חמישי, מאי 23, 2024

בס"ד

24 מאמרים תחת תגית "פורום חלומות"

תוצאות 1 - 20 מתוך 24

חלומות על תופעת צונאמי שטפונות

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות
נוצר ב-ראשון, 21 ספטמבר 2014 19:58

חלומות על צונאמי שטפונות

מה משמעות חלום על צונאמי או חלום על שטפון

צונמאי גלי ים עצומים המתפרצים בעוצמה רבה אל חוף הים לאחר רעידת אדמה שמתרחשת במעמקי הים. אולם מה משמעות חלומות על צונאמי? מה חלומות של צונאמי באים לאותת לנו? האם הצונאמי בחלום מהווה משבר או צמיחה בחיים?חלומות על צונמי ושטפון
באופן כללי הים והאוקיינוס מסמלים בחלומות את הכוחות המשתנים באדם, עולם הרגשות שמשתנה מקצה לקצה , עולם היצר , היציאה ממצב מודע למצב לא מודע. הצונאמי בחלום מסמל לחולם על הגעתו למצבים רגשיים קיצוניים וכיצד הם ישפיעו על התנהלותו בחיים.

כפי שצונאמי מביא עמו הרס רב כך השפעות הרגשות עלולים להוביל להרס של הקיים ולפגיעה בחייו של החולם כדיכאון, חרדה, בריחה ,כעס, הסתגרות והתכנסות עם עצמו.
היבט נוסף למשמעות הצונאמי בחלומות הנו היבט כלל עולמי שקשור בסוג של חלום נבואי על צונאמי במדינה כלשהי או על הרס הקיים שנובע מעליית כעס וכאוס .

צונאמי בחלום כסימבול לבחירתו של החולם

"חלמתי שאני פוגשת חברה מהתיכון שיש לה ילדה מחוץ לנישואים והיא מכירה לי את החבר הנוכחי שלה שלו יש 2ילדים ואשתו עומדת מאחור ומתבוננת בנו . אנו הולכות למקום גדול כמואצטדיון מלא אנשים. כדי להינצל אנשים מתבקשים לתפוס בסירה עם חוט ולעשות סקישמגיע התור שלי מגיעגל מים עצום ושוטף את כולם אבל כולם נשארים. בחלום אני מבינה שזה הגל הקטן ועודאמורים להגיע גלים נוספים ושעלי להימלט. אני בורחת למעלית שמוסתרת בקיר ובמעלית ישנה בחורה נוספת. אני לוחצת על קומה 7הבחורה מעדיפה לרדת בקומה 5 .לפתע מרגישיםזעזוע כמו רעידת אדמה המעלית נפתחת יצאתי בקומה 7 יצאתי אולם מתחתי אני רואה מים והבחורה שהייתה איתי במעלית שוחה כלפי מעלה כדי להגיע לקומה 7 כל מה שמתחתפשוט הוצף במים ואני מתעוררת"

פרושהחלום מסמל את הישרדותה ובחירת הזוגיות של החולמת שסופו טוב. החלום מתחיל בזוגיות חברתה המקרין על תהליך הזוגיות של שהחולמת. בזוגיות החולמת ישנם שאלות רבות שמציקות לה ומציפים אותה ברגשות כצונאמי. רעידת האדמה מסמלת זעזוע שהחולמת חווה אך לא ממקום של כאב או סבל, אלא מתוך בחירה ותובנה עם הרצון להמשיך עם הקיים למקום גבוה ועוצמתי יותר לספרה 7, לעומת בחירתה של הבחורה שבחרה לפי הלב וטבעה בשל כך.

צונאמי בחלום כסימבול להתמודדות עם קשיים

"חלמתי שאני עם האקס שלי על חוף ים שלפתע מתחילים גלים לשטוףאת החוף ואני אומרת לו שנברח כי מתחיל צונאמי. מאחורינו הר אנחנו מטפסים ואני מעודדת אותו כל הזמן שלא יתייאשוימשיך לטפס. אנימסבירה לו שאם אחד מאיתנו מאבד יציבות השני יעזור לו. בסוף ההר ישנו כביש ואנחנו עולים על רכב להתרחק מהים שעומד לשטוף הכל. בהמשך אנו מגיעים למקום מדהים מלאפירות כשהים מאחורינו ולא יכול להגיע אליו וכל האנשים מסביב שהגיעו כנראה גם הםצועקים הגענו לגן עדן(מקום ממש קסום...). מלא שלווה ומטפלים בכולם שיירגעו ושירגישוטוב ואומרים לכולם שעכשיו אין להם ממה לדאוג ושיהיה בסדר"
פרוש -  הצונאמי שהחולמת חווה בחלום מסמל על קשיים בזוגיות . החלום מתאר את המאבק העיקש של שניהם להמשיך בקשר,החולמת היא הדמות המובילה ובזכות עקשנותה הקשר שורד.החולמת מודעת לכך שבלעדיו היא תרגיש אבודה. גן העדן שהחולמת הגיעה עם בן זוגה מראה את הסוף הטוב את מקומם להיות ביחד.

חלום על שטפון

חלום נוסף : "חלמתי שהסתכלתי החוצה מביתי וראיתי שבחוץ הכלמוצף מים והבנתי שזה צונאמי. כמויות גדולות של מים נכנסו לתוך הדירה ולתוךהבניין ולדירות אחרות ואת המים שנזלו ונאלצתי ליבש. בשלב

מסוים זה היה הבית שלהורי הרמתי את הכיסאות לשטוף ושמתילב שחלק מהחדר נשטף ולא התייבש. אמרתי לעצמי שאני אצא ואחזורלאחר מכן לשטוף וידעתי שאימי לא יודעת שאני מתכוונת לשטוף להם את הבית. כשיצאתי ראיתי שהכל יבש ואיןצונאמי"

פרוש -  החולמת חווה צונאמי שמאיים על הבית שלה. הבית מסמל את המהות הפנימית של החולמת שעלול לאבד שליטה מעומס רגשי שנובע מעודף אחריות שהחולמת לוקחת על עצמה בנוגע להוריה. בחלום החולמת לומ

דת לנתב את עצמה ולעמוד באיום על המהות הפנימית שלה.

הצונאמי כסימבול להתחלה חדשה בחיים

"אני חולמת שאני בים עם בעלי ובני שפתאום מגיע גל ענק. תחושת ההלם שאומנם ראיתי וחוויתי הרבה גלים אבל לגל כזה ענק לאציפיתי. הכל מוצף ואני והילד שוחים עם הזרם אבל לא רואים אתהחוף והמים מכסים את המקום שבו היו המפתחות לבית. אני מצליחה לטפס על גדר חלודה אבל נותנת לילד לעלות קודם אבל הילד לא כלכך מתרגש כמוני ועולה בעצלתיים. אני מתוסכלת ומיואשת שלא הצלחתי להציל את המפתחות לביתי ואין לי איך להיכנס הביתה ולפתע חמי מגיע ומביא לי מפתחות ולתדהמתי, הוא אומר שהוא מצא אותם בחוף.
פרוש - הצונאמי מסמל התחלת שינוי פתאומי לא מתוכנן. המסר לחולמת שלמרותהפתאומיות היא תלמד לפלס את הדרך. הילד מסמל את האני הפנימי של החולמת שהיא לא רק שלא מאבדתאותו אלא מעצימה אותו . המסר בחלום הנו חיובי ומגלה את היכולת של החולמת להתמודד ולהצליח לנווט לדרךהחדשה.

מאמר מימוש עצמי וייעוד רוחני | יעדי הנשמה והשתקפותם בחלומות

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות
נוצר ב-שני, 23 ינואר 2012 12:45

כיצד ממשים ייעוד עצמי באמצעות חלומות

מימוש עצמי ייעוד רוחני

תמיד דברו איתנו על יעדים ומטרות בחיים אבל האם ידעתם שלנשמה ישנם יעדים ללמידה בכל שלב של חיים? האם היעדים שלה ישפיעו על היעדים שקבענו לעצמנו?
המאמר יעסוק בתשובות לשאלות הקשורות לייעוד הנשמתי:
האם אנו יכולים לשנות את הייעוד הנשמתי שלנו ?
האם מודעות רוחנית ועצמית עוזרת ותומכת במימוש מטרות הנשמה? ייעוד עצמי בחלומות
מה גורם לאדם להיחשף לייעוד הנשמתי שלו?
הייעוד הנשמתי הנו אוסף מטרות שהנשמה הציבה לעצמה בטרם לידתה לעולם. מימוש המטרות נאסף לאחר המוות לבסיס הנשמה שממנה הנשמה יצאה לעולם ומעשיר את בסיס הנשמה.
כיצד למעשה מתבצע מימוש הייעוד הנשמתי - הנשמה עד לרגע הלידה מתכוננת בעולם הנשמות להגעתה לעולם הגשמי. תהליך החדירה של הנשמה לגוף חשוב בגלל שהוא קובע את מהלך חייה על מנת להיכנס בתדר הנכון. כל יעד/מטרה של הנשמה הוא שיעור קרמתי שמסתיים בעשייה.

מילון חלומות - פירושי חלומות של פרפרים - פורום חלומות

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות
נוצר ב-שישי, 15 אוקטובר 2010 16:58

בבנייה

ניתן בינתיים לעיין ולקרוא את המאמרים שלי בנושא חלומות

לפורום החלומות - מוביל באינטרנט
תנו למלכת החלומות באינטרנט לפתור לך את החלום

לפורום החלומות - מוביל באינטרנט
תנו למלכת החלומות באינטרנט לפתור לך את החלום

ליצירת קשר עם דפנה

054-4515930

[email protected]

פירוש חלומות נבואיים | חלום נבואי | משמעות חלום נבואי

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות
נוצר ב-שני, 17 מאי 2010 11:39

חלום נבואי

חלום נבואי

מזה שנים רבות שאני מפרשת חלומות ונתקלתי בתדירות גבוהה בתחום מסוים של חלומות שאני מכנה אותם חלום נבואי. חלומות אלו באים לספר לחולם דברים שיקרו בחייו של החולם או לאנשים בסביבתו. כמובן במרבית המקרים ישנו צורך להבין את החלום והסמלים שבו על מנת לפרש את החלום אולם ישנם מקרים שהחלום פשוט וברור.
במאמר זה אסקור מהו החלום הנבואי? איך נדע להבחין בחלום נבואי? האם נדע לפרשו כראוי?
בעקרון החלום הנבואי הינו חלום שבו החולם מקבל תמונות מאירועים שונים שעתידים להתרחש עבורו או בחיי אנשים בסביבתו.

חלומות

קטגוריה: דפי נחיתה
נוצר ב-שלישי, 13 אפריל 2010 11:34

פורום חלומות פירוש חלומות

טיפ רוחני 14 | מסע אסטרלי נשמה | טיפים רוחניים | ייעוץ הכוונה וסיוע בתקשור

קטגוריה: טיפים רוחניים - מודעות-עצמית חשיבה-חיובית הילינג
נוצר ב-שבת, 06 פברואר 2010 00:14

מסע אסטרלי - התחברות ממדי הנשמה
מאמרים רוחניים פרפריםהנשמה הפיזית הנה רסיס של הנשמה גלובלית. מסע אסטרלי הנו תהליך שבו הנשמה הפיזית מתחברת לנשמה הגבוהה האם שנמצאת בעולם הנשמות. הנשמה הפיזית עוברת בתהליך זה את המרחב האנרגטי של הגוף הפיזי למרחב אנרגטי שונה. המרחב האנרגטי האחר הוא מימד ששונה מהמימד שאנחנו מורגלים אליו
להמשך קריאה מסע אסטראלי...

חלומות | פירושי חלום | מאמר ב- Ynet - חלומות של ילדים | מה ילדים חולמים מתוך פורום חלומות

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות
נוצר ב-שבת, 23 ינואר 2010 20:31

מאמר חלומות ב- YNET  

חלומות ילדים

על מה ילדים חולמים ואיך מפענחים חלומות ילדים

ילדים רבים חולמים על כינים ותולעים
חלומות רבים  אינם נחשבים סיוטים, אבל נושאים עמם תחושה לא נעימה ומועקה בשעת היקיצה. "חלק ניכר מהתמודדות הילדים עם בעיות בחייהם נעשה דרך החלומות", מסבירה את הסיבות דפנה ביסמוט, מטפלת הוליסטית רב-תחומית, מפרשת חלומות ומדריכה רוחנית

ממליצים פורום חלומות - דפנה מתקשרת | מדריכה רוחנית | מטפלת הוליסטית

קטגוריה: פורום חלומות - ממליצים פורום חלומות - מכתבי המלצה
נוצר ב-שבת, 09 ינואר 2010 14:31

פורום חלומות ממליצים

פורום חלומות

ציטוטים מהפורום הודעות שנשלחו - פורום חלומות מומלץ

 • " דפנה היקרה שתהיי לי בריאה השם חנן אותך בכישרון ואינטואיציה מדהימים אני כל פעם נפעמת מחדש כמה את יודעת מה קורה בחיים של אדם דרך החלומות כמה את מבינה אותם נכון בצורה של גאונות כאילו ,בעצם לא כאילו ,אלא בדיוק הקדוש ברוך הוא מכוון אותך היטב. ודעי לך זאת כעובדה את מרתקת ומדהימה אני שמחה שניתנה לי הזכות להיעזר בך! המשיכי לעשות זאת את הכרחית כאן בגלגול ובעולם הזה את עוזרת בצורה יוצאת מן הכלל את מדריכה,לאנשים שמתוקשרים ודורשים הסבר לפשט ,כי שפתו של בורא עולם אינה פשוטה לכל ואת מבינה אותה היטב! אשריך ושבוע מציון מלא שפע ברכה הצלחה בריאות ופרנסה טובה באהבה גדולה...."
 • "לדפנה - רציתי לומר שכל מילה שלך נכונה..... אני באמת עוסקת עכשיו..."
 • "לדפנה היקרה - נדהמתי לקרוא ולהסכים עם מה שכתבת... הדברים כ"כ נכונים, אבל אני לא יכולה להגשים אותם..."
 • "שלום דפנה - מאוד שמחתי לקרוא את התשובה הרואה את הטוב שבדבר, לא כמו שאר המומחים באתרים השונים שפענחו לי את החלום..."
 • " דפנה רציתי לומר לך תודה! - הרבה זמן אני מחפשת מישהו שיפרש את חלומותיי בצורה נכונה כי אני יודעת שעומד מאחוריהם מסר.......את פשוט נפלאה שאת עושה זאת ללא תמורה כי כמה אנשים ביקשו ממני כסף על פירוש.."
 • "לדפנה - אין מקסימה ממך - זה היה כל כך חשוב עבורי ועשית זאת ואני חושבת שאת בהחלט צודקת בהחלט"
 • " דפנה ממש צימררת אותי ! את לא מתארת לך כמה נכון תיארת את הכול. אני מודה לך מכל הלב שהרגעת אותי קצת והיום אני הולכת לבצע את מה שאמרת..."
 • " תודה רבה דפנה היקרה אגב, גם הפירוש שלך על החלום הקודם שלי היה מדויק- אכן התחלתי עבודה חדשה שיש בה הרבה קשר לחו"ל.."
 • "לדפנה תודה-הפרשנות שלך מתאימה וקולעת. וזה מה שקורה לי עכשיו במציאות! תודה לך "
 • "לדפנה תודה רבה ,את מדהימה..."
 • "לדפנה - תודה רבה על התמיכה, המון אור ואהבה לך. .."
 • "לדפנה - תודה רבה על מילים מבינות..."
 • "מדהים כמה את מדייקת!!!! הפרוש משקף בדיוק מה שאני מרגישה ..תודה"
 • "לדפנה תודה רבה ,יש אנשים עם נשמה של מלאך ואני זכיתי להכיר אותך"
 • "הי דפנה קודם כל תודה על התשובה...כל פעם התשובות שלך מפתיעות אותי מחדש....יש הרבה נושאים שמדברים אליי ואני קצת מבולבלת...ולא יודעת במה להתחיל...אשמח אם תנחי אותי...בתודה מראש..."
 • "דפנה היקרה, ת ו ד ה , את פשוט מלאך "
 • " דפנה תודה רבה...התשובה שלך ממש קולעת למצב שלי...אני ממש מודה לך על תשובתך!!! "
 • "דפנה, קודם כל תודה!!!!!!! את פשוט מדהימה."
 • "דפנה מדהים .כמה הדברים שלך מדויקים.תודה"
 • "דפנה, אני פשוט עם דמעות בעיניים כי אני באמת מתגעגעת....אני ממש מודה לך על כל תשומת הלב שאת נותנת לי בקשר למכתבים שלי. אני ממש מעריכה אותך ואת מה שאת עושה."
 • "דפנה תודה- יש הרבה במה שאת אומרת את כל כך קולעת בפירושים שלך שזה פשוט מדהים"
 • "דפנה תודה את תמיד יודעת לומר את המילים הנכונות "
 • "תודה דפנה כל הכבוד על פעילותך כאן"
 • "דפנה, אני חייבת להודות לך על תשומת הלב, ההבנה, האמפטיה ועל יכולת האבחון המדהימה.
 • תמיד מפתיעה אותי- כייף!"
 • "לדפנה -בקשר להמלצתך- דעי לך שלקחתי לתשומת ליבי ואני מעמיקה מאוד בחיפושיי מחדש. תמיד אשמח לשמוע על תחומים חדשים שאת ממליצה. בכל מקרה, המשיכי בדרכך, את נפלאה. "
 • "לדפנה, רציתי להודות לך על פירוש כל כך יפה ומוצלח, תודה ! את גדולה מהחיים תודה !
 • מדויק להפליא, את מדהימה "
 • " תודה רבה- תודהדפנה עודדת אותי מאוד, מדהים איךאת טורחת להתייחס לכל אחדהמליצו לי עלייך בחום המון זמן אני רוצה לעסוק בזה- שכנעת אותי. תודה"
 • " לכבוד הגברת דפנה ביסמוט, ברצוני לומר לך, שאת מאוד מיוחדת התארחת השבוע באתר msn - ערוץ קארמה ורק על פי שמי אמרת דברי חוכמה, ודברים נכונים. כל הכבוד.. המשך יום מקסים"
 • "לדפנה המקסימה - באמת כיף לי לדבר איתך ככה אני מרגישה שאני מכירה אותך שנים המלצות פורום חלומות פרפריםובאמת לא יוצא לי להגיד את זה לכל אחד. תודה על הכנות - האכפתיות. למרות שאת לא מכירה אותי בכלל רק דרך מספר שיחות שניהלנו ביחד הן דרך הפורום והן דרך הטלפון.
 • "דפנוש - את אף פעם את לא מאכזבת- תמיד את נמצאת בשביל כולם תבורכי משמיים..."
 • "דפנה שלום - קודם כל שוב הרבה תודות. אני לא יודעת אם את מקשרת אבל אני זאת שחלמה על שני פילים הקטנטנים, זכר ונקבה, ונתת לי תשובה שבדקתי ואכן צדקת!!. והנה לא הספקתי לחזור אליך ולבשר לך שצדקת ואני חולמת את חלום הדג, חלום זה, ואת מבשרת לי בשורות נפלאות שמי ייתן ואכן יתגשמו! כן נודע לי שאני בהריון, מקווה שהכול יעבור בשלום ... וכמו שאמרת למרות שהרגשתי מאוד מוכנה להריון זה...... ופתאום לקרוא את מה שאת כותבת, פשוט מרגש אותי עד לכדי דמעות. זה העדכון שלי אלייך, אשמח לשמוע ממך, ובכל מקרה חזקי ואמצי במה שאת עושה, קודש זה! מודה לך מקרב לב, שכרגע מאוד מאוד נרגש"
 • "לדפנה זה עולם מופלא כשהאמת עומדת לנגד עיניך.
 • כשאתה רוצה לטפל בבעיה שלך ונעזר באישה אחרת עם הרבה תשומת לב והקשבה. היא אומרת לך כמה מילים מהאינטואיציות שלה, מילים שמזכירות לך הכול, אתה מבין מאין צמחה לה הבעיה מבראשית ואתה נשאר עם עצמך, עם האמת שלך ,עם הזיכרונות.
 • ביחד תגברנו את מצב הרוח שלי. עכשיו אני לא מגדירה אותה " כבעיה" , אלה לחלופיןזו האמת שלי ,יש לה סיבות אבל יש לה עוד חיים ארוכים , ואני משדרגת אותה – תודה"
 • " לדפנה - באתי אלייך לא על סף דיכאון ולא עם רצון להיות אדם מכור לרוחניות כלשהיא , פשוט העצב החל ללוות אותי יותר מידי, ורציתי לטפל בזה לא מאוחר מידי. לפעמים האמנתי בטיפול יותר ולפעמים פחות ואני יודעת שידעת את זה...כשאני מידי פעם נכנסת לאתר המושקע שלך אני מאחלת לך הצלחה גדולה... "
 • "הי דפנה - זאת הפעם השנייה שאת מפרשת לי חלום שחלמתי, ואת פשוט נוגעת באמת במקום שבו אני נמצאת בחיי, את ההרגשות שלי, את המחשבות שלי. אני פשוט נהנית לקרוא את המילים שאת כותבת ובמיוחד את האופטימיות שאת משרה בי...."
 • "דפנה בוקר טוב , אין מספיק מילים להביע את תודתי והערכתי לעזרתך ותמיכתך, אני עדיין נפעמת מיכולת האבחנה שלך, את נגעת בדברים שרק המטפל הזוגי שלנו (מלפני כ 6 שנים) ואנו יודעים עליהם....."

ממליצים פורום חלומות פרפרים

 

עדכון נוסף של ממליצים מתאריך 23/2/06:

 • "דפנה תודה לך על הכול! שיהיה בידייך תמיד הכוח לחזק ולעודד"
 • "אני בהלם מפירוש החלום שלך לא צפיתי לדבר כזה חזק"
 • "נשאר לי רק להודות לך על מאמצייך הרבים לעזור לנו ברגעים קשים."
 • "תודה רבה על פירושי החלומות והשראת הרוגע והתקווה..."
 • "זכות נפלה בחלקך לעזור לאחרים שתזכי גם את לכל טוב, שפע , שמחה ואושר שיתמלאו חייך בהרבה אור."
 • "דפנה,
 • אני רוצה להודות לך על העזרה והפירוש המדהים לחלום ולשאלות שלי. אנחנו כל הזמן מבקשים עזרה, ואולי לא מספיק אומרים תודה. העזרה שלך לא מובנת מאליה וזה יקר ערך. תודה"
 • "תודה לך דפנה על היותך אדם כה נפלא ואנושי ,תודה לך על האוזן הקשבת ,ובכלל על האכפתיות שאת תמיד מגלה והרצון שלך תמיד לעזור . ישר כוח !!!"
 • "דפנה תודה רבה, זה הדבר הכי טוב ששמעתי בשנתיים האחרונות. נתתי לי תקווה ,שוב המון תודות.."

עדכון נוסף של ממליצים מתאריך 6/12/06:

 • " תודה רבה על פירושי החלומות והשראת הרוגע והתקווה... - זכות נפלה בחלקך לעזור לאחרים שתזכי גם את לכל טוב, שפע , שמחה ואושר שיתמלאו חייך בהרבה אור "
 • " נכנסתי לכאן מדי פעם, כל פעם בשם אחר- כי אף פעם לא זכרתי את הקודם, ותמיד את בסבלנותך הרבה, קראת את חלומי, ונתת לי תשובה מדויקת והולמת את המצב, אף כשניבאת כיוון עתידי, הוא תמיד התגשם"
 • " אז ברצוני באמת להודות לך מכל הלב ממני ומכל המשתתפים כאן שבטוח מזדהים עם מילותיי - על השירות, ההקשבה הסבלנות והדיוק התמידי שלך, וממש ללא כל תמורה- אלא באמת מלבך, ומרצונך לעזור - עלי והצליחי, והמשיכי לנהל פורום מקסים וחשוב זה - שיהיה לך רק אושר!!!!!! "
 • " דפנה אני חייב להגיד לך את פרשת את החלום בצורה הטובה ביותר ואת צודקת בכל מילה ומילה שאת אמרת. אכן יש לי חבר שכל הזמן מתחרה עימי. את פשוט 10 אני לא מאמין את קלעת בול ממש בול דפנה את פשוט גדולה מהחיים תודה רבה"
 • " תודה על העזרה והייעוץ הרוחני שנתת לי – תודה על המידע הרוחני שקבלתי ממך "
 • " דפנה תודה על הכול! שיהיה בידייך תמיד הכוח לחזק ולעודד "
 • " אני בהלם מפירוש החלום שלך לא צפיתי לדבר כזה חזק "
 • " את עוזרת לי המון תודה רבה לך וניפגש בחלום הבא לילה טוב!!! "
 • " נשאר לי רק להודות לך על מאמצייך הרבים לעזור לנו ברגעים קשים "
 • " את מדהימה אותי כל פעם מחדש כמה שזה נכון "
 • " מדהים כל פעם מחדש - תודה !!!"

ממליצים פורום פרפרים

 

עדכון נוסף של ממליצים מתאריך 5/5/08:

 • "ראשית אשמח לפתוח בעובדה שפשוט יפה לראות בתוך כל הפורומים הללו אישה שבאמת מודעת ומוארת כמוך - תבורכי על כך ועל עבודתך היפה עם אנשים"
 • "תודה על שנפגשנו וכנראה לא במקרה ותודה לך על שהנך "
 • "ברצוני להביע את תודתי על העזרה העצות וההכוונה. תודה רבה,חזקי ואמצי, ה ישלם לך כגמולך הטוב"
 • "אני רוצה לומר לך תודה על המאמרים מאירי העיניים שלך ועל השירים קראתי אותם עכשיו בפעם הראשונה והתרגשתי "
 • "לדפנה היקרה - רציתי להגיד לך תודה ממעמקי הלב שהיית לי אוזן קשבת ועל כל העזרה מסביב .אני יודע שזה רק מילים אבל בתוכי יודע כמה עזרת לי וברוך השם הכול בסדר כעת"
 • "רציתי להודות לך על הכול ,על כל התמיכה שלך ועל הסבלנות שרחשת כלפי עם כל ההודעות והבקשות שלי והיו הרבה..אני מודה לך באמת על הכול..
  כל מה שאמרת קרה ואני מתפללת שהשאר יקרו, כל מה שאמרת לי היה נכון לי ולסובבים אותי שהמלצתי להם לשלוח לך.
  את מדהימה דפנה ושה ייתן לך רק טוב אמן כי את עושה כ"כ הרבה למען כולם פה..
 • הכי מדוייקת וצודקת ורואה הדברים לעומק אפילו בלי להכיר .."
 • "יש לך לב רחב באמת, לעזור ולתת לאחרים!!!"
 • "יום אחד - אני מקווה שאוכל לבוא ללמוד אצלך"
 • "דפנה היקרה, את פשוט מדהימה ומקסימה תודה על תשובתך המהירה, מי ייתן וב"ה תראי רק אושר בריאות ואור כל חייך ריגשת אותי עד דמעות..."
 • "לאור שלי! תודה רבה מלאך על הכול איני יודעת איך להודות ולתגמל אותך על טוב ליבך והאופטימיות שאת נוטעת בי."
 • "תודה לך מכל הלב על כל התמיכה והעזרה שלך את עושה זאת ממקום כ"כ טהור לכן אנשים רבים נמשכים לאור שבך ונעזרים בך והלוואי שירבו כמוך דרך אגב השחזור הקצר שעשית לי במפגש עזר מאוד עכשיו לאחר חודש עבר לי הכול הקוצר נשימה והרגישות למתכות כמעט כליל בכלל העור שלי פחות רגיש גם לשמש
  ולחשוב שכל זה ב-2 דקות של דמיון מודרך תודה לך את לא יודעת כמה זה חשוב לי לחיות בלי כל זה"
 • "הגעתי לדפנה דרך הפורום, לאחר שפניתי כמו כולם בשאלה, והיא ענתה לי תשובה שזעזעה אותי(לטובה), שאחריה החלטתי לעבור טיפול אצל דפנה.
  אני רוצה לשתף ולהגיד, שלאחר 4 מפגשים, אני מרגישה שקבלתי את חיי במתנה. לדפנה יכולות אדירות, בלהתחבר למקום העמוק ביותר, ולהגיע ביחד עם המטופל שלה, לתובנות, שבדרך רגילה, אי אפשר לחוות אותם....הטיפול חוויתי ומעמיק..
 • חזרתי מהופנטת אחרי כל מפגש.(ונסעתי מחיפה לגן יבנה, היה שווה כל מטר)
 • לי הוא הסביר השתלשלות של חיים שלמים.
  ממליצה בחום למי ש"תקוע" בשלב מסוים בחייו..תודה דפנה! ונשתמע....:-)"
 • "אמת לא יכולתי להסתפק בתודה שאמרתי לך אתמול ומאז שראיתי את תשובתך היום בבקר אמרתי אני כן צריכה להודות לך מאות אם לא מיליוני תודות, אני בכל כנות אומרת לך את מותק במשמעות המילה נהדרת בהתייחסותך ושמיעתך לכל פונה לעזרתך, מקווה שתהיה בריאה קודם כל ושיהיה לך בהמון הצלחה ושיברכך אלוהים, ואני רוצה להגיד לך שהיום קראתי בעיון את כל תשובותיך מההתחלה ואמת נתת לי את הכוח בפנים וחזקת מה שיש בתוכי כלפי מה שאני רואה שיהיה
 • "קודם כל תודה על היותך. את עוזרת להמון אנשים ועל כך תבורכי"
 • "בתור משתתפת בפורום שנעזרת בדפנה הרבה אני חייבת לשבח כאן את התובנה והחוכמה הבהירה בה את עונה לנו, זאת בצד הנועם ואהבת האדם שקיימת בך. תשובתיך ממשיכות להדהד בי גם לאחר קריאתי בהן וממפתחות תהליכים מדהימים אצלי ואני גם מאמינה אצל משתתפים רבים בתודה ענקית מכל הלב חגית"

כתיבת המלצה

שיר שנכתב ע"י פעילה בפורום

לדפנה
תקופה קשה שעברתי בחיי,
תיזכר לטוב רק בגלל
שאדם נפלא כמוך
היווה קרן אור בימיי.

ממקום עמוק שזר לא יבין
ליווית אותי בעדינות, ברוך,
בהרבה הרבה חוכמה
והכל בפשטות ובלי הרבה דאווין...

אז מן חוב מוסרי בכיליותיי
שואף לפרוץ החוצה לעולם
ולספר איזה אדם נפלא
היית בחיי, ימיי ולילותיי...

איך הצלחת בקלות אותי לרגש
בהרבה נשמה וגם גילית בקיאות.
נטעת בי בטחון ושוב תקווה
והחזרת לנשמתי את האש...

איך משמרים נשמה כה צנועה
בתוך חיי בהמשך כחברה?
כי זה מה שאבקש לעצמי
שידידותך בתוך הווייתי תשאר נטועה...

תמשיכי להיטיב עם הייקום
ולעשות לאנשים רק טוב
את מקצועית, מחדשת, פורצת
ושמדרכך זו לא יסיטך מאום...

באהבה ענקית...ויקי

מוזמנים לשלוח המלצות נוספות

אשמח אם תצטרפו אלי לדרך האור והאמת כי האמרה שלנו היא: "מפרפרים מכל הלב והנשמה"

להשארת המלצה

חלומות | פתרון חלומות | מאמר על חלומות והמסרים שלהם | לכל חלום מסר בגוון משלו |

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות
נוצר ב-שבת, 09 ינואר 2010 11:08

פירוש חלומות - מסרים בחלומות בגוונים

פתרון חלומות - מסרים בגוונים

במאמר קודם שלי בנושא החלום ציינתי שהחלימה מתרחשת כאשר החולם נמצא במצב של הרפיה מלאה ואילו מוחו של החלום פעיל. בנוסף ציינתי במאמר שבתהליך השינה הנשמה עולה מהרובד הפיזי לרבדים אחרים וניזונה באנרגיות ובתובנות.
במאמר זה אנסה להסביר מדוע מוחנו פעיל במהלך החלימה ולפרט כיצד מסרים זהים בחלומות של אנשים שונים מקבלים גוונים אחרים ולמעשה מסרים אחרים בחלום בעת שמקבילים אותם לעולמו של החולם

חלומות של פרפרים | פרוש פרפרים בחלום | מה זה פרפר בחלום

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות
נוצר ב-שבת, 09 ינואר 2010 10:58

חלומות של פרפרים

שלום לחולמים ולמתעניינים בחלומות ,
מחלום למציאות – פענוח, ביאור, פתרון ופירוש חלומות:חלומות פרפרים

מהי השקפתכם האישית בנושא חלומות? האם הנכם זוכרים את החלומות שלכם לאחר היקיצה? האם התעוררתם בעקבות חלום מציאותי? האם החלומות הזכירו לכם מצבים מהעבר או שנתקלתם בהם בהמשך בהווה ובעתיד? האם החלום בא כסמל או כסימן עבורכם? האם אתם חולמים חלום שחוזר על עצמו באופן קבוע?

פורום חלומות | חשיבות החלום והשינה | סמלים בחלום

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות
נוצר ב-שבת, 09 ינואר 2010 09:52

 חשיבות השינה והחלימה לאדם

מדוע המוח פעיל בזמן שינה?פירוש חלומות של דפנה

אלוהים ברא את האדם ונתן לו את ששת החושים אולם את החוש השישי לא מנוצל במלואו. האדם מסוגל להגיב למציאות, לגשמי בעזרת חושיו. החוש הויזואלי הוא החוש שהאדם חי איתו רוב הזמן.
האדם רואה בתמונות, חושב בתמונות, מדמיין וגם חולם בתמונות. התמונות הם אמצעי המחשה שבעזרתו האדם מסוגל להבין את התת מודע. במצב נורמלי האדם  צובר חוויות וזכרונות בתת מודע.

חלומות | מסע אסטראלי | פורום חלומות | התחברות ממדי הנשמה

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות
נוצר ב-שבת, 09 ינואר 2010 09:48

מסע אסטרלי - התחברות ממדי הנשמה

מהו מסע אסטרלי של נשמה?מתי מסע זה מתרחש?

מבוא למסע אסטרלי של הנשמה:

הנשמה הפיזית הנה רסיס של הנשמה גלובלית. מסע אסטרלי הנו תהליך שבו הנשמה הפיזית מתחברת לנשמה הגבוהה האם שנמצאת פורום חלומות של דפנהבעולם הנשמות. הנשמה הפיזית עוברת בתהליך זה את המרחב האנרגטי של הגוף הפיזי למרחב אנרגטי שונה. המרחב האנרגטי האחר הוא מימד ששונה מהמימד שאנחנו מורגלים אליו .זהו מימד שבו חיות ישויות אור, נשמות שעברו מהעולם והנשמה הגלבולית של כל אדם. בתהליך זה הנשמה עוברת מהמימד הפיזי למימד של נשמות ומקבלת מסרים והשלמה של תכנים שהיא זקוקה להם בחיים הללו.

חלומות ומשמעותם | פשר החלום | פתרון חלומות | פורום חלומות מוביל | פתרון חלום

קטגוריה: חלומות - תשובות לפירושי חלום ופענוח חלומות
נוצר ב-שבת, 28 נובמבר 2009 13:16

מהו חלום? מה משמעות החלום?

דפנה ביסמוט החולמת הכי גדולה באינטרנט, הגורו של החלומות עונה על שאלות בנושא חלומות, סמלים המופיעים בחלומות והגשמת חלומות שאלות ותשובות בנושא חלומות

חלומות | התמחות בפירוש חלומות | מפענחת חלומות | פתרון חלומות

קטגוריה: חלומות - התמחות בפירוש חלומות - פירוש חלומות
נוצר ב-שבת, 28 נובמבר 2009 13:10

פתרון ופירוש חלומות 

התמחות בחולומות ופורום חלומות

חלומות האמצעי שלנו לתקשר עם תת המודע שלנו

 

בשנים האחרונות חלה התקרבות לטיפול האלטרנטיבי ומודעות רוחנית כגון אנרגיות, תקשור, חלומות,אבני קריסטלים, דמיון מודרך, שחזור גלגולים, צמחי מרפא וכדומה. המהפך שחל בי וההתקרבות שלי לעולם הרוחני היה מתוך רצון והרגל של עזרה לאנשים. למדתי לקבל את הכלים שבהם אני היום משתמשת בטיפולים.
"פרפרים המרחב הרוחני" הוקם מתוך אמונה ביכולותיי לעזור לכל דורש ולראייה לכך יעידו רבים הנוהרים מכל רחבי הארץ על העזרה וההקלה הרבה שקיבלו בעת הטיפול המסור והאישי וכל זאת באמינות רבה כלפי קהל הפונים.אי מתחברת למטופל דרך השם הפרטי ושם המשפחה, לא בצורה הנומרולוגית הרגילה אלא מתחברת לנשמת המטופל ומכאן השם "פרפרים".

תחילת דרכי הרוחנית

דרכי הרוחנית בכלל והיכולת לקבל מסרים בתקשור בפרט החלו מברכה שקיבלתי מצדיק בחלומי שהניעה אותי לחפש דרך רוחנית. הבנתי שזוהי דרכי וייעודי בחיים ויצאתי לדרכי הרוחנית החדשה. לאחר שנים של התקרבות רוחנית הדרגתית ופגישות רבות שבראיה לאחור היוו עבורי הדרכות רוחניות וגם מדריכים רוחניים בורכתי בשנית ע"י רב ידוע שאמר שהגיע הזמן והאם אני מוכנה. גם לפני הברכה השנייה הייתה לי יכולת מסוימת לקבל מסרים ולעזור לאנשים אבל העזרה הייתה שונה ומוגבלת. בהסכמתי חיי השתנו והתשובות שאני מקבלת במסרי תקשור היום הנן מאוד ברורות ויש לי ביטחון מלא במסרים שאני מקבלת עבורי ועבור האנשים שמבקשים את עזרתי. במעמד קבלת הברכה קיבלתי את הדרך בתיקשור שבאמצעותה אקבל מסרים ופרטים על האדם המטופל. באמצעות שמו המלא אני מקבלת בתקשור את המסרים ומתחברת בכך לעומק נשמתו של האדם ששואל לעצתי וזקוק לעזרתי וכן מתחברת לנשמות המדריכות שלי.

חלומות

חלום ופשרו - החלום נושא שמרתק רבים מאיתנו העוסקים בעולם נסתר זה. ישנם אנשים שטוענים שאינם זוכרים את חלומותיהם וישנם תקופות שהאדם חולם יותר מתמיד והדבר מציק לו. התמחות בחלומותהשאלה שנשאלת מדוע אנו מתעסקים עם החלום ופרטיו ומנסים להבין מה המשמעות בחלומות לאירועים כגון חלום על כלב שרודף אחרינו, חלום על שן שנופלת, חלום על נחש שמכיש אותנו.

החלום הינו תדר שאליו מגיעה הנשמה בכל לילה. התדר של החלום הינו המציאות הקודמת שבו הנשמה הייתה לפני רדתה לגוף. הנשמה שבגופנו זקוקה להיות מחוברת לתדר הנשמות כי זה מקורה. הגוף הינו כלי זמני שדרכו היא מממשת את היעודים שהוצבו בפנייה ולכן החלום הינו אמצעי עבורה להתחבר שוב לעולם הנשמות. בשעת החיבור לעולם הנשמות בחלום הנשמה עוברת מהלכים ותהליכי למידה שונים שמשתקפים במהלך חייה.

מאז ומתמיד חלמתי חלומות שבהן היו מסרים עבורי ולאנשים אחרים. הייתי מרגישה מועקה שמסרים אלו נשארו בתוכי. את יכולת פירוש החלומות ותרגומם למסרים חיצוניים עם יכולת הבנת חלומותהמסרים קיבלתי בעקבות חלום שבו הוענקה לי ברכה מצדיק. כשהתחלתי לתקשר ולעזור אנשים החלטתי שאחת מדרכי הרבות לעזור הנה לפרש חלומות לאנשים. אמונתי היא שחלומות נושאים מסרים בתוכם שאינם ברורים לחולם ועל ידי הבנת המסר הוא יתפתח ויצמח לאדם חיובי. פתחתי מספר פורומים ובלוגים כולל פורום חלומות וכן פורום תקשור קרמה ומיסטיקה שבהם אני עונה לחלומות של אנשים .את הפרשנות אני מקבלת בתקשור. אני רואה את החלום מעין סרט ומעבירה את המסרים החשובים לחולם. לא כל חלום דורש פירוש כי ישנם חלומות שהן בגדר הבל הבלים ובחלום שכזה אני מדגישה שאין פרוש לחלום. הפירוש הוא פתרון לבעיה. ברגע שפירשתי חלום הפתרון יורד לכאן לפיזי ועזור לחולם לממשו בדרך נכונה . אני תמיד דואגת להעביר בפרשנות מסרים בונים וחיוביים לחולם. זו עטיפה שעוזרת לחולם לפתור את הבעיה. חשוב לי להדגיש שהחלומות שפירשתי לימדו אותי לא מעט על עולם הנשמות ועל כך אני מודה תמיד לבורא על הדרך שבה הוא מלמד אותי.

עבורי החלום היה המקור לכל מה שאני מתעסקת היום בעולם הרוחני שבשעתו לפני שנים חוויתי בחלום חיבור לצדיק שבירך אותי ומאז השתנו חיי. כשאני מפענחת חלומות כדרך טיפול אני פירוש חלומותמתקשרת מצד אחד את הסמלים בחלום ברמה המוחשית ומצד שני את הצורך להתחבר לנשמת החולם. הפירוש משתנה בין חולם אחד לאחר למרות לכאורה שהסמלים המוחשיים זהים בחלום כי ההבדל הנו בחיבור לנשמת החולם.

למשל כשחולמים חלום על נחש המופיע באירוע מסוים יש להתייחס לתפאורה המופיעה מסביב בחלום. תפאורה זו מסמלת את העולם הנפשי ורובדי תת המודע של החולם. בנוסף בודקים ומשייכים את הסמל המוחשי של הנחש ו"התרגום" המיוחד של המושג "נחש" לחולם.

דוגמא לחלום שבו משתקף קושי להרות ואת הסיבה לקושי קיבלתי בתקשור. סביבת החלום מתרחשת בחייה הקודמים ומסבירים לי את הדרך לעזור לה. הדרך לטיפול היא באמצעות טיפול בשיחזור גלגולים שבמהלכו היא תלמד לסלוח ולהשלים עם מה שקרה אז. הסליחה והקבלה יסגרו את הכאב האנרגטי שקיים בנשמתה. להלן החלום:
חלמתי חלום שאינו מרפה ממני. חלמתי שאני בהריון בחודש ה-5 והרגשתי צירים. שהגעתי לבי"ח הרופאה אמרה שאני לא בהריון ושאני שיכורה (ובטופס ראיתי שהיא רשמה אסירה) . היא אמרה שתיתן לי כדור לכאבי בטן ואם אחרי שעה אני לא ארגיש טוב נדבר. בשלב מאוחר יותר הגעתי אליה ואמרתי לה שאני מרגישה יותר טוב למרות שעדיין כואבת לי הבטן והיא הסכימה לעשות לי צילום. דוגמא לפירוש חלומותבצילום ראיתי את התינוק והוא היה ממש אמיתי ויפה אולם שקמתי מהצילום ראיתי את הרגל של התינוק בולטת מתוך הבטן והעור נמתח בבטן. צעקתי מהר לרופאה שתבוא והיא נבהלה ופתחה שולחן והתינוק יצא בלי להתאמץ. שאלתי אם הוא מת והיא אמרה שלא אבל הא ימות תוך מספר דקות. בכיתי והחזקתי לו את היד וממש נחנקתי מתוך החלום כמו צמא מטורף. אמרתי לבעלי שאני לא מסוגלת לעבור את זה שוב אחרי שחיכיתי לתינוק כל כך הרבה זמן אני לא יעשה זאת שנית ובכינו ממש. בהמשך נכתב על ידי החולמת- אני בת 23 נשואה 3 שנים ללא ילדים ועכשיו אנחנו מתלבטים עם להתחיל לנסות היות ויש לי בעיית פוריות.

פרוש לחלום -מאחר והחלום הוא מוחשי ביותר יש בו זיכרון מגלגולים קודמים שלך וההסבר לקושי להרות נובע מהם. חוויות קשות מחיים קודמים מביאים בחיים הללו פעמים רבות חסימה. הטיפול בך בשחזור גלגולים יכול לעזור לך לשחרר את החסימה ולהבין תבונות חדשות על הנשמה שלך ובכך לאפשר לך להרות בצורה נכונה ורגילה.

דוגמא לחלום מפורום החלומות שלי

חלום של תלמידה שלמדה אצלי סדנת תקשור

בחלום היא פוגשת אישה שהיא לא מכירה ושהיא שואלת אותה לשמה היא עונה "צחי". לחולמת יש אדם בשם זה שהיא מכירה לכן היא אומרת לאישה הלא מוכרת "את אישה וצחי זה גבר". האישה צוחקת ואומרת לה בשבילך אני צחי. האישה מבקשת מהחולמת להתלוות אליה והחולמת מציינת שהיא מרגישה שהאישה "עבדה דוגמא לפירוש חלומותעליה". היא מזהה שהמקום שהן הגיעו הוא לא ביקום שלנו אלה ביקום אחר. היא מתעקשת לוודא זאת ופונה לאישה ומבקשת אישור לכך. האישה אינה עונה לה אולם החולמת מתעקשת לקרוא לאדם שהיה קרוב אליה ונפטר. האישה לא מסכימה ואומרת לה שהיא תצטער על כך והחולמת מתעקשת וקוראת לו. האדם שהיא הכירה מופיע לפניה שונה ואחרת ממה שהיא זוכרת, מנוכר אליה וחבוש כיפה של ברסלב. רק אז היא מבינה שאכן זה מקום אחר והמקום נראה שונה והיא חווה אותו כתדר. היא מבקשת לחזור ומתעוררת. הדאיג אותה למה האדם שהיא הכירה חבש כיפה ולמה הוא מנוכר? האם הייתה טעות מצידה לקרוא לו?

עניתי לה- הכיפה מראה על תהליך שהנפטר עושה ברמת הנשמה שלו למעלה. האנרגיה שמדריכה אותו למעלה היא אנרגיה דתית שמזקקת את הנשמה לכן הוא מנוכר כי הוא בתהליך. הפרוש מאוד הרגיע אותה.

לגבי זימון הנפטר בחלום- זה היה חלום משולב מסע אסטרלי יחד. במציאות אסטרלית החולמת יכולה לבקש את מה שהיא ביקשה ולקבל. הזימון לא פוגע בנשמה של הנפטר. מטרת הזימון הייתה להוכיח לחולמת שאכן היא בתהליך רוחני ולמידה רוחני. ברגע שהוא הראה את עצמו הוא נעלם מעיניה ורק אז היא חזרה וירדה לעולם הפיזי.

המסר החשוב בחלום היה תהליך הלמידה של החולמת. הלמידה הייתה כחוויה שנחקקה ברמת הנשמה והעלתה אותה דרגה אחת מעל שהיא כיום. היא זקוקה לאישורים מלמעלה שאכן מסר בחלומותמסופקים לה. הנשמה שמגיעה לכאן מגיעה עם הסכמים לחיים שכאן ועל תהליכים שהיא צריכה לעבור. תהליך רוחני קשה ולכן הוא מתרחש בהדרגה. לא מאלצים את האדם להיכנס מיד ללמידה אלא מזמנים לו חוויות שמכינות את הנשמה ללמידה. גם כאן אותה חולמת למרות שהיא עברה למידה רוחנית השכלתנות עצרה אותה מלממש את יעודה. לכן הדרך להודיע לה, לחבר אותה חזרה ולעודד אותה לעשייה רוחנית היתה באמצעות החלום. מאחר שבזמן החלום הגוף "רדום","נח" ורק המוח פעיל. רק במצב הזה האדם יכול לא להתנגד ללמידה ולבחור מה ללמוד ומתי לרדת.

הצטרפו לפורום החלומות שלי ותהנו מפירוש חלומות חינם

פורום חלומות - פירוש חלומות | פתרון חלום | פענוח חלומות

קטגוריה: פורום חלמות - פורום לפירוש ופענוח החלומות שלכם
נוצר ב-שבת, 28 נובמבר 2009 13:06

קהילת פורום חלומות

--> לחצו כאן לרשום את החלום בפורום החלומות

פורום חלומות

אני מזמינה אותך להשתתף בפורום החלומות הכי פעיל ברשת האינטרנט.

רבים שמעו והצטרפו לפורום ואני אשמח אם גם אתם תצטרפו לפורום בניהולי ואני מבטיחה לעשות הכל על מנת לתת לכם את התשובה הרוחנית הכי מתאימה עבורכם.

מה הביא אותי לחלומות:

מאז היותי חלמתי "והרגשתי" דברים שקה היה לי להסבירם אז ואילו היום ה"דברים" נראים פורום חלומותברורים. בהדרגה קבלתי מתוך רצון את הרוחניות הדרושה. פיתחתי יכולות וכלים לעזור בתחומי החיים השונים. מי שמכיר את התהליך הרוחני יודע, שהיכולת להתרחבות ולהתעצמות בחיים תלויה ביכולת שלנו המטפלים, להגיע לכמה שיותר אנשים על מנת לקדמם בחיים ובכך להתקדם הלאה. לכן מצאתי שהדרך לנהל פורום הנה דרך להגיע למיצוי עצמי גבוה יותר.

חלומות למה ? ומה הפשר?

כשאני מפענחת חלומות כדרך טיפול אני מתקשרת מצד אחד את הסמלים בחלום ברמה המוחשית ומצד שני את הצורך להתחבר לנשמת החולם. הפירוש משתנה בין חולם אחד לאחר פורום חלומותלמרות לכאורה שהסמלים המוחשיים זהים בחלום כי ההבדל הינו בחיבור לנשמת החולם. למשל כשחולמים על נחש המופיע באירוע מסוים. יש להתייחס לתפאורה המופיעה מסביב בחלום. תפאורה זו מסמלת את העולם הנפשי ורובדי תת המודע של החולם. בנוסף בודקים ומשייכים את הסמל המוחשי של הנחש ו"התרגום" המיוחד של המושג "נחש" לחולם.

 

כניסה ישירה לפורום חלומות שלכם

צפו מה ממליצים מספרים על דפנה

 

"אני מאמין" שלי בנוגע לפורום החלומות:

אני מאמינה שהייעוד שלי כמטפלת ומתקשרת הנו להביא בשורה ומסר. לתרום מהידע ומהיכולת פורום חלומות של פרפרים המרחב הרוחנישלי לאחרים. תהליכים אלו  עוזרים לנו המטפלים להתקדם ולהתפתח מעלה ולהמשיך לתרום.זהו תהליך אין סופי של התעצמות שמזין את עצמו במעגלים. אני מקווה שניהול הפורום יאפשר לי להגיע ולתרום לאנשים בהיכן שהם, שפיזית קשה להם ולי להתראות. על מנת לעזור, לענות ולתרום בנוגע לשאלות והתעניינות בנושא החלומות אנסה לשלב בפורום את הידע שלי מטיפולים וייעוצים קודמים וכן תחומי ידע נוספים שיכולים לעזור לפתור ולקדם את עולם המסרים של החלומות כגון המומחיות שלי בתחום התקשור. אבל המיקוד יהיה כמובן - חלומות.

צפו בדפנה שמספרת על עולם החלומות שלה וכיצד היא מפרשת חלומות

 

כניסה ישירה לפורום חלומות שלכם

מוזמנים לקרוא מאמרים של דפנה בנושא חלומות

פורום חלומות | פורום רוחניות | פורום שחזור גלגולים | קהילות בפרפרים - ייעוץ והכוונה חינם!

קטגוריה: קהילות בפרפרים - ייעוץ והכוונה באמצעות פורום חלומו
נוצר ב-שבת, 28 נובמבר 2009 12:37

פורומים וקהילות בפרפרים - ייעוץ רוחני

פורומים של פרפריםייעוץ באמצעות פורום חלומות ופורום תקשור - שחזור גלגולים ורוחניות

פורום שחזור גלגולים תקשור

 

 לחץ לפורום תקשור ושחזור גלגולים באתר פרפרים בניהולה של דפנה

 

פורום חלומות

 


לחץ לפורום חלומות בניהולה של דפנה 
אשמח אם תצטרפו אלי לדרך האור והאמת כי האמרה שלנו היא: "עושים טוב לנשמה"
 

 

ייעוץ חלומות | פירוש חלומות | חלומות פירוש והתאמה אישית לכל חולם בחינם | פענוח חלום

קטגוריה: חלומות פירוש והתאמה - פורום חלומות - פענוח חלום
נוצר ב-שבת, 28 נובמבר 2009 12:31

ייעוץ בתקשור לפירוש חלומות פירוש התאמה

שלום לחולמים ולמתעניינים בחלומות

מחלום למציאות 

חלומות - פירוש פורום חלומות

פענוח, ביאור, פתרון ופירוש חלומות

החלום ככלי טיפול רוחני

החלום מהווה דרך טיפולית רוחנית שבה אני משתמשת לסייע ככלי בטיפולים רוחנייםאחרים. החלום מהווה קשר לתת המודע ובאמצעותו אני מתרגמת את המסרים שמתקבלים מתת המודע למציאות. החלום מהווה גשר גם לגלגולי נשמות קודמים ובו מתקבלים מסרים מתקופות אחרות.

מהי השקפתכם האישית בנושא חלומות

האם הנכם זוכרים חלומות לאחר היקיצה?
האם התעוררתם בעקבות חלום מציאותי?
האם החלומות הזכירו לכם מצבים מהעבר או שנתקלתם בהם בהמשך בהווה ובעתיד?
האם החלום בא כסמל או כסימן עבורכם?
האם אתם חולמים חלום שחוזר באופן קבוע

עולם החלומות

עולם החלומות

מדוע אנו עוסקים בתדירות גבוהה בעולם החלומות ומנסים להבין את משמעותם ופשרם של חלומותינו. התשובה ברורה לכולם – החלום בכל התיאוריות ובכל הזמנים, מסמל משהו עבורנו, אנו מאמינים שהחלום נותן לנו רמזים שונים לעתיד לבוא והשאלה איך מתרגמים כל זאת למסרים הברורים לנו וקשורים לעולמינו?

החלום – נושא מרתק, מעניין ומיוחד - רבים מאיתנו מוקסמים מעולם החלומות הנסתר כי לכל אחד יש את האמונה הפנימית שלו בנוגע לחלומות - האם החלומות הנם דמיון, מציאות או מימד בין עולם הדמיון לעולם המציאות? ישנם הטוענים שאינם זוכרים כלל חלומות ולעומתם אחרים יטענו שחוו תקופות שבהן הם חלמו יתר על המידה עד שהמצב הציק להם.

פירוש פענוח חלומות

כשאני מפענחת חלומות כדרך טיפול אני מתקשרת מצד אחד את הסמלים בחלום ברמה פירוש חלוםהמוחשית ומצד שני את הצורך להתחבר לנשמת החולם. הפירוש משתנה בין חולם אחד לאחר למרות לכאורה שהסמלים המוחשיים זהים בחלום כי ההבדל הינו בחיבור לנשמת החולם. למשל כשחולמים על נחש המופיע באירוע מסוים. יש להתייחס לתפאורה המופיעה מסביב בחלום. תפאורה זו מסמלת את העולם הנפשי ורובדי תת המודע של החולם. בנוסף בודקים ומשייכים את הסמל המוחשי של הנחש ו"התרגום" המיוחד של המושג "נחש" לחולם.

"אני מאמין" שלי בנוגע לחלומות

אני מאמינה שהייעוד שלי כמטפלת ומתקשרת הנו להביא בשורה ומסר. לתרום מהידע ומהיכולת שלי לאחרים. תהליכים אלו עוזרים לנו המטפלים להתקדם ולהתפתח מעלה ולהמשיך לתרום.זהו תהליך אין סופי של התעצמות שמזין את עצמו במעגלים. אני מקווה שניהול הפורום יאפשר לי להגיע ולתרום לאנשים בהיכן שהם, שפיזית קשה להם ולי להתראות. על מנת לעזור, לענות ולתרום בנוגע חלומות אני מאמין - פורום חלומותלשאלות והתעניינות בנושא החלומות אנסה לשלב בפורום את הידע שלי מטיפולים וייעוצים קודמים וכן תחומי ידע נוספים שיכולים לעזור לפתור ולקדם את עולם המסרים של החלומות כגון המומחיות שלי בתחום התקשור.

קרא מה ממליצים אומרים - פורום החלומות

מסוקרנים? רוצים לחשוף את החלום שלכם? אשמח אם תשתתפו בפורום המיוחד בנושא חלומות שלי ותוכלו להתרשם מהיכולות מהדמיון ומהמציאות וכמובן לקבל כיוונים חדשים ומעניינים. אני מנהלת קהילת החלומות ומשלבת את יכולות התקשור עם סמלי החלום וזהות החולם על מנת לקבל פירושים וביאורים מדויקים ככל שניתן לחולם.

צור קשר אם יש לכם חלום שמצריך פירוש מיידי או ייעוץ מדפנה

הצטרפו לפורום חלומות וקבלו פירוש לחלום שלכם

 

סדנא לימוד קורס חלומות | קורס חלומות אישי | קורס חלומות בקבוצות | לימוד פירוש חלומות

קטגוריה: חלומות - סדנת קורס פענוח פירוש חלומות
נוצר ב-שבת, 28 נובמבר 2009 12:06

editטופס רישום לסדנאות רוחניות

קורס חלומות סדנת חלומות

סדנה לפירוש חלומות - למי מיועדת סדנת חלומות

סדנת החלומות מתאימה לכולם!

סדנת חלומותמה נלמד בסדנת חלומות?

 

כל מה שלמדתי וקשור לחלומות

רקע ומבוא סדנת חלומות:

 

דפנה, מנהלת קהילת ופורום ההחלומות משלבת את יכולות התקשור עם סמלי החלום וזהות סדנת חלומותהחולם על מנת לקבל פירושים וביאורים מדויקים ככל שניתן לחולם.מהי השקפתכם האישית בנושא חלומות? האם הנכם זוכרים חלומות? התעוררתם בעקבות חלום מציאותי? האם החלומות הזכירו לכם מצבים מהעבר או שנתקלתם בהם בהמשך בהווה ובעתיד? האם החלום בא כסמל או כסימן עבורכם? האם אתם חולמים חלום שחוזר על עצמו באופן קבוע?

יעדי סדנת החלומות

נלמד את תהליך ומצבי החלימה, סמלים בחלום ופשרם, מצבים ומדריכים בחלומות , משמעות סדנת חלומותהמוות והלידה בחלום, תיקון חלומות, דוגמאות מטיפולים באמצעות פענוח חלומות. פירושי חלומות, חלומות תנכיים , ערכו של הדמיון והקשר לחלומות, זכירת חלומות, מדוע אנו לא זוכרים חלומות ועוד.

פירוט המפגשים סדנת חלומות:

מפגש 1-החלום ופשרו,מחברת חלומות
מפגש 2-זיכרון החלום
מפגש 3-כלים לזכירת חלומות, עבודה בקבוצה על פרוש חלומות
מפגש 4-חלומות על נפטרים - מסרים והבנתם
מפגש 5- חלומות מחיים קודמים ומשמעותם
מפגש 6-חלימה צלולה-תרגול
מפגש 7 -שאלת חלום, תשובה מנפטרים בחלום, תיקון חלום, תרגול בפרשנות חלומות בקבוצה

כל מפגש בסדנת החלומות יכלול מדיטציה מעגלית חווייתית והתנסות מעשית בחומר הנלמד.

במהלך סדנת החלומות יימסר חומר כתוב לכל שיעור.

בסיום סדנת החלומות יוענקו תעודה ושי אישי אלטרנטיבי לכל מסיים.

editטופס רישום לסדנאות רוחניות

 

 

חלומות | חלום ופשרו | פורום חלומות | דוגמאות לפירושי חלום

קטגוריה: חלומות - מאמרים על חלומות - פורום חלומות
נוצר ב-רביעי, 11 נובמבר 2009 21:24

חלום ופשרו 

החלום נושא שמרתק רבים מאיתנו העוסקים בעולם נסתר זה. ישנם אנשים שטוענים שאינם זוכרים את חלומותיהם וישנם תקופות שהאדם חולם יותר מתמיד והדבר מציק לו. השאלה שנשאלת מדוע אנו מתעסקים עם החלום ופרטיו ומנסים להבין מה המשמעות בחלומות לאירועים כגון חלום על כלב שרודף אחרינו, חלום על שן שנופלת, חלום על נחש שמכיש אותנו.פורום חלומות
החלום הינו תדר שאליו מגיעה הנשמה בכל לילה. התדר של החלום הינו המציאות הקודמת שבו הנשמה הייתה לפני רדתה לגוף. הנשמה שבגופנו זקוקה להיות מחוברת לתדר הנשמות כי זה מקורה. הגוף הינו כלי זמני שדרכו היא מממשת את היעודים שהוצבו בפנייה ולכן החלום הינו אמצעי עבורה להתחבר שוב לעולם הנשמות. בשעת החיבור לעולם הנשמות בחלום הנשמה עוברת מהלכים ותהליכי למידה שונים שמשתקפים במהלך חייה.

ברוכים הבאים לאתר פרפרים - תקשור | שחזור גלגולים | הילינג | חלומות | אבני קריסטלים | דמיון מודרך | סדנאות רוחניות

קטגוריה: דף הבית הילינג | תקשור | חלומות | שחזור חלומות
נוצר ב-ראשון, 08 נובמבר 2009 17:00

פרפרים המרחב הרוחני הנו אתר רוחני העוסק במיסטיקה וברפואה האלטרנטיבית ומנוהל ע"י דפנה מתקשרת, מדריכה רוחנית ומטפלת הוליסטית. הנכם מוזמנים להתרשם ולראות את סרטון דף הבית.

module-title-icon ממה תיהנו באתר
באתר תמצאו מידע רב על מגוון תחומי הטיפול האלטרנטיביים (תחומי התמחות) שבהם אני מתמחה שבאמצעותם אני מעניקה ייעוץ והכוונה בכל תחומי החיים וכן מטפלת בקשת רחבה של בעיות (התמחות וטיפולים).  השיטות העיקריות שבהן אני נעזרת הן תקשור, חלומות, שחזור גלגולים, הילינג, דמיון מודרך, חשיבה חיובית , מודעות עצמית, אבני קריסטלים ותמציות מקריסטלים.

לחיצה על אחת מתמונות הנושא שלפניך תפנה אותך ישירות לנושא המבוקש.

 

 

 

 

module-title-icon מידע ומאמרים
באתר תמצאו מידע רב על אודות שיטות הטיפול שלי וכמו כן מאמרים רבים בתחומים אלו שחלקן הרב פורסם גם באתרים מובילים בתחום המיסטיקה והרוחניות.

module-title-icon סדנאות רוחניות הוליסטיות
באתר קיים מידע על שפע הסדנאות(צומת רוחניות) שדפנה מקיימת החל מסדנאות תקשור, חלומות, שחזור גלגולים, מודעות עצמית וכלה בסדנאות להכשרת מטפלים בתחום ההוליסטי, סדנאות בהתאמה אישית ליחידים וכן סדנאות שמיועדות למטפלים הוליסטיים המעוניינים להעשיר ולהעמיק את שיטות הטיפול שלהם.

module-title-icon אירועים והרצאות רוחניות
באתר תמצאו גם מידע מועיל לגבי האירועים שדפנה מקיימת שכוללים מגוון רב של נושאים והרצאות.

 לחיצה על אחת מתמונות הנושא שלפניך תפנה אותך ישירות לנושא המבוקש.

table2 01table2 02

 

table2 03table2 04

 


module-title-icon להתרשם ולהתנסות
הנכם מוזמנים להתרשם ולהתנסות משיטות ההתמחות הייחודית שלי בתחום החלומות, תקשור, דמיון מודרך ושחזור גלגולים שאותם היא מנתבת לפורומים והקהילות שלה וכן בייעוצים (ייעוץ והכוונה)  וטיפולים אישיים (מפגשים אישיים) שהיא מעניקה (קהילות פרפרים)  - הנכם מוזמנים להתרשם גם מההמלצות החמות והרבות שקיבלתי שרק את מקצתן פרסמנו(מכתבים והמלצות).

לחיצה על אחת מתמונות הנושא שלפניך תפנה אותך ישירות לנושא המבוקש.

table3 01table3 02

 

table3 03table3 04

 

table3 06table3 07

 

table3 08table3 09

 

module-title-icon ליווי אישי וכלים
אני מלווה ומעניקה כלים להעצמה אישית בליווי אישי וצמוד שלי לאורך כל זמן הטיפול. שילוב שהוכיח את עצמו בהצלחה רבה לאורך השנים ואלפי המטופלים שנתתי. לאורך השנים שלי כמתקשרת, מטפלת הוליסטית ומדריכה רוחנית, פיתחתי יכולות וכלים לעזור במספר רב של בעיות בתחומי החיים השונים. המטרה בטיפול שלי היא עזרה והדרכה לשינוי ההווה והעתיד של המטופל.

פרפרים רוצה שיהיה לכם רק טוב על הנשמה ומזמין אותך

module-title-icon ליהנות באור ואהבה משלל המאמרים והעצות באתר
module-title-icon לחוות את שירי המסרים בתקשור של דפנה
module-title-icon להשתתף בקהילות של פרפרים וליהנות משפע העצות של דפנה
module-title-icon להצטרף ל- "עושים טוב לנשמה" ולקבל חינם מדריך לאיזון ומדיטציה - מדיטציות קוליות לרגיעה ואיזון שיעשו לכם רק טוב על הנשמה
module-title-icon לקרוא את התשובות לשאלות השונות שדפנה אספה עבורך במהלך השנים
module-title-iconלהירגע עם מגוון המוסיקה המדיטציות והסרטים הרוחניים באתר

אשמח לקבל משוב ממך - על החומר הכתוב באתר , שיטות הטיפולים, המאמרים, שירי התקשור, סדנאות , המגזין שלי, פורומים או לכתוב המלצה.

module-title-icon רקע קצר על דפנה ופרפרים המרחב הרוחני
יסדתי את "פרפרים המרחב הרוחני" מתוך אמונה ביכולותיי לעזור לכל דורש לאור החיזוקים החיובים והחמים שקיבלתי ממטופלים רבים שנהרו אלי כמו "פרפרים" אל מקור של אור, ידע ויכולות.
אני מלווה את המטופלים באופן אישי מתוך רצון שהם יפתחו כלים יכולות עצמאיים להמשך דרכם.
בתחילת דרכי הרוחנית ברך אותי רב, אדם יקר לי, שבקרוב "אדע" איך לעזור לאנשים. כשהבנתי והרגשתי שיש בי יכולות "לתרגם" ול"שקף" אנשים שאני לא מכירה, קיבלתי על עצמי את הכלים ואת האחריות הכבדה. אני מטפלת היום באמצעות שם פרטי ושם המשפחה שמהווים עבור המטופל את עומק הנשמה ועבורי את הקשר לנשמה הגבוהה שלו. בנוסף לטיפולים, ייעוצים, הרצאות וסדנאות אני מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים בנושאים שונים ברפואה האלטרנטיבית. הגיתי את רעיון "מסרים בגוונים" המשלב יכולות תקשור בפענוח החלומות. המצאתי את שיטת ה-"שחזור קריסטלי" שמהותה טיפול שחזור גלגולים בשילוב אבני קריסטלים בתהליך השחזור. אני מסייעת ומקלה בבעיות גוף-נפש, מלווה ומדריכה להעצמה אישית, מייעצת לעסקים - שותפים, השקעות וכיוונים עסקיים, מגשרת לנישואין ולזוגיות, מסייעת וממליצה לקריירה ופרנסה ומקיימת סדנאות מיוחדות וערבים מקסימים כולל ערבי נשים, ערבים זוגיים וערבי רווקות.

האמצעים שבהם אני נעזרת

module-title-icon תקשור לצורך מיפוי וזיהוי מכלול הבעיות של המטופל
module-title-icon איזון אנרגטי באמצעות הילינג ואבני קריסטלים – לפתרון מגוון בעיות גוף-נפש
module-title-icon דמיון מודרך ככלי עוצמתי לפתרון רחב של בעיות בתחומי החיים
module-title-icon שיחזור גלגולים ככלי לאבחון וטיפול בבעיות גלגולי נשמה קודמים שמשפיעים בחיים הנוכחיים
module-title-icon אבני קריסטלים ותמציות קריסטלים לאיזון וטיפול בבעיות גוף ונפש
module-title-icon פתרון חלומות ככלי לייעוץ רוחני
module-title-icon חשיבה חיובית ככלי חשוב להתפתחות בחיים ומודעות עצמית
module-title-icon אורך הטיפול הנו פרטני לכל אחד
module-title-icon אז אני רוצה לאחל שיהיה לך רק טוב על הנשמה

לפנייה אישית ודיסקרטית

אנא רשמו את שמכם.
אנא רשמו מספר טלפון.
אנא רשמו כתובת אימייל תקנית.
Email Bate
Invalid Input

זהו שדה חובה
אנא צרפו אותי לניוזלטר

moviestill

newsletter

ממליצים

טיפים לרוחניות

השינוי מורכב מהרבה שינויים קטנים
module-title-icon
כשקשה לך ראי את הדברים המוצלחים שהצלחת להשיג עד כה בחייך
module-title-icon
אם תלמדי לראות את הדברים הטובים שעשית בחייך עד כה תרגישי שמחה
module-title-icon
קבלי את הבוקר בהודיה ובשמחה

כל יום הוא יום חדש

פעילות אחרונה

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

דפנה - צור קשר

054-4515930

קבלת קהל
תל אביב - מרכז שרון ושפלה
גן יבנה - דרום ושפלה
באר שבע - דרום

בדיקת התאמה זוגית חינם

ייעוץ תקשור בטלפון

סדנת זימון זוגיות - בשביל הטבעת

הזמנת תקשור אישי בכתב

לפגישת ייעוץ זוגי רוחני

פורומים רוחניים

מומלצים

ענן תגים

hacklink al duşakabin fiyatları fethiye escort bayan escort - vip elit escort dizi film izle erotik film izle duşakabin hack forum marsbahis marsbahisgirtr sahabet girişpragmatic play oyunlarıaviator oynaSweet Bonanza oynaGates Of Olympus oynaslot siteleribetturkeySahabetbet10betdeneme bonusu veren sitelerافلام سكس عربيفلام اباحيهporno izleporno sexsikiş izleporno videosbetincasibomcasibomBetofficePusulabetstarzbetvozol 12000iqos fiyatvozol puffiqos fiyatheetsbetvevoz librarycasibomxxx videosSahabetlikitDeneme Bonusu Veren Sitelerinstagram ban serviceMatadorbetradabetbetturkeybetkom girişbetkom girişbycasinosıcak sohbet hattızbahisxslotGrandpashabet girişsahabetsahabetsahabetsahabetsahabetsahabetsahabetsahabetsahabetsahabetsahabetsahabetsahabetsahabetartemisbetgalabethiltonbetparibahisbetsmovemavibetvevobahisbetparksuperbetinbetsmovebetsmovebetcupbetcupsahabetmavibetlunabetsahabetomeglenehirsohbet.comultrabet girişmariobet girişcasinomaxi girişcasinometropol girişkralbet girişparibahis giriştrendbet girişcasibom girişbetcio girişsonbahis girişbetzula girişbetkanyon girişsekabet girişntvsporbet girişprizmabet girişbetvole girişbetcup girişsetrabet girişbetkolik girişturkbet girişprivebet girişpadisahbet girişsutbet girişpasacasino girişpasacasino girişbetsat girişjojobet girişdumanbet girişpinbahis girişnorabahis girişmrbahis girişbullbahiscapitolbet girişartemisbet girişelexbet girişatlasbet girişgalabet girişmelbet girişmatbet girişstarzbet girişxslot girişbycasino girişbahisbey girişbetgross girişcasinoburada girişciacasino girişbetriyal girişcasinoburada girişciacasino girişbetriyal girişpiabellacasino girişbahis1000 girişfenomenbet girişvideobet girişneyine girişdinamobet giriştambet girişpalmiabet girişhuhubet girişbetwoon girişilbet girişroketbet girişradabet giriş3xlwin girişbethand girişsmartbahis giriş96tr girişbetwild girişbetsalvador girişkardonbet girişcasinomhub girişhovarda girişintobet girişretrobet girişnesinecasino girişcasinomilyon girişbahisal girişmercurecasino girişgamabet girişbetoffice girişbahisnow girişbasaribet giriş7slots girişbizbet girişgenzobet girişfreybet girişbetebethttps://x.com/Vbet_Giristrbetebetholiganbetonwinmarsbahismatbetsekabetonwinsahabetholiganbetnakitbahismeritkingbahsegelcratosslotkralbetdinamobetbetkanyonbets10betebetSekabetmeritkingcasibomholiganbetholiganbet22casibombets10bets10bets10bets10bets10bets10bets10bets10Deneme bonusu veren sitelerholiganbetCasinovale giriştümbetBetmatikjojobet7slotsholiganbetSahabetholiganbetThesakultahcasibombetmatikonwingrandpashabetbetist1xbetmeritroyalbettempobetbahsegelrestbetbahigobetgrambettiltgolegolfunbahisgorabethilbetmaltcasinoparmabetbetticketasyabahisnakitbahisbetwinnerbetgarantirbetmilanobetlordbahisaresbetbetkomtipobettipobet365mostbetmarsbahissahabetmatadorbetbetinebetorspingobahisfixbetpashagamingroyalbetholiganbetbaywinpokerklaswinxbetbetturkeyyouwinhepsibahisrexbetjetbahismobilbahissuperbetinbetexperbahiscasinotarafbetpusulabetmarkajbetverabetbahsinebet10betbetonbetbetpasbetebetmaksatbahisoleybetcepbahisikimislibetparkbetebetbetpublicvegabetbetwoonparibahissupertotobetkolaybetsuperbahispiabetceltabetromabetligobetvbetorisbetbetlikeistanbulbahisparobetshowbetultrabetmariobetcasinomaxicasinometropolkralbetparisbahistrendbetcasibombetciosonbahisbetzulabetkanyonsekabetntvsporbetprizmabetbetvolekalebetCasibomcasibomtambetpalmibethuhubetbetwonilbet3xlwinbethand96trbetwildbetsalvadorkordonbetcasinomhubhovardaintobetnesinecasinocasinomilyonbahisalmercurecasinogamabetbetofficebahisnowbasaribet7slotskalebetbizbetgenzobetfreybetbetcupbetkolikpadisahbetpasacasinobetsatjojobetdumanbetnorabahismrbahisbullbahiscapitolbetartemisbetelexbetgalabetmelbetmatbetbycasinobahisbeybetgrosscasinoburadaciacasinobetriyalbahis1000fenomenbetneyinedinamobetbetebetgrandpashabetTarafbet GirişmarsbahiswinxbetsuperbetinjojobetsavoybettingExtrabetbetebet , betebet twitter betpasmariobet girişonwin girişgrandpashabet giriş1xbet girişmarsbahis girişmatadorbet girişfixbet girişbetturkey girişbetpublic girişbycasino girişonwin girişmatadorbet girişmariobet girişbetmatik girişonwin girişgrandpashabet giriş1xbet giriştipobet giriştipobet girişmarsbahis girişsahabet girişmatadorbet girişfixbet girişbetturkey girişbetcup giriştarafbet girişstarzbet girişxslot girişbycasino giriştipobet girişonwin girişsahabet girişmatadorbet girişsupertotobet girişmariobet girişholiganbetmatadorbetmarsbahismarsbahis girişbaywin girişrestbetyouwinmatadorbetdüz tişört toptancasibombahsegelgrandpashabethttps://direksiyonkilifi.com/direksiyon kılıfısahabetcasibomcasibompiabellacasinomatadorbetsahabetSahabetbetebetmatadorbetSahabetholiganbetYouwin GirişsahabetextrabetonwinholiganbetjojobetcasibomholiganbetCasino siteleripiabetsahabetsahabetimajbetholiganbetholiganbetsuperbahisbetmoontarafbet girişbetkom girişSahabet girişMariobet girişTipobet girişMatadorbet girişBahiscom giriş1xbet girişMarsbahis girişGrandpashabet girişOnwin girişMarsbahis girişbetmoonTarafbet girişBetkom girişSahabet girişMariobet girişTipobet girişMatadorbet girişBahiscom güncel giriş1xbet güncel girişMarsbahis güncel girişGrandpashabet güncel girişOnwin güncel girişaviator hilesiTarafbet girişBetkom girişSahabet girişMariobet girişTipobet girişMatadorbet girişBahiscom giriş1xbet girişMarsbahis girişGrandpasahabet girişOnwin girişTarafbet girişBetkom girişSahabet girişMariobet girişTipobet girişMatadorbet girişBahiscom giriş1xbet girişMarsbahis girişGrandpashabet girişOnwin girişbahsegelbetkom girişmariobet girişmatadorbet girişbahiscom giriş1xbet girişmarsbahis girişgrandpashabet girişonwin girişcasibom girişmegabahistarafbet girişbetkom girişsahabet girişMariobet girişTipobet girişMatadorbet girişBahiscom girişBirxbet girişMarsbahis girişGrandpashabet girişOnwin girişTarafbet girişBetkom girişSahabet girişMariobet girişTipobet girişMatadorbet girişBahiscom giriş1xbet girişMarsbahis girişGrandpashabet girişOnwin girişfixbet girişfixbet girişfixbetbycasinoMarsbahis Girişzbahisholiganbetfilme sexoSex Videoscasibomjojobetcasibomcasibomjojobetbets10Tarafbet girişMariobet girişTipobet girişTipobet girişOnwin girişOnwin girişSahabet girişFixbet girişFixbet girişbetturkeycasibomBettiltmatadorbetMarsbahis girişikimislibycasinoorisbetdumanbetsekabetsekabetsekabetimajbetsekabetsekabetgoldenbahisgoldenbahisbetmoonsekabetcasibomcasibomholiganbet girişOnwin girişGrandpashabet giriş1xbet girişmeritroyalbet girişJojobetcasibomTempobet girişTempobet girişResbet girişBahigo girişBetgram güncel girişBettilt girişGolegol girişFunbahis girişMatadorbet girişHilbet girişMaltacasino girişParmabet girişBetticket girişAsyabahis girişBetwinner girişBetgaranti girişRbet girişMilanobet girişLordbahis girişvegabet girişbetwoon girişparibahis girişsüpertotobet girişbetpublic girişkolaybet girişsüperbahis girişpiabet giriştarafbet girişceltabet girişromabet girişligobet girişvbet girişorisbet girişbetlike girişistanbulbahis girişparobet girişshowbet girişultabet girişmariobet girişkralbet girişparisbahis giriştrendbet girişcasibom girişbetcio girişbetzula girişbetkanyon girişjojobetcasibomcasibomntvsporbet güncel girişprizmabet güncel girişbetcup güncel girişturkbet güncel girişprivebet güncel girişpadişahbet güncel girişşutbet güncel girişpaşacasino güncel girişbetsat güncel girişdumanbet güncel girişpinbahis güncel girişcasibom güncel girişnorabahis güncel girişmrbahis güncel girişbullbahis güncel girişcapitolbet güncel girişartemisbet güncel girişelexbet güncel girişatlasbet güncel girişgalabet güncel girişmelbet güncel girişmarsbahis güncel girişmatbet güncel girişstarzbet güncel girişsuperbetinelexbetmostbetxslotTipobetcasibomgoldenbahisstarzbet,starzbet giriş,starzbet güncel girişstarzbetCasibomCasibommobilbahisssJojobetJojobetJojobetCasibombetwooncasibombetkanyonbets10casibom bets10imajbetcasibom matadorbetbahsegelsekabetPusulabetholiganbetXslotXslottipobethepsibahismeritkingsahabetnakitbahisjojobetbetebetonwinholiganbetmatadorbetsekabetdumanbetgrandpashabetonwinbets10youwinmarsbahisimajbetbahsegelmeritkingbetebetdinamobetcasibombahiscomodeonbetsekabetmeritkingTipobetmadridbetEstreva Jel Sipariş EtEstreva Estradiol Jel 50GsekabetsekabetjojobetbetpashagamingbetwooncasibomsekabetsekabetsekabetsekabetsekabetholiganbetGrandpashabetholiganbetcasibom