שני, אוגוסט 19, 2019

בס"ד

 

דפנה מסבירה על שחזור גלגולים ולמה כדאי לחוות טיפול בשחזור גלגולים.שאלות ותשובות בנושא שחזור גלגולים

מהו טיפול שחזור גלגולים?

שאלות ותשובות בנושא שחזור גלגולים

שיחזור גלגולים טיפול רוחני שמטרתו העלאת האדם למימד שבו אגורים זיכרונותיו מחייו הקודמים.

בטיפול שחזור גלגולים המטופל חווה אחד או יותר מפגשים עם חוויות שהיו חלק מחייו הקודמים. חוויות שהשאירו חותם שלילי בנשמה הגבוהה. החותם השלילי מפריע להתנהלותו של האדם בחייו הנוכחיים בכך שמייצרים בו פחדים, קשיים בהתנהלות בחייו, התנהגויות לא רצויות. הנשמה שנמצאת בגוף האדם שואפת בחייה כאן ללמוד ולהבין איך להתמודד עם החותם השלילי ולמחוק אותו מהנשמה הגבוהה.

למה מומלץ לחוות חוויה של שחזור גלגולים?

בטיפול נוצרת באדם תובנה חדשה ומודעות לקושי.המודעות מאפשרת לאדם להתמודד ,למצוא פתרונות ולייצר שינוי בחייו .השינוי בחייו מוחק את החותם השלילי מהנשמה הגבוהה ומעביר לשם אנרגיה חדשה שהיא תודעה חדשה.

את זוכרת את החיים הקודמים בגלגול הקודם שלך?

כן, חלק חשוב בזיכרונות הללו מאפשרים לי את יכולת התקשור והטיפול. כבר הייתי בחיי הקודמים מתקשרת ומטפלת בשיטות שונות שחלקן לא קיימות יותר.

ספרי על טיפול מוצלח בשחזור גלגולים שעשית?

אחד הטיפולים המוצלחים היה בילדה שמנה שהית הלה אובססיביות לאכילה עד כדי פגיעה בבריאותה. בטיפול היא התחברה לחוווית המוות בשואה מרעב. החותם השלילי שנותר הנשמה הגבוהה היא מוות מרעב שייצר בחייה כאן פחד מלמות ברעב. הטיפול והתיקון שנוצר בנשמה הגבוהה אפשר לה לתקן את התנהגות אכילתה לאכול כשרעבים ולא כדי לאגור אוכל לימים קשים,ואף לירידה במשקל.שפעתו של הטיפול הביא לירידה במשקל ולאכילה נכונה ופתרון בעיות הקיבה שהיו לה.

מה קורה לאחר חוויה של שיחזור גלגולים?

התובנה מייצרת מודעות. המודעות מייצרת באדם יכולות התנהגות חדשות כי הפחד לא מנהל את האדם אלא התובנה. האדם מצליח לעלות שלב ולחיות אחרת ללא הקושי שעיכב אותו.

האם את שומרת על הקשר עם המטופל לאחר חווית שחזור גלגולים?

הקשר עם המטופל מתרחש בכל טיפול שאני עושה.אני מתקשרת ובודקת מה מצבו הרגשי,אם הוא זקוק לעזרה,משוחחת איתו ומלבנת שוב את הטיפול והמסקנות שעלו ממנו.

רוצים לשאול שאלה בנושא שחזור גלגולים אשמח אם תשלחו זאת בפורום שחזור גלגולים

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

זוגיות טובה - הקסם בחיי ה-"ביחד"
טיפים רוחנייםהזוגיות - מערכת מורכבת וסבוכה של קשרים, לחצים, אירועים, רגשות והתגשמויות. לעיתים הזוגיות מגיעה למשבר בלתי צפוי והגיוני "הרי הם אוהבים אחד את השני" ועולה השאלה כיצד מגשרים בין בני הזוג ופותרים את הזוגיות במשבר? לעיתים הטיפול עובר דרך ארוכה הרבה לפני ש"היינו" וחוזרת אחורה לגלגולים קודמים של אחד מבני הזוג או של שניהם יחד. האם בגלגולים קודמים היה להם קשר משותף? האם לאחד מבני הזוג יש צורך לשפר את הקרמה שלו בעולמנו? להמשך קריאה..

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים