון בלימודים. בתקשור המלצתי לה ללמוד תואר באוניברסיטה בתחום משאבי אנוש. בתחילה קשה היה להאמין בעצמה ולאחר שעברה את המיון הראשוני ללימודים המשכתי ללוות אותה ולתמוך בה והיום היא  סיימה תואר ראשון במשאבי אנוש ועובדת במשרת ניהול במקביל ללימודים.

לכולנו קיימות התלבטויות לגבי התאמתינו המקצועית הן בעבודה קיימת והן בהצעת עבודה עתידית.  היכולת להכיר ביכולותינו וכן העיתוי מתי לפרוץ בקריירה מטרידים את כולם. תמיד נתלבט האם הבחירה שעשינו נכונה והאם שווה להתעקש על הכיוון הנבחר. אנשים שמגיעים אלי להתייעצות אני נעזרת בתהליך התקשור לצורך קבלת מסרים על ההתאמה המקצועית. לעיתים המסר שהגיע בתקשור שולל כוונים שלכאורה נראו למטופל בטוחים ונכונים וההיפך. התקשור מאפשר לבחון האתאמה מקצועית באמצעות כלים רוחניים להתאמה מקצועית שאינם נבחנים באמצעים רגילים אחרים. התקשור מהווה ייעץ רוחני ויש לשקול אותו בהיבט הכללי של המצב כגון מצב משפחתי, כלכלי וכדומה.

ייעוץ באמצעות תקשור- התלבטות והתייעצות לגבי עבודה קריירה שינוי בפרנסה ותעסוקה

רבים מתלבטים לגבי הקריירה שלהם
האם להמשיך בעבודה קיימת?
האם בהמשך תהייה התפתחות בקריירה
האם לשנות תפקיד בחברה
האם לעבור למקום עבודה אחר
מה צופה לי הקריירה שלי
איזה עבודה לחפש
מה עלי לנקוט לחוש בראיונות עבודה שאני מוזמן אליהם או הייתי בהם?


לנושאים אילו ורבים אחרים בתחום הקריירה אני מייעצת בעזרת התקשור. אני מנסה לתת להם מסרים שמגיעים אלי לגבי שאלות אילו ואחרות שהמטרה הנה מימוש היעדים של נשמת אדם בחיים.

מה שמאפיין את העידן הנוכחי היא ריבוי השינויים שאדם חווה במהלך חייו.בעבר אדם למד מקצוע עבד בו עד שיצא לפנסיה.כיום אנו רוכשים מס' מקצועות במהלך חיינו ,מחליפים מקומות עבודה ,מושג הקביעות נעלם .האדם שמגיע אלי לתקשור בנושא שינוי קרירה או חיפוש עבודה מגיע או לפני השינוי מתוך ידיעה שהוא מיצה את הקיים ועליו לחפש לעלות למדרגה חדשה בחייו .בפגישת התקשור אני מזהה את נקודת התזמון לשינוי שבו האדם מצוי .לעיתים השינוי רחוק מבחינה ביצועית אך הוא כן ישים מבחינת יציאה ללימודים,המתנה לאירוע מכונן שעתיד להתפתח במקום העבודה שיאפשרו בעתיד את השינוי בקרירה ובמקום עבודה.המסרים שמתקבלים מקלים על ההחלטה ועל יצירת הדרך לשינוי.

"את רינה אני מכירה כשכנה .באחד הימים ביציאה מהרכב הביתה,סיפרתי לה שחלמתי עליה חלום ושאלתי אם היא עוזבת את מקום עבודתה.רינה הגיבה מעט בלחץ וביקשה שאספר לה את החלום.סיפרתי לה שבחלום היא מודיעה לי שהיא עוברת דירה ואני מאחלת לה בהצלחה .הסברתי לה שהעברת דירה בחלום מבשרת על שינוי שהיא תעבור ומה שקיבלתי בתקשור שמדובר על שינוי בקרירה.לאחר מכן רינה הגיעה לפגישת תקשור ובמהלכה סיפרה לי רינה על התוכנית שעליה עמלה זמן רב אך חוששת ליישמה .רינה עבדה במוסד ציבורי בשכר גבוה מעל הממוצע במשק, ולאחרונה סיימה את לימודי הרפלקסולוגיה .כרגע עומדת בפנייה ההתלבטות האם לעזוב את מקום העבודה המבטיח ולהקים עסק עצמאי בטיפולי הרפלקסולוגיה.המסר מהתקשור היה ממוקד שרינה עוברת תהליך של עזיבת המקום הישן לטובת מקום חדש לחלוטין .אך העזיבה לא מחייבת להתרחש בבת אחת .בתקשור המסר היה שעליה להקים את העסק במקביל למקום עבודתה ותוך שנה וחצי היא תעזוב את עבודתה ותתמקד בקרירה טיפולית.לימים כל מה שעלה בתקשור התקיים ולטובה."

"אופיר היה עבד בלוגיסטיקה בחברה ממשלתית.הוא הגיע אלי לאחר שקיבל הצעה מחברה פרטית לתפקיד סמנכ"ל מכירות .אופיר התלבט וחשש מהשינוי.בתקשור עלתה הנקודה שהוא נמצא שהשינוי בקרירה יביא לשינוי כלכלי מהותי,קנית בית חדש,ואופציות חדשות מבחינה חומרית .אופיר יצא מהפגישה החלטי לגבי המעבר ותוך חודשיים החל בתפקידו החדש."

 

צרו קשר לקבלת פרטים ללא התחייבות

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

הציבי לעצמך מטרה למצוא בן זוג ורשמי מטלות לביצוע
module-title-icon
הפרדי מידידים שמפריעים לך ביצירת זוגיות - הם מצפים לזוגיות ממך
module-title-icon
הפסיקי להיות טרודה בצרות של אחרים - התעסקי בעצמך

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים