שני, יולי 15, 2024

בס"ד

פעילות דמיון מודרך ומודעות לילידיםדמיון מודרך לילדים

הצעה לפעילות אלטרנטיבית בגני ילדים ובתי הספר לגיל הצעיר

המטרה שעומדת בפני היא להרחיב את מעגל המודעות והחשיבה המודעת בקרב האנשים. הרחבת המודעות מביאה לשינוי דפוסי התנהגות וחשיבה, השפעה חיובית על מרחב עבודה, משפחה וחברים.

קהל היעד - טיפול מודרך לילדים

קהל היעד שאני עובדת איתו מתחיל מגיל הילדות ומעלה. עולם הילד הוא עולם פתוח ושקוף. המטרה בעבודה עם הילדים הוא לפתח בהם מודעות לעצמם. פיתוח המודעות היא מעין שפה חדשה שלילד מאוד קל ללמוד ולרכוש הן בגלל גילו הצעיר והן בזכות מחשבתו הפתוחה. לימוד השפה החדשה תלמד אותם להגיב נכון לעצמם, לסביבה, לעבוד על בעיות של חוסר ביטחון, דימוי עצמי,לפתח דרכי למידה חדשות לאלו שיש להם בעיות קשב. 

שמי דפנה ביסמוט מטפלת ומדריכה רוחנית. אני מתקשרת ומשלבת בטיפולים תקשור ,קריסטלים, הילינג ואנרגיות ובנוסף אני מעבירה סדנאות מודעות, תקשור , קריסטלים ועוד. אני גם עובדת עם ילדים על מגוון בעיות .

המטרה שעומדת בפני היא להרחיב את מעגל המודעות והחשיבה המודעת בקרב האנשים. הרחבת המודעות מביאה לשינוי דפוסי התנהגות וחשיבה, השפעה חיובית על מרחב עבודה, משפחה וחברים.

יעדי סדנת דמיון מודרך לילדי הגן ובית הספר

 • רוגע.
 • הקשבה לעולמו הפנימי של הילד.
 • חיבור למודעות כללי חשיבה והתנהגות .יעדי הסדנא דמיון מודרך לילדים
 • איזון הצורך בשליטה וכוח ובכעסים.
 • התמודדות עם דימוי עצמי.
 • קבלת אחריות כילד בוגר.
 • טיפול בבעיות קשב.
 • טיפול בפחדים או תוצאות לוואי של הפחד :כהרטבה למשל.

תוכן כללי של סדנת דמיון מודרך לילדי הגן ובית הספר

השיטה היא באמצעות דמיון מודרך בשילוב מדיטציה, שילוב הקריסטלים ככלי משלים , ציור כראי למחשבתו של הילד.

משמעות דמיון מודרך – דמיון מודרך הנו תהליך שהאדם עובר באמצעות חוויה תוך כדי תהליך המדיטציה. הדימוי כשלעצמו מעורר את תחושות הגוף השונות בצורה כל כך עזה שהאדם מאמין שתחושות אלו קימות כאשר דימוי זה אינו רצוני. לעומת זאת הפעלת הדמיון באופן רצוני יכול להוביל ולחולל פלאים בגופינו. דמיון-מודרך הנו תהליך טיפולי אלטרנטיבי שמטרתו  הגעה לתודעה האישית שלנו ולפנימיותנו . בסיס הרעיון בטיפול הנו הקשר בין "דמיון-תחושות".

מאחר ועולם הילד שופע בדמיון יהיה מאוד קל ללמדו את הדרך להקשבה לצרכיו,האת הצורך "לספר" מה מעיק עליו,האת היכולת לבטוח באחרים,האת היכולת להאמין שהוא מסוגל לקחת אחריות ולטפל בדימוי העצמי.

פירוט המפגש סדנת דמיון מודרך לילדי הגן ובית הספר

המפגש אורך כ-40 דקות בסבב של 2 קבוצות. את מבנה הקבוצה תקבע הגננת/מורה.

המדיטציה תארך כ-15 דק' ולאחר המדיטציה תהיה שיחת משוב ביני לבין כל אחד מהילדים. השיחה נועדה לשם עיכול החוויה שהילד חווה .עיכול החוויה הוא גם באמצעות ציור או בחירת צבע שיתאר את תחושתו.

בתהליך תשתתף הגננת/הסייעת/מורה.

קטגוריה: דמיון מודרך | טיפול בדמיון מודרך | מאמר דמיון מודר

כוח הדמיוןדמיון-מודרך – הפלא התשיעי -הדמיון

רבות דובר על כוח רצון, האם דובר על כוח-דמיון? האם יש דבר כזה כוח-דמיון?
כוח-הדמיון של האדם יכול לגרום להפעלת רגשות, תחושות, באמצעות "הראייה-דמיון" פועלות תחושות שונות בגופינו שלעיתים אינן רצוניות. הדוגמאות לכך הנן רבות ולא תמיד אנו עוצרים לתת עליהן את הדעת או לחשוב לעומק הדמיון מה באמת קרה והתרחש.
רבים טוענים שבאמצעות הדמיון הם מסוגלים לשנות או להזיז חפצים –בוודאי כולכם מכירים את השם – אורי גלר ? ורבים אחרים

הריון ודמיון - השילוב
דמיון מודרך - תהליך
פירוט התהליך של טיפול בדמיון מודרך
יתרונות נוספים לדמיון מודרך
יצירת קשר

הריון ודמיון טיפול דמיון מדורך

דוגמא אופיינית להפעלת רגשות ותחושות באמצעות הדמיון הנה אישה המגלה את הריונה . היא תדע לספר לסביבתה שהיא "חשה ומרגישה" תחושות הריון של תנועות עובר,בחילות ועוד למרות שתחושות אילו עדין מוקדמות מדי לתהליך ההריון ולמעשה מופעלות ע"י הדמיון שלה.

דוגמא אחרת לכוחו של דמיון כאשר המילה "כעס" מעוררת אצל אנשים רבים תחושות של כאבים בחזה,כאבי ראש,לחץ דם ועוד תחושות גוף שונות.
הדימוי כשלעצמו מעורר את תחושות הגוף השונות בצורה כל כך עזה שהאדם מאמין שתחושות אלו קימות כאשר דימוי זה אינו רצוני. לעומת זאת הפעלת הדמיון באופן רצוני יכול להוביל ולחולל פלאים בגופינו.

תהליך טיפול בדמיון מודרך

דמיון-מודרך הנו תהליך טיפולי אלטרנטיבי שמטרתו הגעה לתודעה האישית שלנו ולפנימיותנו על מנת לחלץ דמיון מודרךאלמנטים בעייתיים שמפריעים לנו בחיי היום יום. בסיס הרעיון בטיפול הנו הקשר בין "דמיון-תחושות".

בטיפול באמצעות דמיון-מודרך אנו מצליחים באמצעות הפעלת הדמיון לטפל במגוון בעיות גוף ונפש-בעיות רפואיות,פחדים, לחצים ,הריון ועוד בעיות מגוונות אחרות שאין להם הסבר. אנו מפעילים את מנגנוניי הדמיון לטיפול מושכל בבעיות שונות שקימות בגופינו כשלמעשה כוח הדמיון והרצון מנצח את הגוף.

תהליך הטיפול בדמיון מודרך

תהליך הטיפול מתחיל במדיטציה קצרה עם מוסיקה רקע מרגיעה שבה המטופל נכנס למצב של רוגע ונשימות קצובות.

תהליך הנשימה בטיפול בדמיון מודרך

תהליך הנשימה הנו בעל חשיבות רבה ומכריעה בטיפול זה. תהליך הנשימה-נשיפה הרגיל מייצר מרץ ואנרגיה לגוף ולעומתו תהליך הנשיפה-נשימה בזמן טיפול מעורר את מערכת העצבים ועוזר לגוף להירגע ומרפה את השרירים.התהליך ממשיך בסיפור ודימויים שדרכם אני מובילה את המטופל לשורשי הבעיה שבה אנו מעונינים לטפל .
המטופל, באמצעותי כמטפלת, מפעיל דימויים שונים וחש שחלים בו שינויים גופניים כגון תחושות קור,חום,צבעים,תמונות. לאחר שהדימויים משתנים ונעלמים, משתנות גם הרגשות והתחושות הנפשיות.

תהליך מותאם אישית דמיון מודרך

הטיפול אישי ומשתנה ממטופל למטופל. בתחילת הטיפול אני "מקבלת" באמצעות תקשור מהו התהליך שעלי לעבור יחד עם המטופל ?. אני "רואה" ו"חשה" תהליכים נפשיים ופיזיים שקורים או קרו למטופל. מידי פעם עלי להביא את המטופל לתהליך ריפוי של דמיון-מודרך כרקע לטיפולים אחרים מאחר ואינו מחובר מתוך פחד חסימה או חוסר אמונה בעצמו. במהלך הטיפול המטופל משתחרר ומתחבר לעצמו.
עובדה חשובה שברצוני להדגיש ולציין שהטיפול הנו חזק, עוצמתי ומתמשך ובמהלך הטיפול המטופל "מקבל" כלים לטיפול עצמי ואינו מפתח תלות במטפל.

יתרונות נוספים לטיפול בידמיון מודרך

למעשה הטיפול בדמיון-מודרך אינו מסתיים בטיפול בבעיות ה"בוערות" בלבד ומקנה בנוסף למטופל, יתרונות יתרונות דמיון מודרךנוספים כגון חיזוק הביטחון העצמי,התחברות לתת המודע שלו ולהעצמה אישית.
יש להדגיש שתהליך זה אינו פותר את המטופל מתרופות,אלא תומך ומשלים.

דוגמא לטיפול בעיות הרטבה באמצעות דמיון מודרך – בטיפולים שבהם היו מעורבים ילדים שסבלו מתופעת הרטבה חזרו וצצו במהלך הטיפול, באופן שטתי, אותם האלמנטים. הילדים ציינו שבצינור השתן יש חורים ולכן קיימת דליפה – "הרטבה" . כתוצאה מהמדליפה יש חוסר יכולת לשלוט בלילה על השתן. בטיפול בדמיון-מודרך "סתמנו" את החורים. לאחר הטיפול תופעת ההרטבה נפתרה או שמספר ההרטבות קטן משמעותית ואז המטופל למד איך לטפל בעצמו באמצעות הכלים שרכש. מדובר בגמילה מהרטבת לילה שאף אחד מהם לא חווה.

קטגוריה: דמיון מודרך | טיפול בדמיון מודרך | מאמר דמיון מודר

שילוב תקשור בטיפולי דמיון מודרךהקשר והשילוב שבין תקשור לדמיון מודרך

דמיון מודרך הנו תהליך חוויתי ועוצמתי. היעד של טיפול באמצעות דמיון מודרך הנו טיפול בבעיות גוף ונפש ע"י לימוד  והקשבה לגוף-נפש שלנו. הטיפול בדמיון מודרך ממקד את המטופל בעולמו הפנימי ובדימויים שלו. התהליך מתחיל במדיטציה בשילוב נשימות ומוזיקה רוחנית ועובר דרך דימויים רוחניים שונים עבור כל מטופל. הנשימות גורמות הרגעת הגוף והנפש ומקלות על המטופל להתחבר לתת המודע שלו.

מנגנון הריפוי ברפואה האלטרנטיבית שואף להביא את המטופל לשלמות עצמית. מנגנון זה דואג בנוסף למודעות עצמית גבוהה של האדם למקורות האנרגייה הפנימיים שלו. הרעיון דומה למכונה מורכבת שחלק מסוים מתקלקל בה וצריך להחליפו על מנת שהמכונה תמשיך לתפקד בצורה מקסימלית.

חלוקה לשלבים טיפול דמיון מדורך

שיטות הטיפול השונות שאני מיישמת מכסות את מרבית תחומי החיים ומתחלקות לשני שלבים עיקריים:

שלב התיקשור- במהלך תהליך התקשור מועברת אלי אינפורמציה שונה הקשורה למטופל - הבעיות שמהן הוא סובל ,הקשיים וכן דרכי הטיפול שעלי לנקוט . בסיום התיקשור אני מקבלת כלים כיצד עלי לטפל בבעיה.תהליך טיפול דמיון מודרך

שלב הטיפול גוף ונפש- שיטות הטיפול העיקריות שאני נוהגת להשתמש הנן דימיון מודרך,שיחזור גלגולים,מגע אנרגתי.

אתמקד בתהליך דמיון מודרך שהנו תהליך חוויתי ועוצמתי. היעד של הדמיון מודרך הנו טיפול בבעיות גוף ונפש ע"י לימוד והקשבה לגוף-נפש שלנו. הטיפול בדמיון מודרך ממקד את המטופל בעולמו הפנימי,בדימויים שלו.
התהליך מתחיל במידטציה בשילוב נשימות ומוזיקה רוחנית ועובר דרך דימויים רוחנייים שונים עבור כל מטופל. הנשימות גורמות חהרגעת הגוף והנפש ומקלות על המטופל להתחבר לתת המודע שלו.

דוגמא לשימוש בטיפולי דמיון מודרך

תהליך דוגמא לטיפול בדימיון מודרך שבצעתי לאחרונה היה בילדה שסבלה מהרטבה לילית שנמשכה מהיותה תינוקת. המטופלת באמצעות תהליך הדימיון מודרך תיארה 2 כוסות מלאות במים סדוקות. כוסות אלו משולות בתהליך לכליות הילדה. בנוסף היא ראתה צינורות שמחוברות לכוסות שבהן קיימים חורים. צינורות אלו משולות בתהליך לצינורות המובילים את השתן מהכליות. ע"י דימיון והמשלה הילדה מסבירה את בעית ההרטבה שלה. הטיפול כלל הדרכה כיצד לתקן ולסתום את החורים הסדקים בכוסות ובצינורות. במהלך כל הטיפול הילדה נמצאת במצב של מדיטציה ומשתפת פעולה .בעית ההרטבה נפתרה לאחר מספר טיפולים.

קטגוריה: דמיון מודרך | טיפול בדמיון מודרך | מאמר דמיון מודר

טיפול באמצעות דמיון מודרךמטרות הטיפול בדמיון מודרך

טיפול בידמיון מודרך הוא טיפול חזק והמטופל יוצא ממנו משוחרר ועם שינוי. דמיון מודרך הנו תהליך המשפיע על התודעה, הרגשות והגוף. המטרה בדמיון מודרך היא שיפור החיים בהווה. בתהליך טיפול בדמיון מודרך אני משתפת את המטופל ומדריכה אותו. אני רואה תהליכים נפשיים ופיזיים שקורים למטופל. לעיתים קרובות אני מביאה את המטופל לתהליך הריפוי לאחר שהוא הצליח להתחבר ללא פחד ותוך אמונה בעצמו.

דמיון מודרך הדמייה מחשבתית

כוח-הדמיון של האדם יכול לגרום להפעלת רגשות,תחושות. באמצעות "הראייה-דמיון" פועלות תחושות שונות בגופינו שלעיתים אינן רצוניות
בטיפול בדמיון-מודרך אנו מצליחים באמצעות "הדמיה מחשבתית"(שהנשמה חושבת ורואה את המצב הדמייה מחשבתית דמיון מודרךבתמונות) לטפל במגוון בעיות גוף ונפש-בעיות רפואיות,פחדים, לחצים ,הריון ועוד בעיות מגוונות אחרות שאין להם הסבר. אנו מפעילים את מנגנוניי הדמיון לטיפול מושכל בבעיות שונות שקיימות בגופינו כשלמעשה כוח הדמיון והרצון מנצח את הגוף. בטיפול בדמיון מודרך אני משלבת קריסטלים ותקשור .
בתהליך הטיפול אני קוראת את תת המודע של המטופל ומנחה אותו באמצעות דימויים שאני רואה בתקשור.
התהליך מתחיל במדיטציה קצרה שבה אני מכניסה את המטופל למצב של רוגע ונשימות קצובות. לאחר שאני מזהה שהמטופל במצב של רוגע ושליטה בעצמו אני מתחילה בטיפול שמשתנה ממטופל למטופל. בזמן הטיפול אני מקבלת את התהליך שהמטופל צריך לעבור. התהליך ממשיך בסיפור עם דימויים למצבים שהמטופל מכיר. כאשר המטופל מפעיל את הדימויים הללו מתחולל שינוי - הוא חש תחושות של קור, חום, צבעים, ותמונות. לאחר שהדימויים משתנים גם הרגשות והתחושות הנפשיות משתנות.

מטרת הטיפול בדמיון מודרך

 •  סיוע למטופל מבעיות גוף ונפש
 •  פיתוח היכולת לקבל מסרים מהגוף ולא להתכחש אליהם. יכולת הקבלה פותחת עבורנו את השיחרור הנפשי,תבניות התנהגותיות ישנות ומטפלת בפיזי.
 •  שימוש בדמיון מודרך ככלי לטיפול עצמי

תהליך הטיפול בדמיון מודרךיעדים של טיפול בדמיון מודרך

 • הנחת קריסטלים על גוף המטופל
 •  הכנסת המטופל למדיטציה בשילוב מוסיקה מרגיעה
 •  המטופל נכנס למצב של רוגע
 •  הפעלת הדימויים ע"י המטופל מייצר חשיבה חדשה,מסרים מתת מודע,התנהגויות חדשות.

דוגמאות לטיפול באמצעות דמיון מודרך

הרטבה בילדות –טיפלתי במספר טיפולים של הרטבה בלילה והמדהים שאלמנטים זהים חזרו בטיפולים שונים. הילדים ציינו שבצינור השתן ישנם חורים שמשם נובעת הדליפה. כתוצאה מחורים אילו קיים חוסר שליטה בלילה על השתן. בטיפול באמצעות דמיון מודרך סתמנו את החורים ולאחר הטיפול הם לא הרטיבו.
מדובר בגמילה מהרטבה בלילה שאף אחת מהן לא חוותה.
דיכאון - הגיעה אלי מטופלת עם דיכאון כתוצאה ממוות במשפחה לאחר תקופה של חצי שנה. בתקופה זו היה לה קשה מאוד לאכול. בטיפול הדרכתי אותה להשתחרר מהחוויות הלא נעיצות שלפני הפטירה של קרוב המשפחה. החוויות הללו הגעילו אותה ולכן לא הייתה מסוגלת לאכול. הסברתי לה שלאחר הטיפול היא תקיא ואחר כך היא תתחיל לאכול וכך באמת היה.

קטגוריה: דמיון מודרך | טיפול בדמיון מודרך | מאמר דמיון מודר

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

צפי בהתנהגויות של אנשים אחרים ולמדי
module-title-icon
אם את חשה בודדה חפשי עץ בגינה וחבקי אותו
module-title-icon
רוצה להרגיש שייכת חבקי עץ בגינה וחושי את הטבע בהתגלמותו

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים

hacklink al fethiye escort bayan escort - vip elit escort dizi film izle film izle hack forum marsbahis casibom giriş casibom betwinner türk ifşa slot siteleri sahabet girişpragmatic play oyunlarıaviator oynaSweet Bonanza oynaGates Of Olympus oynaslot siteleriBetturkey girişbet10betray spotافلام سكس عربيفلام اباحيهporno izleporno sexsikiş izleporno videosbetincasibomcasibomstarzbetvozol 12000iqos fiyatvozol puffiqos fiyatheetshaber yazılımıbetvevocasibomxxx videosvozol likitDeneme Bonusu Veren Sitelerbetturkeysıcak sohbet hattızbahisxslotgalabetparibahisbetsmovevbetvevobahisbetparksuperbetinbetsmovebetsmovebetcupbetcupvbetgalabetomeglebettiltJojobetcasinomhubbahsegelmatadorbetmatadorbet girişparibahisfilme sexoSex Videosbetturkeycasibombettiltmatadorbet güvenli girişMarsbahis girişjojobetbetturkeygoldenbahisbetwoontipobetyouwinrokubetEstreva Jel Sipariş EtEstreva Estradiol Jel 50Gsafirbetbahigobetriyal girişhttps://www.puffbarfiyat.com/MatadorbetJojobetbetwoon+18 film izlevozol star 12000matadorbettürk ifşacasino chefmarsbahis girişJojobetJojobetholiganbetfull film izlevozol 1000012bet no1Hepsibahis Güncel Girişnakitbahisbetwoonmatbet1xbetatlasbetbahigobahiscasinobahsinebetgarantibetgrambetonbetbetpublicbetsatbetwinnerbullbahisgrandpashabetikimisliistanbulbahisjojobetsonbahistempobetkralbetligobetmarsbahismarsbahismatbetmelbetmilanobetmostbetpadisahbetparobetpaşacasinopinbahisromabetshowbetsüperbahissüperbetintempobetşutbettempobetultrabetvegabetyouwinmatbetbetmoonbetmoonbetcupbetcuptempobettempobettempobetbetmoonparibahisyouwingoldenbahisbahsegelelexbetmatbet girişbets10jojobetsekabetbetebetz library download books b-ok 1lib projectjojobetmatbetjojobetsahabetİstanbul Escortholiganbetcasibom7slotsmatbetcasibombahisaibetroad betsilin betvoy CasinowonCasipol DiyarbetDrbahis Enbahis Favorisen Favorislot Gameofbet Hanedanbet Hepyekcasino hilarionbet Hipercasino Hitbet Hitbet İnterbahis İstekbet LadesbetLevabet Lordcasino MasterbettingMercurecasino Neemex NesinecasinoPirobet Puntobahis Radissonbet MedusabahisRcasino Rokubet SantosbettingSlotticaSovabetSpinco Süperbahis Süperbet Tambet Tlcasino TwinplayVippark KralbetLigobetMarsbahisMostbetMrbahisNorabahisPadişahbetParibahisParisbahisParobetPaşacasinoPinbahisRomabetshowbetSonbahisSüperbahisSüperbetinSutbetTempobetbetist girişmarsbahistarafbetbetkomsahabetmariobettipobettipobet365matadorbetbahiscom1xbetmarsbahisgrandpasahbetonwinzbahisfixbetbetturkeybetpublicstarzbetxslotbycasinosupertotobetbeylikdüzü escortYouwin GirişsuperbetinYouwin Giriş AdresikalebetkalebetMatbetMeritkingsahabetRulet Siteleriimajbetpapaz büyüsücasibomPapaz BüyüsübetebetcratosslotngsbahiskalebetkralbetmostbetCasino Slot SiteleriMavibetyouwinparibahisGrandpashabetbahsegelmadatorbetcasibomBets10CasinomaxiCasinometropolMobilbahisMeritkingMatadorbetSekabetimajbetCasibomVdcasinoSahabetSekabetTarafbetmarsbahisbahigojojobetCasinolevant girişcasibomcasibom girişcasibom girişcasibomcasibomJojobetjojobetbetparkjojobetasdasdcasibomBets10jojobetextrabetextrabetJojobet girişmavibetcasibommatbetmatbet girişcasibombetparkcasibomholiganbetbahsegelcasibomonwindinamobetsekabetmarsbahismatbetjojobetcasibomqmdzvOnwinJojobet girişvbetcasibomyokcptmatadorbet girişfixbet girişfixbet girişPusulabetMarsbahiscasibommeritkingSekabetasdasdimajbetpiabellacasinosekabetjojobet girişmatbetcasibomjojobetholiganbethiltonbetbetorspin girisfixbetmatadorbetceltabetsekabetHoliganbetholiganbetmaltcasinomatadorbetmatadorbet girişmatadorbet girişfixbet girişbetturkey girişyouwin girişbetpublic girişbetmatik girişbetmatik girişgrandpashabet girişbetpublic girişxslot girişjojobet güncel girişjojobet güncel girişjojobet güncel girişjojobet güncel girişmilosbet1wincasino sitelerigrandpashabet girişsafirbetHoliganbetjojobet 923jojobetextrabetmarsbahispiabetstarzbetmatadorbetmarsbahisonwinzbahisxslot girişpiabellacasino girişpiabellacasinobycasinotarafbetbetkomsahabetmariobettipobettipobet365matadorbetbahiscom1xbetmarsbahisgrandpashabetonwinzbahishepyekcasinofixbetbetturkeybetpublicstarzbetxslotbycasinosüpertotobetjojobet güncel girişextrabetCasinolevant girişcasibomdidim escortantalya travestijojobetelexbetvbetbetnanoBahis Sitelericasino siteleribetnanoholiganbetlunabetmeritkinggiriş jojobetJOJOBETdinamobetjojobetbuy 25 instagram likesmatbetjojobetMadridbet girişBetmatik girişTarafbet girişBetkom girişSahabet girişMariobet girişTipobet girişTipobet365 girişMatadorbet girişBahiscom giriş1xbet girişMarsbahis girişGrandpashabet girişOnwin girişZbahis girişHepyekcasino girişFixbet girişBetturkey girişBetpublic girişStarzbet girişXslot girişBycasino girişSupertotobet girişBetmatik girişTarafbet girişBetkom girişSahabet girişMariobet girişTipobet girişTipobet365 girişMatadorbet girişBahiscom giriş1xbet girişMarsbahis girişGrandpashabet girişOnwin girişZbahis girişHepyekcasino girişFixbet girişBetturkey girişBetpublic girişStarzbet girişjojobetXslot girişBeycasino girişSupertotobet girişbuy twitter accountsjojobet girişindian escorts manchesterlunabetjojobetSahabetmatadorbet girişbahisalJojobet girişjojobetJOJOBETmeritkingbahsegelsekabetonwinmatbetjojobetsahabetbetparkbetparkKavbetbetnanotipobetextrabetsetrabetvevobahisjojobetmarsbahisjojobetdumanbetmarsbahismatbetimajbetbetebetsekabetstarzbetstarzbetstarzbetBahis.combaywinbayspintümbetstarzbetstarzbetsekabetbayspinbetebetbaywintümbetbahsegelhitbetilbetbettilttümbethitbetilbettümbetjojobetmariobetdinamobetnakitbahisjokerbetbayspin girismariobetbetkommarsbahispusulabetmilanobetmatbetelexbetstarzbetmarsbahispusulabetpadişahbettümbettümbetbayspinbayspinŞutbet sorunsuz girişbaywinAtlantisbahis sorunsuz girişBetmoney sorunsuz girişMatbet sorunsuz girişBircasino sorunsuz girişBahisai sorunsuz girişHepyekcasino sorunsuz girişHızlıbahis sorunsuz girişmarsbahismarsbahisRadissonbet sorunsuz girişSuperbet sorunsuz girişSpinco sorunsuz girişRokubet sorunsuz girişNeemex sorunsuz girişjojobetLordcasino sorunsuz girişjojobet girişjojobet güncel girişvppark sorunsuz girişLadesbet sorunsuz girişBetroad sorunsuz girişbetelli sorunsuz girişSlottıca sorunsuz girişHitbet sorunsuz girişalobet sorunsuz girişgame of bet sorunsuz girişnesinecasino sorunsuz girişTambet sorunsuz girişBetplay sorunsuz girişDrbahis sorunsuz girişFarkbet sorunsuz giriş