שישי, יוני 18, 2021

בס"ד

פירוש חלומות שקשורים לעין הרע

מבוא למושג עין הרע

עין הרע? האם נתקלתם בעבר במושג עין הרע? לרבים מכם מדובר בעוד סטיגמה לא נעימה אולם לרבים מאיתנו מדובר בדרך חיים של עין הרע מגיה שחורהאמונה בצל העין הרע.  כמה מכם נוהגים לומר "בלי עין הרע" ? האם יש קשר לפעילות של מגיה שחורה?

במאמר זה אנסה לסקור זווית מיוחדת שקשורה במסרים של פירוש חלומות עם עין הרע. במאמר לא אסקור את נושא המגיה השחורה שבניגוד למגיה הלבנה שמעבירה אנרגיה טהורה שנועדה לריפוי הנשמה והגוף המגיה השחורה פוגעת בנשמה והורסת.

עין הרע הנו ביטוי לתוצאה של מזל רע הרודף את האדם במעשיו בחיי היום יום, בחיי הזוגיות או בפעילות העסקית שלו. לעיתים מזל זה נובע מפעילות שמבוצעת ע"י גורם שמעוניין לגרום לו נזקים בתיווכו של גורם שלישי כמתווך(מגיה שחורה) או לפעמים מדובר בפחדים של האדם שגורמים לתהליכים שונים בגופו ובנשמתו של האדם.

במאמר זה אעסוק אך ורק בהיבטי הפחד של האדם מפעילות של עין הרע וכיצד הדבר משתקף בחלומות שלו.

עין הרע – פירוש חלומות:

כמנהלת פורום חלומות פעיל למעלה מחמש שנים וכמטפלת אלטרנטיבית ומדריכה רוחנית נתקלתי ונדרשתי רבות במסרים שקשורים לנושא עין הרע. בתחילת דרכי סירבתי להתייחס לפירושים שקשורים למונח עין הרע אולם עם הזמן התחלתי להתייחס בצורה אחרת לנושא עין הרע שהופיע רבות במסרים שאנשים קיבלו בחלומות וכן בסיוע לאנשים במצוקה שנקלעו למצבים מוזרים שלטענתם קשורים להפעלת עין הרע עליהם באמצעות מגיה שחורה. אנשים רבים שנקלעו למצבים קשים פנו אלי על מנת לעזור להם במצבים שלכאורה מעורבים למגיה שחורה שכנראה מישהו מנסה להפעיל עליהם באמצעים שונים וגורמת להם לעין רעה.עין הרע וכישוף

עם הזמן למדתי שניתן לעזור לאותם אנשים שפוחדים שלכאורה הופעלה עליהם מגיה שחורה להחזירם למסלול חיים נורמאלי.

עיסוק בנושא באה לעיתים מתוך פחדו של האדם לאיבוד שליטה בחייו, פחד מפגיעה/גזירה שתגרום למהפך בחייו ותביאו שאולה. הריפוי הוא בשחרור האדם מהפחדים שקשורים להתייחסותו לנושא מגיה השחורה. חיים בתוך פחד זה מייצרים מעגלים של התכנסות בתוך בועה תוך ניתוק מהמציאות. הפחד מייצר גם לעיתים חולשה גופנית, כניעה ופאסיביות לאנשים וחוסר ביטחון. משמעות הטיפול להחזיר לאדם את האנרגיה החיובית שלו ואת החיות שלו. אני מקשרת פחדים של האדם לעיתים בחלומות שהוא חולם ובאמצעות פירושי החלום אני מסייעת לאדם להתגבר על פחדים מעין הרע ובכך לשינוי בחייו.

להלן מספר דוגמאות לחלומות ופירושם בנושא עין הרע:

החלום הכיל מספר מרכיבים שונים

חלום על ים בתדירות גבוהה כאשר בחלק מהחלומות הים מתפצל למספר חופי ים.חלום על חפץ דמוי ביצה צהובה שנמצא בסיר שנפתח והופך לפרח סביון גדול ולידו פרחים נוספים בצבע לבן האם זה מסמל על פריחה ושגשוג?דמות גברית לא ברורה אם זה היה בעל או אב ז"ל

פירוש החלום על עין הרע:

הים בחלום מסמל את הרגש ואת דרך ההתמודדות עם הרגש. הים והחוף מראים על הפרדה בין הרגש למעשיות שבתוכך.
החלום מראה שאין "עין הרע" - את רואה פרחים, פריחה ומבינה שאת בתקופה טובה במיוחד את הדמות שתביא לך את האושר והפריחה שהיא בעלך/בן זוגך

דוגמא לחלום נוסף על העין הרע:

החלום הכיל מספר מרכיבים שונים הרקע לחלום שהאב עזב את הבית.
הייתי לבושה בחלוק לבן ותחתונים כחולים בשירותים או במקום דומה.לפתע ראיתי כביכול מתוך האסלה אבל זאת הייתה אסלה ממש ענקית עין הרע וכישוףכמו בריכה מלוכלכת. כשבאתי לשבת ראיתי חתולה שחורה עם פסים אדומים של דם מסתכלת עליי ואז קרעתי את התחתונים שלי והיא ברחה אחורה ונעלמה.לאחר מכן הלכתי לסלון וראיתי את אחותי מחליפה תחבושות (של המחזור) מול אבי ומדברת איתו בו זמנית וגם אני התחלתי להחליף, לי ולה לא היה דם! היה מין צבע חום כזה-כתום.

פירוש החלום על העין הרע:

הרמז בחלום שאביך עזב את הבית כתוצאה מזה שעשו לו מגיה שחורה (באמצעות דם,מחזור)

דוגמא לחלום נוסף על העין הרע:

חלמתי שתי חלומות מוזרים בטווח של חודש בחלום אחד חלמתי שאני פוגש מקבצת נדבות ערבייה ואני תורם לה כסף (3 ש"ח) .היא מכניסה את ידה לאיבר המין שלה ואומרת לי שיש עליי שחור או משהו דומה ושאני צריך להסיר את הכישוף באמצעות בחורה ערבייה בלבד.חלום שני שחלמתי הוא שאני בחתונתי ופתאום חושב לעצמי שאני לא בטוח אם אני רוצה להתחתןאני חייב לדעת את פירוש החלומות והאם יש להם משמעות אמיתית או שהם ומשקפים מחשבות שלי?

פירוש החלום על העין הרע:

החלום הראשון מאוד בעייתי ומדבר על בעיה בנושא הנדון - כישוף.לפי החלום אתה מודע לאפשרות זו ולכן זה עלה כתשובה לשאלה ששאלת האם יש עליך כישוף מבחורה? התשובה היא שכן ושזה נעשה ע"י אישה ערביה כדי שלא תוכל ליצור קשרים אינטימיים וארוכים עד לחתונה. המסר הוא ללכת ולהסיר את הכישוף מעליך.עין הרע וכישוף

החלום השני הוא התוצאה של מה שנעשה שמתבטא בחוסר חשק להיות בקשר ארוך ומחייב. המסר מראה שיש עליך שמירה למרות כל מה שנעשה. מסר מאדם יקר שלא חי שהעביר את המסר בצורה כל כך ברורה.

לסיכום – פירוש חלומות ל העין הרע:

רוצים לשמוע עוד על חלומות? רוצים להבין ולקרוא על פירוש חלומות? הנכם מוזמנים לבקר באתר פרפרים באינטרנט וכן לכתוב בפורום חלומות בניהולי.

פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.

 

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

כל מה שרציתם לדעת על סדנאות רוחניותטיפים רוחניים
סדנאות רוחניות
– למה זה כן חשוב
סדנאות רוחניות מהוות נדבך חשוב ביכולתו של האדם להטמיע את המודעות העצמית שלו ולהגיע לתובנות לאני העצמי ולילד הפנימי שלנו. סדנאות רוחניות יכולות לפתוח צוהר לעולם הרוחני ולחוש את העוצמה של הכלים הרוחניים שקיימים היום מבלי להתחייב לעולם הרוחני. סדנאות רוחניות יאפשרו לאנשים להתנסות בחוויות שונות שקשורות לרוחניות באמצעות מדריכים רוחניים. סדנאות רוחניות יכולות לשמש גם כתרפיה רוחנית חברתית כבסיס לפגישה שבועית של קבוצת אנשים שלהם מטרה משותפת. סדנאות רוחניות יכולות להוות קרש קפיצה לכניסה לעולם הרוחני לאילו שמעוניינים ללמוד וללמד רוחניות. להמשך קריאה סדנאות רוחניות...

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים