שבת, ינואר 23, 2021

בס"ד

מדיטציה -חשיבותה לתהליך מודעות העצמית

המדיטציה הנה כלי ישומי להגעה ולחשיפתו של תת המודע ובכך לגרום לתהליכים אלטרנטייבים שונים על מנת לנסות ולעצב בצורה שונה את תת המודע שלנו. מטרת המידטציה הינה להרפות את הגוף הפיזי שלנו המתבצעת בשלבים מהקודקוד ועד כפות הרגלים. ההרפיה מלמדתמדיטציה ומודעות עצמית ומסגלת את הגוף להשתחרר ,להרגע, להיות במצב שינה בהכרה. ההרפייה גורמת לנו למספר רגעים לדחוק את היום יום לקופסה ולנסות לפתוח קופסאות אחרות שאינם מהויים חלק מההוייה היום יומית שלנו. הקופסאות הללו נמצאות עמנו בתת המודע.

המשך קריאה: מודעות עצמית | מדיטציה מודעות העצמית | תהליך מודעות עצמית

קטגוריה: מודעות עצמית - מאמרים מודעות - מהי מודעות עצמית

חשיבה חיובית - לקיחת שליטה על חיינו

חשיבה חיובית - מודעות עצמית

במאמר זה אנסה לסקור מהו תהליך חשיבה חיובית ואנסה לתת כלים כיצד מתרגלים ומיישמים שיטות למודעות עצמית ולהגעה לחשיבה חיובית.
פירוט התהליך להגעה למודעות עצמית ולחשיבה חיובית:מודעות עצמית חשיבה חיובית
זיהוי עצמי....מנטרת המודעות העצמית...קבלת יכולתנו האישיות...עבר-הווה...הגדרת מטרות...איזון וטיהור אנרגטי
לקראית התהליך במלואו לחצו על המשך...

המשך קריאה: חשיבה חיובית | מודעות עצמית | שינוי עצמי | קבלת שליטה על...

קטגוריה: מודעות עצמית - מאמרים מודעות - מהי מודעות עצמית

הזמנה למדיטציה תהליך מדיטציה בפרפרים

 שילוב מדיטציה - דמיון מודרך - תקשור

המדיטציה הבאה משלבת בתהליך דמיון מודרך ומסרים בתקשור על מנת להאיץ ולהעצים את תהליך המדיטציה

יש לנשום שלוש נשימות עמוקות לבית החזה ולשחרר בעדינות את האוויר ...

דמיינו שאתם מכניסים את הנשימה עמוק עמוק לתוך הגוף...מדיטציה של פרפרים

נשימה ראשונה .... נשימה שנייה.... נשימה שלישית .......

המשך קריאה: מדיטציה | תקשור | דמיון מודרך | שילוב כלים להעצמת...

קטגוריה: מודעות עצמית - מאמרים מודעות - מהי מודעות עצמית

חשיבה חיובית - שינוי עצמי חיובי

מודעות עצמית למול הסביבה

מבוא למודעות עצמית:

תהליך מודעות עצמית שלנו משנה את דפוסי החשיבה וההתנהגות שלנו. תהליך מודעות עצמית מורכב מחשיבה מודעת שהנה למעשה חשיבה חיובית ומודעות עצמיתחשיבה חיובית שבונה חלק חדש בתת המודע שעולה בהדרגה למודע ומשפיע על דרך חייו של האדם. אנו לא מסוגלים לשנות את הסביבה אלא רק את עצמנו ולכן עלינו לעבור תהליך של חשיבה מודעת על מנת לפתח כלים של מודעות עצמית ו- חשיבה חיובית.
המטרה בסופו של דבר לקבל דימוי עצמי חיובי רב יותר משהיה בעבר לפי תחושותינו.

תהליך שינוי מודעות עצמית וחשיבה חיובית בנוי משלבים:

העלאת זיכרונות וחוויות שהם הבסיס לכעסים שלנו.
הבנת החוויות ויכולת הדרך לסליחה.
סגירת מעגלים רגשיים עם אנשים שליוו אותנו בחיי.חשיבה חיובית ומודעות עצמית
שינוי דרכי החשיבה לחשיבה חיובית וזיהוי מחשבות שליליות.
זימון מחשבות חיוביות כחלק מהתמודדות.בניית תהליך של מודעות עצמית.

חשוב לזכור שבתהליך מודעות העצמית:

להציב מטרה - התהליך הוא הדרך למודעות עצמית ולהתמיד בתהליך - למרות הכאב.
איזון רמת הציפיות מהסביבה.
לשתף את הקרובים אליכם במה שעובר עליכם ולבקש את תמיכתם - בעל, ילד, הורים.
לחשוב מחשבות חיוביות.
חשוב להיות סבלניים לעצמכם - תתמודדו עם מצבים שהיו חלקכם במשך שנים.
השינוי יהיה קטן אבל בהדרגתיות הוא יחדור לתודעה ויהווה חלק מכם.

בכדי להצליח בהתמרת השינוי יש ליישם את הדברים הבאים:

שכנוע של הצד האחר לא מתוך הסכמה = הנו דיכוי.
לעצור את הכעס - עצירת הכעס אינו קל אולם ניתן ללימוד. הכעס צף ומגיע כאשר הנשמה מרגישה שהיא הולכת לאבד משהו חשוב לה. עליכם לבחור סמל שברגעי כעס /מחשבה שלילית תציבו אותו מולכם. תתרגלו מדיטציה עם סמל זה ואפשרו לו להכניס אנרגיה של רוגע. תיווכחו שלאחר תרגול תוכלו להשתמש בסמל ולהמשיך את הדיון או להפסיקו כבחירתם מבלי להיפגע או לכעוס.
להשתמש במילים חיוביות - במקום לומר "אני דורש/אתה חייב" לומר "אני מבקש/אני מנסה" - יש חשיבות רבה למילים מכיוון שהם מייצרות רגש ותחושות. הכוונה ליצור תודעה חיובית ורגועה יותר. תתרגמו את השינוי לרווח. ברגע שהאדם יתחבר לתועלת הוא ירצה להתחבר לשינוי. חשיבה חיובית ומודעות עצמית
לדוגמא אם הנכם מעוניינים לשכנע את בנכם שילמד תראו לו את הרווח שיצא לו – הגשמה של רצונותיו. הבנה זו תאפשר לנווט אותו ולגרום לו להבין ששיתוף פעולה ביניכם יניב לו רוגע וקבלת אהבה מלאה.
לא להשתמש בחוויות שפגעו בנו כדי ליצור תחושת אשמה בצד השני- כלומר לא להיות מניפולטיביים.
להשתמש בדמיון - ככלי שמרגיע אותנו ואת הצד השני. אנחנו צריכים לחוש שאנחנו מעבירים אור מתוך בטננו, אור של ביטחון בעצמנו. אם אנחנו מרגישים חומות ביני ובין האחר אז ננסה בדמיון להקרין אור חם שימיס את החומות ויגיע לצד השני ויאיר אותו.
לדעת להסתפק בפחות מ- 100%.
נשתמש בכוח האהבה והסלחנות ולא בכוח השלילי.

סיכום:

יש לציין שבזמן שאנו עוברים את התהליך של שינוי עצמי ובניית מודעות עצמית הסביבה תנסה אותנו רבות. חשוב להבין שהסביבה התרגלה לתבנית התנהגותית שלנו ולא יהיה לה קל "לוותר" על מעמדה. לכן יהיו דרושות לנו הרבה אנרגיות של התמדה והקפדה על המחשבות והמילים שלנו. חשוב שנלמד לחשוב חיובי, לא להפנים את התגובות שנקבל ומה שלא יהיה טוב עבורנו פשוט נלמד "להעיף" החוצה. אין ספק water6_mar10שהתהליך הוא קודם שלנו ואחר כך של הסביבה. בסופו של דבר אנחנו וגם הסביבה נתרגל ל"התנהגות" החדשה. וגם נוכל בהתנהגות שלנו ללמד אחרים.

פרפרים המרחב הרוחני באמצעות מרכז הסדנאות שלו צומת רוחניות מעבירים קורסים וסדנאות בתחום האלטרנטיבלי כולל מודעות עצמית וחשיבה חיובית, חלומות, הילינג, קריסטלים , תקשור ועוד.

פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.

054-4515930

 

 dafnabis@walla.co.il

 

צרו קשר לבצע את השינוי שלכם בחיים
השינוי טמון בך אז בואו נעשה אותו יחד

קטגוריה: מודעות עצמית - מאמרים מודעות - מהי מודעות עצמית

מודעות עצמית מול מודעות פנימית

בתחילה אנסה להגדיר ולהבהיר מהי מודעות פנימית ?
מודעות פנימית לפי הגדרתי היא היכולת הנלמדת להשתלב עם הנשמה ולפעול לפי ההדרכה הפנימית שלנו במטרה לסיים תהליכים לא גמורים. הנשמה שנמצאת בגוף הפיזי מתנהלת עם יחד עם הגוף הפיזי . מטרת הנשמה היא לממש את ייעודיי שהתקבלו כבר בעולם מודעות עצמית מול מודעות פנימיתהנשמות. הנשמה שבעולם הנשמות הנה ניצוץ שיצא מתוך מאגר של אנרגיה שמכילה בתוכה נשמות שסיימו את מהלכן בעולם הגשמי.   חוויות, לקחים ומסקנות אילו מהחיים הגשמים מלווים את הנשמה החדשה לאורך חייה בגוף אולם יש לה יעודים חדשים נוספים שהוטלו עליה לפני רדתה לגוף.
החיבור בין רצף המסקנות, התובנות של הנשמה למעשים של ממש ולהתנהגויות הינה המודעות העצמית.

המשך קריאה: מודעות עצמית מול מודעות פנימית | חלימה כדרך להשגת יעדי...

קטגוריה: מודעות עצמית - מאמרים מודעות - מהי מודעות עצמית

פעילות דמיון מודרך ומודעות לילידיםדמיון מודרך לילדים

הצעה לפעילות אלטרנטיבית בגני ילדים ובתי הספר לגיל הצעיר

המטרה שעומדת בפני היא להרחיב את מעגל המודעות והחשיבה המודעת בקרב האנשים. הרחבת המודעות מביאה לשינוי דפוסי התנהגות וחשיבה, השפעה חיובית על מרחב עבודה, משפחה וחברים.

קהל היעד - טיפול מודרך לילדים

קהל היעד שאני עובדת איתו מתחיל מגיל הילדות ומעלה. עולם הילד הוא עולם פתוח ושקוף. המטרה בעבודה עם הילדים הוא לפתח בהם מודעות לעצמם. פיתוח המודעות היא מעין שפה חדשה שלילד מאוד קל ללמוד ולרכוש הן בגלל גילו הצעיר והן בזכות מחשבתו הפתוחה. לימוד השפה החדשה תלמד אותם להגיב נכון לעצמם, לסביבה, לעבוד על בעיות של חוסר ביטחון, דימוי עצמי,לפתח דרכי למידה חדשות לאלו שיש להם בעיות קשב. 

שמי דפנה ביסמוט מטפלת ומדריכה רוחנית. אני מתקשרת ומשלבת בטיפולים תקשור ,קריסטלים, הילינג ואנרגיות ובנוסף אני מעבירה סדנאות מודעות, תקשור , קריסטלים ועוד. אני גם עובדת עם ילדים על מגוון בעיות .

המטרה שעומדת בפני היא להרחיב את מעגל המודעות והחשיבה המודעת בקרב האנשים. הרחבת המודעות מביאה לשינוי דפוסי התנהגות וחשיבה, השפעה חיובית על מרחב עבודה, משפחה וחברים.

יעדי סדנת דמיון מודרך לילדי הגן ובית הספר

 • רוגע.
 • הקשבה לעולמו הפנימי של הילד.
 • חיבור למודעות כללי חשיבה והתנהגות .יעדי הסדנא דמיון מודרך לילדים
 • איזון הצורך בשליטה וכוח ובכעסים.
 • התמודדות עם דימוי עצמי.
 • קבלת אחריות כילד בוגר.
 • טיפול בבעיות קשב.
 • טיפול בפחדים או תוצאות לוואי של הפחד :כהרטבה למשל.

תוכן כללי של סדנת דמיון מודרך לילדי הגן ובית הספר

השיטה היא באמצעות דמיון מודרך בשילוב מדיטציה, שילוב הקריסטלים ככלי משלים , ציור כראי למחשבתו של הילד.

משמעות דמיון מודרך – דמיון מודרך הנו תהליך שהאדם עובר באמצעות חוויה תוך כדי תהליך המדיטציה. הדימוי כשלעצמו מעורר את תחושות הגוף השונות בצורה כל כך עזה שהאדם מאמין שתחושות אלו קימות כאשר דימוי זה אינו רצוני. לעומת זאת הפעלת הדמיון באופן רצוני יכול להוביל ולחולל פלאים בגופינו. דמיון-מודרך הנו תהליך טיפולי אלטרנטיבי שמטרתו  הגעה לתודעה האישית שלנו ולפנימיותנו . בסיס הרעיון בטיפול הנו הקשר בין "דמיון-תחושות".

מאחר ועולם הילד שופע בדמיון יהיה מאוד קל ללמדו את הדרך להקשבה לצרכיו,האת הצורך "לספר" מה מעיק עליו,האת היכולת לבטוח באחרים,האת היכולת להאמין שהוא מסוגל לקחת אחריות ולטפל בדימוי העצמי.

פירוט המפגש סדנת דמיון מודרך לילדי הגן ובית הספר

המפגש אורך כ-40 דקות בסבב של 2 קבוצות. את מבנה הקבוצה תקבע הגננת/מורה.

המדיטציה תארך כ-15 דק' ולאחר המדיטציה תהיה שיחת משוב ביני לבין כל אחד מהילדים. השיחה נועדה לשם עיכול החוויה שהילד חווה .עיכול החוויה הוא גם באמצעות ציור או בחירת צבע שיתאר את תחושתו.

בתהליך תשתתף הגננת/הסייעת/מורה.

קטגוריה: דמיון מודרך | טיפול בדמיון מודרך | מאמר דמיון מודר

כוח הדמיוןדמיון-מודרך – הפלא התשיעי -הדמיון

רבות דובר על כוח רצון, האם דובר על כוח-דמיון? האם יש דבר כזה כוח-דמיון?
כוח-הדמיון של האדם יכול לגרום להפעלת רגשות, תחושות, באמצעות "הראייה-דמיון" פועלות תחושות שונות בגופינו שלעיתים אינן רצוניות. הדוגמאות לכך הנן רבות ולא תמיד אנו עוצרים לתת עליהן את הדעת או לחשוב לעומק הדמיון מה באמת קרה והתרחש.
רבים טוענים שבאמצעות הדמיון הם מסוגלים לשנות או להזיז חפצים –בוודאי כולכם מכירים את השם – אורי גלר ? ורבים אחרים

הריון ודמיון - השילוב
דמיון מודרך - תהליך
פירוט התהליך של טיפול בדמיון מודרך
יתרונות נוספים לדמיון מודרך
יצירת קשר

הריון ודמיון טיפול דמיון מדורך

דוגמא אופיינית להפעלת רגשות ותחושות באמצעות הדמיון הנה אישה המגלה את הריונה . היא תדע לספר לסביבתה שהיא "חשה ומרגישה" תחושות הריון של תנועות עובר,בחילות ועוד למרות שתחושות אילו עדין מוקדמות מדי לתהליך ההריון ולמעשה מופעלות ע"י הדמיון שלה.

דוגמא אחרת לכוחו של דמיון כאשר המילה "כעס" מעוררת אצל אנשים רבים תחושות של כאבים בחזה,כאבי ראש,לחץ דם ועוד תחושות גוף שונות.
הדימוי כשלעצמו מעורר את תחושות הגוף השונות בצורה כל כך עזה שהאדם מאמין שתחושות אלו קימות כאשר דימוי זה אינו רצוני. לעומת זאת הפעלת הדמיון באופן רצוני יכול להוביל ולחולל פלאים בגופינו.

תהליך טיפול בדמיון מודרך

דמיון-מודרך הנו תהליך טיפולי אלטרנטיבי שמטרתו הגעה לתודעה האישית שלנו ולפנימיותנו על מנת לחלץ דמיון מודרךאלמנטים בעייתיים שמפריעים לנו בחיי היום יום. בסיס הרעיון בטיפול הנו הקשר בין "דמיון-תחושות".

בטיפול באמצעות דמיון-מודרך אנו מצליחים באמצעות הפעלת הדמיון לטפל במגוון בעיות גוף ונפש-בעיות רפואיות,פחדים, לחצים ,הריון ועוד בעיות מגוונות אחרות שאין להם הסבר. אנו מפעילים את מנגנוניי הדמיון לטיפול מושכל בבעיות שונות שקימות בגופינו כשלמעשה כוח הדמיון והרצון מנצח את הגוף.

תהליך הטיפול בדמיון מודרך

תהליך הטיפול מתחיל במדיטציה קצרה עם מוסיקה רקע מרגיעה שבה המטופל נכנס למצב של רוגע ונשימות קצובות.

תהליך הנשימה בטיפול בדמיון מודרך

תהליך הנשימה הנו בעל חשיבות רבה ומכריעה בטיפול זה. תהליך הנשימה-נשיפה הרגיל מייצר מרץ ואנרגיה לגוף ולעומתו תהליך הנשיפה-נשימה בזמן טיפול מעורר את מערכת העצבים ועוזר לגוף להירגע ומרפה את השרירים.התהליך ממשיך בסיפור ודימויים שדרכם אני מובילה את המטופל לשורשי הבעיה שבה אנו מעונינים לטפל .
המטופל, באמצעותי כמטפלת, מפעיל דימויים שונים וחש שחלים בו שינויים גופניים כגון תחושות קור,חום,צבעים,תמונות. לאחר שהדימויים משתנים ונעלמים, משתנות גם הרגשות והתחושות הנפשיות.

תהליך מותאם אישית דמיון מודרך

הטיפול אישי ומשתנה ממטופל למטופל. בתחילת הטיפול אני "מקבלת" באמצעות תקשור מהו התהליך שעלי לעבור יחד עם המטופל ?. אני "רואה" ו"חשה" תהליכים נפשיים ופיזיים שקורים או קרו למטופל. מידי פעם עלי להביא את המטופל לתהליך ריפוי של דמיון-מודרך כרקע לטיפולים אחרים מאחר ואינו מחובר מתוך פחד חסימה או חוסר אמונה בעצמו. במהלך הטיפול המטופל משתחרר ומתחבר לעצמו.
עובדה חשובה שברצוני להדגיש ולציין שהטיפול הנו חזק, עוצמתי ומתמשך ובמהלך הטיפול המטופל "מקבל" כלים לטיפול עצמי ואינו מפתח תלות במטפל.

יתרונות נוספים לטיפול בידמיון מודרך

למעשה הטיפול בדמיון-מודרך אינו מסתיים בטיפול בבעיות ה"בוערות" בלבד ומקנה בנוסף למטופל, יתרונות יתרונות דמיון מודרךנוספים כגון חיזוק הביטחון העצמי,התחברות לתת המודע שלו ולהעצמה אישית.
יש להדגיש שתהליך זה אינו פותר את המטופל מתרופות,אלא תומך ומשלים.

דוגמא לטיפול בעיות הרטבה באמצעות דמיון מודרך – בטיפולים שבהם היו מעורבים ילדים שסבלו מתופעת הרטבה חזרו וצצו במהלך הטיפול, באופן שטתי, אותם האלמנטים. הילדים ציינו שבצינור השתן יש חורים ולכן קיימת דליפה – "הרטבה" . כתוצאה מהמדליפה יש חוסר יכולת לשלוט בלילה על השתן. בטיפול בדמיון-מודרך "סתמנו" את החורים. לאחר הטיפול תופעת ההרטבה נפתרה או שמספר ההרטבות קטן משמעותית ואז המטופל למד איך לטפל בעצמו באמצעות הכלים שרכש. מדובר בגמילה מהרטבת לילה שאף אחד מהם לא חווה.

קטגוריה: דמיון מודרך | טיפול בדמיון מודרך | מאמר דמיון מודר

שילוב תקשור בטיפולי דמיון מודרךהקשר והשילוב שבין תקשור לדמיון מודרך

דמיון מודרך הנו תהליך חוויתי ועוצמתי. היעד של טיפול באמצעות דמיון מודרך הנו טיפול בבעיות גוף ונפש ע"י לימוד  והקשבה לגוף-נפש שלנו. הטיפול בדמיון מודרך ממקד את המטופל בעולמו הפנימי ובדימויים שלו. התהליך מתחיל במדיטציה בשילוב נשימות ומוזיקה רוחנית ועובר דרך דימויים רוחניים שונים עבור כל מטופל. הנשימות גורמות הרגעת הגוף והנפש ומקלות על המטופל להתחבר לתת המודע שלו.

מנגנון הריפוי ברפואה האלטרנטיבית שואף להביא את המטופל לשלמות עצמית. מנגנון זה דואג בנוסף למודעות עצמית גבוהה של האדם למקורות האנרגייה הפנימיים שלו. הרעיון דומה למכונה מורכבת שחלק מסוים מתקלקל בה וצריך להחליפו על מנת שהמכונה תמשיך לתפקד בצורה מקסימלית.

חלוקה לשלבים טיפול דמיון מדורך

שיטות הטיפול השונות שאני מיישמת מכסות את מרבית תחומי החיים ומתחלקות לשני שלבים עיקריים:

שלב התיקשור- במהלך תהליך התקשור מועברת אלי אינפורמציה שונה הקשורה למטופל - הבעיות שמהן הוא סובל ,הקשיים וכן דרכי הטיפול שעלי לנקוט . בסיום התיקשור אני מקבלת כלים כיצד עלי לטפל בבעיה.תהליך טיפול דמיון מודרך

שלב הטיפול גוף ונפש- שיטות הטיפול העיקריות שאני נוהגת להשתמש הנן דימיון מודרך,שיחזור גלגולים,מגע אנרגתי.

אתמקד בתהליך דמיון מודרך שהנו תהליך חוויתי ועוצמתי. היעד של הדמיון מודרך הנו טיפול בבעיות גוף ונפש ע"י לימוד והקשבה לגוף-נפש שלנו. הטיפול בדמיון מודרך ממקד את המטופל בעולמו הפנימי,בדימויים שלו.
התהליך מתחיל במידטציה בשילוב נשימות ומוזיקה רוחנית ועובר דרך דימויים רוחנייים שונים עבור כל מטופל. הנשימות גורמות חהרגעת הגוף והנפש ומקלות על המטופל להתחבר לתת המודע שלו.

דוגמא לשימוש בטיפולי דמיון מודרך

תהליך דוגמא לטיפול בדימיון מודרך שבצעתי לאחרונה היה בילדה שסבלה מהרטבה לילית שנמשכה מהיותה תינוקת. המטופלת באמצעות תהליך הדימיון מודרך תיארה 2 כוסות מלאות במים סדוקות. כוסות אלו משולות בתהליך לכליות הילדה. בנוסף היא ראתה צינורות שמחוברות לכוסות שבהן קיימים חורים. צינורות אלו משולות בתהליך לצינורות המובילים את השתן מהכליות. ע"י דימיון והמשלה הילדה מסבירה את בעית ההרטבה שלה. הטיפול כלל הדרכה כיצד לתקן ולסתום את החורים הסדקים בכוסות ובצינורות. במהלך כל הטיפול הילדה נמצאת במצב של מדיטציה ומשתפת פעולה .בעית ההרטבה נפתרה לאחר מספר טיפולים.

קטגוריה: דמיון מודרך | טיפול בדמיון מודרך | מאמר דמיון מודר

טיפול באמצעות דמיון מודרךמטרות הטיפול בדמיון מודרך

טיפול בידמיון מודרך הוא טיפול חזק והמטופל יוצא ממנו משוחרר ועם שינוי. דמיון מודרך הנו תהליך המשפיע על התודעה, הרגשות והגוף. המטרה בדמיון מודרך היא שיפור החיים בהווה. בתהליך טיפול בדמיון מודרך אני משתפת את המטופל ומדריכה אותו. אני רואה תהליכים נפשיים ופיזיים שקורים למטופל. לעיתים קרובות אני מביאה את המטופל לתהליך הריפוי לאחר שהוא הצליח להתחבר ללא פחד ותוך אמונה בעצמו.

דמיון מודרך הדמייה מחשבתית

כוח-הדמיון של האדם יכול לגרום להפעלת רגשות,תחושות. באמצעות "הראייה-דמיון" פועלות תחושות שונות בגופינו שלעיתים אינן רצוניות
בטיפול בדמיון-מודרך אנו מצליחים באמצעות "הדמיה מחשבתית"(שהנשמה חושבת ורואה את המצב הדמייה מחשבתית דמיון מודרךבתמונות) לטפל במגוון בעיות גוף ונפש-בעיות רפואיות,פחדים, לחצים ,הריון ועוד בעיות מגוונות אחרות שאין להם הסבר. אנו מפעילים את מנגנוניי הדמיון לטיפול מושכל בבעיות שונות שקיימות בגופינו כשלמעשה כוח הדמיון והרצון מנצח את הגוף. בטיפול בדמיון מודרך אני משלבת קריסטלים ותקשור .
בתהליך הטיפול אני קוראת את תת המודע של המטופל ומנחה אותו באמצעות דימויים שאני רואה בתקשור.
התהליך מתחיל במדיטציה קצרה שבה אני מכניסה את המטופל למצב של רוגע ונשימות קצובות. לאחר שאני מזהה שהמטופל במצב של רוגע ושליטה בעצמו אני מתחילה בטיפול שמשתנה ממטופל למטופל. בזמן הטיפול אני מקבלת את התהליך שהמטופל צריך לעבור. התהליך ממשיך בסיפור עם דימויים למצבים שהמטופל מכיר. כאשר המטופל מפעיל את הדימויים הללו מתחולל שינוי - הוא חש תחושות של קור, חום, צבעים, ותמונות. לאחר שהדימויים משתנים גם הרגשות והתחושות הנפשיות משתנות.

מטרת הטיפול בדמיון מודרך

 •  סיוע למטופל מבעיות גוף ונפש
 •  פיתוח היכולת לקבל מסרים מהגוף ולא להתכחש אליהם. יכולת הקבלה פותחת עבורנו את השיחרור הנפשי,תבניות התנהגותיות ישנות ומטפלת בפיזי.
 •  שימוש בדמיון מודרך ככלי לטיפול עצמי

תהליך הטיפול בדמיון מודרךיעדים של טיפול בדמיון מודרך

 • הנחת קריסטלים על גוף המטופל
 •  הכנסת המטופל למדיטציה בשילוב מוסיקה מרגיעה
 •  המטופל נכנס למצב של רוגע
 •  הפעלת הדימויים ע"י המטופל מייצר חשיבה חדשה,מסרים מתת מודע,התנהגויות חדשות.

דוגמאות לטיפול באמצעות דמיון מודרך

הרטבה בילדות –טיפלתי במספר טיפולים של הרטבה בלילה והמדהים שאלמנטים זהים חזרו בטיפולים שונים. הילדים ציינו שבצינור השתן ישנם חורים שמשם נובעת הדליפה. כתוצאה מחורים אילו קיים חוסר שליטה בלילה על השתן. בטיפול באמצעות דמיון מודרך סתמנו את החורים ולאחר הטיפול הם לא הרטיבו.
מדובר בגמילה מהרטבה בלילה שאף אחת מהן לא חוותה.
דיכאון - הגיעה אלי מטופלת עם דיכאון כתוצאה ממוות במשפחה לאחר תקופה של חצי שנה. בתקופה זו היה לה קשה מאוד לאכול. בטיפול הדרכתי אותה להשתחרר מהחוויות הלא נעיצות שלפני הפטירה של קרוב המשפחה. החוויות הללו הגעילו אותה ולכן לא הייתה מסוגלת לאכול. הסברתי לה שלאחר הטיפול היא תקיא ואחר כך היא תתחיל לאכול וכך באמת היה.

קטגוריה: דמיון מודרך | טיפול בדמיון מודרך | מאמר דמיון מודר

חלומות על אבני קריסטלים פירוש חלומות על קריסטלים

נסו לדמיין קריסטל בעיניים עצומות - עכשיו דיימנו שאתם חולמים על קריסטל כלשהו? מה המשמעות עבורך?

חלומות על שבירה אבן הקריסטל, חלומות על איבוד קריסטלים ועד חלומות על מציאת קריסטלים וחיפוש וגילוי יבשת אטלאנטיס.אבני הקריסטלים מהווים אמצעי אנרגטי חשוב בטיפולים רוחניים אנרגטיים שונים 

כולל הילינג, שחזור גלגולים מדיטציה ועוד.
במאמר אתייחס לשאלות שונות הקשורים לסיבות השונות בהופעת הקריסטלים בחלומות כגון:
מה משמעות הכללית של חלומות על אבני קריסטלים ומה המסרים שמתקבלים באמצעות אבני הקריסטלים?
האם יש משמעות לאבן הקריסטל הספציפית שמופיעה בחלום כגון אמטיסט בחלום? או לאפיס בחלום.
האם חלומות על אבני קריסטלים נחלמים כי לחולם ישנו חיבור לקריסטלים או שהם באים לציין שלחולם יש כוחות אנרגטיים?

המשך קריאה: חלומות על אבני קריסטלים – פירוש חלומות על אבני קריסטלים

קטגוריה: אבני קריסטלים | טיפול בקריסטלים | תכונות והתאמת קר

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

הציבי לעצמך מטרה למצוא בן זוג ורשמי מטלות לביצוע
module-title-icon
הפרדי מידידים שמפריעים לך ביצירת זוגיות - הם מצפים לזוגיות ממך
module-title-icon
הפסיקי להיות טרודה בצרות של אחרים - התעסקי בעצמך

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים