רביעי, אוגוסט 05, 2020

בס"ד

מסרים מסדנאות

מסרים מהעולם שמעבר
סדנאות תקשור וקריסטלים

בסדנאות תקשור וקריסטלים שהעברתי הגיעו מסרים חשובים

מסר בנוגע ליכולת של למידה רוחנית - מי יכול ללמוד ולמה?  -  שאלה שאני נשאלת לעיתים תכופות  "האם נכון לי ללמוד תקשור?" השואל נמצא בתהליך עם העולם שמעבר וישנם מספר תהליכים מקדימים לפני שהוא יפנה ללימוד התקשור:
תקשור - מאמר על מסרים שהתקבלו בתקשור לגבי מי יכול ללמוד תקשור

חלימה מיוחדת – בחלימה החולם חווה מצבים ותרחישים שעתידים לקרות וברגע שהם מתרחשים קיימת התובנה שראיתי את המציאות הזו הרבה לפני בחלום. החלומות מוגדרים כמסר המגיע מהנשמה הגבוהה ההקשבה והמודעות מנתבת את החולם למימוש ייעודיו בחיים.מסרים מסדנאות

מפגש עם אנשים שנוגעים בתחום הרוחני - המפגשים הללו לרוב מקריים ובהם מתנהלת שיחה מעמיקה ביותר על חוויות ומחשבות.שיתוף הפעולה שנוצר מקל על הפחדים ועל התהיות למה זה קורה לי . הדו שיח מעלה את רמת  המודעות בתחום ומוביל את האדם  לקריאת מאמרים, מפגשים חוזרים וכן הלאה.

מפגש עם אנרגיות וישויות בחלומות ובמדיטציה - המפגש יתרחש ללא סיבה או התראה. התחושה שקיימת אנרגיה חזקה נעימה שמקיפה את האדם. אנרגיה שמשדרת ביטחון ושלווה לאדם. החוויה מחברת את האדם להבנה שיש לו הדרכה ,שהכל קורה מלמעלה.

יציאה מהגוף - היציאה מגוף מהווה חוויה מעמיקה ביותר ומתרחשת במהלך השינה. החולם מודע לתהליך , יודע שהוא מרחף ומודע לתנועה שלו במימד אחר. חווית היציאה מהגוף יכולה להתרחש גם במדיטציה. התחושה שמלווה היא של התנתקות מהמימד הנוכחי ומאידך יכולת לראות את המתרחש מלמעלה. התרחשותה של החוויה בפעם הראשונה פותחת את העין השלישית לתהליך הרוחנימסרים מסדנאות

בעקבות התהליכים שתוארו לעיל האדם מבין שקיימת קבוצת אנשים שעוברים תהליכים דומים והוא משתייך לקבוצה שכזו זו ידיעה שאני לא לבד ,יש עם מי להתייעץ ,יש את מי לשאול.יש אפשרות לעבור הדרכה שתענה לשאלות הנשאלות.
זוהי אחת מהסיבות שהביאו אותי לנהל פרומים שבאמצעותם רציתי ליידע ולהסביר לאילו שנמצאים בתהליכי רוחניות את התהליכים ולסייע בידם בשינוי. כמו כן לידע אותם שזהו מעבר למציאות חיים חדשה עבורם. בשלב כלשהו הם יצטרכו ללמוד את מה שמתבקש מהם לעשות עם המידע שקיבלו.

מסר נוסף שהגיע מסביר שאנו נכנסים לתקופה שבה רבים מהאנשים יחוו פתיחה רוחנית. בעבר זה לא חייב אותם להתעסק בנושא הרוחניות אולם כיום אין להם ברירה. ככל שהם ידחו את רעיון הלמידה וקבלת הכלים יהיה להם מאוד לא קל להתמודד עם החוויות הללו כמו יציאה מהגוף שיכולה לחזור במס' רב של חלומות כדי לפתוח את התודעה של החולם, תחושה שהאדם מוקף באנרגיות, יכולת לראות הילות, לחוש אנרגיות של אנשים, יכולת לנתב אנשים , לענות לאנשים על מצבים בעיתיים . הסיבה לשינוי נובעת מכך שהתדר שאנו חיים בו כיום משתנה במהירות בצורת החשיבה ומודעות לחיים ובקבלת החיים. האנשים שיקבלו את היכולת הרוחנית יצטרכו בעתיד לעזור לאחרים במגוון פעילות רחב.  מסרים מסדנאותהאנשים הללו הם נשמות גבוהות שבחרו בעשייה הרוחנית ויש להם כלים, יכולות מחשבתיות מעשיות והכלה .תכונות אלו יתורגמו ככלי עזר ומינוף לאנשים. דחיית היכולת הרוחנית תבלבל ותגרום לחוסר איזון ברמה הפיזית. עלול להיווצר בלבול, נתק וחוסר איזון במרכזי אנרגיות שעובדות בסנכרון והשלמה אחת עם השנייה בין הצקרות הגבוהות-מהגרון ומעלה לבין הצקרות אחרות מהבסיס לגרון. לשם כך על אנשים אלו לעבור תהליך של למידה שבו הם ייחשפו לעולם שמעבר וכמובן לנשמות המדריכות שלהם,לנשמה הגבוהה שלהם ולתחום שבו הם אמורים לעזור ולכלי שעימו יעבדו. היום ישנם מורים רוחניים רבים שמסוגלים לסייע ולמנף את האנשים הללו.

כל מי שעבר למידה רוחנית יגרום ליצירת מעגלי תודעה  - בעקבות תהליך השינוי נוצר מעגל חדש עבור אותם אנשים שיהיו בעתיד בעלי תפקידים רוחניים  שנקרא מעגל תודעה. המורים והמטפלים הרוחניים חדשים יפתחו מעגלי תודעה חדשים שלתוכם יזרמו מידעים, תובנות, דפוסי התנהגות וחשיבה חדשים. רמת המודעות האישית תעלה ובסה"כ האווירה ביקום תשתנה לטובה.

ליצירת קשר עם דפנה 

לסדנאות תקשור

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

טיפולי גוף נפש | תקשור | דימיון מודרך | שחזור גלגולים |קריסטליםטיפים רוחניים 
דוגמאות לטפולים שונים באמצעות תקשור דמיון מודרך שחזור גלגולים ואבני קריסטלים חלק מהטיפולים לוו במפגש עם נשמות מדריכות של צדיקים וחלקם עם מפגש במקומות קדושים ליהדות. אני שואבת את כוחי מהיהדות ולכן סמלי היהדות מופיעים תמיד בתקשורים שאני מתקשרת או מסרים שאני מעבירה.טיפולים רוחניים הוליסטיים יכולים להקיף קשת רחבה של מקרים כגון תמצית ממה שמובא להמשך קריאה שחזור גלגולים...

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים