רביעי, יולי 15, 2020

בס"ד

מימוש עצמי

מימוש עצמי

מהי המשמעות של מימוש עצמי וכן מה מונע או דוחף את האדם למימוש העצמי שלו . במאמר זה אסקור בנוסף את הדרכים להגיע למימוש עצמי בחיי היום-יום. המאמר יסקור את הקשר בין הרצון הפנימי של האדם לשינוי לבין האנרגיות שמקיפות את גופו ואיך זה עוזר לו לקדם את המודעות העצמית למימוש עצמי. במאמר תקבלו גם כבונוס את המדריך קצר לביצוע מימוש עצמי

האני הגבוה - שימוש במודעות עצמית
קליפות הקושי - מונעות מימוש עצמי
הנשמה הגבוהה מעורבת בתהליך השינוי
מימוש עצמי - פרוייקט חיים
מודעות עצמית - תהליך המימוש
דרך למימוש עצמי - מדריך למימוש עצמי
צקרת הבסיס
צקרת המין
צקרת הבטן
צקרת מקלעת השמש
צקרת הלב- צקרת הגרון - צקרת העין השלישית - צקרת הכתר
לסיכום המאמר והמדריך
יצירת קשר

האני הגבוה

לפי הרגשתי ואמונתי תהליך מודעות עצמית מהווה תהליך רוחני והכנסת הכוח האלוהי למודעות שלנו. מודעות עצמית מאפשרת לנו לחבר בין האני הגבוה שלנו הרוחני לאני שנמצא בגופנו הפיזי. האני הגבוה נמצא ביקום הנשמות האלוקות כאנרגיה רוחנית ולא כגוף פיזי כמו בעולמנו.

קליפות הקושי - הדרך למודעות עצמית

מסביב לגופנו קיימת הילה רוחנית שמושפעת מגורמים שונים, בעקבות בעיות במרכזי האנרגיה בגופנו נוצרות קליפות קושי שעוטפות חלק מההילה. קליפות הקושי הן אנרגיות בעצמן שמייצרות קושי בתת המודע שלנו על מנת לאפשר לנו להיות מודעים להן. בתהליך מודעות עצמית אנו משילים או הקליפות הללו. מטרתן של הקליפות ליצור קושי שמתבטא כחסימה או כקיר שעלינו 'מימוש עצמילהפיל או להתמודד עמו בתהליך המודעות העצמית. קליפות הקושי יוצרות מחנק עבור ההילה עד למצב שמאלץ אותנו ללמוד ולגלות את הסיבות לקושי. המשמעות של הגילוי הנו הלמידה המודעת של הנשמה הפיזית שקיימת בגופנו האדם. הנשמה הפיזית מסתייעת לצורך לימוד הקושי בבסיס הנשמה שלה שנמצא בעולם הנשמות שמקושר ומסתייע באנרגיה האלוקית. כאשר האדם מתחיל להיות מודע לקיומו ולגופים שעוטפים אותו הוא מתחיל לשתף פעולה עם התת מודע ויוצר עבודה מודעת מצליחה על מנת לקלף את קליפות הקושי מעל ההילה.

הנשמה הגבוהה

במהלך תהליך הלמידה של מודעות עצמית נוצר קשר בין הנשמה הפיזית והנשמה הגבוהה שנמצאת בעולם הנשמות. תוצאת הקשר הזה הנו פידבק מהנשמה הגבוהה לנשמה הפיזית בכוח וביכולת לאפשר את השינוי, בהארה ובהתקדמות לקראת היעוד הנשמתי. חשוב לציין שהגילוי והלמידה המודעת הנה מדורגת ונעשית בשלבים איטיים לפי המסוגלות האישית של האדם להכיל את השינוי.

פרויקט חיים

כאשר מתחילה העבודה המודעת האדם מגלה את הכוחות והיכולות שלו ואת הרצונות שלו להגיע לגבהים חדשים בחייו. הגבהים החדשים בחייו הנם יעדי הנשמה שמימושם הנו תכלית המאמר כולו. הרצון לממש פרויקט חלומי או שאיפה כמוסה מתחיל להנביט שורשי ביטחון שדוחף אותנו בהתמדה ובביטחון לכוון האני שלנו. אהבה עצמית הינה אחת מהאנרגיות של הנשמה. משמעותה מימוש עצמישל אהבה עצמית היא יכולת האדם להעריך את עצמו ברמה חיובית, ביכולת לבקש ולקבל מהסביבה פידבקים ועזרה להצלחת הפרויקט החלומי האישי. אהבה עצמית מייצרת ביטחון ועוצמה לממש "כנגד כל הסיכויים" וההתמדה מסייעת לנו לייצר עוד ועוד מהלכים שמעלים אותנו בשלבי מימוש הפרויקט. מימוש ה"אני" משמע להגיע למשהו ולהיות "המשהו" המיוחל שתמיד רצינו, לחיות בתוכו ולהתעצם ולגדול ממנו. גילוי הכוחות הפנימיים שבתוכנו, הכרת האני שלנו בעבר ובהווה, הגדרת הרצונות וצרכי האנושי - היא המודעות העצמית שלנו המאפשרת לאני להגיע להגשמה ולמימוש עצמי.

תהליך מימוש עצמי

תהליך המימוש העצמי משלב בתוכו למידה שכלתנית בשילוב פתיחת תת מודע. הלמידה חושפת צדדים לא מוכרים בנו וחושפת אותנו לחשיבה, התנהגות ועשייה שמקדמת את יעדי הנשמה הפיזית. הלמידה מתבטאת בחיבור בין האדם הגלוי החיצוני לבין האדם השקוף שבתוכנו. הכרות עם הצדדים המוסתרים והשקופים שלנו מאפשר לנו להעלות חוויות שעוזרות לנו להגיע למימוש העצמי. ישנן חוויות שחוסמות ומעכבות אותנו במימוש שאיפותינו ודורשות מאיתנו להתמודד עימן ויש חוויות שמייצרות תהליכים חדשים שלא היו מוכרים לאדם כלל.

הצעה לתהליך של מימוש עצמי

ברצוני להציע לכם דרך ומדריך קצר לביצוע תהליך מימוש עצמית דרך זו מהווה תהליך רוחני שבו החיבור הפיזי שלכם ילמד להתחבר לאני הגבוה, להדרכות המלוות שלכם ולקול פנימי מנחה. בתהליך אתם תחוו את הקול פנימי שלכם בצורה של אינטואיציה, קול בחלימה, בציור וכהדרכה מתקשרת ומנחה. התהליך מתחיל בעבודה על חוויות שחבויות בתת המודע, השלמה עימן והבאתן מתת מודע למודע.

התהליך מתחיל בצקרת הבסיס ועובר במסלולו את כל הצקרות בגופינו. ישנה חשיבות לכל צקרה מאחר שכל צקרה אוגרת אנרגיה שמעכבת את השינוי ואחרת שמצמיחה את האדם לשינוי ולמימוש האני. התהליך יתבצע באמצעות דמיון מודרך שישפיע על הצקרות במטרה לשנות את התדר של האדם שמהווה את האנרגיה המנחה את האדם בחיים והתייחסותו לעולם ולחייו שמצד אחד ידחק הדחף השלילי ומצד שני ילמד לחזק את הדחף החיובי.

צקרת הבסיס

התהליך מתחיל בצקרת הבסיס שאוגרת בתוכה אנרגיות של הישרדות ודרכי התמודדות שלנו מימוש עצמיבחיים. שחרור חוויות שנחרטו כמעכבות שינוי יכולות לבוא לידי ביטוי כפחד וככאב.על האדם לדמיין לעצמו עץ. העץ מסמל את האדם עצמו.בתהליך על האדם לחזק את הגזע והשורשים שהיו נטועים עמוק באדמה פורייה. בכל תהליך של דמיון מודרך על האדם לבדוק האם הגזע והשורשים במקומם, מצב שמייצר באדם ביטחון וחיבור למטרות שהציב לעצמו.

צקרת המין

השלב הבא בתהליך הנו דמיון המודרך צקרת המין. עבודה על צקרת המין מהווה עידוד היצירתיות ומציאת הנוסחה האישית של האדם - מיהו ומהו? העבודה מביאה להבנת צרכיו האישיים וביכולת שלו לממשם בעזרתה ההיגיון והשכל. בתהליך הדמיון מודרך האדם צובע את חלל הרחם/הבטן התחתונה בצבע כתום. האדם מבקש שהצבע הכתום יזרום בצקרה זו וימלא אותה בשמחה. האדם ימצא לעצמו מקום בחלל הבטן התחתונה שבה הוא ינביט את הרעיון החדש. בכל פעם הוא ישקה בצבע כתום את הרעיון החדש כדי שיצמח

צקרת הבטן

השלב הבא בתהליך עובר דרך צקרת הבטן- הצקרה אחראית על עיכול החיים ברמה החיובית. אדם בעל דחף שלילי מעדיף לא להבין את חייו ומסתגר בפני כל האפשרויות שנפתחו בפניו. אדם מימוש עצמיבעל דחף שלילי יעמוד במקומו ללא יכולת להתפתח. התהליך בצקרת הבטן יאפשר עיבוד החוויות שיצרו את המצב של השארות במקום וכן יתנו תובנה לגבי "משמעות חייו" וההבנה שהכל תלוי בנו ובמעשינו. בתהליך דמיון מודרך האדם ימלא את חלל הבטן באנרגיה לבנה וידמיין שיש שואב אבק ששואב את האנרגיות שמתנגדות לרעיון. את המקומות שהתרוקנו בשאיבה ממלא האנרגיה הלבנה. המטרה שהרעיון החדש ינבוט והאדם יתחיל להזרים לעצמו דרכים חדשות ונוספות למימושו.

צקרת מקלעת השמש

במקלעת השמש האדם מתחבר לילד הפנימי שלו. צ'קרה זו מייצגת את התובנה פנימית, האישיות שלנו-האגו, היכולת להגיע למימוש עצמי. צ'קרה זו מכילה בתוכה את תת המודע, זיכרונות מחיינו הנוכחיים ומגלגולים קודמים וחלומות. בתהליך המודעות העצמית אנו למדים להתמודד עם "שק הזיכרונות" והטראומות ומכשירים את עצמנו לחיות ביושר וכנות עצמית. בלמידה הרוחנית מימוש עצמיבצקרה זו אנו מתחברים להוויה ,לילד הפנימי ולאגו. בתהליך דמיון מודרך עלינו לצבוע את מקלעת השמש בצהוב זהב ולחפש בתהליך מקומות בולטים במקלעת השמש. מקומות כגון הרים וגבעות שעלו על פני המישור. על קצוות הגבעות וההרים אילו יש להניח בדמיון יהלום ענק וראות את האורות שהיהלום שולח לכל הכוונים.

תהליך העבודה בדמיון מודרך מתבטא במציאת "ממתקי הנשמה" – אותם שאיפות שאליהם האדם חולם להגיע. על האדם לחשוף את המקומות המוסתרים ולהפוך אותם לגלויים. המקומות שהתגלו בעלי אנרגית אהבה וביטחון שמגשימים את הרעיון ומוצאים אותו לפועל.

צקרת הלב- גרון - עין והכתר

בתהליך דמיון מודרך על האדם למלא את הצקרות הללו באנרגיה לבנה כיהלום ולאשר לה לחוש מימוש עצמיאת עוצמת האור שמובילה את האדם לביטוי התהליך בסביבה הקרובה והרחוקה,לשמירת ההכרה בהצלחת התהליך,בשינוי המחשבה לחשיבה בונה ומייצרת המשכיות לרעיון עד למימושו.

לסיכום

מטרת המאמר הנה לזרז תהליכים עבור אנשים שמדברים על הימים של אחרי... כאשר מה שהם צריכים לחשוב ולהתחיל עבוד על הימים שלפני, על העבר, על שליפת חוויות וזיכרונות שמעכבים את האדם להתחיל ולהתקדם בחייו ולממש את עצמו. הדחיפה הרוחנית מייצרת מעשיות, שינוי הרגלי חשיבה והתנהלות בחיים......שיהיה לנו תהליך מוצלח


 

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

פירוש חלומות שקשורים לעין הרעטיפים רוחניים
עין הרע
? האם נתקלתם בעבר במושג עין הרע? לרבים מכם מדובר בעוד סטיגמה לא נעימה אולם לרבים מאיתנו מדובר בדרך חיים של אמונה בצל העין הרע. כמה מכם נוהגים לומר "בלי עין הרע"  והאם יש קשר לפעילות של מגיה שחורה?
במאמר זה אנסה לסקור זווית מיוחדת שקשורה במסרים של פירוש חלומות עם עין הרע אולם  לא אסקור את נושא המגיה השחורה שבניגוד למגיה הלבנה שמעבירה אנרגיה טהורה שנועדה לריפוי הנשמה והגוף המגיה השחורה פוגעת בנשמה והורסת. להמשך קריאה חלומות עין הרע..

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים