ראשון, דצמבר 03, 2023

בס"ד

 טיפול בבעיות הפרעות קשב וריכוז

טיפול בהפרעות ובעיות קשב ילדים מבוגרים

בעיות קשב וריכוז - רקע להפרעות קשב וריכוז

טיפול בבעיות קשב וריכוז

בעיות קשב וריכוז - התוצאות של AD.HD
בעיות קשב וריכוז - שיטות הטיפול שלי בבעיות קשב וריכוז
בעיות קשב וריכוז - דוגמא לטיפול בבעיות קשב וריכוז
יצירת קשר לקבלת פרטים ללא התחייבות

רקע לבעיות קשב וריכוז

היום הדבר מהווה עובדה מוצקה שיותר ויותר תלמידים מאובחנים כבעלי בעיות של קשב וריכוז. ישנם מבוגרים שלא מאובחנים אבל סובלים גם גם הם מתופעה של בעיות קשב וריכוז ומאובחנים כבעלי קשב בשלב מאוחר יותר בחייהם. לא אתרכז בגורמים השונים שגורמים לבעיה כגון הלחץ המתמיד בעולם לריגושים ולשטף העצום של המידע והטכנולוגיה ששוטף את עולמינו. אתרכז בשיטות שבהם אני נוקטת לסיוע והקלה בנושא של קשב וריכוז.

הבעיות הנגרמות עקב בעיית קשב וריכוז

בעיות קשב וריכוז גורמות בין היתר לירידה בהישגים בלימודים וכתוצאה מכך להגברת הלחץ בתא המשפחתי טיפול בקשב וריכוזולבסוף גם לירידה בביטחון העצמי של התלמיד בדימוי העצמי.

שיטות הטיפול בבעיות קשב וריכוז

בטיפול בבעיות קשב וריכוז אני משלבת דמיון מודרך שבאמצעותו אני מיישמת שיטות שונות לסיוע בבעיות של קשב וריכוז וכן איזון אנרגטי בשילוב של הילינג, קריסטלים כולל הדרכה בשימוש בקריסטלים. בעיות של קשב מתבטאות בהתנתקויות של התלמיד מהלמידה וחוסר יכולת להקשיב לחומר הנלמד. החומר לא נקלט בתודעה ואף המעט שנקלט יכול להישכח.
במהלך המפגשים אני מנחה את הילד או המבוגר איך להיות בשליטה בזמן אמת. אני מחברת אותו לסמלים באמצעות שימוש בדמיון מודרך וכן מייעצת לו בשילוב ואבני קריסטלים שמקרקעים אותו במהלך הלמידה או העבודה. לדוגמא אבן הקריסטל המטייט מסייעת במיוחד לקרקע את התלמיד ושימושית מאוד לשיפור הזיכרון בזמן מבחן. אני מטפלת גם במבוגרים הסובלים מתופעת הקשב וריכוז.

דוגמא לטיפול בבעיות קשב וריכוז

המקרה שאציג מתבטא בקושי לקבל את השינויים בלימודים והתעלמות מציונים נמוכים והצורך לשפר את טיפול בבעיות של קשב וריכוזהדימוי שלו בעיני הוריו.

מדובר בתלמידה מצטיינת בבי"ס יסודי שעברה לחטיבה. המעבר לחטיבה התבטא בחברים ומורים חדשים ושיטת לימוד חדשה. את כיתה ז' היא סיימה בציונים טובים אך השקיעה הרבה אנרגיות ועבודה. בעלייתה לכיתה ח' התחילו הבעיות. הציונים ירדו והיא החלה להעדר מב"ס ולהתרחק מחברותיה עד שהפסיקה ללכת לבי"ס בטענה שהיא לא מצליחה לתפקד מרוב עייפות.
בתקשור אבחנתי את הפחדים שהנערה נתונה בהן שיצרו קושי בריכוז בזמן למידה. באמצעות הטיפול בפחדים והשיחות הנערה הבינה שניתן לפתור את הקושי באמצעות טיפול .היא התחילה לקבל עזרה בלימודים, הציפיות של המורים וההורים ממנה השתנו. התלמידה חזרה למסגרת הלימודים . במהלך הזמן היא אף הצליחה להגיע להישגים טובים בלימודים. האבחון והטיפול הרגשי הצליחו לשכנע את התלמידה שהבעיה פתירה.

הדגשה:

ברצוני לציין שאני מייעצת ומדריכה בלבד בסיבות שיכולות להיות מקור הבעיה ולא מטפלת בבעיה הרפואית עצמה שעל מנת לפתור אותה אני מייעצת לפנות לרופאים מוסמכים או ארגוני עזרה שעמם אני בקשר .
אני כן מקלה במהלך הטיפולים בכך שאני מורידה את רמת הלחץ, מאזנת אנרגיות ומקלה מכאבים וכמובן מספקת תשובות לשאלות רבות לא ברורות..

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

 

טיפול בקריסטלים– אבני החן של הנשמה
טיפול בקריסטליםקריסטלים משמשים לצורך איזון הצאקרות מרכזי האנרגיה בגופינו, שחרור ומילוי הצ'קרות, התפתחות רוחנית, מדיטציה תקשור, סיוע והקלה במצבי גוף-נפש שונים ועוד.במאמר זה אנסה לסקור חלק קטן מהקריסטלים וייעודם וכן כיצד מטהרים קריסטלים.להמשך קריאה טיפול באבני קריסטלים...

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים