חמישי, ספטמבר 24, 2020

בס"ד

דמויות מהמקרא תנ"ך בחלומות

פירוש חלומות על דמויות יהודיות מהמקרא ומהתנך בחלומות

הופעת דמויות מהמקרא כגון דוד המלך, נביאים ומלכים בחלומות יש סימבוליות רבה וסיבתיות.הופעתם בחלום באה לרמז על עליה רוחנית,לווי רוחני,חיזוק באמונה,גאולת

הופעת דמיות המקרא בחלומות

היחיד-שינוי חיובי בחייו של החולם,גאולת הכלל,סיפוק עצמי . מה הסיבה להופעת דמיות מהמקרא בחלומות?
במאמר אתייחס לאזכורים של ממצאים אשר מקורם בזיכרון הנשמתי של החולם ובקשר הסימבולי בין החלום לחולם.

המשך קריאה: מאמר פירוש חלומות שבהם מופיעים דמויות מהמקרא | מה משמעות...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

כיצד ממשים ייעוד עצמי באמצעות חלומות

מימוש עצמי ייעוד רוחני

תמיד דברו איתנו על יעדים ומטרות בחיים אבל האם ידעתם שלנשמה ישנם יעדים ללמידה בכל שלב של חיים? האם היעדים שלה ישפיעו על היעדים שקבענו לעצמנו?
המאמר יעסוק בתשובות לשאלות הקשורות לייעוד הנשמתי:
האם אנו יכולים לשנות את הייעוד הנשמתי שלנו ?
האם מודעות רוחנית ועצמית עוזרת ותומכת במימוש מטרות הנשמה? ייעוד עצמי בחלומות
מה גורם לאדם להיחשף לייעוד הנשמתי שלו?
הייעוד הנשמתי הנו אוסף מטרות שהנשמה הציבה לעצמה בטרם לידתה לעולם. מימוש המטרות נאסף לאחר המוות לבסיס הנשמה שממנה הנשמה יצאה לעולם ומעשיר את בסיס הנשמה.
כיצד למעשה מתבצע מימוש הייעוד הנשמתי - הנשמה עד לרגע הלידה מתכוננת בעולם הנשמות להגעתה לעולם הגשמי. תהליך החדירה של הנשמה לגוף חשוב בגלל שהוא קובע את מהלך חייה על מנת להיכנס בתדר הנכון. כל יעד/מטרה של הנשמה הוא שיעור קרמתי שמסתיים בעשייה.

המשך קריאה: מאמר מימוש עצמי וייעוד רוחני | יעדי הנשמה והשתקפותם בחלומות

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

למידה רוחנית באמצעות חלומות

סימנים לתהליכים של למידה רוחנית שמופיעים בחלומות

למידה והתפתחות רוחנית מתאימה וישימה לכל אחד ולאו דווקא למיעוט אנשים בעלי יכולות מיוחדות. העניין עד כמה אנו מסוגלים להיות מודעים לחלקים סמויים בתוכנו. למידה רוחנית הינה עבודה מודעות אשר מאפשרת לאדם לתקן מידות בהתנהגותו ובהתנהלותו היומיומית, ללמוד לשלוט על הצדדים הלא רצוניים והלא מודעים בתוכו. תהליך רוחני בחלומותרבים מהאנשים מפתחים חוש על חושי ,תקשור וריפוי רוחני באמצעות למידת מודעות עצמית. אנשים אלו באמצעות למידה מודעת משנים את ייעודם בחיים והופכים להיות מרפאים, מתקשרים, מורים רוחניים.

המשך קריאה: מאמר על למידה רוחנית באמצעות חלומות | התפתחות רוחנית...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות על חנוכה ניסים

חנוכה חג של ניסים וחלומות

כולנו גדלנו על הכיף של חג החנוכה שבו חגגנו את זכר ניצחון המרד של החשמונאים ביוונים עם הצגות, המון סופגניות, סביבונים וכמובן בהדלקת נרות חנוכה לזכר שמונת הימים שבהם כד השמן הקטן הספיק להדלקת האש בבית המקדש.
אז אם כבר חנוכה מדוע לא מאמר של חלומות עם מאפיינים בולטים של החג כגון סופגניות, הדלקת נרות ולנסות למצוא את ההקשרים הרוחניים להופעתם. החלומות נרות חנוכה - חלומותהופיעו במהלך כל השנה ולוקטו מהפורום חלומות שאני מנהלת. האם ישנה משמעות לסופגנייה בחלום? מה מסמל לנו השמן בחלום? שאני מדליקים נר בחלום מה משמעות הדבר עבורנו? קראו ותדעו...

המשך קריאה: חלומות חנוכה | מאמר על חלומות שקשורים לחנוכה | מה מסמל...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות על חג סוכות ובית המקדש

בפורום שלי לנושא חלומות אני נתקלת בחלומות רבים העוסקים בקיומו של בית המקדש ותחושת נוכחות של החולם בבית המקדש. המאמר יעסוק בחלומות על בית המקדש שחג הסוכות מהווה אחד משלושת הרגלים שבהם היו עולים ל-בית המקדש ומקריבים קורבנות. בבית המקדש היו נוהגים לקיים שבע מצוות בחג הסוכות כמו ישיבה בסוכה, ארבעת המינים, קרבן חגיגה ועוד. 

חלומות על בית המקדששמחת בית-השואבה - מצווה מיוחדת לשמוח בסוכות שהייתה נהוגה גם ב-בית המקדש שעליה נאמר: "מי שלא ראה שמחת בית השואבה לא ראה שמחה מימיו".
קיימת חשיבות עצומה ל-בית המקדש והנו סמל לעוצמתו של עם ישראל ולכן שאני נתקלת בפורום בחלומות העוסקים בקיומו של בית המקדש ו/או תחושת נוכחות של החולם בבית המקדש אני מייחסת לכך משמעות רבה.

המשך קריאה: חלומות לסוכות [חלומות על בית המקדש] מאמר על חלומות על בית...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות על מסרים כתובים

חלומות על ספר דפים עיתון

יום כיפור עומד בפתח וכולם צריכים לעשות חשבון נפש כי הרי ידוע שכל המצוות והחטאים שעשינו כתובים ורשומים לפני הקב"ה כפי שנאמר נכתב ונחתם ועלינו להתעורר ולזכור שבסופו של דבר כל מעשה שאנו נעשה ייזקף לזכותנו או לרעתנו. מסרים כתובים שמתקבלים בחלומות מטרתם להדגיש ולהזכיר לנו את המסר בחלום כי ברגע שנתעורר עלינו לנקוט פעולה מיידית כפי שנאמר בתפילות יום כיפור "בספר חיים ברכה ושלום ופרנסה טובה וגזרות טובות ישועות ונחמות נזכר ונכתב לפניך"חלומות על מסרים כתובים המאמר עוסק במשמעותם של סמלים במסרים כתובים בחלומות וההבדלים השונים בין הדרכים להעברת המסרים הכתובים כגון ספר, דפים ועוד יופיעו כספר שהחולם קורא או מקבל,כעיתון שהקורא קורא וכדומה.  המסר שמופיע בכתב הנו בדרך כלל מסר חשוב שעל החולם לזכור לאחר היקיצה. המסר שמתקבל מטרתו לאזכר את החולם באינפורמציה אישית או כללית שהמטרה שלה שהוא יגיב ויעשה מעשה.

המשך קריאה: חלומות על מסרים כתובים | עיתון מכתב בחלום ספר ודפים בחלום

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות יום כיפור

חלומות שקושרים לכיפור

חלומות על יום כיפור משקפים את ההיבט האישי בחיינו וכן חשבון אישי, בקשה למחילה, תפילה ופחד מפני אסון. ביום כיפור אנו עומדים לפני בורא עולם חלומות ליום כיפורועושים חשבון נפש. היום מוקדש לתשובה, סליחה וצום לצורך ניקוי ושחרור לקראת השנה החדשה. מאחר שחלומות מהווים ראי של הנשמה אני מקנה חשיבות לעיתוי שבו החלום מופיע...

המשך קריאה: חלומות על יום כיפור | פירוש חלומות על יום כיפור] מאמר יום...

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

חלומות לראש השנה

מאמר על העבר ההווה והעתיד

לקראת ראש השנה נעסוק במושגי עתיד הווה ועבר בחלומות שקשורים למהות של שלנו ביהדות לקראת השנה החדשה. המאמר יעסוק בפירוש חלומות שקשורים למצבי עבר הווה ועתיד שבאים לידי ביטוי בחלומות כסימבולים שונים כגון סימבול הילד שמסמל את ההווה והעתיד ולעומת זאת הופעת הסימבול של הזקן מסמלת את ראש הנשה - עבר עתיד והווההעבר. השנה החדשה שמציינת עבורנו את העתיד תלווה בחלומות כילד שמסמל התחדשות רעננות ואלו העבר יצוין כזקן עם ניסיון. ההווה והעתיד בחלומות מייצרים שינוי כמו שלב חדש בחיי החולם ולחזקו בכיוון שאיליו הוא רוצה לפנות.

המשך קריאה: חלומות לראש השנה - עבר הווה ועתיד | פירוש חלומות לראש השנה

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

תהליך שינוי עצמי

ביטוי של תהליך שינוי בחלומות

המאמר שלפניך מתאר את השתקפות תהליך השינוי שעובר אדם בחייו בחלומות שלנו. השינוי במאמר הינו שינוי בתודעה האישית שלנו והתייחסות הסביבה הקרובה לשינוי -  קבלה או דחייה וזאת באמצעות המסרים שאנו מקבלים בחלומות שלנו. בחלומות ישנם סמלים שבהקשרים מסוימים יכולים ללמד על תהליך השינוי שהחולם עובר בחייו. מתוך החלומות אני מסייעת לאנשים בתהליכי השינוי שלהם ע"י חיזוק התהליך הן באמצעות תהליכי מודעות עצמית ומימוש עצמי והן באמצעות שינוי וטעינת אנרגיות חיוניות חיוביות שמחזקות ועוזרות בתהליך.תהליך שינוי עצמי

המשך קריאה: פירוש שינוי עצמי בחלום | שינוי עצמי בחלומות שלנו

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

נשמות תאומות – כיצד הכל נפגש בחלומות שלנו

איך נמצא את הנשמה התאומה שלנו

המאמר עוסק במהות של נשמות תאומות וכיצד בחלומות שלנו לעיתים ישנם היבטים שקושרים אותנו לנשמות התאומות שלנו. מהי בעצם אותה נשמה תאומה שרבים מאתנו מחפשים לעיתים במציאות? חלום על נשמות תאומות
בפורומים שלי נדרשתי רבות לנושא הנשמה התאומה ולחיפוש המתלווה אליה.

המשך קריאה: נשמה תאומה | מאמר על חלומות על נשמות תאומות | פירוש חלומות

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

מנורת מלח -בריאות של הטבעsalt-light
מנורה מקסימה ומדהימה ביתרונותיה העשויה מאבן מלח טבעית ונוצרה ממלח הים שהפך למאובן. הארת האבן מבפנים יוצרת אור טבעי בעל אפקטים מיוחדים בצבע מדהים עם השפעות בריאותיות חיוביות רבות .להמשך קריאה מנורת מלח...

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים