חמישי, פברואר 27, 2020

בס"ד

קארמה - שחזור גלגולים

גורל הנשמה

המאמר ינסה לבאר האם האמונה שהגורל קבוע מראש נכונה ומהי קארמה עבורנו ? האם הקארמה יכולה להשתנות במהלך חיינו?
לאדם הנולד לעולם בהווה קיימת תוכנה פנימית צרובה פרטית משלו. התוכנה מהווה ידע פנימי של הנשמה המכוונת אותנו במסלול חיינו. מה ה-"ידע פנימי"? מי נתן לאדם את הידע או את התוכנה ? ומהי נשמה? שחזור גלגוליםכל השאלות הללו מתרכזות לאחד - לכוח העליון - לבורא עולם. ברגע הלידה נכנסת הנשמה לגוף ומציתה ומחייה אותו ולכן הנשמה מהווה חלק מהניצוץ האלוהי. הנשמה אוגרת ומכילה בתוכה הן זיכרונות מגלגולים קודמים והן מטרות לגלגול הנוכחי שאליו היא הגיעה.

להמשך קריאת המאמר בנושא גורל הנשמה בתהליך גלגול נשמות

לפי האמונה והקבלה הנשמה היא שבוחרת האם להגיע לעולם הזה ? למי להגיע ? ומי יהיו האנשים שעימה תחייה ? הנשמה למעשה בוחרת ומתווה את מסלול חייה בטרם הלידה. אולם מרגע התגלמות הנשמה בגוף הפיזי יש לאדם את יכולת הבחירה לשנות את מסלול חייה של הנשמה. לא תמיד האדם מצליח או יכול להגשים את מטרותיה של הנשמה.

הצורך להגשים ולעמוד במטרותיה של הנשמה הוא העומד בעקרון הקארמה. קארמה זוהי אנרגיה של עשייה שמתעלת את המצב הקיים ומקדמת את האדם להגשמה. בקארמה יש את עיקרון התיקון והשינוי .

לא תמיד הבחירה שלנו היא הנכונה עבורנו וכתוצאה מכך אנחנו מוצאים לעיתים את עצמנו בתהליך שלא התכוונו להיות בו מלכתחילה .לכן תמיד קיימת את האפשרות והבחירה להמשיך לתקן את הקיים ולהתקדם הלאה.שחזור גלגולים

כפי שלאדם יש את שנות ילדותו המעצבים את דמותו, אישיותו והתנהגותו כך הקארמה מהווה יכולת בחירה והחלטה נכונה הבאה מתוך התפתחות נפשית וסביבתית. היכולת שלנו לזהות הזדמנויות שיפתחו אותנו ויצמיחו אותנו תלויה ברמת המודעות ויכולת הלמידה האישית שלנו. אנשים רבים חושבים שקארמה הנו מסלול חיים שחוזר על עצמו ולא ניתן לשינוי לדוגמא אדם הנאנס בחייו הקודמים מובטח שייאנס גם בחיים בהווה. קיימת אפשרות לתיקון קארמה על מנת שהחוויה לא תחזור על עצמה ולעיתים האדם יתמודד מול החוויה באמצעות גורם חיצוני נוסף. חזרה על החוויה בצורות שונות מביאה את הנשמה לבחור בדרך חדשה ובכך לשנות את מסלולה של הקארמה. זמן התרחשות הדברים נבחרת בעיתוי שבו לאדם יש את הכלים לבחור ולהחליט. בדרך זו האדם לומד להפיק תועלת מחייו לאור השינוי בהתנהגותו ובהתפתחותו הנפשית.
הדרך לטפל בקארמה הוא בעזרת קבלת אחריות על חיינו, יכולת לקבל אהבה ולתת אהבה מבלי לפחד, היכולת להכיר במגבלותינו וביתרונותינו.

לפורום שחזור גלגולים

ליצירת קשר עם דפנה

לסדנאות של שחזור גלגולים

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

רשום את הדברים הטובים שקרו לך ותודה לבורא עליהם
module-title-icon
הפחד מנתק אותך ומשאיר אותך לבד
module-title-icon
אתה חש תקוע בחיים? אל תבוא בטענות לאחרים ובקש עזרה

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים