ראשון, דצמבר 03, 2023

בס"ד

 ייעוץ בתקשור מקצוע צבאי והתייעמות לאחר שירות צבאי

התייעצות והכוונה לפני ואחרי צבאייעוץ באמצעות תקשור לתפקידים בצבא ושירות הבטחון

הפתיחות הרוחנית והמודעות העצמית מחלחלת בכולנו ומאפשרת לאדם לשקול את מעשיו וללמוד מה נכון לו. האדם למד לשקף את מציאות חייו באופן מודע. מתבגרים לפני צבא מגיעים אלי מתוך מודעות דווקא לשאלת הקיום והמימוש העצמי שלהם בעתיד. חיילים רבים שמשתחררים חוששים מהשחרור שמבטא עבורם עצמאות כלכלית, לימודים, חברים וגידול משפחה. באמצעות תקשור אני מייעצת ומכוונת לאילו שמתגייסים שיצליחו בצבא בתפקיד שהם רוצים לבחור ולאילו שמשתחררים אני מייעצת בנושא לימודים, קריירה, פרנסה וכיוונים בחיים.

ייעוץ בתקשור הכוונה אחרי צבא התייעצות ללימודים

חיילים רבים שמשתחררים חוששים מהשחרור הצבא שמבטא עבורם עצמאות כלכלית, לימודים, חברים וגידול משפחה. באמצעות תקשור אני מייעצת ומכוונת למשתחררים בעיקר בנושאי בחירת מגמת לימודים, פיתוח כיווני קריירה, פרנסה וכיוונים בחיים.

בטיפול בתקשור לייעוץ שלאחר הצבא המטרה שלי ושל הפונה אלי היא בעיקר להתמקד בדרך המקצועית המתאימה ביותר .לרוב מגיעים אלי חיילים לאחר הצבא מבולבלים וחוששים. אני מסבירה להם בשיחה המקדימה שהמטרה שלי זהה והמסר יוביל אותם במדויק לנתיב הנכון לאחר הצבא ובדרך שתהיה מועילה ברמה המקצועית.

בייעוץ בתקשור למקצוע ולימודים לאחר הצבא ההתמקדות של המתוקשר היא עתידו ובחירת דרך שתהיה מועילה ברמה המקצועית לאורך שנותיו כבוגר ועצמאי וכבעל משפחה בעתיד. החששות לטעות בבחירה מביאות לפגישת התקשור שבה אני מזהה ומשקפת בתקשור את הפוטנציאל והיתרונות של האדם. לעיתים המתוקשר לא מבחין שבנתונים אילו מהווים חלק מהיתרונות שלו והעלאתם בייעוץ בתקשור מאפשר יצירת ביטחון ובנית מסלול ליעדים ממוקדים למתוקשר.

בפגישה התקשור לייעוץ לאחר הצבא אני משקפת בתקשור עם התת מודע של הפונה אלי את הפוטנציאל  האישי שלו, חוויות שחווה שמהוות בסיס לתחום הנלמד בעתיד ועל היתרונות שלו כאדם. לאחר שיקוף המסרים מהתת מודע אני מתחברת לאני הגבוה או להדרכה שמובילה אותי ואותו ומקבלת מסרים לגבי מה נכון לו לעשות לאחר הצבא מבחינה מקצועית.

" מעולם לא חשבתי על תחום ההוראה כמקצוע כי אמי וסבתי היו מורות ותמיד אמרתי לעצמי שלא אהיה מורה כמותם. כשאמרת לי בתקשור שזה התחום המועדף לי הייתי בשוק. שאלתי אותך אם גם לימודי חינוך לגיל הרך יתאים, את ענית לי בכן חזק שעוד יותר השאיר בי חותם. תמיד אני מודה לייעוץ שלך שהיה בזמן הנכון עבורי."

"מצחיק שאת מכירה אותי כל כך הרבה שנים ,וכך ביום אחד במהלך שיחה רגילה אמרת לי:" מה דעתך ללכת ללמוד אחיות ." עניתי לך מה זה שייך למדתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ואני מחפשת עבודה עכשיו. ואת בנחישות ענית לי לכי על זה .מאחר ואני מכירה אותך ,לאחר השיחה הלכתי לבדוק באינטרנט, התקשרתי והתברר לי שהלימודים  מתחילים בעוד שבועיים. היום לאחר 2.5 שנות לימודים מסיבים זה כל כך ברור לי שזה המקצוע הכי נכון עבורי."

"את יוסי פגשתי לפני שחרורו מהצבא אם התלבטות לגבי המשך שירותו בקצונה ובקבע או לצאת ללימודי רפואה . בייעוץ בתקשור התקבל סרגל הזמן  שמבחינת יוסי העיתוי כרגע הוא לצאת ללימודים. אמרתי לו שיבדוק אם אפשר לשלב לימודים והמשך בשרות הצבאי .בסופו של דבר יוסי התקבל ללימודי הרפואה, והצבא שילם על לימודיו על מנת שימשיך כרופא בצבא ויוסי הרוויח את שני הדברים יחד בסופו של דבר."

ייעוץ בתקשור הכוונה והתייעצות ללימודים

קיימות אופציות רבות ללימודים לאחר השירות הצבאי וקיים בלבול גדול וחשש לבחור את התחום הנכון .
שאלות כגון האם לצאת למכינה ? ללכת ללמוד פסיכומטרי ומה התחום המתאים לי גורר אחריו לעיתים פסק זמן רב שמבוזבז לחינם ואי יציאה ללימודים, הסתפקות בעבודות עם שכר נמוך דברים שמשפיעים על העתיד הכלכלי והמשפחתי. וכאן נכנס הייעוץ בתקשור שמהווה נקודה חשובה להחלטה מה ללמוד לאחר הצבא  .בפגישת התקשור  אני מזהה בתקשור את היכולות המקצועיות והאינטלקטואליות של האדם וממקדת אותו לעיקר בהתאמה לרצונותיו .החשיבות של המידע בתקשור שלרוב הוא חד ומייצר רוגע מאחר והמידע תואם את יעדי הנשמה שלו.

את שיר הכרתי מאחותה שהייתה מגיעה אלי מידי תקופה לטיפולים ארנגטים. שיר ניסתה ללמוד תחומים רבים ועזבה אותם במהלך הלימודים מאחר והם לא עינינו אותה .בתקשור עלה תחום ההוראה כנושא הכי מדויק עבורה. שיר הגיבה בהיסוס מה יקרה לי ואעזוב שוב את הלימודים? .אני התעקשתי מאחר והיה לי יותר מברור שזה התחום הנכון עבורה .ראיתי בתקשור שמלבישים אותה בבגד שנתפר במיוחד עבורה. הסברתי לה שאני מבינה את חששותיה אך זה הכי נכון לה. לימים היא סיימה את לימודיה וכבר בסיום שנה א' אמרה לי כמה שצדקתי בתקשור .כמו תמיד זו לא דעתי האישית זה התקשור מסר מדויק .

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

סובלים מבעיות שינה  עקב מחשבות טורדניות - רשמו אותם על דף וטפלו בהם בבוקר
module-title-icon
כאבי ראש יכולים לבוא מעומס רגשי בצקרת הבטן

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים