ראשון, מאי 31, 2020

בס"ד

חלום נבואי

חלום נבואי

מזה שנים רבות שאני מפרשת חלומות ונתקלתי בתדירות גבוהה בתחום מסוים של חלומות שאני מכנה אותם חלום נבואי. חלומות אלו באים לספר לחולם דברים שיקרו בחייו של החולם או לאנשים בסביבתו. כמובן במרבית המקרים ישנו צורך להבין את החלום והסמלים שבו על מנת לפרש את החלום אולם ישנם מקרים שהחלום פשוט וברור.
במאמר זה אסקור מהו החלום הנבואי? איך נדע להבחין בחלום נבואי? האם נדע לפרשו כראוי?
בעקרון החלום הנבואי הינו חלום שבו החולם מקבל תמונות מאירועים שונים שעתידים להתרחש עבורו או בחיי אנשים בסביבתו.

חלום נבואי - מימד הזמן בחלום הנבואי
חלום נבואי - סימנים מובהקים
חלום נבואי - דוגמאות מתוך הפורום חלומות שאני מנהלת
חלום נבואי - סיכום המאמר
לפורום החלומות

מימד הזמן בחלום הנבואי

מימד הזמן קיים בעולמנו ולא בעולם הנשמות. לכן יש חשיבות להתרחשותו של החלום הנבואי שמנבא תרחיש בחייו של החולם בזמן מסוים או בחייו של אנשים שקשורים לחולם. כל מה ש"כתוב" לאדם בחייו הגשמיים יתרחש בהתאם לכוח הבחירה והיכולת. הבחירה של האדם בחייו חלום נבואימחלקת את העשייה לזמנים-הווה עבר ועתיד.לכן הכל הוא עניין של זמן ומקום,מה שנעשה בזמן הנתון ובזמן הנכון התרחש ומה שלא יתרחש וחשוב לשלבי התפתחותו של האדם עצמו יגיע בחלום כמסר עתידי . ולכן אני זה נקרא חלום נבואי.

המסרים בחלום הנבואי מגיעים מבסיס הנשמה הגבוהה של האדם שבאה לשרת את העשייה של האדם בחייו ואת מימוש יעדיה של הנשמה הפיזית (נשמה הפיזית - נשמה שגלומה בגוף, עולם הנשמות - המקום שאליו עולה הנשמה הפיזית בחלום , נשמה גבוהה - מאגר של ניצוצות של נשמות שהנשמה הפיזית מחוברת אליה). החלקים הנבואיים בחלום הם מסרים שנועדו לקדם את האדם בחייו, להבהיר לו את השינויים שהוא עומד לעבור,להקל עליו את השינוי.כל זאת בחיזוק הידיעה של האדם שהכול מכוון מלמעלה בנווט הנשמה הגבוהה והפיזית בידי הבורא ושליחיו.

 

סימנים של חלום נבואי

  • מימד הזמן - לעיתים בחלומות אין מימד זמן והמשמעות שהבחירה מייצרת את העשייה. הבשלות של החולם לעשייה מביאה לבחירה ולמימוש מטרות הנשמה. ישנם חלומות שבהן מימד הזמן מוגדר כשנה עתידית או כתאריך.חלום נבואי
  • תחושת החולם בחלום - יש חשיבות רבה לתחושת החולם בפרשנות לחלום. התחושה שעימה יוצא החולם מהחלום היא התובנה של הנשמה בשעת החלום בשעת קבלת המסר .הגדרת החולם את החלום כחלום נבואי מקטלגת אותו ככזה.
  • המסרים מוכרים לחולם? - המסר הנבואי לרוב אינו מוכר לחולם ואף מלחיץ את החולם לאחר היקיצה. החולם קם מהחלום עם יעד מוגדר ומתחיל להתקדם לקראת העשייה. ישנם חלומות שבהם המסר מוכר לחולם "כחלום" שתמיד רצה להגשים. חלום שבא לתת לחולם את הביטחון שהוא בשל לכך ושהגיע הזמן.
  • סימבולים – כגון מדיום בחלום, קלפי טארות, מלאך, משהו כתוב שהחלום קורא בחלום, שמיעת קול.


ע"מ להמחיש את הנאמר להלן מס' חלומות נבואיים של גולשים

המסר שמגיע בחלום לחולמת הוא מסר שמכין אותה לקשר זוגי ,קשר שהוא אחד מהשיעורים הקרמתים שלה. הפרט המיוחד בחלום הוא מראה האדם – הפנים .החולמת רואה את הפנים לראשונה בחלום כך שבמציאות החולמת תזהה אותו ברגע המתאים. הנשמה מאשרת שאכן לאיש הזה היא חיכתה. הנשמה יודעת על מהלכיה בחיים עוד לפני רדתה לעולם לגוף. האישור הוא תזכורת מבסיס הנשמה.

חלום ראשון - חלמתי שאני נמצאת בביתי וסוגרת את החלון במטבח. מישהו שאני לא ראיתי מחיי פותח את החלון במטבח. בחלום הרגשתי פחד שמישהו מנסה להיכנס לביתי. כעבור שבוע וחצי חלום נבואילערך ראיתי את הפנים של אותו אדם שחלמתי עליו . שלחתי לו הודעה ונפגשנו כמה פעמים ואני חייבת לציין שהיה ממש חיבור די מדהים. האמת שזה די מוזר לפגוש אדם שאני ממש בקושי מכירה ועוד חולמת עליו שמעולם לא ראיתי אותו.
פרוש
- חשיבות המסרים שהתקבלו לחולם היא בהנחיית החולם להתנהלות נכונה שתוביל אותו בעתיד לבוא למימוש אחד מהיעודים של הנשמה. המסרים שמגיעים לחולם הם הנחיות מפורטות וברורות לתקופה הקרובה. בחלום החולמת מבינה שהקשר בינה לבין הדמות שבחלום הוא קשר קרמתי שנועד לעזור לשניהם במימוש הזוגיות הנכונה להם. הקשר הוא אבן דרך שמלמדת את שניהם שיעורים במערכת זוגית שלאחריה תהייה פרידה והכרות חדשה שעימה יהיה מיסוד.

חלום שני
-חלמתי שהגעתי למגדת עתידות עם שלושה קלפי טארות - ברקע יש בחור שלבי חפץ בו אך הדברים לא הסתדרו בינינו ולכן ביקשתי שינתק מגע. בחלום לקלפים הייתה משמעות חיובית. מגדת עתידות לא רצתה לפרש בתחילה ואח"כ אמרה כך: שהבחור צריך לחוות כמה חלום נבואידברים בטרם ימשיך הלאה אבל את יודעת הוא לא בנוי לקשר מחייב/זוגי. השבתי לה בחלום אבל הייתה לו זוגיות של 15 שנה. היא הוסיפה שהחזרה שלו לקשר תהיה לצורך תיקון אבל הקשר עצמו נחתם לסיום. שאני אצא לדרך חדשה ואכיר בחור חדש וטוב שאיתו הדברים יתפתחו במהירות. כאן התעוררתי עצובה מהנבואה כי כמובן שאני רוצה אותו עדיין.
פרוש
- החולמת מקבלת מסרים ממדיום שמגדירה לה מה לעשות ומה לא לעשות.
לא לעשות
- לא להמשיך בקשר עם האדם שאותו היא אוהבת. האיש הכיר אותה לאחר שעבר תהליכים בחייו על מנת להגיע לרגע ההיכרות שלהם שאינה למטרת זוגיות אלא לתיקון. שניהם יחוו את התיקון האחרון שלהם ביחד. זהו חוב קרמתי לשניהם.
מה עליה לעשות
- לעצור את הלמידה כי שניהם חוו את הלמידה ומימשו את החוב הקרמתי. המשכיות  הקשר משמעותו כאב מיותר לשניהם. עליה לעזוב את הקשר ובעתיד היא תחווה קשר חדש ונכון. 

לסיכום המאמר של חלום נבואי

חלום נבואי ניכר באווירתו בחלום שאינה מוכרת לחולם - המיקום, האלמנטים, השחקנים בחלום חדים ומנוכרים לחולם אך נמצאים בתת מודע כמסר של אמת. בתהליך החלימה החולם מסיק מסקנות שעימן הוא מתעורר ומשמשות כתובנות שיובילו אותו ברגע האמת לכיוון הנכון בחייו. ישנם חלומות שהמסרים בהם הנן גלובאליים והחולם אינו מזהה את הדמויות ולא יודע במי מדובר ויוצא בתחושה שאין לו שליטה על המתרחש. ואכן חלום נבואי נותן תחושה של חוסר אונים ושכל המתרחש נשלט בידי הבורא. הבנת חלום נבואי מסייעת לחולם ברגעי האמת.

לפורום החלומות - מוביל באינטרנט
תנו למלכת החלומות באינטרנט לפתור לך את החלום

 

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

הגנות נגד אנרגיות שליליות למטפליםטיפים רוחניים
להפעיל מנגנוני הגנות לפני, במהלך ואחרי הטיפולים. לכל מטפל הוליסטי מתקשר, מתקשרת , הילר או בכל תחום אחר קיימים שיטות שונות שבו הוא מיישם את ההגנות נגד אנרגיות שליליות. ההגנות נגד אנרגיות שליליות הנו חיוני להגנה הן על המטפל והן על המטופל. במאמר זה נסקור את מהי משמעות ההגנה? אנרגיות שליליות? חלק שיטות ההגנה הקיימות? ומהן שיטות ההגנה שאני משתמשת בעת ביצוע טיפולים רוחניים כגון תקשור, הילינג, קריסטלים שחזור גלגולים להמשך קריאה אנרגיות שליליות...

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים