שלישי, אוקטובר 19, 2021

בס"ד

חלומות על מסרים כתובים

חלומות על ספר דפים עיתון

יום כיפור עומד בפתח וכולם צריכים לעשות חשבון נפש כי הרי ידוע שכל המצוות והחטאים שעשינו כתובים ורשומים לפני הקב"ה כפי שנאמר נכתב ונחתם ועלינו להתעורר ולזכור שבסופו של דבר כל מעשה שאנו נעשה ייזקף לזכותנו או לרעתנו. מסרים כתובים שמתקבלים בחלומות מטרתם להדגיש ולהזכיר לנו את המסר בחלום כי ברגע שנתעורר עלינו לנקוט פעולה מיידית כפי שנאמר בתפילות יום כיפור "בספר חיים ברכה ושלום ופרנסה טובה וגזרות טובות ישועות ונחמות נזכר ונכתב לפניך"חלומות על מסרים כתובים המאמר עוסק במשמעותם של סמלים במסרים כתובים בחלומות וההבדלים השונים בין הדרכים להעברת המסרים הכתובים כגון ספר, דפים ועוד יופיעו כספר שהחולם קורא או מקבל,כעיתון שהקורא קורא וכדומה.  המסר שמופיע בכתב הנו בדרך כלל מסר חשוב שעל החולם לזכור לאחר היקיצה. המסר שמתקבל מטרתו לאזכר את החולם באינפורמציה אישית או כללית שהמטרה שלה שהוא יגיב ויעשה מעשה.

הופעת עיתון בחלום

עיתון שבו מופיעות כתבות וידיעות יומיות שמכיל גם רכילות. הופעת עיתון בחלום יכול לרמז לחולם את רצונו להתפרסם ברבים, רכילות על החולם ו/או פרסום מידע לא חיובי על החולם. ניסיון קריאה בעיתון במהלך החלום מסמל את ניסיונו של החולם למנוע פרסום שעלול לפגוע בשמו הטוב.
חלום על עיתון כאמצעי לקבלת מידע – "
חלמתי שאני מחכה לידיד שלי ליד רכב.לפתע אני רואה בעיתון את תמונת הידיד ומתחת לתמונה מפורסם שהוא רצח ילד קטן"
פרוש החלום -
העיתון בחלום הוא אמצעי לקבלת מידע שהחולמת לא יודעת על ידידה. המסר בחלום שכנראה התנהלותו במציאות אינה חיובית וכנראה היא אינה מודעת לכך והמסר בחלום שעליה לבדוק טוב את עברו ומעשיו של הידיד וכנראה להתרחק ממנו.

חלום על עיתון ופגיעה בשם הטוב – "מזה מספר לילות שאני חולמת שאני רבה עם השכנים שלי בחלום אני מכה את השכנה בגלל שהיא צועקת משפילה אותי ומשקרת.בחלום אני רואה אותו מעשן  דרך עיתון מגולגל ועל העיתון כתוב משהו ואני מנסה לקרא ולא מצליחה "
פרוש החלום -
בחלום יש מסר לגבי טיב קשריה של החולמת עם שכניה. החולמת רואה את שכנה מעשן דרך עיתון מגולגל דבר המסמל אופי כנראה פלילי והמסר בחלום שעליה לשמור על שמה הטוב או חייה הטובים שהיו עד כה שעלולים להתקלקל בעקבות מגוריה במקום. 

מכתב בחלום

מכתב בחלום מסמלת ומבשרת בשורה לחולם עליו או על אדם קרוב עבורו. קבלת מכתב מאדם שהחולם מכיר מראה על מצוקתו של השולח ועל בקשת עזרה לעומת זאת קבלת מכתב בחלום ללא ידיעת זהות השולח מסמלת על בשורה קרובה לחולם. כאשר החלום עוסק בשליחת מכתב ע"י החולם עצמו הדבר מסמל את שאיפותיו של החולם למימוש תוכנית חשובה בחייו.
חלום על קבלת בשורה
– "בחלום  קיבלתי מכתב ירושה מאדם שאני לא מכירה ודובר על סכום לא גדול"
פרוש החלום - קבלת המכתב בחלום מסמלת את הציפיות של החולמת לשינוי בחייה ועל בשורה שתגיע שתעזור לה לייצר את השינוי. החלום גם מדגיש שהשינוי קטן אבל שינוי לטובה.

חלום על שאיפותיה של החולמת – "חלמתי שאני נכנסת לפתח ביתו של חברי ואני מניחה את המכתב שכתבתי לו ויוצאת מפתח הבית"
פרוש החלום –
כתיבת המכתב בחלום ומסירתו ללא נוכחות המקבל מסמלת על קבלת החלטה לגבי הקשר בין החולמת למקבל המכתב ועל הקושי שלה לומר את הדברים בצורה ישירה.

חלום על ספר

הופעת ספר בחלום מסמלת מאגר ידע על החיים והיקום כולו. ספר מהווה בחלום סימבול לחוכמה ולידע ומשמש כאמצעי להתפתחות אישית או רוחנית.
לקבלת ספר בחלום ישנם מספר פרושים:

  • מסמל לחולם שאסור לזלזל בעצמו ובחייו ועליו למצוא את הדרך הנכונה עבורו ללמוד בחיים
  • קבלת מסרים שחולם אמור ללמד אחרים  - לרוב מדובר על מידע רוחני מעשי
  • קבלת מסרים על חייו של החולם ועל כיוונו בחיים ויתכן שישנה דרך אחרת למימוש חייו - ספר החיים של החולם
  • קבלת מידע נבואי

חלום על קבלת ידע רוחני- "חלמתי שאני מקבלת סדרה של ספרים שקשורים לספר הזוהר. בחלום אני פותחת את אחד מהם בצפייה לקבל תשובות ששאלתי, אך לא הצלחתי להבין דבר מן הכתוב"
פרוש החלום –
המסר בחלום שהחולמת מקושרת לעולם הדת. באמצעות ספר הזוהר ניתן ללמוד על החיים בעולם הפיזי ובעולם הבא. קבלת הספרים מסמלת בטחון לחולמת בעשייה הרוחנית כאשר בעתיד תהיה באפשרותה ללמוד וללמד ולהתפתח רוחנית אולם מאידך חוסר יכולתה להבין את הכתוב מסמל על חוסר בשלותה של החולמת להשתמש בחומר שהתקבל.

חלום על הנבואה- "חלמתי שיש צדיק היודע לנבא עתיד ולראות ברוח הקודש על פי ספר ציורים מסוים! הספר הוא מתנה שניתנה לרבי מילובביץ´ עם דיוקנים של הפנים שלו, הספר נקרא "98 ציורים לרבי" מאת ציר מוכשר שנקרא אלון משהו..(מפליא אותי שזכרתי טוב את המספר והשם..) בשער הספר מצויר איש, כמו מימי הביניים, על רקע מישורים ירוקים. בהמשך עוד 2 תמונות של מישורים ירוקים ויפים ובתוך הספר 98 ציורים של הרבי. אני הולך למקום כלשהו שמדברים על הספר ורואה בכניסה את הרב כדורי ועוד יהודי זקן יושבים בשולחן, כשהרב כדורי לבוש לבן ובראש השולחן והשני לצידו. אני אומר להם בהומור- אתם לא צריכים שום ספר כזה, אתם רואים הכול, הכול אתם יודעים! והם צוחקים וצוחקים"
פרוש החלום -
החלום נוגע ביכולת הנבואה שקיימת לצדיקים. המסר בחלום שלכל צדיק יש את הספר שלו. הספר הוא סימבול לצינור ידע שמגיע מעולם הנשמות ודרכו הצדיק יכול לדעת כמו שנאמר בחלום הם יודעים הכל ורואים הכל.

דפים בחלום

הופעת דף בחלום מסמלת מידע ממוקד או מסר לעתיד ומטרה שהחולם יזכור את המסר. מאידך הופעת דף בודד מסמל על חוסר קשר בין המידע המגיע בחלום למסוגלותו של החולם לממשה.
חלום על מידע ממוקד- "
חלמתי השבוע שמישהו מראה לי דף כאילו זה כתוב בכתב של התורה. ואני מתייחסת רק לספרות בצד שהיו 38 והפכתי את הדף וזה הפך ל- 83"
פרוש החלום -
החלום מסמל את הפרשנויות הרבות לתנ"ך ומטרתו שנקרא את התנ"ך ונזכור אותו.

חלום על קבלת מסר לעתיד – "חלמתי שאני קרובה לוויטרינה של הסלון בבית ועל דף נייר קטן רשומות לי המילים שמירת הריון "
פרוש החלום - החלום מסמל מסר לעתיד לחולמת על הריון שידרוש שמירה והשגחה.

 

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

לזרום עם הקיים משמעתו קבלה והבנה
module-title-icon
רוצה להרגיש אהוב - דמיין שהנך שותה כוס של אהבה
module-title-icon
להתגבר על הפחד דמיינו אותו כנקודה שחורה בים של אור

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים