שני, מרס 30, 2020

בס"ד

מוכנים לבדוק היכן אתם נמצאים במדד הערכה העצמית?

מדד הערכה עצמית – היכן אתם נמצאים?

בהמשך יופיעו דוגמאות ודרכי טיפול להגדלת ההערכה העצמית והביטחון העצמי.
הערכה עצמית היא אחת הנקודות החשובות באישיותנו ובנויה מקליפות שמקיפות את חיינו: עולם הרגשות ,אמונות אישיות ,מיומנויות ,יכולות, תפיסות וגישות לגבי החיים, מדד להערכה עצמית
הסביבה והאני העצמי והדרך להגשמה עצמית שנבנית מהילדות לאורך חיינו. הערכה עצמית משלבת בתוכה את הביטחון העצמי והדימוי העצמי :איך אני נתפס בעיני אחרים, הכרה ביכולות שלי ומודעות לתכונותיי

המשך קריאה: מדד להערכה עצמית – בחנו היכן אתם נמצאים?

קטגוריה: תחומי מיסטיקה נוספים - מאמרים ברוחניות

קשר בין נשמה הריון ולידה

המאמר והמסר נכתבו לאחר תהליך שחוויתי עם חברת נפש אהובה שלאחר ניסיונות רבים ילדה. אך התינוק המיוחד והנפלא שרד 3 חודשים בעולמנו לאחר מאבק עיקש שלו ושל מיטב הרופאים.
לאורך התהליך נחשפו חברתי ומשפחתה לאנשים מדהימים שרצו להטיב עם התינוק ולהצילו אך הכל היה נתון בידי שמים. המסר שהתקבל באמצעות נשמת התינוק מסביר את משמעות הגעתו לכאן ,את מסעו בחיים ומסע משפחתו . נשמה הריון לידה
הריון ולידה מהווה חוויה מדהימה עבורנו כי אנו מביאות נשמה חדשה לעולמנו. ישנם נשים שהמשימה להרות וללדת  אינה דבר טריוויאלי ומהווה משימה קשה ביותר .

המשך קריאה: מאמר הקשר בין נשמה הריון לידה

קטגוריה: תחומי מיסטיקה נוספים - מאמרים ברוחניות

סדנאות רוחניות – למה זה כן חשוב!

סדנת תקשור | סדנת קריסטלים | סדנת שחזור גלגולים | סדנת הילינג
סדנת מודעות עצמית וחשיבה חיובית | סדנת חלומות | סדנת דמיון מודרך

סדנאות רוחניות מהוות נדבך חשוב ביכולתו של האדם להטמיע את המודעות העצמית שלו ולהגיע לתובנות לאני העצמי ולילד הפנימי שלנו. סדנאות רוחניות יכולות לפתוח צוהר לעולם הרוחני ולחוש את העוצמה של הכלים הרוחניים שקיימים היום מבלי להתחייב לעולם הרוחני. סדנאות | תקשור | שחזור גלגולים | קריסטלים | הילינג סדנאות רוחניות כל מה שרציתם לדעתסדנאות רוחניות יאפשרו לאנשים להתנסות בחוויות שונות שקשורות לרוחניות באמצעות מדריכים רוחניים. סדנאות רוחניות יכולות לשמש גם כתרפיה רוחנית חברתית כבסיס לפגישה שבועית של קבוצת אנשים שלהם מטרה משותפת. סדנאות רוחניות יכולות להוות קרש קפיצה לכניסה לעולם הרוחני לאילו שמעוניינים ללמוד וללמד רוחניות.

יתרונות הרפואה הרוחנית
מגוון קורסים סדנאות לימודים ברוחניות ומיסטיקהסדנאות | תקשור | שחזור גלגולים | קריסטלים | הילינג סדנאות רוחניות כל מה שרציתם לדעת
קורס סדנת תקשור - היכולת לתקשר
סדנת קורס לימוד תקשור היכרות עם עולם הנשמות
סדנת לימוד תקשור - מטרות לימוד קורס סדנא תקשור
קורס סדנת ללימוד תקשור - קורס לימוד תקשור בסיסי לידע כללי מבוא לתקשור
סדנת קורס לימוד טיפול בתקשור - לימוד קורס תקשור למתקדמים למטפלים הוליסטיים
קורס לימוד סדנה לטיפול שחזור גלגולים - מטרות לימוד קורס סדנא שחזור גלגולים
קורס סדנת לימוד אבני קריסטלים - לימוד קורס סדנת טיפול באבני קריסטלים
סדנת קורס לימוד הילינג - לימוד קורס סדנא טיפול הילינג
סדנת חלומות - סדנא לימוד פענוח ופירוש חלומות
סדנת קורס טיפול בדמין מודרך - סדנא לימוד דמיון מודרך
סדנת מודעות עצמית וחשיבה חיובית - לימוד סדנא מודעות עצמית וחשיבה חיובית
סיכום סדנאות קורסים לימודים ברוחניות
למה כדאי ללמוד בקורסים והסדנאות הרוחניות של פרפרים

המשך קריאה: סדנאות | תקשור | שחזור גלגולים | קריסטלים | הילינג סדנאות...

קטגוריה: תחומי מיסטיקה נוספים - מאמרים ברוחניות

תהליך חניכה רוחנית -למתקשרים - למטפל רוחני הוליסטי

מבוא לללמידה ותהליך חניכה הרוחנית למתקשר ומתקשרת ומטפלים רוחנייםסדנאות רוחניות

תהליך הלמידה והחניכה הרוחנית על מנת להיות מתקשר ומטפל רוחני במיסטיקה מהווה הכשרה שבה לומד המטפל לקבל על עצמו את יכולות הריפוי לאחרים כדרך חיים.

תהליך זה מהווה צומת דרכים חשובה עבור החניך ועבור החונך. בתור מדריכה רוחנית הכשרתי רבים שרצו להיות מטפלים או פשוט רצו להתפתח רוחנית בתחומים שונים. חלקם מטפל בשיטות משלהם שפתחו במהלך הלימודים והסדנאות שלי. במאמר זה אתאר את היתרונות של החניכה הרוחנית, התנאים המקדימים וכן את השלבים השונים בהתפתחות הרוחנית מניסיוני האישי כמטפלת וכמדריך רוחני.
בתחילה ברצוני לציין שמסע הרוחני משול למציאת תיבת אוצר אבודה בים שבתהליך הרוחני התיבה נפתחת ונעשה שימוש באוצר הגנוז בתוכה.

המשך קריאה: התמחות למטפלים רוחניים הוליסטיים באמצעות מגוון של קורסים...

קטגוריה: תחומי מיסטיקה נוספים - מאמרים ברוחניות

הרצאות סדנאות וימי גיבוש לארגונים וחברות
מגוון נושאיים רוחניים

שמי דפנה ביסמוט מדריכה ,מטפלת ומדריכה רוחנית אני מתקשרת ומשלבת את התקשור עם אבני הקריסטלים,הילינג ואנרגיות. אני מעבירה סדנאות והרצאות בנושאים רוחניים הוליסטיים שונים מודעות,תקשור,חלומות ,קריסטלים והביקורות מאוד חמות ואוהדות.
המטרה שעומדת בפני היא להרחיב את מעגל המודעות והחשיבה המודעת בקרב האנשים. מאחר ואנו נמצאים בתקופה של שינויים ,הדרך לצלוח את השינויים הללו היא באמצעות המודעות, שינוי דפוסי התנהגות וחשיבה חיובית, השפעה חיובית על המרחב כעבודה, משפחה, חברים.

הרצאות וסדנאות רוחניות לימי כיף וגיבוש לאירועים חברתיים ועוד

הרצאה על חלומות ופשרם

תהליך החלימה ומצבי החלימה, סמלים בחלום ופשרם – סמלים ומושגים, סיטואציות חלום -מדריכים בחלום, משמעות המוות בחלום, לידה בחלום, תיקון חלום, דוגמאות מטיפולים קודמים ע"י פענוח חלומות .בחלק השני של ההרצאה למשתתפים תהיה במה לשאלות ותשובות לחלומות ,סמלים ועוד.

הרצאה על תקשור

הצצה לעולם התקשור,מהו תקשור ולאיזה מטרה משתמשים ביכולת זו. האם יכולתזו נלמדת,נרכשת? בחלק השני של ההרצאה למשתתפים תינתן במה לשאלות ותשובות וכמו כן תהיה אפשרות להזמין מספר משתתפים לחוות תקשור.

הרצאה על עולם הקריסטלים

הצצה לעולמם המופלא של אבני הקריסטלים(גבישים) והשפעתם על חיינו וכן דרכי הטיפול המקובלות באמצעותם.הקריסטלים משמשים כיום כמקור חשוב בטיפולים אלטרנטיביים במספר אופנים מצד אחד לטיפול בבעיות שונות כגון סכרת, לחץ דם, שגרון, זיכרון ומחלות רבות נוספות מאידך לטיפולים שמטרתם העצמה אישית ופתיחה רוחנית.בחלק השני של ההרצאה למשתתפים תהיה במה לשאלות ותשובות ואפשרות לחוות את החיבור לקריסטלים.

הרצאה על שיחזור גלגולים

נושא שיחזור הגלגולים מסקרן ביותר. הנושא משלב בתוכו את המודעות לכך שהנשמה שלנו נצחית וחלק ממנה ממשיך להתקיים כאן בעולמנו בהרצאה אסביר :מהו הרעיון הבסיסי של חיים קודמים, הסיבות והגורמים לאדם להתעניין בחיים קודמים, הקשר בין החיים הקודמים לחיים שלנו כאן , השימוש בשחזור גלגולים כטיפול משלים וההשלכות החיוביות לאדם, גילוי הסיבות לקשיים, לבעיות רגשיות, דפוסי התנהגות.בחלק השני של ההרצאה למשתתפים תהיה במה לשאלות ותשובות וכמו כן תהיה אפשרות להזמין מס' משתתפים לחוות את תהליך שיחזור גלגולים.

משך ההרצאה- כשעתיים

פרפרים המרחב הרוחני 

בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.

קטגוריה: תחומי מיסטיקה נוספים - מאמרים ברוחניות

התמחויות וטיפולים רוחניים

טיפול בדמיון מודרך | טיפול בתקשור | טיפול בקריסטלים | טיפול בשחזור גלגולים
מודעות עצמית | חלומות | טיפול בהילינג

בשנים האחרונות חלה התקרבות לטיפול האלטרנטיבי ומודעות רוחנית כגון אנרגיות, תקשור, חלומות,אבני קריסטלים, דמיון מודרך, שחזור גלגולים, צמחי מרפא וכדומה. המהפך שחל בי וההתקרבות שלי לעולם הרוחני היה מתוך רצון והרגל של עזרה לאנשים. למדתי לקבל את הכלים שבהם אני היום משתמשת בטיפולים.התמחות וטיפולים רוחניים הוליסטיים
"פרפרים המרחב הרוחני" הוקם מתוך אמונה ביכולותיי לעזור לכל דורש ולראייה לכך יעידו רבים הנוהרים מכל רחבי הארץ על העזרה וההקלה הרבה שקיבלו בעת הטיפול המסור והאישי וכל זאת באמינות רבה כלפי קהל הפונים.אי מתחברת למטופל דרך השם הפרטי ושם המשפחה, לא בצורה הנומרולוגית הרגילה אלא מתחברת לנשמת המטופל ומכאן השם "פרפרים".

תחילת דרכי הרוחניהתמחות וטיפולים רוחניים הוליסטיים
טיפול באמצעות דמיון מודרך
ייעוץ והכוונה באמצעות תקשור
טיפול איזון אנרגטי באמצעות אבני קריסטלים
טיפול באמצעות שחזור גלגולים - תיקון חווית עבר וקרמה
הקניית כלים ולימוד מודעות עצמית
חלומות - פירוש חלומות בפורום חלומות ושילובם בתקשור
טיפול בהילינג אנרגטי - טעינה וחידוש הצקרות מרכזי האנרגיה בגוף
יצירת קשר לייעוץ ולפורומים

המשך קריאה: התמחות טיפול בתקשור | ייעוץ בתקשור | טיפול בשחזור גלגולים...

קטגוריה: תחומי מיסטיקה נוספים - מאמרים ברוחניות

מנורת מלח

מנורת מלח מסייעת ומקלה בבעיות של נשימה - לחץ ובעיות שינה

מנורה מקסימה ומדהימה ביתרונותיה, העשויה מגביש מלח אבן טבעית שהתפתחה לפני כ-260 מליון שנה ונוצרה ממלח הים שהפך למאובן. האבןמנורת מלח נכרתת מעומק של כ-300 מטרים מתחת לפני האדמה. הארת האבן מבפנים יוצרת אור טבעי בעל אפקטים מיוחדים בצבע מדהים עםהשפעות בריאותיות חיוביות רבות עלינו.

האוויר שאנו נושמים - במה יכולה מנורת גביש המלח לעזור

האוויר מכיל יונים שליליים וחיוביים וקימת חשיבות רבה לאיזון העדין שביניהם.איזון זה מופר ע"י מכשירים חשמליים שונים, תאורה מלאכותית, מיזוג אוויר, מחשבים ועוד הפולטים יונים חיוביים הגורמים לחוסר איזון, חוסר איזון זה גורם לנו למתח, עייפות, בעיות נשימה,מנורת מלח אלרגיות ועוד.

מנורת גביש המלח פולטת יונים שליליים מאזנים והשפעתה כשל השפעת מים המביאים לאיזון, הרמוניה ורוגע.

ההשפעות החיובית על בריאותינו של מנורת המלח

מנורת המלח לאחר הדלקתה עוזרת בבעיות שונות של:

מנורת המלח מסייעת לנשימה לאסטמה וברונכיט
מנורת המלח מקלה בבעיות של לחץ דם
מנורת המלח יכולה להפיג מתח ולחץ נפשי
מנורת המלח יכולה להקל בבעיות של ראומטיזם
מנורת המלח מסייעת לבעיות שינה וחלומות
-בשלביה המוקדמים של השינה מקרינה מנורת המלח אנרגיה המובילה לרגיעה עמוקה, ולשינה איכותית יותר.
מנורת המלח מגבירה את האיזון הטבעי של האוויר.פמוטי מלח

לסיכום של היתרונות של מנורת המלח

גושי המלח מומלצים מאוד למשרדים, חדרי ילדים, חדרי שינה ואזורים מרכזיים בבית.מעבר לכך משמשת מנורת המלח כקישוט נאה כאשר היא מוארת עם משחקי אור מדהימים מסביב.

קטגוריה: תחומי מיסטיקה נוספים - מאמרים ברוחניות

טיפולים רוחניים התמחות של דפנהסוגי טיפולים רוחניים - התמחות של דפנה

להלן חלק מהדוגמאות לטיפול בתקשור, טיפול בשחזור גלגולים, טיפול בקריסטלים, טיפול בדמיון מודרך, טיפול בהילינג, פתרון חלומות.

דפנה מתמחה בשיטות טיפול הבאות
תקשור | הילינג | שיחזור גלגולים
דמיון מודרך|  אבני קריסטלים

המשך קריאה: טיפולים רוחניים הוליסטיים | התמחות למטפלים רוחניים...

קטגוריה: תחומי מיסטיקה נוספים - מאמרים ברוחניות

טיפולים רוחניים – מטפלים הוליסטיים במיסטיקה

מטפלים רוחניים
הגנות נגד אנרגיות שליליות

 

להפעיל מנגנוני הגנות לפני, במהלך ואחרי הטיפולים. לכל מטפל הוליסטי מתקשר, מתקשרת , הילר או בכל תחום אחר קיימים שיטות הגנות נגד אנרגיה שליליתשונות שבו הוא מיישם את ההגנות נגד אנרגיות שליליות. ההגנות נגד אנרגיות שליליות הנו חיוני להגנה הן על המטפל והן על המטופל. במאמר זה נסקור את מהי משמעות ההגנה? אנרגיות שליליות? חלק שיטות ההגנה הקיימות? ומהן שיטות ההגנה שאני משתמשת בעת ביצוע טיפולים רוחניים כגון תקשור, הילינג, קריסטלים שחזור גלגולים ועוד.

המשך קריאה: טיפולים רוחניים | מטפלים הוליסטיים במיסטיקה | הגנות נגד...

קטגוריה: תחומי מיסטיקה נוספים - מאמרים ברוחניות

טיפולי גוף-נפש דוגמאות לטיפולי גוף-נפש

טיפול בתקשור - טיפול בדימיון מודרך - טיפול בשחזור גלגולים - טיפול בקריסטלים

הסבר על טיפולי גוף-נפש בתחומים שונים והעצות שנתנו בעקבות הטיפול

במאמר זה אסקור דוגמאות לטיפולים רוחניים שונים שבצעתי במהלך השנים באמצעות תקשור  | דמיון מודרךשחזור גלגולים | אבני קריסטלים.
חלק מהטיפולים לוו במפגש עם נשמות מדריכות של צדיקים וחלקם עם מפגש במקומות קדושים ליהדות.  אני שואבת את כוחי מהיהדות ולכן סמלי היהדות מופיעים תמיד בתקשורים שאני מתקשרת או מסרים שאני מעבירה.טיפולים רוחנים הצלחות
טיפולים רוחניים הוליסטיים יכולים להקיף קשת רחבה של מקרים כגון תמצית ממה שמובא במאמר זה: זוגיות , אי יכולת לקיים יחסי זוגיות, חוסר עקביות בחיים, שחרור מחווית המוות של בן זוג, ניקוי וטעינת אנרגיות, גמילה מהתמכרות, חלומות , טיפול במקור הנשמה, נשמות מדריכות , תובנות בחלום, פרידה מאם, תובנות מסדנאות  ועוד רבים אחרים.

טיפול וייעוץ זוגי - שימוש במדריך רוחני
מדיטציה בשילוב טיפול בקריסטלים
טיפול וייעוץ זוגי - חוסר יכולת התמדה בזוגיותטיפולים רוחנים הצלחות
אמונה דתית - התמדה
טיפול בהילה ואנרגיות שליליות
טיפול זוגי - שחרור רוחני לאחר מות בן הזוג
טיפול בגמילה מהתמכרות משתייה חריפה
התחברות לבסיס הנשמה
סיוע לאדם חולה
תובנה מסדנת תקשור
תובנה מחלום
טיפול חשש מהסביבה ובטחון עצמי
חזרה לתקופת הילדות
חלום עם מסר
טיפול באנרגיה שלילית
טיפול במקור הנשמה
טיפול ברמת הנשמה
נשמות מדריכות
סיכום המאמר של הטיפולים
יצירת קשר עם דפנה

המשך קריאה: טיפולי גוף-נפש | דוגמאות לטיפולים רוחניים הוליסטיים |...

קטגוריה: תחומי מיסטיקה נוספים - מאמרים ברוחניות

עמוד 1 מתוך 11

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

שחרור הכעס הוא הבנה וקבלת הקושי של הצד השני
module-title-icon
מחשבה היא ראי של האני
module-title-icon
צחוק משחרר פחד

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים