שבת, ינואר 23, 2021

בס"ד

 כלים ושיטות לזכור חלומות

מהן השיטות המומלצות לזכור חלומות

האם קרה לך מצב שבו לאחר שהתעוררת משינה שאלת את עצמך מה בעצם חלמתי ולמה אני לא זוכר את החלום באופן ברור? תחושה שאולי במהלך היום אזכר בחלום אבל זה לא קורה. כיצד לזכור חלומות

אתם לא לבד רבים חשים את התחושה הזאת ורבים היו רוצים לזכור חלומות.
בגלל שאני מייחסת חשיבות רבה לנושא המסרים בחלומות חשוב לי שאנשים כן יזכרו את החלומות וינסו לתרגם את המסרים בחלומות. ולכן אנסה להציע מספר שיטות רוחניות לזכירת חלומות.

המשך קריאה: חלומות | מאמר כלים ושיטות כיצד לזכור חלומות | לזכור...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות על חג פורים חלומות פורים

חלמתם על דמות בחלום? ייתכן והדמות מסמלת עבורכם משהו חשוב? או שאולי היא באה לתת לכם מסר חשוב? בעיקר אני מדברת על דמויות שונות ולאוו דווקא נפטרים, קרובים, מתים אלא בעיקר דמויות שונות החל ממלך וכלה במלאך וכדומה.
לקראת פורים שמאופיין במסכות ותחפושות כתבתי את המאמר שיעסוק גם הוא בחלומות שקשורים לפורים החל מתחפושות מכשפה, מגדת עתידות, נסיך/ה, מלך/ה, כישוף פורים - חלומות לפורים על תחפושותומלאכים. לכל תחפושת/דמות בחלומות אפרט  סיבות להופעתם, הקשר והמלצתי לחולם להבנת המסרים. הדוגמאות נלקחו מפורום החלומות שלי שאתם מוזמנים לגלוש איליו בכיף ולהנות...

המשך קריאה: חלומות לפורים | חלומות על תחפשות ודמויות | מאמר יפה וחמוד...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות על מים גשם נהר ים אוקיינוס אגם בריכה

חלומות מקורות מים שונים

במאמר זה ריכזתי עבורך חלומות שונים העוסקים במקורות שונים של מים החל מגשם, ים בריכה ועוד. מרבית החלומות הופיעו גם בשכיחות בפורום חלומות שלי באינטרנט וכן בפורומים שונים שאני מנהלת בנושא חלומות כגון דף הפייסבוק "קסם החלום ופשרו". כמובן ישנם עוד מקורות רבים של מים שלא כיסיתי אבל מקווה שמבין הדוגמאות שציינתי להלן תמצאו את החלום שלכם מסתתר. כמובן לא כל חלום זהה לחלום אחר אולם יש להבין שהרעיון המרכזי עדיין תופס ואם השינוי הקל שמותאם למצבו של כל חולם ניתן להגיע לפתרון המתאים לכל חלום.

המשך קריאה: חלומות על מים | פרוש מים בחלום | מקורות מים בחלום

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

טיפים חשובים לפירוש חלומות

טיפים לפענוח חלומות

חלומות הינן חוויה המתרחשת במספר מחזורים במהלך הלילה שבתוכם משתלבים חוויות מציאותיות מחיי היום יום, דאגות וגם התלבטויות שלנו שמקבלים צורה וצבע וחוזרים אלינו בחלום. האם לאחר שחלמתם חלום הרגשתם תחושות שונות כגון לחץ, פחד, תחושה של מתנה, רצון לדעת את פשר החלום וכיצד למנף אותו או תחושה של חלום שמתגשם.
אז איך באמת נלמד להבין את החלומות שלנו ואף אולי למנף אותם במציאות ? כמנהלת פורום חלומות באינטרנט אנסה במאמר זה לתת לקורא אפשרות לפרק את החלום לגורמים,להבין את החלום ולהפנים את המסרים החשובים בחלום.

המשך קריאה: חלומות | טיפים לחלומות | טיפים חשובים לפענוח ופירוש...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות של ילדים

חלומות של נוער מתבגר

לאחר שכתבתי מאמר בנושא חלומות של ילדים קיבלתי המון פניות לפרט יותר על חלומות של ילדים מתבגרים. חלומות אלו הנם ערוץ חשוב להבין את עולמם המשתנה במהירות של ילדים מתבגרים שמחר יהפכן לגבר ואישה. כפותרת ומפענחת חלומות באחד הפורומים המובילים בתחום באינטרנט מזה שנים רבות פשפשתי והעליתי את החלומות השכיחים ביותר שנשאלתי בנשוא חלומות של ילדים מתבגרים.
כידוע חלומות הנם אחד הערוצים הרוחניים לתת המודע שלנו ולמתרחש בחיינו ביום יום. החלומות של ילדנו הנם תמונה וראי על עולמם של הילדים ולהבנתי קיימת חשיבות רבה לחלומות של ילדינו המתבגרים מאחר שהם יכולים לבטא מצוקה נפשית, פחד ובעיות חברתיות חברתית שבגיל זה מאוד קריטיים לזהות שלהם כבוגרים. אנו כהורים לילדים מתבגרים מסוגלים ללמוד לנתח את החלומות של ילדנו המתבגרים ולעזור להם. מאמר זה הינו המשך למאמר קודם על על מה חלם הילד שלנו היום?

המשך קריאה: חלומות | חלומות של ילדים מתבגרים | מאמר שמפרש חלומות...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

נפטרים בחלומות מאמר חלומות על אנשים שנפטרו

אני בטוחה שרבים מהקוראים חלמו או יחלמו על אנשים נפטרים החל מאבא או אימא שנפטרו דרך סבא וסבתא שנפטרו וגם דודים או אנשים קרובים אחרים שהלכו לעולמם. מדוע אנו חולמים על אנשים נפטירם ומדוע הם באים אילנו בחלומות? האם חלומות על אנשים שנפטרו מסמלים לנו משהו בחלום? האם יש חשיבות מי מהנפטרים מגיע אילנו למסור לנו את המסר בחלום?
כמנהלת פורום חלומות מוביל באינטרנט אני מודעת לעובדה שחלומות אילו שכיחים וככל שהנפטר שמופיע בחלום קרוב או אהוב על החלום הדבר מטריד מאוד את החלום.

המשך קריאה: חלומות על נפטרים | אנשים שמתו ושבו בחלום | חלומות על מתים

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

פירוש חלומות סימנים סימבולים יהודיים בחלום

חלומות על צדיקים – חלומות על המשיח

כמנהלת פורום חלומות מזה שנים רבות נתקלתי בשכיחות בסוג מסוים של חלומות שבהם מופיעים סימבולים דתיים יהודיים כגון כצדיקים, המשיח ,בית המקדש ועדו רבים אחרים כגון קידוש, יין ועוד. המאמר יעסוק בסוג המאוד מיוחד של סימבולים יהודיים בחלומות וכמובן משמעות הפירוש של הופעת צדיקים בחלום וסימבולים דתיים. חשוב לציין שלחלק מהחולמים על סימבולים דתיים בחלומותיהם נובע מתוך אורח חייהם אך , זה בהדגשה, אחרים שחולמים על סימבולים דתיים יהודיים ייתכן שבעתיד חלומותיהם ישנו את אורח חייהם. מתוך הפרשנויות הרבות לחלומות במהלך החלימה על סימבולים דתיים החולם חווה חוויות אנרגטיות חזקות שמשאירות חותמם לאחר גם היקיצה.
במאמר זה אסקור את משמעות הסימבולים הדתיים היהודיים בחלומות. בעקרון חלומות על סימבולים דתיים הינו חלום שגורם לחיזוק אמונתו של החולם ובהבנת מהותו של העם היהודי, במושג האחריות האישית של כל אחד ואחד מהעם היהודי ,הצורך בשמירת הזהות היהודית, הליכוד הלאומי והמשיח.

המשך קריאה: חלומות על סימבולים דתיים ביהדות | חלומות שמכילים חלומות...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות על חיות (סוס, נמר, אריה, דבורים, כלב, חתול ועוד)

חלומות על בעלי חיים

בפורום החלומות שלי מופיעים סמלים רבים בחלומות שקשורים לחיות שונות. נכון כל חלום שונה אולם מוטיב החיה בחלום נשאר זהה לפי אופי ותכונות החיה בחלום - חיה חכמה או טיפשה? חיית מיים או באוויר? חיה עם עוקץ או דבש?

הפרשנות במאמר שלי להופעת החיה בחלום כמו כל הופעת הסמלים האחרים הינה בתקשור. במהלך קריאת החלום אני חווה את החולם, חשה את אופיו ,התנהגותו ואת תת המודע שלו.לכן בפירוש החלום אני בודקת איך החיה מתנהגת ,מה קרה לה בחלום, מה הקשר בינה לחולם במהלך החלום. כל אלו מאירים לי את הפירוש ואת ההמלצות שהחולם צריך לקחת מהחלום.

המשך קריאה: חלומות על חיות | סמלים של חיות בחלומות

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות ילדים  - חלומות של ילדים

מה הילד שלך חלם היום?

החלומות מהווים ערוץ לתת המודע שלנו וחיי היום יום . בעיני חלומות ילדים הנם דבר מדהים שנותן לנו תמונה מיוחדת על עולמם של ילדינו ולחוות אתם באמצעות חלומם כפי שאנו עושים עם הציורים שלהם . בעיני קיימת חשיבות לחלומות של ילדים ובמיוחד אותם חלומות שמבטאים מצוקה,פחד ואנו מחויבים לתת תשומת לב רבה על מנת לעזור ולעיתים להציל את הילד מפני הצקות שאנו איננו מודעים להם. במאמר אני מסבירה על חלומות ילדים ברבדים שונ ים - הבדלי החלימה בין הגילים dream9השונים,הבדלי החלום בין בנים לבנות, חלוקת החלומות של ילדים לקטגוריות שונות ,פירושים לחלומות נבחרים מתוך פורום החלומות שלי וכן המלצות כיצד לשפר את הקשר של ההורים והילדים באמצעות החלומות .
ילדים חולמים עוד מהיותם בבטן האם כעוברים! החלום עבור הילדים הנו אמצעי חשוב לשינה בריאה.
חלומות של ילדים שונים במסרים שלהם מחלומות של מבוגרים למרות שלעיתים נושא החלום זהה..

המשך קריאה: חלומות של ילדים | פרוש חלומות ילדים | על מה ילדים חולמים

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

פירושי חלומות מתחתנים חתונה

חלומות על חתונה

החתונה אירוע חשוב ומשמח אבל כמובן מלחיץ מסיבות שונות כספיות, רגשיות וסיבות רבות נוספות. בחלומות marriage-partyלאירועים כגון חתונה חוזרים מוטיבים כגון שמלת הכלה, מקום האירוע, מעצורים ובעיות במהלך האירוע החתונה עצמה. המשותף לסמלים הנם החששות שמלווים את הזוג לקראת האירוע. מלבד ההפקה של האירוע שדורש מאמץ רב ישנו את המעבר למציאות חדשה. זהו מעבר לחיים עצמאיים, לקיחת אחריות ולבניית החיים כבוגר. כבכל שלב בחיים כאן השלב מתאפיין במתחים, חרדות, תהיות לגבי עצמך ולגבי בת /בן זוגך.
אנסה לפרש את החלומות הבאים ככל שאוכל מאחר שעל מנת לתת פירוש מדויק חסרים לי מוטיבים שונים העוזרים לי להתחבר למהות הנשמה כגון שם החולם או פרטים נוספים העוזרים לי בתקשור החלום.

המשך קריאה: חלומות חתונה | פרוש חתונה בחלום | פרוש חלומות על חתונה

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

מנורת מלח -בריאות של הטבעsalt-light
מנורה מקסימה ומדהימה ביתרונותיה העשויה מאבן מלח טבעית ונוצרה ממלח הים שהפך למאובן. הארת האבן מבפנים יוצרת אור טבעי בעל אפקטים מיוחדים בצבע מדהים עם השפעות בריאותיות חיוביות רבות .להמשך קריאה מנורת מלח...

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים