חמישי, יולי 02, 2020

בס"ד

יציאה מהגוף - מסע אסטרלי בחלומות

מה משמעות יציאה מהגוף בחלומות

מסע אסראלי - חלומות ופירושם

 

יציאה מהגוף - מסע אסטרלי משמעותו שהנשמה יוצאת מהגוף לרובד/יקום אחר. המטרה לקבל מסרים והשלמה של תכנים הדרושים לחיים העכשוויים . הדבר ייתכן הן בשלב החלימה או במצב ערות. כאשר בזמן ערות הדבר מורה על תקשור בסגנון שונה. הרבה מתקשרים נכנסים למעין טרנאס כאשר הנשמה שלהם יוצאת מהגוף ומשוטטת בהסכמת המתקשר עצמו. הנשמה משוטטת ביקום שלנו או ברבדים אחרים. בתהליך המתקשר מעביר מסרים שהוא רואה/שומע. המתקשר יכול להגיע לאדם מסוים שחי בעולמנו במקום אחר ולספר מה הוא עושה ומה המסר שלו. לאחר שהמתקשר חוזר לעצמו הוא שוכח את כל מה שהוא אמר ומסר

 

יציאה מהגוף כפי שציינתי תיתכן במצבים של תהליך תקשור שמבצע המתקשר וגם באמצעות חלומות.

תקשור - כללים שיש לנקוט ע"י המתקשר במצב של יציאה מהגוף

 

1. יש להגביל את השהייה מחוץ לגוף (המתקשר יודע מהו ארוך הזמן המותר לו). ללא הגבלת זמן החזרה תהיה קשה מאוד לנשמה וייתכן שהנשמה תחזור בחלקה ולא שלמה לגוף. זה יכול להיות מסוכן ללא ביקורת.

 

2.על המתקשר להתכוונן נכון ועם ההגנות הנכונות. לבקש מההדרכות שלך שילוו אותך. על מנת למנוע את המצב בסעיף הקודם וגם כדי שלא ידבקו" אליו רסיסי נשמות אחרות.מסע אסראלי - חלומות ופירושם

 

במצב של שינה וחלימה

במצב החלימה המוח פעיל, רואה ומרגיש ומצד שני הגוף במצב של חוסר תנועה. החלום נשאר בתודעה כמספר דקות בשלמותו ולאחר מכן אנו זוכרים במקרה הטוב רסיסי חלומות. ישנם מצבים שקורים במהלך היום שמעוררים לפתע את "החלום" ומזכירים לנו אותו. במצב של חלימה הנשמה עולה לרבדים גבוהים ומקבלת אינפורמציה מרבדים אלו. בחלום אין למוח מגבלות של זמן ומרחב וניתן להתחבר לעתיד ולגלגולים קודמים. היציאה מהגוף או במילים אחרות "מסע אסטרלי" זה התנאי של הנשמה "ללמוד" ולחוות חוויות מהעולם שמעבר.

 

דוגמאות לחלומות שבהם מתוארים מצבים של יציאה מהגוף וחלומות אסטראליים:

 

"חלמתי חלום מוזר בלילה,מה שהכי אני זוכרת ממנו זה שאני עפה באוויר ונעים לי מאוד ואני ממש מרגישה שאני עפה ממקום למקום,אבל מה שלא הבנתי היה שם שנתנה לי הסביבה שהסתכלה על זה בפליאה...כאילו איך אני עפה ומשום מה קראו לי "חמאת הזהב" אין לי מושג מה זה השם הזה ,נשמע מוזר מאוד."
פרוש- הזיכרון של המעוף הוא של הנשמה שלך. הרי בזמן השינה הנשמה יוצאת מהגוף והיא למדה שם ומקבלת כלים כיצד לחיות בעולם המעשה. הכינוי שלך חמאת זהב הוא שמך למעלה, או שם של הקבוצה שאליה את שייכת למעלה. שוב זה מראה איזו נשמה גבוהה את.

 

"חלמתי שישנתי ליד בן זוגי וחלמתי שהוא חונק אותי מאחורה חזק והכול מציאותי אני רואה ומרגישה הכול כאילו אם היה ממשיך עוד קצת הייתי נחנקת למוות.מסע אסטראלי - פירושי חלומת התעוררתי ונרדמתי שוב והרגשתי שגופי משתתק ומרחפת מעליי צללית לבנה. מאוד מעניין אותי לדעת מה זה אומר אם תוכלי לעזור לי – תודה"
פרוש- יש כאן תזכורת של ליציאת הנשמה מהגוף. בזמן השינה הנשמה יוצאת מהגוף.זה תהליך נורמאלי שהנשמה עוברת. החוויה הפיזית היא קשיחות הגוף/קיפאון/חוסר יכולת להתעורר/ חנק/וריחוף מעל הגוף.

 

"חלמתי שנכנסתי אבל אני זוכרת שהלכתי למחשב נכנסתי לבלוג שלי ( שמחקתי כמה חודשים אחרי החלום) וכתבתי שאני מתה ובכל דבר שנגעתי בו הייתי צריכה ללחוץ ממש חזק זה כאילו שהייתי כמו רוח שעומדת להעלם ראיתי דברים אבל לא ראו אותי אני ראיתי את עצמי אבל הייתי שקופה כזאת ולא ריחפתי הלכתי רגיל והתנהגתי רגיל."

 

פרוש- המסר בחלום הוא להבין את התחושה בלהיות שקופה .מצד אחד השקיפות מראה על האנרגיה של האדם ועל כך שאת במצב חלימה. הדבר זה מציין שאת מודעת לכך שאת בחלום שאת מרחפת ושאת לא בגוף הפיזי. בשינה הנשמה יוצאת מהגוף. תהליך עזיבת הגוף הוא תהליך טבעי ונדרש. בזמן השינה הנשמה לומדת וסופגת מידעים על החיים כאן מלמעלה. לכן הזמן הזה שנקרא זמן שינה משול למוות ולאחר שקמים נדרש מהאדם לנטול ידיים ולקרוא את ברכות השחר

לפורום החלומות - מוביל באינטרנט
תנו למלכת החלומות באינטרנט לפתור לך את החלום

 

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

סובלים מבעיות שינה  עקב מחשבות טורדניות - רשמו אותם על דף וטפלו בהם בבוקר
module-title-icon
כאבי ראש יכולים לבוא מעומס רגשי בצקרת הבטן

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים