ראשון, דצמבר 03, 2023

בס"ד

חייה הנצחיים של הנשמה וגלגולי נשמה

מחזורי הלידה בגלגול נשמות 

טיפול בשחזור גלגולים

חייה הנצחיים של הנשמה מתבטאים בחזרות לחיים הגשמיים במחזורים של לידה וחזרה לעולם הנשמות במות הגוף הפיזי והמעגליות מסתיימת רק לאחר שהנשמה זכתה לסיים את אשר נדרש ממנה. באחד התיקשורים שקיבלתי הוסבר לי שהנשמה אמורה לחוות חיים ב-7 עולמות שונים שבכל אחד מהם היא תחווה מספר גלגולים. מטרת הנשמה היא לסיים את השיעורים שנדרשו ממנה כאשר היא יכולה לסיים זאת במספר גלגולים לא ידוע. כאשר הנשמה מגיעה לחיים באחד מהעולמות /יקומים היא באה עטופה באנרגיות שמצביעות על התיקונים שהיא חוותה במהלך גלגוליה.גלגול נשמות - מאמר על חייה נצחיים של הנשמה
המאמר יעסוק במעבר הנשמה בגלגולים השונים לעולם הגשמי. בכל גלגול הנשמה חוזרת עם תבנית שונה ומכילה מטרות שונות ואנרגיה אחרת שמושפעת מהיעדים שלה בגלגול הנוכחי והלמידה שלה בגלגול הקודם. הנשמה ממשיכה להיות מחוברת לתבנית הבסיסית שממנה יצאה מבסיס הנשמה ,קשר נשמר מרגע ההתעברות בחיים בעולם הפיזי ולאחר המוות בעולם הנשמות.
הנשמה מהווה תדר אנרגטי שמורכבת גם מצבע, צורה וקודים מסוימים המבדילים אותה מנשמות אחרות. לכל נשמה יש מטרות שעימן היא באה לחיים שילוו אותה במימוש חייה הפיזיים. הנשמה תעזר במימוש יעדיה גם בקשר לבסיס הנשמה, ישויות אור אלוקיות ובורא עולם. הנשמה מתנהלת בנפרד מהגוף הפיזי בעת התנתקותה מהגוף בשינה, מדיטציה ותפילה לשם למידה וקבלת מידעים שמזינים אותה בחיים הפיזיים.

להמשך המאמר על חייה הנצחיים של הנשמה - המהות של גלגול נשמות

לקריאת המשך המאמר...מאמר על חייה הנצחיים של הנשמה בגלגול הנשמות

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

טיפול בשיחזור גלגולים הרצאה טיפול בשיחזור גלגולים

ערב בנושא שחזור גלגולים וגלגול נשמות

ההרצאה התקיימה בבית אל הלב בשכונת תלפיות וניתן להזמינה

Shichzor Gilgulim1

במהלך ההרצאה נבין מהו שיחזור גלגולים וכיצד מתבצע טיפול באמצעות שחזור גלגולים?
נבין כיצד גלגול נשמות גורם לקשיים בהווה,לבעיות רגשיות ולדפוסי התנהגות שונים במציאות היום-יומית.

המשך קריאה: הרצאה מרתקת בנושא שחזור גלגולים בירושלים

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

שיחזור גלגולים – מתוך סדנת שיחזור גלגולים

צומת רוחניות –פרפרים המרחב הרוחני

בית המפגש של ידע רוחניות מקצועיות וניסיון

מבוא:

 • האם האמונה שקובעת שהגורל קבוע מראש נכונה?
 • מהו טיפול בשחזור גלגולים?
 • מהו תהליך גלגול נשמות ?
 • מה הוא המושג והמונח קארמה? וכיצד הוא משתלב בשחזור גלגולים?
 • האמונה אומרת כשאדם נולד לעולם הזה הוא מגיע עם תוכן וידע פנימיים משלו. ידע פנימי זה הוא זה שמכוון את האדם במסלול חייו.
  • מה הוא הידע הפנימי?
  • מי נתן לאדם את הידע?
 • מהי נשמה? מה קורה עמה במהלך גלגול נשמות?
 • האם קיים הבדל בין גלגול נשמות לשחזור נשמות?

מבוא לגלגול נשמות ולטיפול באמצעות שחזור גלגולים:

כל השאלות הללו מתרכזות לאחד לכוח העליון לבורא. ברגע שעת הלידה הנשמה נכנסת לגוף ומחייה אותו ומכאן מתחיל גלגול נשמות חדש. הנשמה היא חלק מהניצוץ האלוהי. היא אוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים ומטרות לגלגול הנשמות הנוכחי שאליו הגיעה. לפי האמונה והקבלה של גלגול נשמות הנשמה בוחרת האם להגיע לעולם הזה , למי להגיע ומי יהיו האנשים שעימה תחייה. היא בוחרת את מסלול חייה טרם הלידה. מרגע התגלמות הנשמה באדם בגלגול הנשמות הנוכחי ,לאדם יש את הבחירה לשנות את מסלול חייה של הנשמה. לא תמיד האדם מצליח להגשים את מטרותיה של הנשמה בגלגול הנשמות הנוכחי ולכן תמיד יהיה תיקון בגלגול הבא או שיתבצע תהליך סיוע באמצעות שחזור גלגולים.

הצורך להגשים ולעמוד במטרותיה של הנשמה בגלגול הנוכחי הוא עקרון הקרמה. קרמה זו אנרגיה של עשייה שמתעלת את המצב הקיים ומקדמת את האדם להגשמה בכל גלגול נשמה. בקרמה יש את עיקרון התיקון והשינוי.

לא תמיד הבחירה שלנו נכונה בגלגול הנוכחי וכתוצאה מכך אנחנו מוצאים את עצמנו בתהליך שלא התכוונו להיות בו.לכן תמיד יש את הבחירה להמשיך לתקן את הקיים ולהתקדם הלאה בכל גלגול נשמה הבא באמצעות טיפול של שחזור גלגולים.

לאדם יש את שנות ילדותו שמעצבים את דמותו, אישיותו והתנהגותו. יכולת הבחירה וההחלטה הנכונה באה מתוך התפתחות נפשית וסביבתית. היכולת שלנו לזהות הזדמנויות שיפתחו אותנו ויצמיחו אותנו תלויה ברמת המודעות שלנו ויכולת הלמידה. אנשים חושבים שקרמה הוא מסלול חיים שחוזר על עצמו.

לדוגמא אם אדם נאנס בחייו הקודמים הוא ייאנס גם בחיים הללו בגלגול הנשמות הנוכחי.

לעיתים לצורך התיקון באמצעות שחזור גלגולים תחזור על עצמה החוויה עצמה כמו האונס ולעיתים האדם יתמודד מול החוויה כגורם חיצוני. החזרה עצמה על החוויות במצבים שונים מביאה את הנשמה לבחור בדרך חדשה בגלגול הנוכחי. זמן התרחשות הדברים נבחרת בעיתוי שבו לאדם יש את הכלים לבחור ולהחליט. בדרך זו האדם לומד להפיק תועלת מחייו ושינוי בהתנהגותו ובהתפתחותו הנפשית. הדרך לטפל בקרמה הוא בעזרת קבלת אחריות על חיינו, יכולת לקבל אהבה ולתת אהבה מבלי לפחד, היכולת להכיר במגבלותינו וביתרונותינו.

טיפול באמצעות שחזור גלגולים

הנו תהליך שמטופל חווה בהכרה מלאה. המטפל מנחה את המטופל באמצעות דמיון מודרך לחזור אחורנית לגלגולים קודמים. מטרת השחזור גלגולים לזהות מהן הסיבות לקשיים שהיו בגלגולי נשמות הקודמים לבעיות רגשיות ולדפוסי התנהגות בהווה. תיקון חוויות אלו באמצעות שחזור גלגולים משפר את החיים בהווה ותורם לצמיחה אישית ולמודעות עצמית .

אדם ההולך לעולמו נשמתו עוברת למימד אחר וחוזרת למימד הפיזי וחוזר חלילה בכל גלגול נשמה. בנשמה חקוקים זיכרונות וחוויות מגלגולי נשמות קודמים וגם מההוויה הנוכחית. בטיפול באמצעות שחזור גלגולים צצים הזיכרונות הבעייתיים שהשאירו את חותמם בנשמה בגלגול הקודם ומשפיעים על התנהגות הנשמה בגלגול בהווה.

דוגמא לבעיות בהווה שיתכן שקשורות לטראומות או חווית מגלגול נשמות קודמים:

 • פחדים לא ברורים –פחד מטיסה, ממעליות, מקומות סגורים וכדומה
 • דפוסי התנהגות שחוזרים על עצמם :מחלת ניקיון
 • חוסר יכולת התמדה בעבודה/בזוגיות וכדומה

בתהליך הטיפול באמצעות שחזור גלגולים אנו נתקל ונפגש במספר סוגי תיקון:

מחלות- ישנן מחלות שמקורן בעבר ולא תוקנו או טופלו בגלגול נשמות קודמים. המחלה חוזרת לגוף הפיזי על מנת ללמדנו שעלינו לתקנה בהווה. הטיפול באמצעות שחזור גלגולים במקרה זה הנו להקל על הסבל ולבצע שחרור קרמתי. מחלות כגון: גידולים, אלרגיות, בעיות קשב ועוד.

דרך חיים- כגון עוני קשה, אבטלה או הפסדים כספים ייתכנו בגלל גלגול נשמות שונים בעבר כגון: בגלגול נשמות קודמים היינו עשירים ובזבזנו את כספנו בצורה לא נכונה, או שפגענו באחרים בגלל עושרנו. סיבה נוספת הנה תחושת אשמה שאנחנו לוקחים מגלגול נשמה אחר בגלל הכסף ולכן אנחנו מאמינים שמגיע לנו בעצם להיות עניים. הנשמה באה לעולם עם תחושה שלא מגיע לנו וזה הופך אותנו בעצם לחסרי ממון. באמצעות הטיפול בשחזור גלגולים ניתן לסייע להבין את המצוקות בהווה.

הרגלי חיים- ניקוי המתבצע לנשמה באמצעות שחזור גלגולים לדפוסי התנהגות והרגלים בעיתיים כגון: הפסקת עישון, סמים, חרדות, פחדים מנסיעה , פחד מטיסה במטוס או מחיות.

לדוגמא פחד ממים יגלה שהאדם כנראה טבע בגלגול נשמה קודם, אנורקסיה היה מצב של מוות כתוצאה מרעב שלא בחרו בו בגלגול נשמות קודם.

בעיית זוגיות, ילדים ומשפחה- יתכן שחווינו יחד עם בני המשפחה שלנו בהווה מערכת יחסים שמושפעת מגלגול נשמות קודם. אם קיימות בעיות זוגיות במשפחה ניתן לבדוק את מצבו של הזוג בגלגול נשמות קודם ולחפש את הבעיות בגלגול אחר שיכול להשפיע על ההווה.יש לציין שאנו מטפלים בשחזור גלגולים רק בגורם שביקש את הטיפול ולא בצד השני.

 

ילדים אוטיסטים-ילדים אילו חוזרים לחיים בהווה בגלגול נשמה הנוכחי כדי לנסות וללמד את ההורים והסביבה דרך התמודדות חדשה או דרך חיים שונה.ההורים והמטפלים בהם באמצעות שחזור גלגולים מקבלים כלים אחרים ומשמעויות שונות לחיים.

חוויות מהשואה-ישנם מטופלים שחזרו להווה בכדי להזכיר את השואה האנושית. עלינו לדעת לשחרר את המטופל מחוויות המוות בשואה. לדוגמא- בעיית אנורקסיה/בולימיה/בעיות מעיים לרוב ייתכן שמקורם בחוויות השואה בגלגול קודם.

תיקון חווית המוות- ישנם תהליכים שמטרתם שינוי מציאות המוות של המטופל בחייו הקודמים בגלגול נשמות קודם. לדוגמא-אישה שסבלה מבעיות נשימה ותופעות של חנק התברר בתהליך שחזורה גלגולים והטיפול שהיא טבעה למוות. התיקון יתבצע שהמטופל "רואה" את עצמו טובע. המטרה הנה שבאמצעות הדרכה נוכל לכוונו "לא לטבוע" ולצאת ממצב הטביעה. מצב זה משדר לגוף הפיזי שחרור מהפחד ובעיית הנשימה תוקל או שתחלוף לחלוטין.

סיכום שחזור גלגולים:

טיפול באמצעות שחזור גלגולים הנו אחד מהכלים הרבים של הרפואה ההוליסטית. כלי זה מאפשר אבחון סיבות לבעיות רבות בחיינו שאין להם לעיתים הסבר פיזי. בדרך כלל הטיפול משתלב בדמיון מודרך ובאמצעים נוספים לאבחון וטיפול הוליסטיים. בכל הדתות מקובלת מאוד הגישה של גלגול נשמות כולל ביהדות. האבחון נעשה שהמטופל נמצא בהכרה מלאה ובאמצעות הובלה של המאמן הרוחני נכנס לתהליך של שחזור גלגולים.

החומר נלקח מתוך הסדנא של דפנה בנושא של שחזור גלגולים או גלגול נשמות שמקיפה לעומק את נושא שחזור הגלגולים.

רוצים לשמוע עוד הנכם מוזמנים לערב פתוח בנושא בתיאום מראש.

פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.


נייד: 054-4515930

אימייל" [email protected]

אתר פרפרים המרחב רוחני תקשור סדנאות חלומות הילינג שחזור גלגולים קריסטלים

https://www.parpareem.com

 

 

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

מאמר גלגול הנשמהשחזור גלגולים - גלגול נשמות

הנשמה כראי לתובנה – גלגולי הנשמה

המאמר מתאר את שלבי גלגול הנשמה מהמוות לעולם הנשמות ובחזרה לעולם הפיזי. המוות מסיים תקופה עבור הגוף הפיזי ומתחיל תהליך רוחני עבור הנשמה. במאמריי הקודמים תיארתי את תהליך רגע המוות שבו נוצר הנתק בין הגוף הפיזי לבין הניצוץ הנשמתי. לאחר הנתק הנשמה חוזרת חזרה לעולם הנשמות. במאמר זה נעמיק במשמעות המוות הרוחני, נבין את העולם שלאחר המוות ואת השינויים שנשמת הנפטר עוברת לאחר מות הגוף הפיזי.

המשך קריאה: שחזור גלגולים | גלגול נשמות | הנשמה כראי לתובנה – גלגולי...

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

דוגמאות להופעת גלגול נשמות ושחזור גלגולים בחלום

מסר מגלגול קודם בחלומות

הגישה שלי לחלומות מהווה נדבך חשוב בהבנתי את המסר בחלום. החלום מהווה צינור רוחני שבו מועברים מסרים מבסיס
הנשמה לתת המודע. מסרים אלו בחלקם באים ללמד אותנו משהו וחלקם בא לאותת לנו שעלינו לתקן משהו בעולמנו הנוכחי על מנת שהנשמה ש לנו תגשים את יעודה בעולם הנוכחי.
לפי גישתי קיים קשר הדוק בין החלומות לגלגולים קודמים שלנו שבאים לידי ביטוי בחלומות שקיים לגביהם מספר קריטריונים שכיחים.

להמשך קריאת המאמר שמקשר בין המסרים בחלומות לגלגול נשמות והקשר לטיפול בשחזור גלגוליםמאמר על שחזור גלגולים - מסרים בחלום

המשך קריאה: שחזור גלגולים בחלום | גלגול נשמות בחלום | מסרים מגלגול...

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

חלומות שמזכירים גלגולים קודמים

דוגמאות לחלומות - שחזור גלגולים

חלומות רבים מקורם בזיכרון הנשמה מחיינו הקודמים. ניתן לזהות את החלומות הללו בכמה אופנים:שחזור גלגולים

 • התמונות והצבעים חדים וברורים
 •  הדמויות בחלום אינם מוכרות לנו בחיים הנוכחיים אבל בחלום אנו חשים לאותם דמויות תחושה חזקה של חיבור
 •  אנו זוכרים כל פרט ןפרט מהחלום
 •  החלום נשאר חקוק חזק בזיכרונינו גם לאחר השינה
 •  אנחנו משתתפים בחלום ולא דומים כלל לעצמנו בחיים

להמשך קריאת המאמר שמביא דוגמאות לפירושי חלומות שקשורים לגלגול נשמות שמובילים להבנה של תהליכים וטיפול באמצעות שחזור גלגולים

המשך קריאה: שחזור גלגולים | חלומות מגלגולים קודמים - מאמר על שחזור...

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

מהו הרעיון המרכזי בטיפול בשיחזור גלגולים

טיפול רוחני שחזור גלגולים

כששומעים לראשונה את המונח שיחזור-גלגולים מתגנב חשש ושאלות?  צצות שאלות האם זה סוג כלשהו של סיאנס או פולחן כלשהו? .

שחזור גלגולים הנו למעשה טיפול דיי שכיח ברפואה האלטרנטיבית שבה המטופל והמטפל חווים מאורעות מגלגולים קודמים של המטופל על מנת לנסות ולהגיע למקור הבעיה בהווה. שחזור גלגולים
המהות של הטיפול מבוססת על כך שנשמת האדם ההולך לעולמו עוברת לממד "אחר" וחוזרת לממד הפיזי בהווה וחוזר חלילה.  בנשמה נחקקים זיכרונות, אירועים, טראומות, אהבות וחוויות מגלגולים הקודמים ומההוויה העכשווית. באמצעות הטיפול אנו מנסים להגיע לזיכרונות שונים כולל אלו הקשים שהשאירו את חותמם בנשמתנו ומשפיעים עלינו בהווה.

להמשך קריאת המאמר בנושא המהות של טיפול בשחזור גלגולים ומהו הרעיון שעומד ביסודו של גלגול הנשמות

המשך קריאה: שחזור גלגולים - מהו גלגול נשמות | מהו טיפול בשחזור...

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

שחזור גלגולים  הסבר על גלגולי נשמות

מכונת זמן אנרגטית  דימוי לטיפול שחזור גלגולים

שחזור גלגולים - נושא שמעסיק רבים מאיתנו אולם קשה לנו להגיע בו לעומק הדברים בגלל המימדים שבהם הו עוסק.
שאלות לדוגמא שרבים מתחבטים בהם:
איך משוכנעים שהתהליכים והמראות שחווים בתהליך השחזור גלגולים הם "אמיתיים"?שחזור גלגולים
למה קיים תהליך של שיחזור?ל מה הוא נועד ומשמש?
מהי נשמה? ממה מורכבת הנשמה? למה אנו חווים חוויות חוזרות ?
מה אנו יודעים על הנשמה? ומה הנשמה יודעת עלינו?
מושג הנשמה התאומה –האם קיימת נשמה כזאת בעולם וכיצד מזהים אותה?
על השאלות הללו אנסה לענות במאמר זה.
להמשך קריאת המאמר כיצד שחזור גלגולים משמש כמכונת זמן אנרגטית

המשך קריאה: שיחזור גלגולים | דוגצאות טיפול בשחזור גלגולים מאמר שחזור...

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

קארמה - שחזור גלגולים

משמעות ומהי קארמה - גורל הנשמה

המאמר ינסה לבאר האם האמונה שהגורל קבוע מראש נכונה ומהי קארמה עבורנו ? האם הקארמה יכולה להשתנות במהלך חיינו?
לאדם הנולד לעולם בהווה קיימת תוכנה פנימית צרובה פרטית משלו. התוכנה מהווה ידע פנימי של הנשמה המכוונת אותנו במסלול חיינו. מה ה-"ידע פנימי"? מי נתן לאדם את הידע או את התוכנה ? ומהי נשמה? שחזור גלגוליםכל השאלות הללו מתרכזות לאחד - לכוח העליון - לבורא עולם. ברגע הלידה נכנסת הנשמה לגוף ומציתה ומחייה אותו ולכן הנשמה מהווה חלק מהניצוץ האלוהי. הנשמה אוגרת ומכילה בתוכה הן זיכרונות מגלגולים קודמים והן מטרות לגלגול הנוכחי שאליו היא הגיעה.

להמשך קריאת המאמר בנושא גורל הנשמה בתהליך גלגול נשמות

המשך קריאה: קארמה | שחזור גלגולים | גלגול נשמות מאמר - גורל הנשמה

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

שחזור גלגולים

הרצאה סדנת שחזור גלגולים

 • מהו טיפול בשחזור גלגולים?
 • מהו תהליך גלגול נשמות ?
 • מה הוא המושג והמונח קארמה? וכיצד הוא משתלב בשחזור גלגולים?שחזור גלגולים
 • האמונה אומרת כשאדם נולד לעולם הזה הוא מגיע עם תוכן וידע פנימיים משלו. ידע פנימי זה הוא זה שמכוון את האדם במסלול חייו.
  • מה הוא הידע הפנימי?
  • מי נתן לאדם את הידע?
 • מהי נשמה? מה קורה עמה במהלך גלגול נשמות?
 • האם קיים הבדל בין גלגול נשמות לשחזור נשמות?

להמשך קריאת המאמר על שחזור גלגולים - הרצאה מתוך סדנת שחזור גלגולים

המשך קריאה: שיחזור גלגולים | גלגול נשמות | שיעור מתוך סדנת שיחזור...

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

גלגול נשמות מאמר תהליך חוויית המוות בעולם הרוחני

מבוא לחוויות המוות בגלגול נשמות

שחזור גלגולים - תיאור חווית המוות בעת גלגול נשמותחלומות מהווים מסר חשוב עבורנו. חלקם של מהמסרים מהווים נדבך חשוב בחוויות המוות שלנו בחיים מגלגולים קודמים או לחיים העכשוויים. קיים קשר הדוק בין החלומות שלנו לתהליכים שונים שהנשמה חווה וחוותה בעבר. מסר בחלום מגיע דרך בסיס הנשמה לתת המודע.חוויית המוות כפי שאתאר בהמשך המאמר הנו תהליך הדרגתי המכיל מספר שלבים. תהליך המוות המתחיל במסרים לתת המודע המגיעים בעיקר בחלומות נמשך דרך המוות הפיזי של הגוף ועד להיפרדותה של הנשמה מהעולם הנוכחי ועלייתה חזרה לעולם הנשמות לצורך שלב הלימוד. במאמר זה אנסה להבהיר לקורא מהי חווית המוות וזאת בניגוד לחלומות על גלגולים קודמים שבקרוב אצא במאמר נוסף בתחום שיכיל דוגמאות רבות.

רקע לעולם הנשמות
השלבים בחוויות המוות דרך מספר שלבים שבהם הנשמה עוברת עד לשלב השחרור הסופי:
שלב הידיעה הרוחנית לתת המודע
שלב המוות הפיזי

שלב ההיפרדות של הנשמה מהגוף הפיזי
שלב השחרור והלמידה של הנשמה
סיכום חווית המוות
יצרית קשר לטיפול וסדנאות

להמשך קריאת המאמר בנושא תהליך חווית המוות בעולם הרוחני - גלגול נשמות

 רקע לעולם הנשמות

השלבים בחוויות המוות דרך מספר שלבים שבהם הנשמה עוברת עד לשלב השחרור הסופי:
שלב הידיעה הרוחנית לתת המודע
שלב המוות הפיזי
שלב ההיפרדות של הנשמה מהגוף הפיזי
שלב השחרור והלמידה של הנשמה
סיכום חווית המוות
יצרית קשר לטיפול וסדנאות

רקע לעולם הנשמות

קיים תהליך מחזורי של שדרוג הנשמה עד להפיכתה למדריך אור באמצעות שינוי תדרי בסיסי הנשמה. עולם הנשמות שלמעלה מורכב מבסיסי נשמה שמהם יוצאים רסיסי נשמות חזרה לעולם הזה לגוף הפיזי. רסיסי הנשמה יורדים לעולמנו במטרה לשדרג את התדר שעימו הם הגיעו לעולם הזה-לצורך תיקון.

בשעת הלידה הגוף הפיזי מקבל לתוכו את הרסיס הנשמתי . קבלת הרסיס הנשמתי לגוף הפיזי הופך את הרסיס הנשמתי לתדר עצמאי. מאותו רגע הרסיס הנשמתי מחובר לבסיס הנשמה ברמה לא מודעת. ברמה המודעת חלה מחיקה מאותם מידעים וזיכרונות שקיימים בבסיס הנשמה אולם בתת המודע נאגרים כל הזיכרונות וחוויות מכל אותם מערכות חיים שבסיס הנשמה ידע. על הרסיס הנשמתי לתפקד בשילוב עם הגוף הפיזי. ברגע המוות הפיזי רסיס הנשמתי עולה חזרה לעולם הנשמות לבסיס הנשמתי שממנו הגיע. רסיס הנשמה מחולל שינוי בתדר של בסיס הנשמה ומתחבר לבסיס הנשמה עד חזרתו שוב למימד הפיזי.

גם תהליך הלידה וגם תהליך המוות מאופיינים בסיום והתחלה חדשה בעולם אחר.
במאמר זה אנסה לתאר מהי חוויית המוות שקיימת בנו?
מה המשותף בין חווית המוות ללידה?
מהו תהליך המוות? מה לומדת הנשמה למעלה?
כמו כן אנסה לתאר את תהליך המוות מסיום החיבור לעולם הזה ועד לחזרת הנשמה לעולם הנשמות שלמעלה.

חוויות המוות

חווית המוות מהוות חוויה שאדם נדרש ללמוד ולעבור בכל גלגול בכל פעם מחדש. חווית המוות מלווה את הנשמה מהלידה ולאורך חייו הארציים של האדם. החוויה באה ללמד את הנשמה לגבי החיים כאן ומייצרת עבור האדם את הכוח המניע בחיים והרצון לחיות. ישנם אנשים שחוויה זו עלולה להעצים את הרצון לחזור לעולם שמעבר למקום שממנו הגיעה הנשמה.

המשותף לחוויות המוות והלידה:

שתי החוויות זהות באופן התמודדותה של הנשמה עם הניסיון שצברה במהלך גלגוליה הקודמים. בתהליך הלידה הנשמה בחרה את הגוף שאליו היא יורדת, את הוריה ואת השיעורים הקרמתים שעליה לבצע בחייה הארציים. תהליך המוות הוא נקודת הסיום של הנשמה בחיים הארציים וחזרתה לעולם הנשמות. בנקודה זו הנשמה מודעת למהלך המתרחש וצריכה לאפשר למהלך להתנהל ללא התנגדויות.
התנגדות הנשמה למהלך הכניסה לעולם הזה מתבטא בהפלה, מום פיזי ברך הנולד או מוות בעריסה.
התנגדות יוצרת "קצר אנרגטי" שיוצר חוסר איזון ופוגם בסופו של דבר בגוף הפיזי. האנרגיה שמלווה את הנשמה לא מצליחה להיכנס באופן רצוי.

שלב ראשון שלב הידיעה הרוחנית – הנשמה מודעת לתהליך המוות

תהליך המוות הנו תהליך אנרגטי הדרגתי שבמהלכו מתקיימות דרכים שונות להגיע לידיעת האמת על רגע המוות. הנשמה יודעת על סיום חייו של האדם רבות לפני שזה קורה בעולם הפיזי. לא פעם אנו שומעים על מקרים שדווקא לאחר מותו של האדם מתברר שהוא חלם חלום שניבא את מותו. הנשמה מקבלת מסרים מלמעלה בעיקר בחלומות. לרוב האדם זוכר את החלום ומייחס לו משמעות רבה מאחר שהנשמה מבינה את המסר.

רובד החלימה מהווה את בית הספר לנשמה.

החלימה מהווה תדר אנרגטי שבו הנשמה חווה ולומדת את מירב שיעוריה לחיים הארציים כולל מהלך סיום חייה. החלימה או המסרים שמגיעים דרך החלום מהווים את השלב הראשון שבאמצעותו מודיעים לנשמה מלמעלה על המוות הצפוי לה. מראים לה את העולם שאליו היא תגיע ומרגיעים ומכינים את הנשמה מהפרידה מהעולם הגשמי. במהלך החלום הנשמה למדה בצורה אנרגטית מהו העולם שמחכה לה למעלה, מי ילווה אותה בעליה למעלה. היא סופגת את המסרים בתת מודע ומשתמשת בהן.
להלן דוגמא לתהליך המוות בשלב המודעות הרוחנית שהתקבל באמצעות חלום ומתאר את ההכנה הרוחנית ההדרגתית שהנפטרת קיבלה מלמעלה החלום מתואר ע"י בת משפחה.

תיאור החלום

החולמת לא איתנו כיום ואת החלום היא חלמה לפני מספר שנים בעת שהייתה צלולה ,רוחנית עם אינטואיציות מאוד גבוהות ורהוטה מאוד. את כל חלומותיה היא הייתה מתארת כפי שאדם מתאר נוף - צורות צבעים ריחות ה-כ-ל!

"היא רואה בחלום אדם דתי חובש מגבעת שחורה ופאות ארוכות מסולסלות שיחד איתו היא יוצאת למדבר. במדבר היא לא רואה אבן או עצים- רק אור, מלא אור, בצבע זהוב זהב מבריק. כל המדבר מחולק לגומות גומות ובאמצע שושנים אדומים עם ריח נעים. למלווה הדתי יש כד ביד והוא אמר לה שהיא צריכה להשקות את כל הגומות במדבר. היא ענתה לו שהיא לא יכולה כי זה מדבר גדול ויש לה בעיה בכף היד. (במציאות יש לה בעיה בכף היד). הוא מסביר לה שרק היא צריכה להשקות ורק היא תוכל להשקות את הכל. היא לוקחת את הכד והוא מתמלא במים ולאחר שהיא משקה הוא שוב מתמלא מחדש עד שספיקה להשקות את הכל.

הוא אומר לה די ושהיא צריכה לנוח ואחר כך אראה לך היכן הבית שלך. הם ממשיכים ללכת ובדרך היא רואה בנינים, אנשים, פועלים, אחד עובד בטיוח ושני בבנין כולם פועלי בנין ולכל אחד תלוי תיק בד עם אוכל. היא עייפה ואומרת לו: "אין לי כוח" והוא עונה: יש עוד הרבה ללכת וחייבים להמשיך". הם ממשיכים והיא רואה עוד בנינים והפעם בעלי מקצוע כמו נגרים ורצפים. היא שואלת:"יש פה בנינים אז איפה הבית ?

הוא עונה לה שזה עוד רחוק ויש עוד הרבה ללכת והם ממשיכים ללכת ולראות איזור של בתים גמורים שלא גרים בהם אנשים. פתאום הוא אומר לה: "את רואה את הבית המואר מרחוק"? "עד לשם אנחנו צריכים להגיע"!. הם מגיעים ורואים וילות יפות "עכשיו אנחנו צריכים להיכנס לשיכון שלנו" הוא אומר והם מגיעים לווילה יפה שממנה יוצא אדם שנראה כמו רב לבוש כולו בלבן גם הכובע והוא אומר לה: "התעייפת?, אבל עוד לא, אבל זה לא הזמן שלך להיות פה". תצטרכי לחזור להיכן שהיית אבל יש עוד דבר אחד שאת צריכה לראות וזה חשוב לך מאוד והוא מפנה אותה למדרגות והיא מסתכלת ורואה את שני הוריה האהובים והיא מסתכלת עליהם ואז הם נעלמו לה.

פירוש החלום

החלום משקף את הידיעה המקדימה של תהליך המוות. יש פער בין ההתרחשויות כי למעלה הזמן כלל לא קיים. כל עוד הנשמה לא מספיקה לממש את היעדים שלה בעולם הגשמי היא לא תעזוב אותו. ההחלטה על סיום החיים של האדם מגיעה מלמעלה מהקדוש ברוך הוא.לכל מעשה שהאדם עושה בחיים יש הסכמה ואישור. כל מעשה משדרג את הנשמה של האדם כשהמטרה להביאה למקסימום מבחינת מימוש מטרותיה. אותן מטרות שנקבעו עוד לפני ירידתה לעולם. לכן בחלום החולמת מתבקשת להשקות עד שמלמעלה יחליטו שדי לה. יש לה עדיין עבודה בעולם הזה .שהיא תסיים את עבודתה הזו רק אז תוכל לעלות לבית של הנשמה הגלובלית. הבית שהיא אמורה להגיע אליו לאחר המוות הוא בסיס הנשמה שלה. מראים לחולמת את הבית מרחוק והיכן יהיה מקומה . הלמידה של הנשמה היא בשלבים. כל שלב בחיים הוא שונה ובונה. גם שלב המוות הוא שלב שאותו הנשמה צריכה ללמוד. הנשמה הפיזית לומדת הרבה לפני המוות על המהלך של היציאה ועל העלייה למעלה לאחר המוות.

בחלום מסבירים לה ולכולנו את הצורך של החזרה הנכונה של הנשמה לבסיס הנשמה לצורך מימוש היעוד הנשמתי ולעשייה נכונה בעולם הגשמי ואת הצורך של הנשמה הפיזית ללמוד איך לחזור לעולם הנשמות ולהשתחרר מהגוף ומהעולם הגשמי. הדרך לשם עוד ארוכה כי גם לאחר המוות הנשמה עוברת תהליכים של למידה בעולם הנשמות עד שהיא חוזרת לבסיס הנשמה שממנו הגיעה לכאן.

נאמר לה שזה לא זמנה אבל הכינו אותה לפרידה מהעולם הגשמי. החלום מסביר שאנחנו מרבית הזמן מלווים ע"י נשמות גבוהות שהולכות איתנו ומדריכות את הנשמה הפיזית שלנו איך לחיות ומה לעשות כדי להגיע ליעוד הנשמתי שלנו. גם המוות שנראה לנו פתאומי ולא שקול הוא מתוכנן בקפידה ע"י מעלה והנשמה הפיזית יודעת על חזרה ולמדה על כך עוד הרבה לפני המוות.

שלב שני - שלב המוות הפיזי

בעת שחיי אדם מגיעים לסיומם הנשמה לומדת על מצבה החדש באמצעות הזיכרון המצטבר שלה על חוויות המוות בגלגוליה הקודמים. החוויה באה להזכיר לנשמה מהם השלבים הבאים שלה בעולם שמעבר ומהווה אנרגיה המלמדת את הנשמה את דרכה בעולם שמעבר. ישנן נשמות שמתגלגלות לאחר תקופה קצרה לעולמנו לעומת נשמות שלוקח להן תקופה ארוכה "לרדת" שוב לעולמנו

חווית המוות הינה חוויה של התנתקות הנשמה מהגוף. במהלך ההתנתקות חוט האור המקשר בין הגוף הפיזי לנשמה מתנתק ועולה למעלה. מאותו השלב הגוף הפיזי מפסיק לפעום, הלב פוסק, הדם מפסיק לזרום. שלב הקבורה ותקופת האבל הנם שלבים שמאפשרים לנשמה להבין מה קרה ולקבל הדרכה נכונה לחוות את הניתוק.

שלב שלישי - שלב ההיפרדות של הנשמה

לאחר המוות הנשמה חייה בשני עולמות - שני בועות. היא מרגישה שייכת עדיין לגוף ולעולם הזה ומצד שני היא נמצאת בעולם שהיא מכירה כבר עוד מלפני לידתה.המטרה שעומדת בפני הנשמה הוא ללמוד להיפרד מהעולם שלנו ומהאנשים שאליהם הייתה קשורה.

לנשמה קשה להיפרד מאחר שהיא עדיין חשה מחוברת לגוף הפיזי ועוברת שנה עד שנשמה מתנתקת וזהו אותו הזמן שלוקח לגוף לחזור להיות אפר. בנוסף לאנשים שקרובים לנפטר יש תפקיד חשוב בשחרור הנשמה מהגוף ומהחיים שהיו לה בעזרת התפילות והמצוות שהם לוקחים על עצמם עבור אותה נשמה.

שלב רביעי- שלב השחרור והלמידה של הנשמה

לאחר שהנשמה משתחרת ומתנתקת מהחיים שכאן היא עולה לרבדים אחרים שבהם היא לומדת ומתפתחת כנשמה. הדרך שבה הנשמה מתפתחת למעלה בונה לה את השלב הבא שלה בחזרה לכאן שוב לגוף, בהתפתחות לנשמה מדריכה או כמלווה נשמות בעולם שמעבר.

חווית המוות היא אחת מהשיעורים הקרמתים שיש לכל אדם. בעקבות הקושי של הנשמה להכיל את הפרידה מהעולם או להכיל את חווית המוות הנשמה חוזרת שוב ושוב לעולם הגשמי ורק בכדי לחוות נכון את חווית המוות. מאחר ואנחנו נשמות שהתגלגלו לחיים כאן מספר פעמים וחוו את המוות, על הנשמה להיות בשלה לקראת מות הגוף. היכולת של האדם להכיל את הפרידה מהעולם, לא להתנגד, להיפרד מהיקרים עוד בחייו, כל אלו משדרגים את הנשמה. סיבת המוות בהיבט הנשמתי. הדרך להגיע לשלב המוות הוא הבחירה מלמעלה.יש שמגיעים למוות באמצעות מחלה, שינה, תאונה או התאבדות. כל אחד מהתהליכים הללו שונה במהותו ומראה על רמת הנשמה.

מוות ממחלה- ישנם אנשים שמספרים שיקירם נפטר לאחר תקופה קצרה מאז גילוי המחלה. משמע שהדרך לסיום הייתה קצרה כי הנשמה לא נזקקה ללמידה מרובה. היא הייתה מוכנה לסיום כי רמת התודעה שלה הייתה גבוהה. לעומתה אותה קבוצה אחרת שמחלתן ארכה שנים. במהלך השנים הנשמה שלהם הצליחה לקבל אהבה וללמד את הסביבה הקרובה להן מהי אהבה ומהי נתינה. השיעור והלמידה היה עבור אותן אנשים שסבבו את הנפטר. הנשמה של הנפטר אפשרה לסביבה ללמוד ולשדרג את הנשמה שלהן באמצעות המחלה של הנפטר.
מוות שקט בשינה, תאונה הינו "מוות מתנה" שהנפטר לא היה זקוק ללמידה כי כל השיעורים שחווה בגלגוליו הקודמים שימשו אותו בחייו ואף תרמו לדרך המוות האחרונה.
מוות בהתאבדות הינו מהלך שבו האדם התערב בבחירה האלוקית וקידם את זמנו גם אם מבחינה נשמתית הזמן היה יכול להיות אותו תקופת זמן כי ייתכן שהאדם היה נפטר ללא ההתאבדות. את רגע המוות האדם בחר דבר שלא משרת את הכוח האלוקי.
מוות קליני הינה בחירה של הנשמה לחזור שוב לעולם הגשמי עם יעוד חדש. את היעוד הראשוני הנשמה סיימה וקיבלה על עצמה במעמד שמים החלטה /יעוד נוסף לעצמה. לרוב אותם אנשים שחוו מוות קליני מגלים את יכולת התקשור והריפוי בהמשך.
מוות צמח הינו מצב של חיים ומוות במקביל. הנשמה נמצאת בשני רבדים מקבילים ומחכה להוראה מלמעלה להתנתק מהגוף. במהלך הזמן שהאדם שוהה כאן בעולם הגשמי הנשמה שלו לומדת ומתפתחת ומשיגה הישגים שלא הצליחה להשיג עד המקרה.

סיכום חווית המוות בעולם הרוחני

המילה מוות מהווה מחסום לרבים מאיתנו אולם לאחרים מייצרת רצון לעשייה ולהספק בחיים. החלום מהווה ערוץ לתת המודע שלנו ויש להבדיל בין 2 סוגי חלומות שונים על מוות: חלום שמרמז על מוות קרוב ובין חלום שמתאר מוות מגלגולים קודמים (שאינו מתואר במאמר הנוכחי אלה יתואר במאמר הבא שאפרסם)

סוג הראשון כפי שמוסבר במאמר מדבר על הצורך בהכנת הנשמה על סיום חייה הפיזיים. בהכנה יש למידה והקניית תובנות לנשמה .תובנות אלו מחלחלות בהדרגה ונטמעות בנשמתו של האדם כך שברגע המוות הנשמה משחררת את עצמה ונפרדת מהגוף הפיזי בהשלמה ובידיעה שיש חיים בעולם הנשמות, חיים שונים אך הם מוכרים לה לנשמה עוד לפני כניסתה לעולמנו.

חשוב להבין שלמימד הזמן אין חשיבות ויש שחולמים את החלום על הבנת מהו מוות 30 שנה לפני מותם. הידיעה שיש סיום לחיים הללו חשובה לנשמה ואף מדרבנת אותה לממש את ייעודיה בחיים הללו. דוגמא לחלומות אלו הוא בחלום שהוזכר למעלה על אותה אישה שחלמה על "הבית שלה למעלה" הרבה לפני מותה.

הקדמה למאמר הבא על חוויות המוות מגלגולים קודמים:

אם חוויתם חוויה של חלום על מוות או עלו לכם זיכרונות ממחזור חיים לא מוכר דעו לכם שתת המודע שלכם התעורר. תחילה עצה לי אליכם לאחר שתקבלו רשמים מחיים אחרים רשמו אותם במחברת והיפרדו באהבה ומחילה מאותם רשמים. שחרור באהבה יחולל בכם שינוי בחשיבה ובהתנהלות היומיומית ובהתנהגות. חווית מוות שאינה נפתרת בחיים הנוכחיים או בחיים קודמים מייצרת פחד והפחד מייצר חסימה ושיתוק.

פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.

לפורום שחזור גלגולים

סדנת טיפול בשחזור גלגולים

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

גלגול נשמות בחירה מזל או חוש שישי

הכוונה מגלגול נשמות קודם

בחירה ? האם אי פעם שאלתם את עצמכם אם הבחירה שלקחתי הייתה נכונה ? או שיכולתי לבחור אחרת?abstrac23
האם בחירה של דרך, מעשה או מערכת יחסים הנה מזל? דמיון? חוש שישי? תחושת בטן? או יכולת משחוזר גלגולים קודם?
בחירה למעשה הנה חלק מגלגול הנשמה בקיום הנוכחי אם נעשתה ממודעות עצמית מתאימה. בחירה הנה רצון הנשמה בגלגול הנשמה הנוכחי. חשוב להדגיש כי בחירה מתחילה ממודעות עצמית של האדם ולמימוש רצונותיו. אדם בעקרון לא יממש משהו שהוא לא רוצה בו והבחירה מותאמת לכוח רצונו ולמימושו.
בחירה נכונה עם מודעות עצמית הנה המשכה של גלגול הנשמה ומימוש יעדיה בעולם הנוכחי. ניתן לשפר מודעות עצמית לבחירות נכונות בחיים – משפחה, קריירה , זוגיות ועדו ע"י שילוב של שיטות טיפול כגון שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חלומות, תקשור ועוד.

להמשך קריאת המאמר - חוש שישי או הכוונה מגלגולים קודמים - שחזור גלגולים

גלגול נשמות - אפשרויות הבחירה:

הבחירה באה לידי ביטוי בכך שלנו כבני אדם יש תמיד את יכולת הבחירה וההחלטה בין מספר אפשרויות והדרך להחלטה ולבחירה תתבצע באמצעות גורמים סביבתיים או מודעות עצמית של האדם.
כאשר אדם נולד נשמתו יודעת מה "התוכנית" ומה מסלולה בחיים הנוכחיים. בכל שלב בחייו של האדם הנשמה תהדהד בין הצורך לבחור בצרכי הנשמה לבין צרכים אחרים. אולם למעשה אין זו בדיוק בחירה כי הצרכים האחרים באים להאיר את הכוון הנכון שבה הנשמה צריכה לקדם את האדם.
אדם נולד עם מטען של ידע שמתפרק בשלבים שונים בחייו. תהליך הפריקה גורם לתהליך טעינה הפוך. כאשר אדם בוחר בחירה מתוך הנשמה והאני הפנימי הנשמה מסמנת את המימוש וממשיכה הלאה למטרה הבאה ב"תוכנית". בחירה של אדם מהווה חלק מתהליך הפריקה של הנשמה ובמקביל הנשמה נטענת בייעוד שלה. כל בחירה שנעשתה לצרכי הנשמה מובילה את האדם לייעודו בחיים. הדיבור הפנימי של האדם הוא עם הנשמה ובמקביל עם סביבתו. מימוש הכוון הנכון מתבטא בשמחה ובהקלה לעומת תסכול באם הבחירה לא הייתה ממקום שמשלים את צרכי הנשמה.
ניתן לזהות בחירה של הנשמה באמצעות כלים שונים כולל מתווך באמצעות תקשור שחזור גלגולים פשר חלום שחלמנו פתרון חלום או עזרה באמצעות דמיון מודרך.
לעיתים בחירה נראית לנו כתחושת בטן? או חוש שישי לזהות את המציאות ולבחור – אולם מקרים אילו מראים בוודאות שהאדם מודע לרצונות הנשמה ולכן ההחלטה שהוא ביצע הייתה נכונה גם אם לפעמים היא הייתה לא מוצלחת כי זו דרכה של נשמה.

גלגול נשמות - שותפים בבחירה:

לבחירה שלנו ישנם מספר שותפים סמויים כולל הסביבה שעמה הוא בקשר. הבחירה תמיד תהיה בקונפליקט חזק עם הסביבה לגבי השאלה – האם הכוון שאני בוחר נכון? האם עלי להקשיב לסביבה הרוצה שאבחר בכוון אחר מהרצונות שלי? או מרצונות הנשמה שלי?

עלינו לזכור שהבחירה היא נשק אם נוכל באמונה ובמודעות "לתשאל" את הנשמה ולבקשה להדריכנו. התשובות מהנשמה יכולות להגיע בדרכים שונות כגון חלימה, תקשור, תפילה , מדיטציה ועוד. אם האדם מודע לרצון הנשמה התשובה תבוא ותשתקף ללא יועצים.

בכל תהליך של בחירה ישנה ההתחלה ,הניצנים, הרעיונות, המחשבות ולבסוף העשייה. אם לאדם יש מחשבה חיובית בדרכו ובאמונה שהוא בוטח בעצמו ובחייו העשייה קלה יותר עבורו. אדם העובד עם הנשמה ומודע לעצמו ביצוע תהליך הבחירה יהיה באמונה, ביטחון עצמי בחשיבה נכונה וחיובית. העזרה שהנשמה יכולה לקבל בתהליך קבלת ההחלטות והבחירות יכול לבוא באמצעות תשאול בתקשור ובמדיטציה.החיזוקים יתקבלו כמסרים מהנשמה הגבוהה .

גלגול נשמות - בחירת זוגיות:

קשר זוגי צומח מבחירה פנימית של האדם ומתחיל טרם לידתו בשלב שבו הנשמה בוחרת את הגוף הפיזי ואת הגלגול שאליו היא מגיעה. בין שלבי הבחירה הרבים של הנשמה קיימת גם הבחירה "בזוגיות". הזוגיות הנה שלב חשוב בחייו של הבוגר כאשר מהזוגיות יש המשכיות להורות ולמימוש שלב חשוב בחייו של האדם.

בבחירה הזוגית הנשמה בוחרת את האנרגיה הנשמתית המשלימה לה שעימה תוכל לממש את יעודה ההורי והמשפחתי. בחירת הזוגיות ע"י האנרגיה הנשמתית עלולה לבוא לידי ביטוי גם במספר "בני אדם" שונים שהמשותף להם הוא האנרגיה הנשמתית שזהה בכולם. אדם יימשך לסוגי אנשים דומים שרק עימם הוא מצליח לנהל מערכת זוגית. ניהול מערכת הזוגית תתאפשר בגלל אנרגיה נשמתית הנכונה והמשלימה. ההתאמה בין אנרגיה נשמתית זו לנשמה מתקיימת עוד לפני הלידה. מכאן שלכל אדם יש את האדם המתאים לו לזוגיות מתאימה .

לבחירה הזוגיות יש משקל רב בחיי האדם. קשר זוגי מתחיל מבחירה פנימית שיש בה משיכה, השלמה הדדית , צורך ללמוד לתקן צדדים עלומים ואמונה שהצד השני מאפשר צמיחה ומימוש עצמי של בן הזוג. הביטחון שנרכש בזמן הבחירה הזוגית קובע את אורך חייה של מערכת יחסים זו. יש מערכות זוגיות שהבחירה באה לספק ביטחון בחיים ולא אהבה. צורך זה מייצר ריקנות רגשית ולעיתים גם גירושין.
יש מערכות זוגיות שבעת קבלת ההחלטה להמשכיות הקשר הזוגי נוצר קושי באחדות הכוון המשותף.
לדוגמא אחד מבני הזוג רוצה לחיות בחו"ל ואילו בן הזוג השני רואה את חייו בארץ. במצב זה נוצר קושי שחייבים לפצח ביחד למרות האהבה הגדולה בין בני הזוג. כל אחד מהם חייב לבחור ולא ניתן או לא רצוי לרמות את רצונו של האני הפנימי. ההחלטה היא קשה אבל משחררת את שני הצדדים להתחלה חדשה.
הבחירה הזוגית הנכונה מתבטאת ביכולת של שני הצדדים לצמוח בחייהם ללא מלחמה, ספקולציות אלא בכבוד הדדי ואמונה. בחירה זוגית נכונה מביאה למשפחתיות נכונה ולמימוש האדם הבוגר וצאצאיו.

גלגול נשמות  - בחירה הורית:

הורות היא מקצוע נרכש מאז לידתנו ואפילו בעת היותנו הורים. הילד לומד את הכלים להורות מהוריו וממשפחתו וכמובן מהסביבה. את כל מה שהילד חווה לוקח עמו האדם הבוגר לחייו ובוחר במה להשתמש. אנו כהורים מודעים נדרשים להקשיב לצרכי הילד ולשילובם בצרכי המשפחה. כל אחד ממרכיבי המשפחה הוא איבר שמתנהל בהרמוניה. ההקשבה שההורה מבצע מאפשר לילד לבחור את בחירותיו באמונה ובעוצמה. ילד שמקבל את יכולת הבחירה העצמית יתגלה כבוגר בטוח ויצליח לממש את "תוכנית הנשמה" שלשמה הוא הגיח לעולם.

הורה שלוקח על עצמו אשמה בגלל החלטותיו של ילדיו שנוגדות את מהות חייו כהורה לא הצליח באמת להנציח את הבחירה בילדו. על ההורה לזכור שקולו נשמע תמיד ומאידך לזכור שלמרות זאת לילד את הבחירה שבאה מצורכי הנשמה שלו. זה הבנה לא פשוטה אולם אם נלמד להקנות את הבחירה שקולנו הוא אחד מהאפשריות שנלקחות בזמן הבחירה הרי הצלחנו.

מה עלינו לעשות כדי להבין את בחירת הנשמה של הילדים ?

אל לנו להעניש את ילדנו בבחירותיהם גם אם הנן סותרות את דרכנו.עלינו לזכור להשמיע את קולנו בביטחון ובאמונה ולא לשלוט -השליטה שלנו לא תביא לילדנו את האמת שלו בחייו.שיתוף פעולה לא נוגד את השקפותינו. שיתוף פעולה מייצר הבנה והקשבה ובחירה נכונה שמה שנעשה מתוך אמונה יחזיק מעמד.התפקיד שלנו כהורים לא יגמר לעולם.להבין שבחירה היא שורש ההכוונה של הנשמה גם בילדינו.

לסיכום גלגול נשמות - הבחירה בחיינו הנו ייעוד הנשמה הקרמה.

הבחירה הראשונית שמתבצעת ע"י הנשמה היא הבחירה לרדת לעולם הפיזי. השלב הבא הנו שהנשמה בוחרת את שלבי חייה מילדות ועד יום מותה. למרות שלעיתים החיים על פני האדמה שונים ממה שהנשמה ראתה מלמעלה מודעות לקול הפנימי ולצרכי הנשמה מובילים את האדם למימוש תוכניות הנשמה ויאשרו את הבחירות הראשוניות. החותמת הסופית תהיה לאחר המוות כשהנשמה תסרוק את מסלול חייה כאדם ותקבל "ציון" על כל מה שהיא הצליחה לממש .

בחירה הנה תוצאה של ייעוד הנשמה בחיים הנוכחיים. כשאדם מודע לרצונות שלו הבחירה תשלים את מהות הנשמה ואת יעדיה. בחירה זו תקנה שלווה בנכונות הבחירה. בחירה שתושפע מהסביבה תגרום לאי נוחות ואי שקט לאחר הבחירה. לעיתים מסרים ועזרה בבחירה מגיעים בדרכים שונות ואפילו בחלומות שלנו.עלינו לגלות פתיחות לרצונות שלנו ואם אין אנו מודעים לכך ייתכן שנצטרך מתווך שיעזור לנו להבין את יעודה של הנשמה אם זה באמצעות טיפול שחזור גלגולים או דמיון מודרך או תקשור.

פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.

לפורום שחזור גלגולים

ליצירת קשר עם דפנה

לסדנאות של שחזור גלגולים

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

מאמר טיפול בשחזור גלגולים

לידה והתפתחות רוחנית

שחזור גלגולים מהווה נושא מרתק שלעיתים קשה להבין את עומקו. מורכבות הנשמה הנה דבר שלא ניתן למדידה פיזית. ללא ספק נשמה מהווה גורם משפיע בכל הדתות כולל ביהדות. הנשמה לפי הבנתי בתחום לומדת ומגשימה את ייעודה בל שלב בחייה הפיזיים עד למצב שבו לידה והתפתחות רוחנית במושגים של שחזור גלגוליםהיא מסיימת את הלמידה שלה והופכת למדריך לנשמות אחרות ברובד הנשמות.

שאלות רבות נשאלות כגון מדוע קיים תהליך של שיחזור גלגולים? מהי נשמה? ממה מורכבת נשמה? כיצד נולדת נשמה? התפתחות הנשמה? האם קיימת מודעות של אדם לנשמה? למה אנו חווים חוויות חוזרות? מהם נשמות תאומות? על השאלות הללו אנסה לענות במאמר זה.

להמשך קריאת המאמר על לידה והתפתחות רוחנית - שחזור גלגולים

המשך קריאה: שחזור גלגולים | יעדיי הנשמה | מאמר לידה והתפתחות רוחנית

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

גלגול נשמות 

הסבר על 3 הרבדים בהתגשמותם בשחזור גלגולים

במהלך הרצאות וסדנאות של שחזור גלגולים שאני מקיימת וכן בטיפולים מורכבים הנוגעים בנשמה אספתי חומר וצברתי ידע רב. במהלך שחזור גלגוליםהטיפול ומסע רוחני עם המטופל קיבלתי וקיבצתי חומר רב בנושא הנשמה ורבדים שבהם הנשמה נמצאת שברצוני לשתף את הקוראים בתוכנם. טיפול בשחזור גלגולים הנו טיפול הוליסטי רוחני שהמטופל נמצא בהכרה מלאה ושיטות של דמיון מודרך מגיעים למצב של שחזור גלגולים וחקר גלגול הנשמה.

מהם 3 הרבדים של גלגול הנשמות - כיצד ניתן לטפל בהם בשחזור גלגולים

גלגול הנשמה מורכב משלושה שלבים עיקריים

הפנמה - למידה - חזרה

החלוקה לרבדים מסייעת בידי בעת שאני מפענחת חלומות או מטפלת באמצעות שחזור גלגולים.רובד הלמידה בגלגול הנשמה

במהלך היפרדותה של הנשמה מהגוף הגשמי היא נמצאת בשלב רובד הלמידה. זהו רובד שאליו יכולה הנשמה להגיע רק לאחר שהיא מבינה ומשלימה עם מושג המוות ועם היכולת להבין שאין לה גוף פיזי. ההבנה הזו נרכשת ונלמדת מחדש בכל גלגול של הנשמה. הנשמה לאחר שהיא חווה את המוות אינה זוכרת שקיים רובד אחר חוץ מהעולם הזה. היא לומדת לראות את עצמה אחרת, היא חשה את הניתוק מהיקירים שלה, היא חשה את השחרור וההקלה. אין כאב , סבל, מלחמה על הקיים. היא במקום אחר כמעין צפה על פני מים רגועים.שחזור גלגולים

אולם מצד שני הנשמה כן חווה את הקושי הנובע מאותם אנשים שנשארו כאן ביקום שלנו. היא רואה אותם ולא יכולה לגעת או לדבר איתם. בתקופה הראשונה לאחר המוות הנשמה לא מודעת למצבה החדש. והיא מעין מסתובבת בתחושה של "היי". היא נהנית מהאור ומהחום שמלווים אותה. ישנם נשמות שלמדו לזהות את המצב הזה ולהמשיך הלאה. הנשמה לאחר רובד הלמידה מבינה שהיא לא כאן אלא ברובד אחר שמרוחק מהאנשים הקרובים לה. הנשמה בשלב זה מנסה להסביר להם שהיא יודעת מה קורה איתה. היא מנסה לתקשר עימם באמצעים שונים. היא יכולה ללמד אותם לחוש אותה כאנרגיה על מנת להראות את עצמה. אפשרות נוספת שבה אני נתקלת בשכיחות גבוהה הנה באמצעות חלומות או כצללית או במגע על פני הגוף. אותם יקירים בחוויה הרוחנית חשים אותה. האנרגיה/הנשמה "מזכירה" להם תמונות מתוך הזיכרון המשותף שלהם. באמצעות תמונות אילו עולות לאדם החי חוויות מהעבר, תחושת מגע אהוב ומחשבה שמשתקף "כדיבור שקט". כל אלו מתרחשים במהלך השנה הראשונה לאחר המוות ויש כאלה נשמות שנדרש אף זמן ארוך יותר וזאת בתלות הנשמה ובבשלותה להבין זאת את רובד הלמידה.

לכן לרובד הלמידה, שנמשך כשנה, קיימת חשיבות רבה לנפטר בדתות שונות בשנה זו. בכל דת ישנם טקסים מיוחדים שמקלים ,בסופו של דבר על הנפטר, ונותנים לנשמה להבין שהיא איננה ברובד הגשמי. הבנה זו אינה פשוטה או ברורה מאיליה והיא נלמדת כפי שציינתי בכל גלגול מחדש. ישנם נשמות עם ניסיון ,שנרכש במשך הגלגולים, שיודעות שרובד הלמידה עבורם קצר מאחר שהן מזהות מהר מאוד מה קרה להן. הן מבינות את השחרור והניתוק מהפיזי. הן חוות את הפרידה ועוברות במהרה לרובד הבא.

רובד ההפנמה בגלגול הנשמה

הרובד הבא בגלגול הנשמות הנו שלב שבו לכל נשמה לוקח זמן אחר להסתגל איליו ולעבור אותו. רובד ההפנמה נועד ללמידה והפנמה של הלקחים מהחיים הקודמים. כאן ישנן הדרכות מישויות שמלוות את הנשמה בתהליך. המעבר לרובד גבוה יותר תלוי בבשלות של הנשמה לקחת עליה גלגול נשמות נוסף.שחזור גלגולים

הלמידה וההפנמה ברובד זה נרכשת כחוויה בזיכרון הפנימי של הנשמה. בטיפולים הרוחניים המטופל מזכיר רסיסי חוויות שמההוות את הזיכרון של הנשמה מגלגולים קודמים. לדוגמא באחת החוויות ראה המטופל דמות מדריך שדומה מאוד לו ומזכירה אותו כיום. ברור למטופל שזוהי הדרכה שלמעשה הנה אנרגיה. המטופל חש את הריחוף, את חיסרון הגוף הגשמי. לאחר הטיפול ושחרור מרובד זה המטופל שמח על הניתוק מהגשמי וחש בניתוק ושחרור הקלה מכאב גדול.הנשמה של המטופל הייתה במקום טוב לה והיא רצתה להישאר במקום זה זמן רב.

רובד החזרה בגלגול הנשמה

הרובד הבא בגלגול הנשמה הנו רובד החזרה והירידה לגוף גשמי שהנו תהליך נוסף בפני עצמו. בתהליך קיימת לנשמה הבחירה האם להתחיל בחיים החדשים. הנשמה מבינה ויודעת שעליה להסכים על מנת להתקדם הלאה למרות שאולי הייתה לא מעוניינת בבחירתה לחיים נוספים. הנשמה בוחרת מצב זה מכיוון שזוהי חוויה שאיננה מוכרת לה והיא חייבת להכירה על מנת להתקדם הלאה . "ההתקדמות הלאה" משמועתה לקבל "גרעין נשמתי" מלא יותר. במאגר הקיים - הנשמות הגרעינים הקיימים מתחדשים כל הזמן. לכל גרעין ממשיכים שחזור גלגוליםלהתווסף רסיסי נשמות שמכיילים אותו שוב ושוב. המטרה של הנשמה הנה המידע שהגרעין מכיל שיכול לקדם אותה הלאה. השאיפה היא להתקרב ליכולת להתמודד עם המקסימום .להבין את מה שנסתר מהאדם.

שלבים אלו גורמים שכל דור נבדל מהדור שקדם באנשים שחיים בו ובהבנות שלהם .הילדים של היום מכילים בתוכם יכולות רוחניות שבעבר לא היו. מכאן הירידה לגוף מלווה בהדרכה, בבשלות לעמוד בקשיים.

לסיכום דוגמאות לשחזור גלגולים:

טיפול בשחזור גלגולים:

באחד הטיפולים תיאר המטופל את התהליך המדהים של רובד החזרה. הוא תאר את הירידה כתהליך של לידה. הנשמה הייתה עטופה כמו גולם באנרגיה לבנה, כמעטה סמיך שהיה צריך לקלפו כדי להמשיך הלאה. המעטה ירד רק כאשר הנשמה הבינה את יעודה בחיים החדשים. זו עדין לא הייתה ההתגלמות הסופית אלא רק ההבנה . צריכה להיות הבנה מלאה של התהליך אחרת הירידה לעולם הזה לא תהיה ברורה לאדם בחייו. חוסר בהירות מתבטאת בתלישות מהחיים שגורם לאדם לעיתים מצבים לא נעימים.שחזור גלגולים
לאחר שהמעטה הוסר והתקלף באמצעות הטיפול הוא חש משוחרר ומסוגל לנוע.
בסופו של התהליך והטיפול הגיע הדרכה אליו, שלרוב הנה משורשי הנשמה של האדם, והסבירה לו את דרכו בחייו החדשים והנחתה אותו. הוא תאר את ההנחיה כברכה, כאור שהקיף אותו והשריש את רגליו באדמה. הוא חש חוט בין רגליו שנתקע באדמה - חוט הנשמה. הוא חש תחושה חזקה שאותה הוא הרגיש לאחר הטיפול. אין ספק שהטיפול היה עבורו חידוש המאגרים של הנשמה העכשווית ,וקירובו לייעודו בחיים.

חלום המתאר את המעבר של הנשמה לאחר המוות:

חלמתי שאני בתאונה עם רכבת אני לא זוכרת אם אני ברכבת או באוטו. לאחר ההתנגשות היו לידי שני אנשים בחליפות שהלכו במעבר אפור אבל מאד מואר הם רצו מהר ונעלמו אני המשכתי ללכת והגעתי לבית שלי (הוא לא נראה כמו הבית שלי היום) היו שם הרבה אנשים שבכו את חלקם זיהיתי ניסיתי לדבר איתם אבל הם לא ענו לי ואז הבנתי מה קרה עצמתי עיניים חשבתי שאולי אני חולמת וכשפתחתי אותם הייתי בתוך אולם ענק עם הרבה אנשים שנראו מבולבלים ולא ידעו מה קורה איתם. היה שם צפוף וחנוק חיפשתי את מני והבנתי שהוא נמצא במקום אחר בשלב אחר. סבתא שלי (שחייה היום) ירדה במדרגות לתוך האולם הבנתי ששתינו נפטרנו באותו זמן ביום שישי בצהריים אך לא באותו מקום(מני גם נפטר ביום שישי בצהריים)אחר כך חיכיתי עם עוד אנשים למיון כל אחד הלך למקום אחר אני הגעתי לכתה ישבתי בשורה הראשונה היינו צריכים ללמוד הרבה ועבר מישהו שחתם לנו על כל דף שכתבנו לידי ישבה מישהי שאמרה שאני תלמידה טובה ושאלה למה הגעתי רק עכשיו. בחלום הבנתי שצריך ללמוד ולעלות בשלבים. הבנתי שמני נמצא מתחתיי ושסבתא שלי נמצאת מעליי. אח"כ חלמתי שאני הולכת לקנות בשר ויש איתי שתי בנות חלק מהבשר נפל על הרצפה אחת אמרה לי להרים מהרצפה והשנייה אמרה לי לגנוב את הכמות שנפלה. אני סיפרתי למוכרת מה קרה והיא הוציא לי עוד חתיכה.

פרוש החלום של שחזור גלגולים וחווית גלגול הנשמה

החלום מדבר על חווית המוות,משמעות שחרור הנשמה לעולם הבא ואת החיבור שלנו היום לחיים הקודמים שלנו. בחלום החולמת חווה מה קורה לנשמה ולגוף לאחר המוות ואת התהליך שהנשמה חווה לאחר המוות ואת סיבת המוות

החולמת מתארת את המעבר לעולם הבא:

את החולמת מלווים דמויות שהיא לא מכירה בתוך מעבר אפור אבל מוארהחולמת מגיעה לביתה.משמעות הבית הוא ששם נמצאת כל הנשמה הגלובלית של האדם. משם היא ירדה לכאן ולשם הנשמה אמורה לחזור. החולמת מגיעה לשם כדי לצאת לתהליך חדש בעולם הנשמות.הנשמה מזהה קבוצת נשמות שעלו איתה.רובם מבולבלים מאחר והם לא מבינים מהו המצב הנוכחי שהם נמצאים בו.המצב מוזר להם.בתהליך הנ"ל יש נשמות שמוכרות לנשמה מחייה והן מלוות אותה בתהליך השחרור מהגוף .לכן היא מזהה שם אתשחזור גלגולים סבתהבתהליך הנשמה מבינה אלו שלבים היא צריכה לעבור.

החולמת מזכירה בחלום את כיתת הלימוד. הכיתה היא מקום אנרגטי ששם הנשמות לומדות. זה שלב שבאמצעותו הנשמה מתקדמת הלאה בעולם הנשמות.זהו שלב שכל נשמה עוברת עד שהיא מגיעה בסופו לבסיס הנשמה.הבשר בחלום מתחבר למזון שהנשמה צריכה שם. במנוחים שלנו זה בשר אבל הכוונה לאוכל רוחני שמזין את הנשמה.

פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.

לפורום שחזור גלגולים

לסדנאות של שחזור גלגולים

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

טיפול בשיחזור גלגולים

שימוש באבני קריסטלים ודמיון מודרך להעצמת תהליך הטיפול בשחזור גלגולים

טיפול בשחזור גלגולים מבוסס על הרעיון שהנשמה עוברת לממד "אחר"  לאחר המוות וחוזרת למימד הפיזי בהווה בתהליך של גלגול שחזור גלגוליםנשמות וחוזר חלילה.  בנשמה נחקקים זיכרונות, אירועים, טראומות, אהבות וחוויות מגלגולים הקודמים ומההוויה העכשווית. באמצעות טיפול של שחזור גלגולים אני מנסה להגיע לזיכרונות קשים שמשאירים את חותמם בנשמתנו ומשפיעים עלינו בהווה.

להמשך קראית המאמר שמסביר כיצד משלבים טיפול בדמיון מודרך ואבני קריסטלים יחד עם שחזור גלגולים

המשך קריאה: שחזור גלגולים | טיפול בשיחזור גלגולים עם דמיון מודרך...

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

קארמה בחיים מהו קרמה קארמה - מאמר

הסבר מהו גלגול נשמות וטיפול בשחזור גלגולים

במאמר זה נעמיק לעומק הנשמה דרך מהותו של טיפול בשחזור גלגולים וגלגולי נשמות קודמים. מאמר זה מהווה נדבך נוסף למאמרים שונים שפרסמתי בתחום של גלגולי נשמות ושחזור גלגולים. מרבית המאמרים שכתבתי מבוססים על ידע רב שצברתי בתחום מטיפולים שחזור גלגולים גלגול נשמותוסדנאות לטיפול בשחזור גלגולים שקיימתי.
במאמר זה אנסה להבהיר מהי קרמה? הקשר בין קארמה ואנרגיה. מדוע אנשים נוטים להשלים עם הקארמה שלהם וישנם כאלו ששואפים לשנות את הקרמה? מהי נשמה ומהו שחזור גלגולים או גלגול נשמה? וכיצד מושגים אלו משתלבים במושג קרמה? לפני שנתחיל בתיאור מפורט של מהות הקרמה אנסה לבאר מספר מושגי יסוד.
תחילה עלינו להגדיר את ההבדל וכן הקשר בין הנשמה השוכנת בגוף הפיזי ולבין הנשמה הגלובלית.

מהי קארמה? וכיצד הדבר קשור לשחזור גלגולים - להמשך קריאת המאמר

גלגול נשמות - נשמה גלולבלית

הנשמה בגוף הפיזי מהווה רסיס של נשמה גלובלית שחוזרת לגוף האדם בגלגול הנשמה הנוכחי. הנשמה בגוף הפיזי מחוברת לאורך כל חייה בגוף לנשמה הגלובלית. הנשמה הגלובלית מהווה מעין מקום שאליו מגיעים ונאספים כל אותן רסיסי נשמות מהעבר שסיימו את תהליך הלמידה בעולם הזה ובעולם הנשמות. במקום זה מתאסף מאגר התובנות שהנם כל אותם "המסקנות" שהסיקו רסיסי הנשמות בצורות החיים שלהם כבני אדם בשלבים השונים וכן בין גלגולי הנשמה השונים(בתהליך שלאחר המוות שבו הנשמה חווה ולומדת).

המטרה שעימה באה הנשמה בגוף הפיזי היא לתקן את כל "הצלקות הנשמתיות" שנשארו פתוחות ולא מובנות.את האישור לסיום הנשמה מקבלת משליחיו של הקדוש ברוך הוא שנמצאים בעולם הנשמות כמדריכים. את האישור ניתן לקבל רק לאחר המוות שבו הנשמה לא שחזור גלגולים גלגול נשמותנמצאת יותר בגוף.

בין הגלגולים מצב בגלגול נשמות שבו הנשמה עוזבת את הגוף הפיזי בזמן המוות. לאחר המוות הנשמה אמורה להתנתק מהעולם שכאן ולחזור לעולם הנשמות. התהליך אינו פשוט למרות שבכל תהליך של מוות הנשמה שהייתה בגוף הפיזי זוכרת את התהליך הקודם שלה אבל קשה להתנתק מהגוף שהכיל אותה בגלגול הנוכחי..גם התהליך שבין גלגולי הנשמות מהווה שיעור ולמידה עבור אותה רסיס נשמה. מטרת המעבר בין הגלגולים הוא לחזור לבסיס הנשמה שהנה הנשמה הגלובלית.

האם הקרמה = עונש – קארמה הנה צורת אנרגיה בעולם הרוחני

הקרמה אינה מהווה עונש אלה אנרגיה שמקיפה את הנשמה. אנרגית הקארמה מהווה מנגנון אנרגטי רוחני שמצליח לחבר בין גלגולי הנשמה.הקרמה קובעת ומקודדת את תהליכי הלימוד של הנשמה בחיים החדשים בעת גלגול הנשמה. אנרגית הקרמה עוזרת לנשמה לעמוד בתהליכים וביעדים שקיבלה על עצמה לפני רדתה לעולם בגלגול הנוכחי. הקרמה הנה בנוסף אנרגיה שמביאה עימה לתהליך החיים ניחוחות מחיים קודמים וגלגולי קודמים. הניחוחות הללו הן חוויות שנחקקו בתת מודע. אותן חוויות לא הסתיימו במוות במסלול חיים הקודמים. בגלל עובדה זו נדרש מהאדם להתמודד עם קשיים דומים מבחינת האנרגיה. המטרה הנה למחוק מהנשמה את אותם אנרגיות ולייצר במקומן אנרגיות חדשות שיהוו תובנות חדשות לעתיד.

אנסה לתאר את התהליך כפצע שכוסה בפלסטר. ברגע שהפלסטר יוסר ובמקומו תמרח משחה הפצע ימשיך לכאוב אך בכל זאת יתרפא שחזור גלגולים גלגול נשמותואפילו מהר יותר. הריפוי מהווה חלק מהתהליך שמשחרר מההילה של האדם אנרגיות ומאידך מכניס אנרגיות חדשות להילה. השינוי מייצר יכולות חדשות והתנהגויות חדשות בחיים. השינוי שחל בנשמה משדרג אותה לדרגה שבה היא יכולה לחזור במות האדם לעולם הנשמות ולא לחזור לעולמנו יותר.
אין ספק שלתינוק שנולד מצפים חיים מורכבים ומעניינים אבל לא בהכרח קשיים אם הוא ידע לנוע ולהסתגל לקצב של אנרגיית הקארמה אנרגית חייו.

מודעות לקרמה שלנו בגלגול הנשמות הנוכחי

מה קורה אם האדם לא מודע לקרמה שלו? האם דבר זה מהווה חסימה אנרגטית מבחינתו?
בסופו של דבר כולנו מצליחים להגיע לתובנה של אנרגיית הקרמה אולם הדרך לשם חשובה ובעלת משמעות. אדם בעל חשיבה מודעת מסוגל לקבל "הודעות" מהנשמה שלו לדוגמא בעת חלום או תהליך החלימה. ההודעות/המסרים הללו מביאים את האדם לחשיבה ולעשייה. המוכנות הרגשית והרוחנית מקלה על הביצוע.
לעומתו אדם שאינו בעל חשיבה מודעת יחווה את התהליך באמצעות הכאב. הכאב מביא עימו כעס ועמו שאלות כגון למה זה קורה לי? מה חטאתי?

התמודדות עם הקארמה

זה אינו עונש כי על האדם לקבל את החוויות שלו ולהבין שהכול ידוע הרבה לפני שהוא נולד. הכאב מיותר וחוסם את ההתפתחות הרוחנית והשינוי והמודעות העצמית. אם אחד מקוראי המאמר מהווה חלק מהקבוצה של אנשים שאינם מודעים הוא יבין מיד את המסר שיהדהד במחשבה ויכביד על הלב. נכון מאוד קשה למצוא ולהגיע למקור יעוד הנשמה אבל אפשר באמצעות עבודה מודעת ותרגולים ויתכן באמצעות מטפל הוליסטי כמסייע להגיע למקור הנשמה ויעודה. ברגע שמגיעים למקור הבעיה של הנשמה מגלים שאפשר וניתן להתמודד. מגלים שבחייו הקודמים האדם היה כבר בתהליך זהה ולא ידע כיצד לנהוג והוא חוזר היום לאותו מקום כדי להתמודד אחרת מהעבר. ההתמודדות החדשה תניב את השינוי את השחרור של הדפוס הישן וכן את התובנה החדשה.

שיטות לטיפול בקרמה והעלאת המודעות לקארמה – שחזור גלגולים

אחת השיטות והאמצעים ליצור חשיבה מודעות על מנת להתמודד עם גורל הנשמה הנה באמצעות טיפול בשחזור גלגולים מאחר ואנרגית הקרמה היא היא המנגנון האנרגטי שמחבר בין הגלגולים . בתהליך הטיפולי האדם מצליח לגעת בחוויות ששקעו עמוק בתת המודע שלו ויצרו צלקות עמוקות. הנתון המעניין הוא שהנשמה מנסה למצוא בכל דרך חיים חדשה לפתח יכולת להתמודד עם הצלקות. היכולת להתמודד תלויה במבנה הנשמה הגלובלי ומאגר המסקנות שטמון שם. לכן בכל גלגול נשמה האדם מתנסה בייסורים שונים על מנת שחזור גלגולים גלגול נשמותלהצליח בתיקון "הצלקות ".

בכל גלגול נשמה אנו פוגשים באנשים שהם למעשה נשמות המוכרות לנו מגלגולי נשמה קודמים. אנשים אלו נקראים בדרכנו בחיים הנוכחיים לצורך למידה ועזרה. הדוגמא הטובה לכך שהנשמה מכירה גלגולים הוא בחלומות. הרגשה של דז'ה שראינו או חווינו את זה בעבר, מבקרים במקום מוכר לנו מהעבר, אנשים שאנחנו מכירים ואנחנו מרגישים כאילו הכרנו אותם בעבר. היכרות ראשונה עם אדם מתבטאת בהתחברות מיידית או בדחייה לפי היכרות נשמתית קודמת. אדם סובל מפחדים לא ברורים שבעצם הוא חווה מגלגול קודם כאשר כל גלגול מעביר חוויות והתנסויות ולקחים לגלגול הבא. כל אדם התנסה בגלגולים קודמים אם כקורבן ואם כפוגע על מנת שיוכל לחזור למצבים השלילים יותר על מנת שהסבל יפסק.

ישנם מספר קטגוריות קרמתיות בחיינו:

מחלות ובעיות שונות - ישנם מחלות שאפשר להקל ולשפר על הסבל באמצעות שחרור קרמתי. כגון בעיות קשב וריכוז ,גידולים, אלרגיות ועוד.

יחסי אנוש זוגיות - ליחסים שלנו עם בני זוגנו וילדנו ובמשפחה קיימת סיבה. חלקם כבר עברו איתנו מערכת יחסים זו או אחרת בעבר. אם יש בעיות זוגיות למשל יש לבדוק באמצעות טיפול בשחזור גלגולים לבדוק מה היה בן הזוג בגלגול אחר וכן מה היה הקשר בין בני הזוג בגלגולים קודמים. בטיפול שחזור גלגולים ניתן לנסות ולזהות מה מקור ההפרעה בחיי הזוגיות בהווה שמקורו בעבר הרחוק באחד מגלגולי הנשמה. הבקשה והיכולת להתגבר על הבעיות בזוגיות בהווה הוא ששני בני הזוג צריכם לבקש את שחזור הגלגולים.

מצבי חיים - לדוגמא עוני קשה או הפסדים כספים בעסקים יכולים להיות המשך הבעיה שמתגלה בעת תהליך בשחזור גלגולים שבאחד הגלגולים היינו עשירים ובזבזנו את כספנו בצורה לא נכונה, פגענו באחרים בגלל כסף, תחושת אשמה שאנחנו לוקחים מגלגול אחר בגלל הכסף ולכן אנחנו מאמינים שמגיע לנו בעצם להיות עניים. הנשמה באה לעולם עם התחושה שלא מגיע לנו וזה הופך אותנו בעצם לחסרי ממון. דוגמא נוספת הנם אנשים שבגלגול הקודם היו נזירים שלא רצו כסף כי מבחינת זה היה מיותר והתחושה ממשיכה כיום.

תכונות אישיות/הרגלים- ניקוי דפוסי התנהגות והרגלים בעיתיים באמצעות שחזור גלגולים. לדוגמא גמילה מעישון, גמילה מסמים, חרדות, פחדים שונים כגון נסיעה ברכב במטוס, פחד מחיות. פחד ממים לעיתים יגלה שיתכן שהאדם טבע בגלגול קודם. אנורקסיה היה מצב של מוות כתוצאה מרעב שלא בחרו בו בגלגול אחר.

סיכום:

הנשמה מהווה חלק מנשמה גלובלית והקרמה הנה חלק מהאנרגיה של הנשמה. קרמה מהווה אנרגיה בונה לגלגולים קודמים ולגלגולים שחזור גלגולים גלגול נשמותעתידיים. היכולת להיות מודע לקרמה ניתנת לרכישה או לזהותה באמצעות מטפל הוליסטי בשיטת שחזור גלגולים. מודעות זו בגלגול הנשמה הנוכחי יכול לתת לנו הבנה מעמיקה למצבינו הנוכחי והשלמה עם הקרמה בגלגול הנוכחי על מנת לקבל תובנות לגלגול הנשמות. אשמח לקבל תגובות מאנשים שחוו תובנות דומות או הזדהו עם הכתוב במאמר.

מעט על דפנה ושיטות הטיפול שלה

פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.

לפורום שחזור גלגולים

לסדנאות של שחזור גלגולים

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

טיפול בשחזור גלגולים לבעיות זוגיות

מסר בתקשור מעולם הנשמות

טיפולים הוליסטיים לעיתים מהווים חוויות מדהימות מעשירות לעולמם הרוחני של המטפלים והמדריכים הרוחניים שעולים בעקבות כך ברמות הרוחניות. כמטפלת הוליסטית מתקשרת ומדריכה רוחנית המטפלת במגוון שיטות כגון שחזור גלגולים קריסטלים לעיתים טיפולים מסוימים נחקקים בתודעתי בגלל יכולתם לחדש עבורי דברים ולעיתים מבארים עולמות נסתרים.טיפול בשחזור גלגולים

מדובר בטיפול בניסיון לשפר את תחושת הדיכאון של מטופלת עקב פרידה מכוונת שהיא עשתה מאדם אהוב. בזמן הטיפולים אני מתחברת לתת המודע של המטופל על מנת לקבל מסרים כאשר תת המודע של המבקש עזרה הנו אחד המקורות שלי לקבל מסרים דרך תקשור.

להמשך קריאת המאמר בנושא מסרים מעולם הנשמות באמצעות שחזור גלגולים

המשך קריאה: טיפול בשחזור גלגולים | דכאון עקב בעיות בזוגיות | מסר...

קטגוריה: שחזור גלגולים -- טיפול בשחזור גלגולים -- גלגול נשמות

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

רשמו חוויות לא נעימות שקרו לכם ולמדו מהם
module-title-icon
רוצה להרגיש אהובה חבקי את עצמך
module-title-icon
לבכות משמעתו לרוקן את מחסן הסיבולת שלך

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים