שישי, נובמבר 22, 2019

בס"ד

מאמר על חלומות שמכילים מסרים כתובים – ספר, דפים עיתון

יום כיפור עומד בפתח וכולם צריכים לעשות חשבון נפש כי הרי ידוע שכל המצוות והחטאים שעשינו כתובים ורשומים לפני הקב"ה כפי שנאמר נכתב ונחתם ועלינו להתעורר ולזכור שבסופו של דבר כל מעשה שאנו נעשה ייזקף לזכותנו או לרעתנו. מסרים כתובים שמתקבלים בחלומות מטרתם להדגיש ולהזכיר לנו את המסר בחלום כי ברגע שנתעורר עלינו לנקוט פעולה מיידית כפי שנאמר בתפילות יום כיפור "בספר חיים ברכה ושלום ופרנסה טובה וגזרות טובות ישועות ונחמות נזכר ונכתב לפניך"חלומות על מסרים כתובים המאמר עוסק במשמעותם של סמלים במסרים כתובים בחלומות וההבדלים השונים בין הדרכים להעברת המסרים הכתובים כגון ספר, דפים ועוד יופיעו כספר שהחולם קורא או מקבל,כעיתון שהקורא קורא וכדומה.  המסר שמופיע בכתב הנו בדרך כלל מסר חשוב שעל החולם לזכור לאחר היקיצה. המסר שמתקבל מטרתו לאזכר את החולם באינפורמציה אישית או כללית שהמטרה שלה שהוא יגיב ויעשה מעשה.

המשך קריאה: חלומות על מסרים כתובים | עיתון מכתב בחלום ספר ודפים בחלום

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות יום כיפור

חלומות על יום כיפור משקפים את ההיבט האישי בחיינו וכן חשבון אישי, בקשה למחילה, תפילה ופחד מפני אסון. ביום כיפור אנו עומדים לפני בורא עולם חלומות ליום כיפורועושים חשבון נפש. היום מוקדש לתשובה, סליחה וצום לצורך ניקוי ושחרור לקראת השנה החדשה. מאחר שחלומות מהווים ראי של הנשמה אני מקנה חשיבות לעיתוי שבו החלום מופיע...

המשך קריאה: חלומות על יום כיפור | פירוש חלומות על יום כיפור] מאמר יום...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

מאמר על העבר ההווה והעתיד

לקראת ראש השנה נעסוק במושגי עתיד הווה ועבר בחלומות שקשורים למהות של שלנו ביהדות לקראת השנה החדשה. המאמר יעסוק בפירוש חלומות שקשורים למצבי עבר הווה ועתיד שבאים לידי ביטוי בחלומות כסימבולים שונים כגון סימבול הילד שמסמל את ההווה והעתיד ולעומת זאת הופעת הסימבול של הזקן מסמלת את ראש הנשה - עבר עתיד והווההעבר. השנה החדשה שמציינת עבורנו את העתיד תלווה בחלומות כילד שמסמל התחדשות רעננות ואלו העבר יצוין כזקן עם ניסיון. ההווה והעתיד בחלומות מייצרים שינוי כמו שלב חדש בחיי החולם ולחזקו בכיוון שאיליו הוא רוצה לפנות.

המשך קריאה: חלומות לראש השנה - עבר הווה ועתיד | פירוש חלומות לראש השנה

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

תהליך לשינוי עצמי
כיצד התהליך והשינויים באים לידי ביטוי בחלומותינו

המאמר שלפניך מתאר את השתקפות תהליך השינוי שעובר אדם בחייו בחלומות שלנו. השינוי במאמר הינו שינוי בתודעה האישית שלנו והתייחסות הסביבה הקרובה לשינוי -  קבלה או דחייה וזאת באמצעות המסרים שאנו מקבלים בחלומות שלנו. בחלומות ישנם סמלים שבהקשרים מסוימים יכולים ללמד על תהליך השינוי שהחולם עובר בחייו. מתוך החלומות אני מסייעת לאנשים בתהליכי השינוי שלהם ע"י חיזוק התהליך הן באמצעות תהליכי מודעות עצמית ומימוש עצמי והן באמצעות שינוי וטעינת אנרגיות חיוניות חיוביות שמחזקות ועוזרות בתהליך.תהליך שינוי עצמי

המשך קריאה: פירוש שינוי עצמי בחלום | שינוי עצמי בחלומות שלנו

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

נשמות תאומות – כיצד הכל נפגש בחלומות שלנו

המאמר עוסק במהות של נשמות תאומות וכיצד בחלומות שלנו לעיתים ישנם היבטים שקושרים אותנו לנשמות התאומות שלנו. מהי בעצם אותה נשמה תאומה שרבים מאתנו מחפשים לעיתים במציאות? חלום על נשמות תאומות
בפורומים שלי נדרשתי רבות לנושא הנשמה התאומה ולחיפוש המתלווה אליה.

המשך קריאה: נשמה תאומה | מאמר על חלומות על נשמות תאומות | פירוש חלומות

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

מאמר על כלים ושיטות כיצד לזכור חלומות

האם קרה לך מצב שבו לאחר שהתעוררת משינה שאלת את עצמך מה בעצם חלמתי ולמה אני לא זוכר את החלום באופן ברור? תחושה שאולי במהלך היום אזכר בחלום אבל זה לא קורה. כיצד לזכור חלומות

אתם לא לבד רבים חשים את התחושה הזאת ורבים היו רוצים לזכור חלומות.
בגלל שאני מייחסת חשיבות רבה לנושא המסרים בחלומות חשוב לי שאנשים כן יזכרו את החלומות וינסו לתרגם את המסרים בחלומות. ולכן אנסה להציע מספר שיטות רוחניות לזכירת חלומות.

המשך קריאה: חלומות | מאמר כלים ושיטות כיצד לזכור חלומות | לזכור...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות לפורים

חלמתם על דמות בחלום? ייתכן והדמות מסמלת עבורכם משהו חשוב? או שאולי היא באה לתת לכם מסר חשוב? בעיקר אני מדברת על דמויות שונות ולאוו דווקא נפטרים, קרובים, מתים אלא בעיקר דמויות שונות החל ממלך וכלה במלאך וכדומה.
לקראת פורים שמאופיין במסכות ותחפושות כתבתי את המאמר שיעסוק גם הוא בחלומות שקשורים לפורים החל מתחפושות מכשפה, מגדת עתידות, נסיך/ה, מלך/ה, כישוף פורים - חלומות לפורים על תחפושותומלאכים. לכל תחפושת/דמות בחלומות אפרט  סיבות להופעתם, הקשר והמלצתי לחולם להבנת המסרים. הדוגמאות נלקחו מפורום החלומות שלי שאתם מוזמנים לגלוש איליו בכיף ולהנות...

המשך קריאה: חלומות לפורים | חלומות על תחפשות ודמויות | מאמר יפה וחמוד...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות על מים - גשם , נהר , ים , אוקיינוס, אגם , בריכה

חלומות מקורות מים שונים

במאמר זה ריכזתי עבורך חלומות שונים העוסקים במקורות שונים של מים החל מגשם, ים בריכה ועוד. מרבית החלומות הופיעו גם בשכיחות בפורום חלומות שלי באינטרנט וכן בפורומים שונים שאני מנהלת בנושא חלומות כגון דף הפייסבוק "קסם החלום ופשרו". כמובן ישנם עוד מקורות רבים של מים שלא כיסיתי אבל מקווה שמבין הדוגמאות שציינתי להלן תמצאו את החלום שלכם מסתתר. כמובן לא כל חלום זהה לחלום אחר אולם יש להבין שהרעיון המרכזי עדיין תופס ואם השינוי הקל שמותאם למצבו של כל חולם ניתן להגיע לפתרון המתאים לכל חלום.

המשך קריאה: חלומות על מים | פרוש מים בחלום | מקורות מים בחלום

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

טיפים חשובים לפירוש ולפענוח חלומות

חלומות הינן חוויה המתרחשת במספר מחזורים במהלך הלילה שבתוכם משתלבים חוויות מציאותיות מחיי היום יום, דאגות וגם התלבטויות שלנו שמקבלים צורה וצבע וחוזרים אלינו בחלום. האם לאחר שחלמתם חלום הרגשתם תחושות שונות כגון לחץ, פחד, תחושה של מתנה, רצון לדעת את פשר החלום וכיצד למנף אותו או תחושה של חלום שמתגשם.
אז איך באמת נלמד להבין את החלומות שלנו ואף אולי למנף אותם במציאות ? כמנהלת פורום חלומות באינטרנט אנסה במאמר זה לתת לקורא אפשרות לפרק את החלום לגורמים,להבין את החלום ולהפנים את המסרים החשובים בחלום.

המשך קריאה: חלומות | טיפים לחלומות | טיפים חשובים לפענוח ופירוש...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות של ילדים מתבגרים

לאחר שכתבתי מאמר בנושא חלומות של ילדים קיבלתי המון פניות לפרט יותר על חלומות של ילדים מתבגרים. חלומות אלו הנם ערוץ חשוב להבין את עולמם המשתנה במהירות של ילדים מתבגרים שמחר יהפכן לגבר ואישה. כפותרת ומפענחת חלומות באחד הפורומים המובילים בתחום באינטרנט מזה שנים רבות פשפשתי והעליתי את החלומות השכיחים ביותר שנשאלתי בנשוא חלומות של ילדים מתבגרים.
כידוע חלומות הנם אחד הערוצים הרוחניים לתת המודע שלנו ולמתרחש בחיינו ביום יום. החלומות של ילדנו הנם תמונה וראי על עולמם של הילדים ולהבנתי קיימת חשיבות רבה לחלומות של ילדינו המתבגרים מאחר שהם יכולים לבטא מצוקה נפשית, פחד ובעיות חברתיות חברתית שבגיל זה מאוד קריטיים לזהות שלהם כבוגרים. אנו כהורים לילדים מתבגרים מסוגלים ללמוד לנתח את החלומות של ילדנו המתבגרים ולעזור להם. מאמר זה הינו המשך למאמר קודם על על מה חלם הילד שלנו היום?

המשך קריאה: חלומות | חלומות של ילדים מתבגרים | מאמר שמפרש חלומות...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

לזרום עם הקיים משמעתו קבלה והבנה
module-title-icon
רוצה להרגיש אהוב - דמיין שהנך שותה כוס של אהבה
module-title-icon
להתגבר על הפחד דמיינו אותו כנקודה שחורה בים של אור

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים