שלישי, יולי 16, 2024

בס"ד

חלום על חתול

מהו משמעות הופעת חתול בחלום? מהם המסרים של חלומות על חתולים?  מה החלום על חתולים מסמל לנו?

משמעות הצבעים של חתולים בחלומות אומרים שלחתול יש 9 נשמות כנראה שהאמונה הזו קשורה לדתות עתיקות שראו בחתול חיה שטנית עם עיניים בורקות בחושך
ויכולת החתול ליפול מגובה על שתי רגליו . אולם רבים מגדלים חתולים ורואים בחתול חיית רכה ונעימה .

חתול בחלומות

 

 

 

 

המשך קריאה: חתול בחלומות - חלומות על חתולים - חלום על חתול

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

מדוע החלום חשוב לנו

מבוא:

במאמרים קודמים על החלום כתבתי שהחלימה מתרחשת בעת שהחולם נמצא בהרפיה מלאה ומוחו פעיל.

וכמו כן ציינתי שבזמן השינה הנשמה עולה מהרובד הפיזי לרבדים אחרים ונזונה באנרגיות ובתובנות.

במאמר זה אדבר על חשיבות השינה והחלימה.

ברצוני להזכיר בפתיחה את ספרו של הרב שרגא ברג – גלגולי נשמות שבו נאמר שללא שינה האדם היה מתכלה במהירות רבה יותר. כמו כן נאמר שהבורא נתן את השינה לאדם שימלא את אנרגיית גופו .

אדם ללא שינה משול לאדם שלא אכל ולא שתה אולם בהיבט הרוחני. לעומתו אדם שישן מסוגל להתמודד עם מצבי היום יום.

רקע לחלום

מדוע המוח פעיל בזמן שינה?

אלוהים ברא את האדם ונתן לו את ששת החושים אולם את החוש השישי לא מנוצל במלואו. האדם מסוגל להגיב למציאות, לגשמי בעזרת חושיו. החוש הויזואלי הוא החוש שהאדם חי איתו רוב הזמן.

האדם רואה בתמונות, חושב בתמונות, מדמיין וגם חולם בתמונות. התמונות הם אמצעי המחשה שבעזרתו האדם מסוגל להבין את התת מודע. במצב נורמלי האדם  צובר חוויות וזכרונות בתת מודע.

חשיבות החלום

האדם בבסיסו במצב השרדות ואין לו פנאי להתעסק עם צרכיו הריגשיים. האדם עסוק בלממש את צרכיו הפיזים והחברתיים. האדם לא מסוגל להתמודד 24 שעות ביום עם זכרונות, רגשות ותהיות. מצב שכזה יפנה את כל העשייה, העבודה הצידה ויגרום לאדם להתכנס לתוך עצמו ולהתבדל מהחברה והמציאות החיצונית. לכן בחלום עולים מהתת מדע מצבים שביום יום האדם לא מתפנה אליהם ועוזרים לאדם להתוודע אליהם ולהתמודד עימם.

נושא נוסף שבו יש חשיבות לחלום הנו שבחלום מרבית הדברים תופסים מימד אחר ממה שיכולה להיות במציאות. מציאות החלום לעיתים לא הגיונית, מלאה צבעים ותמונות לא הגיוניות. חלום שאנו זוכרים הוא מצב שהתת מודע "דורש" מהמודע להתמודד עימו. הבעייה היא לבודד את הפרטים הרלוונטים ולדעת להתעלם מהחיזוקים שהתת מודע מסר בחלום. בחלום קיימת דחיפה של התת מודע לסיים תהליכים שמכבידים על החולם ביום יום וגורמים לצער, חרדה וחוסר סיפוק.

סמלים בחלום

ישנה הקבלה בין חולמים שונים בתמונות והסמלים בחלימה. בהבנתי ישנם סמלים שניתן להבין אותם בצורה זהה אצל החולמים אבל צריך לקשר את הסמל לעולמו של החולם. החיבור בין הסמל לעולם הפנימי של החולם יוצר מצב של הדבקה בין התת מודע למודע של החולם. ברגע "שפתרנו" את החלום בעצם טיפלנו בבעיה של החולם וקידמנו אותו בתהליך הפנימי שהוא עובר. ישנם חלומות שבהם מתקבלים מסרים שלא קשורים כלל לחולם עצמו אלא לסביבה החיצונית שהוא חי עימה. החולם מקבל מעין "הנחיות" מלמעלה איך לקדם ענינים בצורה חיובית בסביבה החיצונית לו. חלום שכזה הוא מסר. מסרים שכאלה הם מיוחדים ומגיעים לאנשים שמסוגלים מבחינה רוחנית להבין ולקבל את ההנחיות מלמעלה.

טיפול בחלום

לכן חשוב לטפל בחלום ולפנות לאדם שידע לכוון את החולם. לרוב לאיש קבלה או דת. ביהדות ישנם המלצות מה לעשות כאשר החולם חלם חלום שמטריד אותו והוא איננו מבין אותו. בפירושים שאני נתונת לחלומות אני מתחברת לנשמה ולתת מודע של החולם דרך התיקשור. תמצאו לא מעט סמלים ומוטיבים חוזרים כאשר הפירושים להם שונים.

לסיכום

החלום מהווה נדבך חשוב לא רק עבור מיסטקינים אלה עבור כל אחד מאיתנו. השינה מהווה את המזון של המוח.

אז שיהיה לנו חלומות טובים ונעימים ואני מזמינה אתכם להצטרף אלי לפורום החלומות שלי ולפורום התקשור שלי. 

פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

השתקפות בעיות רגשיות שלנו בחלומות 

המאמר יעסוק במסרים שמופיעים בחלומות שמסמלים משברים בחיינו

חלומות על משברים בחייםמשברים בחיים מטרתם ללמדנו כיצד לסיים תהליכים חברתיים ומצבים שאינם משרתים אותנו יותר. אנו חיים בתוך מעגלי חיים שונים ורגעיים שאינם יכולים להיות לנצח ולשם כך אם אנו רוצים להיכנס למעגלי חיים חדשים עלינו ללמוד להתנתק ולשחרר מעגלים ישנים מחיינו.
ברגעי משבר שונים בחיינו תת המודע שלנו יודע לאותת לנו באמצעות חלומות שעלינו לטפל בעצמינו לפני שמצבינו עלול להחמיר.
תת המודע משתקף בחלומות ומעלה לתודעה באמצעות סמלים, סוגים שונים של משברים, בעיות רגשיות ו/או תקופת דכדוך שעלינו לדעת להתמודד עמם הן בהתמודדות אישית והן באמצעות פנייה לגורם שיעזור לנו להתמודד עם הסערות הרגשיות שחלות בחיינו.

 

המשך קריאה: פירוש חלומות על מצבים רגשיים בחלומות - עצב - דיכאון -...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

משמעות הופעת מפתח בחלומות - סמל המפתח בחלומות מ

מפתחות בחלום - אילו עולמות הם פותחים עבורינו

מפתח בחלומותהופעת מפתח כסמל בחלומות הוא סימבול למידע סודי שמתקבל מהתודעה הפנימית ומופיע בהפתעה לקראת שלב של התחדשות ושינוי בחיים. התחדשות שאינה צפויה או מתוכננת ובאה בהפתעה וכסוד מלמעלה כדי לנווט את החולם לכיוון המתאים והנכון לו בחייו. בנוסף סמל המפתח בחלומות משמש כאמצעי לתחילת השינוי, כפתיחת דלת ומזל בחיים. הופעת המפתח בחלומות מגיעה בגרסאות שונות ועל כך אתייחס במאמר.

 

המשך קריאה: חלומות על מפתח - משמעות הופעות מפתחות בחלום - פירוש...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

שן בחלום שיניים בחלומות  משמעות הופעת שן בחלום

מאמר מפורט על משמעות השיניים בחלומות - חלומות על שיניים

כמעט כל אדם שני חולם על שיניים בחלומות אם זה חלום על שן שמתנדנדת או חלום על שן שבורה נושא השן בחלום חוזר שיניים בחלומותעל עצמו בתדירות גבוהה. האם הפחד שיש לרבים מאיתנו מנושא השיניים מוביל אותנו לחלום על שיניים? או שיש משמעות עמוקה יותר לחלומות על שיניים – תקראו את המאמר ותחליטו...
החלטתי לעשות סדר בחלומות של השיניים ולהביא לכם מעין לקסיקון ענק של חלומות על שיניים שבו אביא דוגמאות לחלומות שונים והפירושים הנלווים להן.
אם יש לכם חלום על שן שלא מופיע פה תוכלו לשלוח לי באימייל או פשוט לפרסמו בתחתית המאמר ואני אנסה לתת פירוש לחלום על השן המיוחד שלכם.
אז מה בעצם מסמלים לנו שיניים בחלום? שיניים במצבים שונים וצבעים שונים חלום על שן שנפלה, חלום על סתימה בשן, חלום על כתר בשן שצריך להחליף, חלום על טיפול שיניים, חלום כתר בשן ועוד.

המשך קריאה: שיניים בחלומות | חלומות על שיניים | הכל על שיניים בחלומות

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלום על רעידת אדמה

מאמר שמתאר ומסביר חלומות שונים שקשורים ברעידת אדמה

רעידת אדמה למרות היותה תופעת טבע שמזעזעת את יסודות כדור הארץ לחלומות על רעידת אדמה ישנה משמעות שונה. המאמר יעסוק במשמעות פירוש החלומות שקשורים לרעידת אדמה. הסיבה לחלימה על רעידת אדמה, האם רעידת האדמה קשורה לחייו האישיים או לאנשים אחרים? האם זה מסמל נבואה או אזהרה לחולם?חלום על רעידת אדמה

רעידת אדמה בחלום מסמלת לחולם על אופן ההתנהלות חייו. האדמה מסמלת את יסודות היציבות והקיום, בריאותו של החולם. רעידת אדמה מסמלת הקצנה של יסודות אלו לכוון השלילי ולמהפך שסופו מביא שוב לביסוס היסודות הללו. רעידת האדמה בחלום מסמלת גם על תהפוכות בחייו של החולם. תהפוכות אלו מביאות לשינוי שבסוף התהליך הוא תהליך חיובי ונדרש לחולם. כמו כן יש בחלומות לעיתים היבט נבואי שלעיתים עלול להתרחש במציאות כפי  שקרה בחלום.

רעידת אדמה כזעזוע במבנה חייו של החולם

"חלמתי שאני מבקרת את אמי בבית אבות ואז יש רעידת אדמה.הקשישים מאד מבולבלים לאיודעים היכן להיות. אני מכנסת אותם בחוץ ומוצאת להם מקום מוגן ובטוח."

פרוש - החולמת מגיעה לפגוש את אימה בבית אבות.היסודות שהיו קיימים עד כה בחייה של אימה
השתנו, היא קשישה וזקוקה לתמיכה מה שגורר אחריו שינוי בחיי החולמת.רעידת האדמה מסמלת את השינוי בחייה של החולמת וההכרה בו.

רעידת אדמה כסימבול לשינוי שלילי הגורם להקצנה

" חלמתי שנסענו באילת לטיול ועברנו ליד הים וגלים התנפצו עלינו וראיתי חלק מהאדמה שנשבר כמו ברעידת אדמה.  לאחר מכן פגשתי מישהו שסיפר על שני טילים חדשים שיש לאויב ואחד הטילים נשלח והיה מן עשן לבן כזה וכנראה הייתהלכך השפעה והסתבר שזה טיל כימי או ביולוג."

פרוש - החלום קשור ליחסים בין ישראל למצרים.רעידת האדמה בחלום מתארת את השינוי הקיצוני ביחסי השלום בין ישראל למצרים. החלום מתאר את השבר במבנה השלום,שיגרום לזעזוע בשני המדינות.

רעידת אדמה כסימבול לשינוי חיובי

"חלמתי שאני הולכת לישון לפתע חשתי ברעידה אדמה שנענעה את המיטה שלי. אני זוכרת שאמרתי לעצמי הא.. רעידת אדמה לא ממש התרגשתי או פחדתי מזה ואמרתי נמשיךלישון זה יחלוף כמו כל דבר"

פרוש - המיטה מסמלת את מקור הביטחון של החולמת בחייה. התעלמותה של החולמת מרעידת האדמה בחלום מסמל על חשיבה חיובית וקבלת השינוי שאמור להתרחש בחייה כמובן מאליו.רעידת האדמה מזעזעת את הקיים ופותחת דלת לשינוי.

ArticleA8

"חלמתי כי אני ניגשת למעלית לפתע המעלית נתקעתומתחילה רעידת אדמה כשאני מחוץ למעלית. אני רואה את המעלית צונחת ומודה לאלוקים איזה מזל שלא עליתי עליה. רעידת האדמה מתחזקת ואני מחפשת משקוף של דלת לעמוד מתחתיו בחלום אני מתפללת את תפילת "שמע" כמה פעמים בקול. בסוף רעידת האדמה נפסקת וכולם בסדר"

 

פרוש -  המעלית בחלום היא סימבול לעלייתה של החולמת לעולם הנשמות. רעידת האדמה היא סימבול לשינוי גדול בתודעתה של החולמת .שינוי חזק ועוצמתי והדרך של החולמת להתמודד עימו הוא באמצעות האמונה.תפילת שמע מחזקת את הנשמה ושומרת עליה מכל רע והיא גם מחזירה את הנשמה חזרה לגוף בהתעוררות

פרוש - החלום מתאר את הפחד של החולמת מהרס הזוגיות וההשלכות על ילדיה. רעידות האדמה בחלום מסמלות על קיומן של אירועים שמזעזעים את חיי השגרה בבית ובזוגיות ועל חוסר קבלת החלטה ופסיביות של החולמת מתוך פחד וחשש שילדיה יפגעו מהחלטותיה .סופו של החלום שהזוגיות נהרסת ושלא ניתן לשקמה ושהילדים נפגעים כמו שהחולמת חששה.החלום בא כאזהרה לחולמת לא לעמוד במקומה אלא לנקוט בעמדה.רעידת אדמה כאות אזהרה לחולם
"חלמתי שיש רעידות אדמה והבית שלי משתנה . הפנימי אותו הבית אבל החיצוני זה בניין. אני רואה את הילדים שלי ישניםולאחר הרעידה הראשונה הבית בפנים מקבל צורה שונה הפתחים נעשים קטנים ולאחר מכן אנימוצאת את עצמי מחוץ לבית עם הרבה אנשים לפתע מתרחשת רעידה נוספת. אני הולכתלראות מה עם הילדים שלי ואומרים לי שהם לא שרדו ,אני בוכה ומרגישה כאב וצועקתזה לא יכול להיות ואני רצה לבית והבית הרוס ושום דבר לא שרד .לבסוף אני מתעוררת ורואה שהילדיםשלי ישנים"

"חלמתי שאני מתעורר בחדר שוכב על הרצפה מכוסה בשמיכה ויש רעידת אדמה. בחלום אני מנסה לקום אבל לא יכול, כאילו מחזיקים אותי. נפלתי לחור שחור ומשהו אפל ושחור ורע ניסה לעטוף  אותי בחלום התנגדתי וידעתי שאני חולם ולמרות זאת לא הצלחתי להתעורר כאילו הגוף היה משותק התעוררתי בבהלה"

פרוש -רעידת האדמה בחלום מסמלת אזהרה לחולם מפני נפילה רגשית ועל תוצאותיה - הרס הקיים. החלום נסנל שהחולם מודע למצבו והוא אכן מנסה להתמודד ולצאת ממצב זה

רעידת אדמה כמסר לעם ישראל

"חלמתי שאני גרה בבניין רב קומות ומתחילה רעידת אדמה. כולם בורחים מהבתים. אני מתארגנת לצאת מהבית ולוקחת רק דברים הכרחיים לילדים שלי כמו אוכל וטיטולים. מהחלון אני רואה את הכותל המערבי והמון אנשים דתיים מתפללים מולו בדממה. כשאני יורדת במדרגות אני מבינה שזה לא רעידת אדמה אלא תקופה של שואה חדשה. כולנו מודאגים. הכול אפור מסביב ויש הרגשה כבדה מאוד"

פרוש – לפני כעשור  חלמתי חלום זהה שסימל רעידת אדמה בירושלים. היקיצה מהחלום הייתה קשה עבורי כי הבנתי שזה מסמל על ימים של קושי גדול בעם ושירושלים תהיה המוקד לכל השינוי. גם בחלום שלי וגם בחלום הנוכחי  המסר מיועד לעם ישראל ולא באופן אישי. רעידת האדמה בחלום מסמלת שינוי בתפיסת החיים ובאורח החיים של האנשים. בחלום החולמת עוברת לדירה חדשה  זמנית שנועדה לה כמחסה מתוך ידיעה שמה שהיה קיים עד כה ישתנה.

לסיום

רעידת אדמה בחלום מסמלת מצד אחד שהיסודות שאנחנו בטוחים בהם מתערערים ועלינו לנקוט פעולה מתאימה ומצד שני מסמלת שינוי חיובי לחולם.

אז לכו לחלום ....חלומות נעימים

 

 

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות על צונאמי שטפונות

מה משמעות חלום על צונאמי או חלום על שטפון

צונמאי גלי ים עצומים המתפרצים בעוצמה רבה אל חוף הים לאחר רעידת אדמה שמתרחשת במעמקי הים. אולם מה משמעות חלומות על צונאמי? מה חלומות של צונאמי באים לאותת לנו? האם הצונאמי בחלום מהווה משבר או צמיחה בחיים?חלומות על צונמי ושטפון
באופן כללי הים והאוקיינוס מסמלים בחלומות את הכוחות המשתנים באדם, עולם הרגשות שמשתנה מקצה לקצה , עולם היצר , היציאה ממצב מודע למצב לא מודע. הצונאמי בחלום מסמל לחולם על הגעתו למצבים רגשיים קיצוניים וכיצד הם ישפיעו על התנהלותו בחיים.

כפי שצונאמי מביא עמו הרס רב כך השפעות הרגשות עלולים להוביל להרס של הקיים ולפגיעה בחייו של החולם כדיכאון, חרדה, בריחה ,כעס, הסתגרות והתכנסות עם עצמו.
היבט נוסף למשמעות הצונאמי בחלומות הנו היבט כלל עולמי שקשור בסוג של חלום נבואי על צונאמי במדינה כלשהי או על הרס הקיים שנובע מעליית כעס וכאוס .

צונאמי בחלום כסימבול לבחירתו של החולם

"חלמתי שאני פוגשת חברה מהתיכון שיש לה ילדה מחוץ לנישואים והיא מכירה לי את החבר הנוכחי שלה שלו יש 2ילדים ואשתו עומדת מאחור ומתבוננת בנו . אנו הולכות למקום גדול כמואצטדיון מלא אנשים. כדי להינצל אנשים מתבקשים לתפוס בסירה עם חוט ולעשות סקישמגיע התור שלי מגיעגל מים עצום ושוטף את כולם אבל כולם נשארים. בחלום אני מבינה שזה הגל הקטן ועודאמורים להגיע גלים נוספים ושעלי להימלט. אני בורחת למעלית שמוסתרת בקיר ובמעלית ישנה בחורה נוספת. אני לוחצת על קומה 7הבחורה מעדיפה לרדת בקומה 5 .לפתע מרגישיםזעזוע כמו רעידת אדמה המעלית נפתחת יצאתי בקומה 7 יצאתי אולם מתחתי אני רואה מים והבחורה שהייתה איתי במעלית שוחה כלפי מעלה כדי להגיע לקומה 7 כל מה שמתחתפשוט הוצף במים ואני מתעוררת"

פרושהחלום מסמל את הישרדותה ובחירת הזוגיות של החולמת שסופו טוב. החלום מתחיל בזוגיות חברתה המקרין על תהליך הזוגיות של שהחולמת. בזוגיות החולמת ישנם שאלות רבות שמציקות לה ומציפים אותה ברגשות כצונאמי. רעידת האדמה מסמלת זעזוע שהחולמת חווה אך לא ממקום של כאב או סבל, אלא מתוך בחירה ותובנה עם הרצון להמשיך עם הקיים למקום גבוה ועוצמתי יותר לספרה 7, לעומת בחירתה של הבחורה שבחרה לפי הלב וטבעה בשל כך.

צונאמי בחלום כסימבול להתמודדות עם קשיים

"חלמתי שאני עם האקס שלי על חוף ים שלפתע מתחילים גלים לשטוףאת החוף ואני אומרת לו שנברח כי מתחיל צונאמי. מאחורינו הר אנחנו מטפסים ואני מעודדת אותו כל הזמן שלא יתייאשוימשיך לטפס. אנימסבירה לו שאם אחד מאיתנו מאבד יציבות השני יעזור לו. בסוף ההר ישנו כביש ואנחנו עולים על רכב להתרחק מהים שעומד לשטוף הכל. בהמשך אנו מגיעים למקום מדהים מלאפירות כשהים מאחורינו ולא יכול להגיע אליו וכל האנשים מסביב שהגיעו כנראה גם הםצועקים הגענו לגן עדן(מקום ממש קסום...). מלא שלווה ומטפלים בכולם שיירגעו ושירגישוטוב ואומרים לכולם שעכשיו אין להם ממה לדאוג ושיהיה בסדר"
פרוש -  הצונאמי שהחולמת חווה בחלום מסמל על קשיים בזוגיות . החלום מתאר את המאבק העיקש של שניהם להמשיך בקשר,החולמת היא הדמות המובילה ובזכות עקשנותה הקשר שורד.החולמת מודעת לכך שבלעדיו היא תרגיש אבודה. גן העדן שהחולמת הגיעה עם בן זוגה מראה את הסוף הטוב את מקומם להיות ביחד.

חלום על שטפון

חלום נוסף : "חלמתי שהסתכלתי החוצה מביתי וראיתי שבחוץ הכלמוצף מים והבנתי שזה צונאמי. כמויות גדולות של מים נכנסו לתוך הדירה ולתוךהבניין ולדירות אחרות ואת המים שנזלו ונאלצתי ליבש. בשלב

מסוים זה היה הבית שלהורי הרמתי את הכיסאות לשטוף ושמתילב שחלק מהחדר נשטף ולא התייבש. אמרתי לעצמי שאני אצא ואחזורלאחר מכן לשטוף וידעתי שאימי לא יודעת שאני מתכוונת לשטוף להם את הבית. כשיצאתי ראיתי שהכל יבש ואיןצונאמי"

פרוש -  החולמת חווה צונאמי שמאיים על הבית שלה. הבית מסמל את המהות הפנימית של החולמת שעלול לאבד שליטה מעומס רגשי שנובע מעודף אחריות שהחולמת לוקחת על עצמה בנוגע להוריה. בחלום החולמת לומ

דת לנתב את עצמה ולעמוד באיום על המהות הפנימית שלה.

הצונאמי כסימבול להתחלה חדשה בחיים

"אני חולמת שאני בים עם בעלי ובני שפתאום מגיע גל ענק. תחושת ההלם שאומנם ראיתי וחוויתי הרבה גלים אבל לגל כזה ענק לאציפיתי. הכל מוצף ואני והילד שוחים עם הזרם אבל לא רואים אתהחוף והמים מכסים את המקום שבו היו המפתחות לבית. אני מצליחה לטפס על גדר חלודה אבל נותנת לילד לעלות קודם אבל הילד לא כלכך מתרגש כמוני ועולה בעצלתיים. אני מתוסכלת ומיואשת שלא הצלחתי להציל את המפתחות לביתי ואין לי איך להיכנס הביתה ולפתע חמי מגיע ומביא לי מפתחות ולתדהמתי, הוא אומר שהוא מצא אותם בחוף.
פרוש - הצונאמי מסמל התחלת שינוי פתאומי לא מתוכנן. המסר לחולמת שלמרותהפתאומיות היא תלמד לפלס את הדרך. הילד מסמל את האני הפנימי של החולמת שהיא לא רק שלא מאבדתאותו אלא מעצימה אותו . המסר בחלום הנו חיובי ומגלה את היכולת של החולמת להתמודד ולהצליח לנווט לדרךהחדשה.

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

זוגיות טובה - הקסם בחיי ה-"ביחד"
טיפים רוחנייםהזוגיות - מערכת מורכבת וסבוכה של קשרים, לחצים, אירועים, רגשות והתגשמויות. לעיתים הזוגיות מגיעה למשבר בלתי צפוי והגיוני "הרי הם אוהבים אחד את השני" ועולה השאלה כיצד מגשרים בין בני הזוג ופותרים את הזוגיות במשבר? לעיתים הטיפול עובר דרך ארוכה הרבה לפני ש"היינו" וחוזרת אחורה לגלגולים קודמים של אחד מבני הזוג או של שניהם יחד. האם בגלגולים קודמים היה להם קשר משותף? האם לאחד מבני הזוג יש צורך לשפר את הקרמה שלו בעולמנו? להמשך קריאה מאמרים זוגיות..

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים

hacklink al fethiye escort bayan escort - vip elit escort dizi film izle film izle hack forum marsbahis casibom giriş casibom betwinner türk ifşa slot siteleri sahabet girişpragmatic play oyunlarıaviator oynaSweet Bonanza oynaGates Of Olympus oynaslot siteleriBetturkey girişbet10betray spotافلام سكس عربيفلام اباحيهporno izleporno sexsikiş izleporno videosbetincasibomcasibomstarzbetvozol 12000iqos fiyatvozol puffiqos fiyatheetshaber yazılımıbetvevocasibomxxx videosvozol likitDeneme Bonusu Veren Sitelerbetturkeysıcak sohbet hattızbahisxslotgalabetparibahisbetsmovevbetvevobahisbetparksuperbetinbetsmovebetsmovebetcupbetcupvbetgalabetomeglebettiltJojobet girişcasinomhubbahsegelmatadorbetmatadorbet girişparibahisfilme sexoSex Videosbetturkeycasibombettiltmatadorbet güvenli girişMarsbahis girişjojobetbetturkeygoldenbahisbetwoontipobetyouwinrokubetEstreva Jel Sipariş EtEstreva Estradiol Jel 50Gsafirbetbahigobetriyal girişhttps://www.puffbarfiyat.com/MatadorbetJojobet girişbetwoon+18 film izlevozol star 12000matadorbettürk ifşacasino chefmarsbahis girişJojobetJojobetholiganbetfull film izlevozol 1000012bet no1Hepsibahis Güncel Giriş1xbetatlasbetbahigobahiscasinobahsinebetgarantibetgrambetonbetbetpublicbetsatbetwinnerbullbahisgrandpashabetikimisliistanbulbahisjojobetsonbahistempobetkralbetligobetmarsbahismarsbahismatbetmelbetmilanobetmostbetpadisahbetparobetpaşacasinopinbahisromabetshowbetsüperbahissüperbetintempobetşutbettempobetultrabetvegabetyouwinmatbetbetmoonbetmoonbetcupbetcuptempobettempobettempobetbetmoonparibahisyouwingoldenbahisbahsegelelexbetmatbet girişbets10jojobetsekabetbetebetz library download books b-ok 1lib projectjojobetmatbetjojobetsahabetİstanbul Escortholiganbetcasibom7slotsmatbetcasibombahisaibetroad betsilin betvoy CasinowonCasipol DiyarbetDrbahis Enbahis Favorisen Favorislot Gameofbet Hanedanbet Hepyekcasino hilarionbet Hipercasino Hitbet Hitbet İnterbahis İstekbet LadesbetLevabet Lordcasino MasterbettingMercurecasino Neemex NesinecasinoPirobet Puntobahis Radissonbet MedusabahisRcasino Rokubet SantosbettingSlotticaSovabetSpinco Süperbahis Süperbet Tambet Tlcasino TwinplayVippark KralbetLigobetMarsbahisMostbetMrbahisNorabahisPadişahbetParibahisParisbahisParobetPaşacasinoPinbahisRomabetshowbetSonbahisSüperbahisSüperbetinSutbetTempobetbetist girişmarsbahistarafbetbetkomsahabetmariobettipobettipobet365matadorbetbahiscom1xbetmarsbahisgrandpasahbetonwinzbahisfixbetbetturkeybetpublicstarzbetxslotbycasinosupertotobetbeylikdüzü escortYouwin GirişsuperbetinYouwin Giriş AdresikalebetkalebetMatbetMeritkingsahabetRulet Siteleriimajbetpapaz büyüsücasibomPapaz BüyüsübetebetcratosslotngsbahiskalebetkralbetmostbetCasino Slot SiteleriUltrabetyouwinparibahisGrandpashabetbahsegelmadatorbetcasibomBets10CasinomaxiCasinometropolMobilbahisMeritkingMatadorbetSekabetimajbetCasibomVdcasinoSahabetSekabetTarafbetmarsbahisbahigojojobetCasinolevant girişcasibomcasibom girişcasibom girişcasibomcasibomJojobetjojobetbetparkjojobetasdasdcasibomBets10jojobetextrabetextrabetJojobet güncel girişmavibetcasibommatbetmatbet girişcasibom güncelbetparkcasibomholiganbetbahsegelcasibomonwindinamobetsekabetmarsbahismatbetjojobetcasibombtwbeOnwinJojobet girişvbetcasibomyokcptmatadorbet girişfixbet girişfixbet girişPusulabetMarsbahiscasibommeritkingSekabetasdasdimajbetpiabellacasinosekabetjojobet girişmatbetcasibomjojobetholiganbethiltonbetbetorspin girisfixbetmatadorbetceltabetsekabetHoliganbetholiganbetmaltcasinomatadorbetmatadorbet girişmatadorbet girişfixbet girişbetturkey girişyouwin girişbetpublic girişbetmatik girişbetmatik girişgrandpashabet girişbetpublic girişxslot girişjojobet güncel girişjojobet güncel girişjojobet güncel girişjojobet güncel girişmilosbet1wincasino sitelerigrandpashabet girişsafirbetHoliganbetjojobet 923jojobetextrabetmarsbahispiabetstarzbetmatadorbetmarsbahisonwinzbahisxslot girişpiabellacasino girişpiabellacasinobycasinotarafbetbetkomsahabetmariobettipobettipobet365matadorbetbahiscom1xbetmarsbahisgrandpashabetonwinzbahishepyekcasinofixbetbetturkeybetpublicstarzbetxslotbycasinosüpertotobetjojobet güncel girişextrabetCasinolevant girişcasibomdidim escortantalya travestijojobetelexbetvbetmatadorbet girişBahis Sitelericasino siteleribetnanoholiganbetlunabetmeritkinggiriş jojobetJOJOBETdinamobetjojobetbuy 25 instagram likesmatbetjojobetMadridbet girişBetmatik girişTarafbet girişBetkom girişSahabet girişMariobet girişTipobet girişTipobet365 girişMatadorbet girişBahiscom giriş1xbet girişMarsbahis girişGrandpashabet girişOnwin girişZbahis girişHepyekcasino girişFixbet girişBetturkey girişBetpublic girişStarzbet girişXslot girişBycasino girişSupertotobet girişBetmatik girişTarafbet girişBetkom girişSahabet girişMariobet girişTipobet girişTipobet365 girişMatadorbet girişBahiscom giriş1xbet girişMarsbahis girişGrandpashabet girişOnwin girişZbahis girişHepyekcasino girişFixbet girişBetturkey girişBetpublic girişStarzbet girişjojobetXslot girişBeycasino girişSupertotobet girişbuy twitter accountsjojobet girişindian escorts manchesterlunabetjojobetSahabetmatadorbet girişbahisalJojobet girişjojobetJOJOBETmeritkingbahsegelsekabetonwinmatbetjojobetsahabetbetparkbetparkKavbetbetnanotipobetextrabetsetrabetvevobahisjojobetmarsbahisjojobetdumanbetmarsbahismatbetimajbetbetebetsekabetBahis.combaywinbayspintümbetsekabetbayspinbetebetbaywintümbetbahsegelhitbetilbetbettilttümbethitbetilbettümbetjojobetmariobetdinamobetnakitbahisjokerbetbayspin girismariobetbetkommarsbahispusulabetKralbetmatbetstarzbetmarsbahistümbettümbetbayspinbayspinŞutbet sorunsuz girişbaywinAtlantisbahis sorunsuz girişBetmoney sorunsuz girişMatbet sorunsuz girişBircasino sorunsuz girişBahisai sorunsuz girişHepyekcasino sorunsuz girişHızlıbahis sorunsuz girişmarsbahismarsbahisRadissonbet sorunsuz girişSuperbet sorunsuz girişSpinco sorunsuz girişRokubet sorunsuz girişNeemex sorunsuz girişjojobetLordcasino sorunsuz girişjojobet girişjojobet güncel girişvppark sorunsuz girişLadesbet sorunsuz girişBetroad sorunsuz girişbetelli sorunsuz girişSlottıca sorunsuz girişHitbet sorunsuz girişalobet sorunsuz girişgame of bet sorunsuz girişnesinecasino sorunsuz girişTambet sorunsuz girişBetplay sorunsuz girişDrbahis sorunsuz girişFarkbet sorunsuz girişEnbahis sorunsuz girişFavorisen sorunsuz girişhilorionbet sorunsuz girişAspercasino sorunsuz girişBizimbahis sorunsuz girişMasterbetting sorunsuz girişPirobet sorunsuz girişTwinplay sorunsuz girişBekabet sorunsuz girişBetpipo sorunsuz girişCasılot sorunsuz girişHipercasino sorunsuz girişCasinoslot sorunsuz girişLevabet sorunsuz girişBennow sorunsuz girişSantosbet sorunsuz girişMercurecasino sorunsuz girişFavorislot sorunsuz girişRcasino sorunsuz girişmislibetCasinowon sorunsuz girişİstekbet sorunsuz girişTlcasino sorunsuz girişSovabet sorunsuz girişPuntobahis sorunsuz girişBetvoy sorunsuz girişBetsilin sorunsuz girişBetyap sorunsuz girişHiperwin sorunsuz girişDiyarbet sorunsuz girişCasipol sorunsuz girişİnterbahis sorunsuz girişHanedanbet sorunsuz girişLotobet sorunsuz girişAkulabet sorunsuz girişAnadoluslot sorunsuz girişBetnis sorunsuz girişNisbar sorunsuz girişRüyabet sorunsuz girişbaywinCrosbet sorunsuz girişEssbahis sorunsuz girişBahiscent sorunsuz girişVaycasino sorunsuz girişplacebet sorunsuz girişstarzbetstarzbetBets10 sorunsuz girişstarzbetBetchip sorunsuz girişMaximcasino sorunsuz girişCssinoplus sorunsuz girişPradabet sorunsuz girişFestwin sorunsuz girişVdcasino sorunsuz girişdavegas sorunsuz girişKazandra sorunsuz girişmaltcasinoBetmüze sorunsuz girişCasivera sorunsuz girişloyalbahis sorunsuz girişMotorbet sorunsuz girişBetbey sorunsuz girişyorkbet sorunsuz girişlimrabet sorunsuz girişHiltonbet sorunsuz girişAstrabetting sorunsuz girişBetclup sorunsuz girişstarzbetstarzbet